Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Diriliş-Ertuğrul

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Diriliş-Ertuğrul kategorisinde Diriliş: Ertuğrul - Bölüm Yorumları - konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-01-18, 22:13   #461
Krisbian
Asistan

Krisbian kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2013
Krisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond reputeKrisbian has a reputation beyond repute

Samsa'yı canlandıran oyuncu sempatikti, kendisini sevdirdi ama ölümünden ziyade yeni birini tercih ederdim ben kendi adıma... Neyse, olan oldu zaten, ölüyü dirilecek halleri yok.
Eski 13-01-18, 00:02   #462
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

2. fragman ateş ediyor
Bahadır ın kellesi havada uçuşuyor Yani öyle görünüyor
Ama Bahadırın kahkahası der susarım Erol taş görse kıskanır o derece
Eski 13-01-18, 00:39   #463
celena
Asistan

Giriş Tarihi: 20.04.2007
celena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond repute

Bu diziyi başladığından beri çok severek izliyorum
Ama hiç bu sayfasında yorum yapmamıştı
Ben bu diziyi milli takımın maçını düşünün
Ki ben milli takım maçlarını oturarak izleyemem
90 dakika ayakta
Ama iyi olsun ama kötü
Bu dizi başladığında da aynen
Böyle bu diziyi ayakta izliyorum
Oturarak izleyemiyorum
Heyecandan bilmem başkaları
Nasıl izliyor ama
Tek yerimde duramadan ve ayakta izlediğim
Tek dizi
Mehmet bozdağ böyle bir diziyi
Yaptığınız için ❤❤❤teşekkürler
Umarım devamı da olur
Yapımcınından yazarına yönetmeninden
Oyuncusuna emeklerine teşekkürler
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
celena Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-18, 11:11   #464
Tiger Stormy
Oyuncu

Tiger Stormy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.10.2016
Tiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond reputeTiger Stormy has a reputation beyond repute

Diziyi izleyenlerin heyecanini çekip tupluye atmislar.
Ertugrul gibi kilicini (sahte mi gerçek mi bilmiyorum.)
Kaldirip izleyen mi dersiniz.
Allahuekber nidalariyla izleyen mi...
Tek heyecani yasayan biz degiliz...

Benim de kendi adima ozledigim karakterler var.
Mesela cahit bey bu diziden cikmamaliydi.
Amma allahtan mehmetcikte gorecegiz onu.
Eski 13-01-18, 12:56   #465
celena
Asistan

Giriş Tarihi: 20.04.2007
celena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond reputecelena has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
2. fragman ateş ediyor
Bahadır ın kellesi havada uçuşuyor Yani öyle görünüyor
Ama Bahadırın kahkahası der susarım Erol taş görse kıskanır o derece
Ertuğrul bir lafı 2 demiyor
Demişti bahadira
Yoksa senin dey
Yeğenin ural gibi kelleni alırım
Değişimiydi demişti
Benim bu dizide en sevdiğim
Şey birinin hakkın da
Ama iyi ama kötü
Söylenenin
Ilerleyen bölümleri dinamiklemesi
Mesela ben bahadırın oğlu
Sürgün yediği zaman
Ertuğrul un
Eğer gelirsen kelleni alırdım demesi
Ve aynı lafı bahadira demesiydi sonra
Heyecanla o sahneleri bekliyor oluyoruz
Güzel bir strateji bence
👏👏👏👏
celena Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-01-18, 22:18   #466
real madrid
Yönetmen

real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Samsa harbi harbi öldü haa..
Bahadır dan hem nefret ediyorum hem seviyorum. Hele ki kahkaha atarken Aklımdan çıkmıyor.. Fragmandaki sahneyi bekliyorum.. Ne zaman gelecek bakalım
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-01-18, 23:38   #467
real madrid
Yönetmen

Ertuğrulun ayakta kalınız dedikten sonra Bahadırın ifadesi mimikler efso Harbi oyuncu adam ya..

Güzel kafa kesti Ertuğrul. Ama sonrasında kafayı alıp sallaması çocuklar gibi Çok iyi sahneydi
real madrid Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-01-18, 00:18   #468
yeşim98
Oyuncu

yeşim98 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.01.2007
yeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond reputeyeşim98 has a reputation beyond repute

Ohh çok iyi oldu,hainlere ölüm...Turgut Alp e ben beyliği nedense yakıştıramıyorum..Yani o herzaman Ertuğrul un yanında olsun istiyorum...
Bölümü beğendim...
yeşim98 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş