Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Gündemdeki Diziler kategorisinde Kalp Atışı (Show Tv) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 12-01-18, 22:22   #21
Dilara15
Yönetmen

Dilara15 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.05.2012
Dilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond reputeDilara15 has a reputation beyond repute

Alıntı:
lazuli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Öyle evde açılınca izliyordum ama çifti hiç sevmezdim
Seni güzel linç etmişlerdir ya kıyamam

Ali Asaf Eylül'ün hamile olduğunu duyunca kendini kaybedebilir ya beklerim Nişan ilanı gibi arkadaşlar Eylül hanımla bebeğimiz olacak diyebilir

Ozamanlarin populer dizisi iste yok yok tuyo daglinca benden geldigini kimse anlamadi kurtardim kendimi..

kim bilir, herkes duyduktan sonra pıt pıt bayılır 26.bölumunden sonra dejavu yasariz
Alıntı:
daemon tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

bence malzeme odası, Ali Asafın odası da pek bi musait.

Bir gülsünler, Ali Asafın yakası bozulsun, eylül düzeltsin biz anlarız zati. çok bişeye gerek yok.

Tamam Eylülü soyamıyorlar ama Ali asaf yatak da üstsüz olabilir.

kocamın ailesinde çok güzel ima yapıyorlardı, bişey göstermiyorlardı ama anlaşılıyordu bence öyle olabilir.

Bende boş geçtiklerini sanmıyorum. özledim bile, yerim, sevgilim boşu boşuna çıkacak şeyler değil
tam isabet , Ali asafin odasi nedense aklima hic gelmemisti
Ali asafin odasinda ki koltuk bile yeterli ikisi icin cok guzel olur bence. böyle sahnelere ihtiyacimiz var..
Eski 12-01-18, 22:40   #22
lazuli
Yönetmen

lazuli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2009
lazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond repute

Alıntı:
Dilara15 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ozamanlarin populer dizisi iste yok yok tuyo daglinca benden geldigini kimse anlamadi kurtardim kendimi..

kim bilir, herkes duyduktan sonra pıt pıt bayılır 26.bölumunden sonra dejavu yasariz
tam isabet , Ali asafin odasi nedense aklima hic gelmemisti
Ali asafin odasinda ki koltuk bile yeterli ikisi icin cok guzel olur bence. böyle sahnelere ihtiyacimiz var..
Sever miydin bilmiyorum ama oradaki esas kızdan nefret ederdim. Hem yalancı hem yüzsüz hem de esas oğlana çektiriyor haklıymış gibi. En nefret ettiğim esas kız türüdür Eylül sen onlardan değilsin tatlım sen özelsin

Pıt pıt bayılma bir daha görmek istemiyorum ya hafızamdan silmek istiyorum. Bölümü hala indirmedim iki Ali Eylül sahnesini indirdim kanalın sitesinden sadece

Bölümden konu açılmışken yazayım karlı sahnede bir tekrar vardı yine.
7. bölümdeki benim en sevdiğim repliklerden olan repliği kullandılar.

Ali: Mutlu musun?
Eylül: Evet
Ali: O zaman ben de evet

Eylül: Çok çok mutlu ettin beni, teşekkür ederim
Ali: O zaman ben de çok mutlu oldum.

7. bölümdeki replik çok hoşuma gitmişti Ali'nin aşkını şu kısacık replikle dibine kadar hissetmiştim

Ayrıca Alicim sen Heartbeat'in önüne kar yağdırdın ama kış bitecek biz İstanbul'da kar göremedik hala bana da yağdır lütfen
lazuli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-18, 22:50   #23
daemon
Yönetmen

daemon kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.03.2010
daemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond reputedaemon has a reputation beyond repute

Alıntı:
lazuli tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sever miydin bilmiyorum ama ordaki esas kızdan nefret ederdim. Hem yalancı hem yüzsüz hem de esas oğlana çektiriyor haklıymış gibi. En nefret ettiğim esas kız türüdür Eylül sen onlardan değilsin tatlım sen özelsin

Pıt pıt bayılma bir daha görmek istemiyorum ya hafızamdan silmek istiyorum. Bölümü hala indirmedim iki Ali Eylül sahnesini indirdim kanalın sitesinden sadece

Bölümden konu açılmışken yazayım karlı sahnede bir tekrar vardı yine.
7. bölümdeki benim en sevdiğim repliklerden olan repliği kullandılar.

Ali: Mutlu musun?
Eylül: Evet
Ali: O zaman ben de evet

Eylül: Çok çok mutlu ettin beni, teşekkür ederim
Ali: O zaman ben de çok mutlu oldum.

7. bölümdeki replik çok hoşuma gitmişti Ali'nin aşkını şu kısacık replikle dibine kadar hissetmiştim

Ayrıca Alicim sen Heartbeat'in önüne kar yağdırdın ama kış bitecek biz İstanbul'da kar göremedik hala bana da yağdır lütfen
kar sahnesi uzun süredir izlediğimiz en iyi sahneydi. çekim açıları, yapılış amacı, konuşmalar çok ince işlenmişti. hasta birinin dileğini gerçekleştirmek için oluşu.

hatta sonunda sarılıyorlar kara bakıyorlardı ya sanki kar küresi içinde gibiydiler.

Bide o sahne de Eylül soruyor ya gerçek misin? Ali Asaf da en az senin kadar diyor. o sahne de nedense diğer grup yazsa sonunda Ali Asafa bişey olacak gibi hissetmiştim. Ali Asaf masal kahramanı gibi kalacak dizi sonunda
Eski 12-01-18, 22:52   #24
chaylack
Yönetmen

chaylack kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2005
chaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond reputechaylack has a reputation beyond repute

selamlar sosyal medyanın gazına gelip her duyduğuna inanan abla geldiiiii (bunu yazınca video sitesi yöneticisi gibi hissettim ) gençler yeni başlığımız hayırlı olsun coşmuş bu aralar

Eylüş hamilemiymiş ya gelen ilk Aytaç hoca storysinde Ali Eylülü düşmesin diye tutmuş öyle bi sevimli gülümseme gelmiş yüzüne filan gibi değilmiydi birde üstündeki kostümleri hep bol gelen fotolarda o kadar mı çabuk ilerlemiş olamaz nerden hangi zamandan başladılar bu değişiklikle özet bölüm falan da verilmez bence dizi başlamadan çok merak ediyorum
Eski 12-01-18, 23:04   #25
sinemkaya
Oyuncu

sinemkaya kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.03.2016
sinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond reputesinemkaya has a reputation beyond repute

İlk dövüşme sahnesini izledim de uzun zaman önce aklımdaydı ama unutmuşum yazmayı..İlk bölümlerde Eylül'ün Ali Asaf'a akmasını izliyoruz başlangıçta

2.bölümde Ali Asaf'ta hah galiba bu dövüşü ben kazanıyorum sevinci varken birden Eylül'ün bakışındaki derinliği farkediyor ve o da o anın büyüsüne kapılıyor...

İlk yağmur sahnesi de öyle yani 2.bölümdeki..Ali Asaf zaten o bakışlardan cesaret alıp dokunuyordu..bütün sahneleri ezberledim..Ali Asaf'ın dokunuşundaki cesareti de başka yorumumda yazarım..tek yorumda her şeyi heba etmeyeyim yeni bölüme 9 gün var..

Bu şarkı daha önce forumda yazılmış mıydı hatırlayamadım ama bakışlardan bahsetmişken eklemeden geçmek istemedim.

Bir istiridyenin kıymetli incisini sakladığı gibi saklarım seni...
Bir bahar dalının narin tomurcuklarını sakındığı gibi korurum seni...
Çok derin...
Derinlerimde ellerin...
Bir armağan gibi Tanrı'dan bana...
Kış güneşinde altın kirpiklerin...

Ben seni çok sevdim...
Ben seni çok sevdim...
Belki zordur anlaması sessizliğimden...

Ben seni çok sevdim...
Ben seni çok sevdim...
Sen oku kelimeleri gözlerimden...
sinemkaya Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-18, 23:09   #26
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

iyi ki dizinin gününü değiştirip 21 ocak a aldınız sayenizde ilk defa muhteşem ve sizin başa çıkamadığınız İstanbullu gelin i online seyredebiliyorum diğer yandan maalesef o pazar gününden itibaren savaşçıyı her zaman olduğu gibi online seyretmeye devam edeceğim ve maalesef kalp atışına pazartesi gündüz bakabileceğim bunun da izleme oranlarına etkisi olamayacak üzgünüm ben, bir şey yapmadınız ama yapımcı ve bu değişikliği yapanlar yaptı diyebilirim,
Eski 13-01-18, 00:59   #27
resistance
Asistan

Giriş Tarihi: 10.08.2017
resistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond reputeresistance has a reputation beyond repute

Bir şey soracağım. Kapanan başlıktan alıntı yapamıyor muyuz ya? Kayboluyor bende o butonlar da. Üye olduğumda onay mailini onaylayamamıştım, süresi filan dolmuştu. Tekrar istemiştim yine ben mailimi kontrol edene kadar süresi dolmuştu. Bir daha da uğraşmamıştım. O yüzden sanki herkesin yaptığı ama benim yapamadığım bir şey varmış gibi geliyor forumda. O bunlardan biri değil dimi İtiraf edin burada benden gizli bir şeyler dönüyor mu

Neyse alıntı yapmadan cevaplayayım. Konu o kadar değişmiş ki eminim okuyanlar “neden bahsediyor bu ya?” “Senin ağzın neler konuşuyor beyle?” diyecek

Aynurr şu “başka ülkede yaşayamam” goygoyunun “başka dizi izleyemem” versiyonunu yaşıyoruz bence.
“Hani” diyorum “nerede bu dizinin mantık hatası. Saçmalamayın bir konuyu bile havada bırakmamış olamazsınız herhalde değil mi? Nasıl yani hiç açık bir yer kalmamış mı ben şimdi hangi boşluğu doldurmaya çalışacağım? Çok şaşırtıcı kendimi hiç aptal yerine konmuş gibi hissetmedim.” Diyorum başka dizi izlerken.
Çook eskiden buna benzer bir şeyi sinemkaya yazmıştı sanırım “nasıl başka bir dizi izleyeceğiz şimdi” diye (nasıl unutmamışım, çok ilginç ). Hak vermiştim okurken. Gerçekten de şu an bunu yaşıyorum ben.

Fracture
Aman aman Edison’u hiç karıştırmayalım işin içine. O alırdı Ali ile Eylül’ü kötü kötü şeylere alet ederdi. Sevmiyorum onu
Akım savaşları diyorsun: AC mi? DC mi? Yoksa AEC (Ali Eylül Current) mi?

Rafadan, fracture ve lazuli çok doğru söylüyorsunuz.
Yakışmak basit bir şey. Yani ben saç renkleri birbirine yakın olan bütün kişileri birbirine yakıştırabiliyorum mesela
Kimya. Bu ilginç bir şey. Hikaye, oyunculuklar, yönetmen çok önemli bu konuda ama bunlar da yeterli değil, başka bir şey daha var ama onun da tarifi yok galiba, somut değil. İşte ona da elektrik, enerji diyoruz sanırım. Enerji demişken buradan da alakasız bir şekilde E=mc2 diyerek Einstein’a selam çakalım. Allah’ım ne bilim kokan bir başlık. Bütün bilim adamlarımızı tek tek anıyoruz
Bir de estetik var. Bazı çiftler hareket etmeye başladıkları zaman gülüyorum. Dans veya dövüş gibi. Gerçekten bütün odunlukları meydana çıkıyor çiftlerin, büyü müyü kalmıyor

Bu arada bu dizi sadece Ali ve Eylül'ün hikayesini anlatsaydı pazar günü şansı olmayabilirdi, çünkü bir kitle bıraktı diziyi. Hikaye şu an nerede bilmiyor, izlemek zor gelebilirdi falan filan. (Gerçi bu hikaye en başından hiç o saçmalıklara girmeden hakkıyla yazılsaydı gün değiştirmeye gerek bile yoktu da neyse...)İşte ben bu kısmını ne kadar sevmesem de bu dizinin en büyük şansı medikal drama türünde olması. Ciddi ciddi bunu seven ve izlemek isteyen insanlar var. Video izlenme sitesine bakıyorum bazen. O saçma, anlamsız hasta vakalarının olduğu sahneler bayağı izleniyor gözüküyor. Eğer daha derli toplu, başı sonu belli, merak uyandıran vakalar yazılırsa bence gayet de izleyici toplayabilir pazar gününe.
resistance Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-18, 01:10   #28
karaşimşekkk
Yönetmen

Giriş Tarihi: 19.02.2008
karaşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond reputekaraşimşekkk has a reputation beyond repute

Alıntı:
resistance tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Bu arada bu dizi sadece Ali ve Eylül'ün hikayesini anlatsaydı pazar günü şansı olmayabilirdi, çünkü bir kitle bıraktı diziyi. Hikaye şu an nerede bilmiyor, izlemek zor gelebilirdi falan filan. (Gerçi bu hikaye en başından hiç o saçmalıklara girmeden hakkıyla yazılsaydı gün değiştirmeye gerek bile yoktu da neyse...)İşte ben bu kısmını ne kadar sevmesem de bu dizinin en büyük şansı medikal drama türünde olması. Ciddi ciddi bunu seven ve izlemek isteyen insanlar var. Video izlenme sitesine bakıyorum bazen. O saçma, anlamsız hasta vakalarının olduğu sahneler bayağı izleniyor gözüküyor. Eğer daha derli toplu, başı sonu belli, merak uyandıran vakalar yazılırsa bence gayet de izleyici toplayabilir pazar gününe.
Zaten dizi medikal deamadan çıktıktan sonra da reyting kaybetti özellikle karabucak meselesi dizinin ipini çekti

İzleyicinin geri dönmesinin tek yolu Ali ve eylül arasında büyük sorunlar yaratmamak ve olayları hasta üzerinden işlemek mesela her hafta önemli ilginç bir vaka yazsınlar

Ali eylül tartışması ise en fazla hastalar yüzünden tartışmalı yani dizi şu gerilimli havasından çıkmalı
karaşimşekkk Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-18, 01:30   #29
lazuli
Yönetmen

lazuli kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.11.2009
lazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond reputelazuli has a reputation beyond repute

resistance kaç yıldır sitedeyim bir onu çözemedim, Rafadan'a soralım o yapıyor alıntı kapanan başlıktan

Ve haklısın medical türünde olması avantaj. Diziyi bölümlük izleyen çok oluyor en başından beri. Vakalar ilgi çekici ve sonuçsuz bırakılmamalı o yüzden. Eskiler vakaları da toparlayamıyordu. Bir bölümde 3-4 vaka yazmaları beni çok yoruyordu. Ben yenilerden bu konuda ümitliyim. Aşk konusunda da ümitliyim. Yan karakterler konusunda da, ben baya ümitliymişim şu an farkediyorum
Bugün bölüm olacaktı normalde eskiler olsaydı yine eski tas eski hamam olacaktı. Aşk bölümü yazdıklarını zannettiğimiz ama aslında öyle olmayan bol cinnet geçirmelik bir şey izleyecektik eminim
lazuli Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 13-01-18, 01:53   #30
turkumm
Yönetmen

turkumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.01.2011
turkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond reputeturkumm has a reputation beyond repute

Alıntı:
Dizinin bu hafta yayinlanmamasi gercekten hata!
evet , hata olarak göruyorum yani karsimiza nekadar iyi bolum cikabilir ki ?
dusunuyorum ama gelen resimler verilen bilgiler acigi kapatmiyor.

Adminde o gun bilgi ustune bilgi verince costurdu bizi , cika cika iki durgun , uzgun aley cifti. Dizi pazar gunu yayinlanacak ama hicbirsekilde reklam yapilmiyor.
Aslında bölümün yayınlanmaması çok sorun değil. Ama bize bir veri gelmemesi ve reklamının yapılmaması sorun.

Gelen veriler bana da nedense övdükleri kadar güzel bir bölüm olmayacağını söylüyor..

...............................
resistance
Kapatılan başlıktan alıntı yaparken mesajı kopyalayın ve mesaj butonuna yapıştırmadan önce şu yukarda mesajı düzenlemek için olan şeylerin orda baloncuk var # işaretinin yanında ona tıklayın mesajı da oraya yapıştırın

anlatabildim mi bilmiyorum ama
turkumm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş