Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Üye Özel > Serbest Kürsü > Forum Oyunları

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Forum Oyunları kategorisinde Alttaki Diziyi Sever Misin? konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-12-17, 10:07   #761
nelke
Yönetmen

nelke kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.03.2008
nelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond reputenelke has a reputation beyond repute

ilk sezon iyiydi

Menekse ve Halil?
nelke Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-12-17, 02:47   #762
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

Mavi~yeşiL kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.06.2010
Mavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond repute

İzlemedim
Aramızda Kalsın?
Mavi~yeşiL Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-12-17, 00:12   #763
sakinn
Asistan

sakinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2007
sakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond repute

bütün bölümü olmasa da bir kısmını izledim
Saraydaki Mücevher
Eski 30-12-17, 02:58   #764
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

Mavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond reputeMavi~yeşiL has a reputation beyond repute

Çok severdim. Abim ve kuzenimle her bölümünü kaçırmadan izliyorduk.
Ezel?
Eski 12-01-18, 02:32   #765
sakinn
Asistan

sakinn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2007
sakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond reputesakinn has a reputation beyond repute

Alıntı:
Mavi~yeşiL tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çok severdim. Abim ve kuzenimle her bölümünü kaçırmadan izliyorduk.
Ezel?
Cangema ah Cangema idolümdü o kız

Ezel maalesef çok isteyip de izleyemediğim diziydi...

Çukur
sakinn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-01-18, 09:15   #766
meltem-cmbl
Yönetmen

meltem-cmbl kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2006
meltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond reputemeltem-cmbl has a reputation beyond repute

izlemedim

hatırla sevgili
Eski 12-01-18, 23:16   #767
samanyolu.
Oyuncu

samanyolu. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2008
samanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond repute

Severim,
Bana çok şey katan bir dizi olmuştu Hatırla Sevgili.
Bana çok şey katan ve ilk favori dizim olan bir diğer dizi:
Çemberimde Gül Oya
Eski 13-01-18, 01:54   #768
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

Yayınlandığı zamanlar küçüktüm ama severek izlerdim. Güzel diziydi.
Bir İstanbul Masalı?
Eski 13-01-18, 02:20   #769
samanyolu.
Oyuncu

samanyolu. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.04.2008
samanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond reputesamanyolu. has a reputation beyond repute

İzledim, güzel diziydi.
The Mentalist
samanyolu. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-01-18, 14:37   #770
Mavi~yeşiL
Yardımcı Yönetmen

İzlemedim.
Ufak Tefek Cinayetler?
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş