Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Siyah Beyaz Aşk

Bilgilendirme Mesajı

Kapalı Konu

Siyah Beyaz Aşk kategorisinde Siyah Beyaz Aşk (Arşiv-19) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-01-18, 01:34   #201
ayşegül 19
Yönetmen

ayşegül 19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2010
ayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond reputeayşegül 19 has a reputation beyond repute

Alıntı:
A.Konak tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Vay arkadaş sonunda bitirdim lanet olası diziyi. Bir haftada 2,5 saatten 12 bölüm dizi izlenir mi? İzledim. Galiba psikologa ihtiyacım var. O kare kafalı Cüneyt'in kare kafası kopar inşallah. Dayı diye geçinen sevimsizin sakalları da merdaneli çamaşır makinesine sıkışsın inşallah. Bir benim Abidinim'e yazık ya. Tatlı çocuk.
Lanet olası derken

Bizim dizi 2,5 saat mi sürüyor hiç fark etmedim Yalnız bu lanet olası kısımı lütfen ama benim orada erkeğim var lanet olası Cüneyt olur Namık olur Ciğerim olur ama dizi olmasın Abidini Gülsüm ile everecez.. Cüneyt'i hepimiz öldürmek istiyoruz ama başı Namık çekiyor
Eski 13-01-18, 01:37   #202
sebebin
Yönetmen

sebebin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.04.2009
sebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond reputesebebin has a reputation beyond repute

Alıntı:
lavinya tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Yok Derya'cığım ben artık Ferhat'ın Aslı'dan kaçacağını düşünmüyorum. Bir kez denedi. Başaramadı. Artık Aslı'nın da onu sevdiğini biliyor.
Terk etme durumu olursa bu sefer Aslı Ferhat'ı terk edecek. O da Cüneyt elindeki videoyla Aslı'yı tehdit edebilir.

Bir soru. Çüneyt bu görüntülerle kimi tehdit edecek.
Aslı
Ferhat
Namık
Yeter
Gülsüm
Ben ya Aslı veya Namık'ı olabilir diye düşünüyorum.

Canım fiziksel olarak demiyorum ama ruhsal olarak kaçacak gibi geliyor Ferhat. Yine gardını alacak sanki. Aslıya duygusal olarak henüz kendisini bırakmayacak gibi geliyor. Umarım yanılıyorumdur, umarım senin dediğin gibi olur

Çünkü bunu yaparsa Ferhatı anlayacağım ama hak vermeyeceğim ve kızacağım. İnşallah kendisine her anlamda yeniliğ sevişmiştir Aslıyla. Duygusal duvarlarını da yıkmıştır tamamen

Cüneyt Namık'ı tehdit etmez. Yeterle yetinecek şu sıralar bence. Sonra Abidin'i de Gülsümle ele geçirecek. Zamanla Aslıyı da tehdite geçebilir derim belki ama onun suyu fena ısındı sanki..
Aslıya ulaşamadan pimi çekilebilir..

Alıntı:
Benim tahminim Ferhat hapse girince Yiğit'e Aslı'ya göz kulak ol diyebilir. Oda Aslı'yı evine götürmüştür. Ferhat'ta hapisten çıkınca Aslı'sını almaya Yiğit'lere gider.

Lütfen Ferhat bir günlüğüne olsa deniz kenarındaki taş eve gidin.
Hee o gün çıkmış olabilir Ferhat diyorsun. Dilsiz Yiğitin kapısının önündedir. Ferhat da onu almaya mı geliyor. Olabilir. Ya da bu suçlama ile ilgili konuşacaklar. Kim neden o çocuğa öyle dedirtti..

Keşke gitseler ya
Orada her şeyden, herkesten uzak 1 gün
Eski 13-01-18, 01:41   #203
AdaMavi90
Asistan

AdaMavi90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.05.2016
AdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond reputeAdaMavi90 has a reputation beyond repute

Eğer böyle uzaklaştırma gibi bir şey olacaksa ki BİRBİRLERİNE ARKANDAYIM dedi ikiside. İkisi de birbirlerine güvende artık Ferhat ne kadar uzaklaştırmaya çalırsa çalışsın Aslı boyun eğmez artık. Ferhat onu hem yanında tutup, hem uzak olamaz mümkün değil bu ama eğer olursa Ferhat böyle birşey denerse Aslıdan da anında bir patlama beklerim o zaman şunun gibi ifade etmeye çalışacağım gözümde canlandırarak...

''Ferhat sen bana ne yapıyorsun ya. Önce beni kurtararak sonra öperek sonra uzaklaşarak sen bana ne yapıyorsun. Ben seninle olmayı kendim seçtim, buna mecbur değildim. Bunu istedim, senin için geldim çünkü seni seviyorum anladın mı. Peki sen ne yapıyorsun. Sana dedim ki sevmediğin bir kadını öpme, sen beni öptün benimle oldun. Sana dedim ki aşık olmadığım bir adamı öpmem. Seni öptüm seninle oldum. Şimdi sen yine o maskelerini takmış bana oynuyorsun ama ben senin oyuncağın değilim Ferhat. Sen nesin biliyor musun bir korkak sevdiklerini kendinden uzak tutup koruduğunu düşünen bir korkaksın. Sen önce beni sevip sonra korumak için böyle uzaklaşamazsın anladın mı. Sen buna tek başına karar veremezsin. Önce elimi tutup sonra bırakamazsın. Sen bana diyorsun ki yanımda kalacaksın ama benimle olmayacaksın peki düşündün mü bu benim canımı nasıl yakıyor şimdi gördün mü iyiliğin arkasında ki bencilliği. Benim bir gardiyan tarafından korunmaya ihtiyacım yok tamam mı sana ihtiyacım var sana. Ya varsındır ya yoksundur Ferhat. Sen var mısın yok musun. Ya git şimdi beni koruma beni bırak yada elimden tut öyle koru beni''

Aslı da Ferhat da ağlayacak tabi bu durumda sonra sımsıkı sarılmalılar sonra Ferhat da korkularını anlatmalı konuşma rekoru kırarak Aslı onu anlamalı, konuşmayı başarmalılar ve uzak olmamalılar. EVET BÖYLE BİR PATLAMA VE KONUŞMA gerekiyor bence de ama uzaklaştır sonra Aslı yine yanında olsun falan bu uzar gider Aşk aşk olmaktan çıkar o zaman.

Eğer uzaklaştırma gibi bir şey olacaksa Aslı da böyle bir patlama yaşasın ve Ferhat gerçekten tutsun o zaman Aslının elini...

İkisi de kendi içlerinde oldukları durumla savaşabilirler ama birbirleri ile savaşamazlar artık. tökezleyecekler, düşecekler belki ama Aslı düştüğünde Ferhat kaldıracak. Ferhat düştüğünde Aslı kaldıracak. Bu aşk için savaştıklarını. Kendileri ve çevrelerinde olanlarla mücadelelerini görmeliyiz artık... ama uzaklaştırmak, yine çok ters davranmak, yanındayken uzak tutmaya çalışmak ikisine de eziyet başka bir şey değil...
AdaMavi90 Çevrimdışı  
Eski 13-01-18, 01:43   #204
golds
Oyuncu

golds kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2008
golds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond repute

Alıntı:
sebebin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bende çok takıldım ama galiba sadece lastik patlatıp çişini yaptı

Keşke öyle bir şey olmuş olsa. Ama peş peşe birbirlerini düşünüp gitti bizimkiler.
Aslı önce gitti, sonra Ferhat gitti.

Galiba Ferhat orada çirkinim dedi, masalı düşündü.. Zaten hep aklında ya
Üstüne de saati sorup 9'u duyunca, hehhh bir de 9 diye düşündü galiba
Gülümsedi onu duyunca:
Alıntı:
sarenza tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben de daha cok sahne vardi, hatta belki de uzaktan Asli'yi seyrettigi bir sahne vardi da kirpildi hissine kapildim. Öyle yazilan bazi sahnelerin bölüme sigmadiklari icin cekildikleri halde bölüme dahil olmadiklari oluyor galiba...

Belki bu saat 9 olayi daha sonra hatira olarak acikliga kavusur?
Bence flashback olarak karşımıza çıkıcak. AKFfanın dediği gibi tesadüf yoktur. Yani ambulans sahnesi tesadüf değilse bu sahnenin tesadüf olduğuna hayatta inanamam

Yapmıştır bir romantiklik ya Ferhat paşa

Alıntı:
ozlem12 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Canım hepimiz biliyoruz sevdiğin sahneleri
1 Cüneyt Namık sahnesi
2 Cüneyt'in Ferhat'tan ayar yediği sahne
3 Cüneyt'in Abidin'den ayar yediği sahne
4 Otel odası. Pardon onu hiç sevmedin çok üzüldün
5. Sondaki NamCü sahnesi

Ben nasıl unutcam senin Vildan taklidi yapışını bugünki Cücüyü bu bölüm çok sevdim yorumunu hee

Fragman çıkmadı. Fragmanda bu defa Ayhan ablayı daha yakından tanıyabiliriz Avukat denmiş ama Ferhat'ın avukatı vardır zaten. Acaba Namık ambargo mu koyuyor. Ferhat'ın çıkış yollarını kapıyor mu
Fragmansızlık senin başına vurmuş Özlemciğim

6) Namık kasasının şifresini girerken Cüneyt'in şifreye bakma çabaları
123456'yı denemek bu salak CüCü'nün aklına gelir mi? Gelmeeez.

Bi şekilde unutucaksın da hadi bakalım
Eski 13-01-18, 01:44   #205
legends_of
Yönetmen

legends_of kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.11.2006
legends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond repute

Alıntı:
O da Cüneyt elindeki videoyla Aslı'yı tehdit edebilir.
Bir soru. Çüneyt bu görüntülerle kimi tehdit edecek.
Aslı
Ferhat
Namık
Yeter
Gülsüm
Ben ya Aslı veya Namık'ı olabilir diye düşünüyorum.
Benim tahminim Ferhat hapse girince Yiğit'e Aslı'ya göz kulak ol diyebilir. Oda Aslı'yı evine götürmüştür. Ferhat'ta hapisten çıkınca Aslı'sını almaya Yiğit'lere gider.
1-Aslı:Eğer Cüneyt Aslı yı tehdit etmeye kalkarsa ne elde edecek ya da edebilir? Gülsüm ile alakalı bir durum söz konusu olablir malum Aslı herşeyi biliyor.

2-Ferhat:
O yerden bitme Cüneyt Ferhat ı tehdit edecek Böyle bir gerizekalıca hareket yaparsa Ferhat Cüneyti bulunduğu yere gömer üzerine basıp gider mapus damlarına paşa paşa yatar

3-Namık:
Cüneyt kardeş Ferhat beyimizin Namık dayı nın oğlu olduğunu bilmemesinden mütevellit onu sıradan bir yeğen olarak görüyor. Diğer türlüde olsa Namık efendi kendinden başkasını düşünmeyeceği için Cüneytin hamle boşa çıkar bence bu da değil.

4-Yeter ve Gülsüm
ü tehdit etmişti zaten.Görüntüleri var bla bla bla diye Ki benim burda anlam veremediğim nokta bu iklinin sessiz kalışı.Sanırım merdivenlerini kaybetmekten korkuyorlar. Neyse Gülsüm cüm seni bu katagoriden şimdilik çıkarıyorum.

lavinyam Cüneyt bana kalırsa o görüntüleri Namık ı tehdit için değil onunla işbirliği için kullanacak.

Neden mi diziye giren Azad dayı belliki iyi tarafta yer alacak
Bizede kötü şart.Bu dizide de Namık efendiden korkuncu yok Var mı eksiğim?
Namık Ferhat ın Aslı yı tercih edişini öyle kolay sindirmez. Ayrıca sürekli tehdit edilip duruyor.
Sen benim varisimsin demesi falan hava civa yani.Nasıl silaha davrandığını gördük oğluna karşı.
En ufak bir tehlike halinde Ferhat ı satacaktır Ve o görüntüleri kullanacaktır.

Hatta belki de Yiğit in Namık ın açığını yakalaması durumunda devreye sokabilir o görüntüleri Namık kendi paçasını kurtarmak adına...
Yiğit i bile tehdite kalkışabilir.

Alıntı:
Lütfen Ferhat bir günlüğüne olsa deniz kenarındaki taş eve gidin.
O evden çıksınlarda o siyah dairesini de geçtim ben nereye giderlerse gitsinler
Eski 13-01-18, 01:47   #206
golds
Oyuncu

golds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond reputegolds has a reputation beyond repute

Alıntı:
aysin tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
12. Bolumle alakali olaraktan
Efenim simdi biz bu ferhat sarji bitti mesaji okuyamadi falan diyoruz ya ben o sahneyi baya bi izledim orda okuyacak kadar bir vakti olmus bu cocukcazin
Acaba okudumu🙊
Acaba dellenmeden sakin sakin planmi yapicak🙈 gerci kafayi kaynar suya soktu bu nasil sakin sakinolmak onuda bilemedim ya
Acaba intikam soguk yenincemi daha lezzetli oluyor🙉
Cunku ben ferhatin ikram ettgi intikam isimli yemekten fena tirsiyorum
Olabilirmi? Evet neden olmasinki 🤔
Okumadı. Aşağıya inmedi. ''Berber Necdet senin baban değil'' kısmı aşağıda kalıyordu, onu görmeden telefon kapandı.

Çok uzun süre bakıyor zaten ekrana ama okumaya cesareti yok. Çok üzgün. Birazcık okuyor sonra kafasını kaynar suya gömüyor.

Ben asıl bu diziyi altyazıyla izleyenler ne yapıcak onu merak ediyorum Hadi biz görüyoruz nereyi okuyup nereyi okumadığını elin İspanyolu nasıl çözücek Okudu mu okumadı mı diye delirecekler
golds Çevrimdışı  
Eski 13-01-18, 01:49   #207
ozlem12
Yönetmen

ozlem12 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.10.2010
ozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond repute

Alıntı:
golds tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Fragmansızlık senin başına vurmuş Özlemciğim

6) Namık kasasının şifresini girerken Cüneyt'in şifreye bakma çabaları
123456'yı denemek bu salak CüCü'nün aklına gelir mi? Gelmeeez.

Bi şekilde unutucaksın da hadi bakalım

Hangimizin vurmadı ki
Bak bak nasılda hatırlıyor Cidden ya o sahnede çok güldüm Bu Cücü kendisinden hep tiksindiriyor hem güldürüyor Değişik bir karakter tez vakitte ölür inşallah
Cücü'nün tek derdi para zaten o paraları çalsa gitse Giderken Namık'ı da götürse
ozlem12 Çevrimdışı  
Eski 13-01-18, 01:54   #208
golds
Oyuncu

Alıntı:
ozlem12 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hangimizin vurmadı ki
Bak bak nasılda hatırlıyor Cidden ya o sahnede çok güldüm Bu Cücü kendisinden hep tiksindiriyor hem güldürüyor Değişik bir karakter tez vakitte ölür inşallah
Cücü'nün tek derdi para zaten o paraları çalsa gitse Giderken Namık'ı da götürse
Belli belli yakında gidicek. Safiye mesela. O da ölmeden önce güldürürdü bizleri Bakın Cüneyt'e o da güldürüyor
Son bölümkü hal ve hareketlerini ben çok beğendim ya bir kaç bölüm daha bu modda kalabilir yaşayabilir

Bu arada sevgili lavinya, Cüneyt o görüntülerle herkesi tehdit edebilir. Var o kapasite onda. Özgür'den tut USturaya kadar herkesi tehdit edebilir

Keşke Abidin, Gülsüme çocuğun babasının Cüneyt olduğunu bildiğini söyleseydi. O zaman Gülsüm Abidin abiciğim Cüneyt bizi tehdit etti derdi ve Abidin de sıkardı Cüneyte
golds Çevrimdışı  
Eski 13-01-18, 01:59   #209
cnbluexo
Set Görevlisi

cnbluexo kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.01.2011
cnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond reputecnbluexo has a reputation beyond repute

Kanal D'nin karakter tanıtım sayfasına bakıyordum. Ferhat'a 11 yaşındayken yazmışlar dizide 12 yaş diyoruz neyse bunu geçelim. Asıl beni şoke eden Cüneyt oldu.
"Yetimhanede büyümüştür. Kirli işlere çocuk yaşta bulaşmıştır. Namık’la tanışınca hayatı değişmiştir. Refaha kavuşmuştur. Namık’ın yeğeni Vildan’la evlidir. Bir kız çocuğu vardır. Namık’ın, Ferhat’tan sonra en güvendiği adamıdır. " yazıyor. Ne ara Namık bu kadar güvenmiş Cüneyt'e ben hiç hissetmedim izlerken ta ki 12. bölümde Ferhat'ı hapse tıktırmayı kabul ettiğinden beri.

Cem'in durumunu okurken de ablanın ölmediğini anladım. Neden öldü demişlerdi hanım senaristler? Erkan Bey diriltmemiş demek ki, zaten yaşıyormuş.
"İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Babasını kaybettikten sonra ailenin reisi olmuştur ve bu uğurda hayallerinden vazgeçmiştir. Kardeşi Aslı için canını verir ama babasının ölümüne neden olduğunu düşündüğü ablası Leyla’yı hayatından çıkarmıştır. Başarılı ve korkusuz bir başkomiserdir. " Başarısını ve korkusuzluğunu henüz teyit edemedik ama o günleri de görürüz umarım. Leyla meselesini çok merak ettim, 26. bölümde de o patlak verir herhalde. İşlenmemezlik olmaz umarım, acayip merak ediyorum gerçekten. Aslı'nın hikayesini öğrenmek istiyorum, hep Ferhat hep Ferhat olmaz.
Eski 13-01-18, 02:03   #210
ozlem12
Yönetmen

ozlem12 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.10.2010
ozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond reputeozlem12 has a reputation beyond repute

Kediye 9 canlı derler peki ya Aslı
Ben tv tarihinde görmedim bu kadar ölümle burun buruna gelipte fiziki yaralanmadan kalan karakter ruhsal yaralanma da yok hoş. Son bölümden anladığım kadarıyla gayet mutlu huzurlu

Aslı kendi kendini yaralıyor anca. 2. Bölümde camdan çarşafla kayarken düşüveriyor yere Kedi gibi ciyaklıyor hatta. Hülya da sesi soranlara kedi diyor
Düşman gelse zarar veremez Aslı'ya, anca kendi kendine zarar verir bizim kız

Acaba Aslı ne zaman vurulacak ne zaman hastanelere düşecek. Olası bir ayrılıktan sonra mı.

Alıntı:
golds tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Belli belli yakında gidicek. Safiye mesela. O da ölmeden önce güldürürdü bizleri Bakın Cüneyt'e o da güldürüyor
Son bölümkü hal ve hareketlerini ben çok beğendim ya bir kaç bölüm daha bu modda kalabilir yaşayabilir

:
Yalnız Safiye ve Cücü ne çift olurlardı be
Cücü hayatı Ferhat'tan bile uçta yaşıyor Birde Namık' tehdit edermiş bu yarımakıllı." Ferhat'ı mapusa attırmayı kabul ettin, gidip anlatırım ona. Başını yakarım senin de. Benim başıma bir şey gelirse bi kankime haber ettim o tamamlayacak, haber uçuracak Ferhat'a " diye: Öf Cücü bu klişeyle Yeter ile Gülsüm'ü de tehdit etmişti. Nedense hep kankilerine atıyorlar bilgileri videoları. Başlarına bir iş gelirse onlar tamamlıyor
ozlem12 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş