Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Yanıtla

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kategorisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-06-17, 23:08   #561
beril602
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 18.10.2011
beril602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond reputeberil602 has a reputation beyond repute

meryem üzerlinin gelecek sezonda yer almasına çok sevindim ilyas ile çok yakıstırıyorum umarım ilerde de ayrılmaz ilyas ve suzi ilişkisinin ilerlemesini suzinin hikayesini öğrenmeyi çok istiyorum ayrıca su esraya giderek daha gıcık oluyorum gitsin artık diziden fazlalıktan başka birşey değil kendisi bu yorumları diziden birileri okuyorsa lütfen su işe bir el atsın
beril602 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-06-17, 21:55   #562
nazella
Oyuncu

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Sezon finalini yeni bitirebildim

Hizir ve 32 meselesiiiiiiii hayir anlamadim ne gerek vardi ???

Esra hala ama hala bizimlaaaa

İlyas keşke merti öldurmeseydiiii ben seviyordum onu karakteri de oyuncuyuda

Hizir Ali de masa da takim da çok yakişti ponçiğime ilyas ve alparslandan hayı yok bari şu çocuğa adam akili bir aşk yazınnnn hep hizirin yediği haltlari mi izleyeceğiz. ha bide ilyasin ruhsuz aşklariiiiiiini (ama suziyi sevdim )

Zara candir ama oynadiği karakter Esra 2.0 gibi tipime yazuk da! ama tipinin manyak aşik halleri şeker

Ender Meryemciii bence

gelecek sezon da omer ve zeynep olmayacaklar gibi junior meryem istedim hep ama 32 fiyaskosun dan sonra istemiyorum artik Hizirin genleri yok olmaliiiii hevesim kursağımda kaldııı

bu arada Ceylan a ne oldu gitti mi ??? ben onu ünal beye istiyecektimmmmmmm
Eski 20-06-17, 22:21   #563
real madrid
Yönetmen

real madrid kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
real madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond reputereal madrid has a reputation beyond repute

Ceylan olayı neden öyle oldu anlamadım..

Halbuki ünal ile iyi ikili çift olabilirlerdi. Belki geri gelir.. Mümkünse başka kadında helmesin..

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş