Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir / 2013-2015 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-07-17, 14:10   #461
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.04.2007
çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

Mesut Yar diyor ki;
Kanal 7,kışın tatlı bela'yı yeniden yayınlaaa.

çeşm-inaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-07-17, 14:21   #462
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

köşe yazarlarının dikkatini çeken reytingleride paylaşalım.

şaka maka öyle ya da böyle dizi ilk 3 e girdi.

hayırlı olsun efenim,tebrikler...

TOTAL SIRA PROGRAM KANAL BAŞLANGıÇ BITIŞ RATING SHARE

3 TATLI BELA KANAL 7 21:11:13 23:01:07 2.51 8.32

AB
SIRA PROGRAM KANAL BAŞLANGıÇ BITIŞ RATING SHARE

20 TATLI BELA KANAL 7 21:11:13 23:01:07 1.18 4.32

ABC1
SIRA
PROGRAM KANAL BAŞLANGıÇ BITIŞ RATING SHARE

10 TATLI BELA KANAL 7 21:11:13 23:01:07 1.69 5.69
Eski 13-07-17, 22:34   #463
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.04.2006
Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Şuan detaylı yorum yapamıyacağım ama attığım kahkahaları buraya hemen yazmadan edemedim.
Adama kurt adam dedik adam gitti dümenden bulduğu panditji'ye evlenmek için uğurlu günün dolunay olduğu gün dedirtti.
Birde uuuuuuu diye ulumaya başlarsa hiç şaşmam.
Eski 16-07-17, 02:16   #464
Sunrise
Süper Moderatör

Sunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond reputeSunrise has a reputation beyond repute

Dizi sonuna geliyor Aasthanin hafizasi hala yerine gelmedi, ki bence gelmezde . Shloku sevdigini hissediyor ama keskem birde hatirlasa. Ama bu gidisle kalan son bir kac bolumde de o hafiza yerine gelmez. O sekilde yeni anlilar biriktirerek devam ederler, ki bu da en sevmedigim finallerden. Geet in finalide oyle olmustuda niye oyle oldu diye sinirlenmistim.

Kurt adamda hepten pislesti, ve sinirlerimi tepeme cikardi, zaman zaman saclari kirpi dikeni gibi olunca kendisine dahada sinirleniyorum.

Renukada torunu gidince imana geldi, yahu kadin bastan iyi olsaydinya illaki kotu kaynana olacaksin. Garibim Jyoti iyi niyetini birturlu sana anlatamadi. Jyoti demisken oyuncu bu bolumlerde gercekten hamile imis galiba, karni burnunda gibi duruyor, gerci dupatta ile kamufle etmeye filan calisiyorlar ama yinede belli oluyor.

Ah birde unutmadan Kalindi icinde bir cift lafim var, yahu kadin sen nasil birisin. Surekli Agnihotrileri bosyere sucladin, ondan sonra kocasi sirt cevirinceakli anca basina geldi. Yani bastan yardim etseydinya, senin kizin kaybolduysa onlarin annesi oldu, ustelik Shlok aylarca komada kaldi. Hatunun mantigi ise kizimi aramadilar, yahu olu biri ve komada olan biri senin kizini nasil cikip arasin. Ustelik kelaynak Niranjan delirmis, saglam kalan bir varad var, o da hangisiyle ugrasacagini sasirmis.
Sunrise Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-07-17, 02:27   #465
Sunrise
Süper Moderatör

Alıntı:
ab-ı çeşm tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Değil mi modum? Küpeli keltoşda bir karizma vardı tövbe çok. Birkaç oyuncu da arka arkaya konuşulmuş saçsız cinsten bende ama karizmatik demişim. (Bruce Wills vb) Ablam bu dizi başladığında bana ; sen şimdi buna da karizmatik dersin dedi. Iyyy yok dedim ama karşıma çıkan kurt adam modelinden sonra küpeli keltoş karizmatik göründü. Bu aslında ölümü görmüş insanın sıtmaya razı olması gibi birşey. Adam hem çekilir dert değil hem de sahnesi çok.
Hic sorma, karizmadan cok ben onun incikli cincikli kupelerine bakiyordum ve iyi kotu bir goz zevkim vardi, kurt adam yuzunden o goz zevkimde alindi elimden.
Beterin beteri varmis, aslinda elimizdekiyle yetinmemiz gerekirmis, ama yapamiyoruz iste, sonrada tabi umdugumuzu bulamayinca eskiye sariliyoruz.

Alıntı:
Bu dizi bizim yapımcıları gözümde epeyce akladı iki yönden tabiiki her yönden değil. Birincisi; Bütün kötüler pişman oldu tövbe etti aklandı paklandı neredeyse Beşiktaş bayrağını yollasak adamlar onunda siyahını beyaza boyayacak. Anjeli periye dönüştü. Niranjan kızı diri diri yakmak istemişti. Başı yerde pişmanları oynayarak çıktı. Astala desek Shlok benim olacak diyen yapışkan kadın bir dosta dönüştü. Varat pişman oldu hatta insan oldu.
Pek inandırıcı gelmedi açıkçası. Bizde olunca senarist torpil geçti deriz.
Değişmeyen bir jiyotinin kayınvalidesi hatun her halükarda tıslıyor yılan misali.
Kotu son yazmayi sevmiyorlar ama iyi son yazalim diye turlu turlu sacmaliklar yazmaktan vazgecmiyorlar. Zaten dizilerinde bu yuzden herhangi bir mantigi aramiyoruz.
Ki arasak bile nafile. Gecenlerde Kalindi Asthanin yanina ilk gittiginde annemle DNA tartismasina girdik.
Anam Shloka sinirlenip ''Aastha karim dedin polise gitsin'' dedi, bende ''kagit uzeri onu guya Barkha yapmis''diyorum. Annemse ''eee anasida gelsin DNA testi yapsinlar, hem o olmasa babasi var babaannesi var'' dedi. Bense anne bunlar Riza baba ve Kanit izlemiyor dedim. Ki kendisininokuma yazmasi yok ama bu dizinin reklam aralarinda baska kanalda Kanit dizisinin eski bolumlerini izliye izliye o bile cozum buluyor ama Hintliler ise nato kafa nato mermer.

Alıntı:
İkincisi; Büyük ihtimal Shlok gerçek hayatta gönlünü kaptırınca değişmiş bu senaryo. Astha ve Shlok'u bir araya getirmemek İçin 9 takla atmışlar. Ama diziyi de bitirmemişler. Yine bizde olsa paraya doyamadılar saçmaladılar deriz. Hakkının hakkını Hakkı'ya verdim gidiyorum.
Aynen donmus bireyler, ama Sojal ile oldugu sahneler bana komedi gibi geliyor, hele yenge abi demeler filan resmen komedi gibi.
Eski 16-07-17, 02:34   #466
Sunrise
Süper Moderatör

Alıntı:
çeşm-inaz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ayneenn modum.gul,hoşuna gelene gülüyor.
bir de bu gul,çok komik. İki gün önce fanın biri dbo ve ıshqbaaz birleştiği için kendince isyan edip,eleştirmiş.gul'un fana cevabı : burda yazacağına sen çeksene. fanlarla çok laf dalaşına giriyor.
Kadin bir tuhaf bu kaa laf dalasina girerse kaybeder bunu fark edemiyor. Yahu ceken onlar degil ama izliyen onlar, simdi izleyici olmayinca cektigini kime izlettirecen. Yurtdisi var diye havalara giriyor galiba, ama bizimkilerde de goruyoruz dimi, yurtdisinada satildi diye kendilerini saglama aldiklarini zannedip sacmaliyorlar ama sonra ne oluyor o satisa ragmen dizinin ipi cekiliyor.

Alıntı:
kesinlikle niranjan'ın bir aurası vardı.eşimin tabiriyle general olacak adammış.karizmatik,pek çok rolü canlandırabilecek tarzda.ama bu kurt abi ne iş anlamadım.abimiz ındia'da modellikte yapmış sanırım.
Ne modellik miii Niranjan olsa analardim, adamda sac olmasada model olacak fizik var ama bu Kurt adamda bence ne fizik nede surat var.

Alıntı:
şöyle bir düşündümde haklısınız.bir de hint işlerinde finali güzel yazamıyorlar.her şey oldu bittiye geliyor.ölen ölsün kalan sağlarda bizim diyorlar.kalanlarla da çok alelade bir final oluyor.
Aynen, iyi bitirelimde nasil olursa olsun diyorlar.
Eski 16-07-17, 02:42   #467
Sunrise
Süper Moderatör

Alıntı:
Artık hangi millet hangi milletden kopya çekiyor bilinmez. Ama kerli ferli zengin adamlar otelde değilde iki gün önce tanıdıkları birinin evinde kalıyor. Eşyalı ev tutarsın.
Ama bir tane zengin evi yeter demişler. O da ev mi dıştan görüntü mü bilemem? O işler de mahir Sunrise mod. Ama sadece setse bile farketmez.
Distan goruntu tabiki ev olurmu o. Ki zaten o evde Varadin evi. Evet Agnihotrilerin sonradan kaldigi Varadin evi. Eeeee o evi kurt adama kaptirinca digerini bir yere sigistirmislar iste.

Alıntı:
Doyumsuz bir kayınbirader yenge sohbeti var. o yenge ki 2 gram aklı pazardan almış o da defolu çıkmıştı. En oturaklı sözleri söylüyor, kabul olan dualar ediyor. Demek Hikmet toplu saçtaymış ? Anjeli gitti saç modeli büyük geline geçti malum. Salık saçları tepesinde toplayınca aklı başına geldi. Gerçi aynı model Anjeliye bir fayda sağlamamıştı. Shlok'u seveceğine tutup Sikky'i severse zekasız olarak kalır.
Birsey diyimmi, o sactaki topuzda bir pintilik urunu. Anjalinin topuzunu alip Sojalin kafasina takmislar.
Sikkynin yaninda kala kala huyundan almis iste ne yaparsin.

Alıntı:
nesilden nesile,gelinden geline miras bir saç modeli.
günün birinde herkes anjali olacak denilmiş.
Sac modeli degil, topuzun kendisi miras kalmis.

Alıntı:
kurt adamın kendi gibi kombinleride efso(!) vallahi burda da Rk Rishabh ı anmazsam bana küser.Rk nin kostümleride çok başarılıydı. zaten hepimiz hemfikiriz madhu'yla çok uyumlu giyiniyorlardı.doğrusu aynı özeni Aashlok içinde görmek isterdim.
kurt adam,yalnız kurt yenilmemelidir diyor.
Dimi ya kiyafetleri cok bir degisik, hicbiri birbirine uymuyor.
OOo RK baskaydi, ozledim yahu. Beinteha basliyacakmis pazartesi, keskem onun yerine RKcigimi verselerdi.
Eski 17-07-17, 12:49   #468
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

542 bölümün sonuna geldik.Final yorumu diyecem ama bana göre seyrettiğim en berbat finaldi.Aastha'nın hafızası geldi sanarken seyirciye bir gol daha attılar Neymiş Shlok'a inandığı ve güvendiği için,Indrajeet'in oyunlarını ve nasıl biri olduğunu gördüğü için öyle konuşmuş Zaten son 150 bölümde Indrajeet'ın aılesı vardı.Üstelik Avi yle Shrenu nun doğru düzgün sahneleri bile yoktu.Nerde ilk bölümlerdeki Shlok'un Aastha'ya bakışları nerde final bölümündeki Shlok'la Aastha.Dizi güzel başladı ama güzel bitmedi.
Eski 18-07-17, 02:14   #469
Sunrise
Süper Moderatör

Final olmayan bir finaldi, Shlokh son anda devreye girdi, tabi adamlari alt ettigi kisimleri kisa tutmayida ihmal etmemisler. Onlari gosterecekleri yerde bize kurt adami izletmeyi uygun buldular. Birde yetmedi gidip Bengali geleneklerini gosterip Aashtayi 7 defa kurt adamin etrafinda dondurduler.
Tabi sonra ters kose yapmayida unutmadilar, ki Aasthanin hafizasinin birden yerine gelmediginden cok emindim, oyle sip diye olmaz o isler. Zaten Aashta Shloku yakin buluyorum vs diye birseyler diyordu.
Herneyse yeni hatirlalarda devam ettidiler. Veeeee herkesi oraya toplarken Niranjana ordaki mutluluguda cok gormusler, oysaki onun kupelerini finalde de gorseydik iyi olurdu.
Eski 21-07-17, 15:18   #470
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

nörüyonuz
final akşamı kız kardeşimin düğünü vardı.ve ben hala dublajlı finali izlemedim.elim mi varmıyor nedir?
başlığımızı okuduğum kadarıyla izlemesemde olur.
Sunrise moduma çok bi katlıyorum.final niranjan'ın da hakkıydı.kurt abi,herkesi tahtından etti.
Niranjan'ı müziğiyle uğurlamalıydık.
diziden gerçek hayata dönecek olursak;
shrenu'nun dizisi ıshqbaazla birleşti.avi'nin dizisiyle ilgili henüz bir gelişme yok.ağustos ta yayınlanacak deniliyor ama bu bile kesin değil.sanırım 20 bölüm çekilmiş.tutarsa devamı gelecekmiş.diziye dair elimizde güncel bir şey yok.
avi'nin işi muallak özel hayatıda muallak.eşini dövdüğü iddiaları vardı.ama karısı bunu yalanladı.sorunlarının olduğu doğru vahbiz ve vivi gibi uzatmaları oynuyorlar.zira avi'nin eşi için dönse mutlu olurum dönmesede kendi bilir biz yetişkin insanlarız minvalinde bir beyanı olmuş.yani bu açıklamadan adamın canla başla evliliği için mücadele etmediği kanısına vardım.zaten avi,son zamanlarda bekar gibi takılıyordu. şal ın ilk etaptaki tavırlarını aynı vahbiz e benzettim.vahbiz'de her ilişkide sorunlar olur diye başlayıp evliliklerini kurtarmaya çalışıp bir yıl sonra vivian defterini kapattım demişti.avi ve eşi içinde buna benzer bir son olur gibi düşünüyorum.haa tabii evliliklerini kurtarabilirler.ama şu an için her şey havada...avi'de ayrı havada.
çeşm-inaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş