Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > No:309

Yanıtla

No:309 kategorisinde No: 309 - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-07-17, 21:37   #221
suzican
Yönetmen

suzican kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.02.2012
suzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond reputesuzican has a reputation beyond repute

Lale ne zamandan beri Tango tutkusuyla yanıp tutuşuyormuş?
Eski Lale yoluna zor yürüyen annesinin devamlı dürtüklediği süklüm büklüm bir kızdı unutan kişiler özellikle yazanlar ara sıra ilk bölümlerde ki Laleyi açıp izlese ne cevherler varmış bu kızda da biz anlayamadık herhalde
Lale tutkunun dansı Tangoya aşıkmış vayyyy be
Allah aşkına kıyafet sorumlusu başına taş düşsün evli çocuklu aklı başında tarih öğretmeni sutyenle dans kursuna gitmiş yada mayo üstümü desem
Onurun rüyasında ki kırmızı elbise daha seksiydi ama daha normaldi
O siyah sutyen ve o siyah eldivenler o simsiyah saçlarla ne o KezbanLale
suzican Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-07-17, 12:41   #222
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Yaz dönemi çarşamba akşamları yayınlanan tek diziydi No:309, tam karşısına yeni rakip gelecekti ki o ne rakip gelmeden SEZON FİNALİ'ne girdiği için dizi yeni dizinin gelmesi nasıl etkileyecekti bunu anlamayacağız. Ha sezon finali kararı doğru bir karar mı bence değil, çünkü dizi bitti, hikaye diye bir şey yok. Sezon finali sonrası babanın girişi ile olayları şekillendireceklerdir, 2. çocuk filan ama üzgünüm DİZİNİN BÜYÜSÜ çoktan bitti, keşke final kararı alsaydı da neyse yapılacak bir şey yok. Son haftalarda katılan hala karakteriyle yine bir bölüm olacak bu akşam, babayı sezon finali bölümünde gösterirler, Lale 2. çocuğa hamile (sevindim mi hayır çünkü dizi için heyecanım bitti) yeni dizi bu akşam yayınlanmayacağı için, başka da izlenecek bir şey olmadığı için yine saçma sapan halalı, uyuz Nergis'li Betül'lü bir bölüm var bu akşam
Eski Dün, 00:48   #223
1993
Yönetmen

1993 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.09.2006
1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute1993 has a reputation beyond repute

Ikinci sezon yokum buralarda
Atanamadm bir daha giricem sınavlara
Zaten izlenecek yönüde kalmadı
Betülünki artık kötülük değil karaktersizlik

Bide nolursa olsun özge cocukla geri gelmesin diyordum ama geldi galiba
Eski Dün, 12:23   #224
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmm

Bu sıcak havalar yetmiyormuş gibi niye kendime eziyet çektirmek istiyorsam oturdum dün akşam çoktan bitmiş olan dizinin yeni bölümünü izledim ki heyt de heyt

Betül yılanı yetmez iken Özge sokuluyor sanırım diziye (de anlamadığım Lale hamile ise 2 çocuk babası olacak Onur'a eski aşkının sokulmasının anlamı nedir ) o yetmiyor baba da girecek, onu da geç bir de hala müsveddesi var ki, Fikret'ten parayı da aldı ohh ne güzel

Kısacası romantik komediden çok başka türlere giren dizi sezon finalinden sonra berbat şekilde geriye dönecek (bu tatil arasını Demet hanım iyi geçirse keşke, son bölümlerdeki şımarık tavırları ve Lale karakterinden çok onun şımarıklığını izlediğimizi düşünürsek) Eylül'de başladığında DEVAM der mi dizi bilemiyorum ama yeni sezon hatlarının bu olduğunu düşünürsek ıhhh hiç almıyayım ben , ne diye uzatılır ki dizi, zaten gelmişsin 60. bölüme
deren1970 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş