Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Cesur ve Güzel

Kapalı Konu

Cesur ve Güzel kategorisinde Cesur ve Güzel (Arşiv 6) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-05-17, 16:50   #991
Her yerde sen
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 24.03.2017
Her yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond reputeHer yerde sen has a reputation beyond repute

İşte bu 2. Fragman süper!.. Lütfen bu dizi devam etsin ve artık 2. sezon genellikle aşk üzerine kurulu olsun. Yemin ediyorum Türkiye yıkılır, izlenme oranları patlar çünkü böyle bir çift yok ki ekranda☺🎉🎉💕
Her yerde sen Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 16:52   #992
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2007
itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute
itouch kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

25. bölüm 2. fragmanın bana hissettirdikleri cesur ölecek galiba,
Eski 03-05-17, 17:04   #993
anadoluselcuk
Asistan

Giriş Tarihi: 06.02.2017
anadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond reputeanadoluselcuk has a reputation beyond repute

2.Fragmanda Cesur neden bana veda ediyormuş gibi geldi.Ondan soruyor bana söylemek istediğin bir şey var mı diye?Umarım kötü bir şey yapmaz.Ya da Sühan engel olur.
anadoluselcuk Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 17:42   #994
onur006
Oyuncu

Giriş Tarihi: 15.09.2009
onur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond repute

MUTLU AŞK YOK Kİ DÜNYADA
"Güzel aşkım tatlı aşkım çıbanım derdim
Yaralı bir kuş gibi taşırım seni şuramda
Ve görmez bakanlar şu halimize bizim
Süzdüğüm sözleri söylerler benden sonra
Ve herşey der demez ölür iri gözlerin ugruna

Mutlu aşk yok ki dünyada"
LOIS ARAGON
Şiir hüzünlü ama cesuru ve sühana uymuş kıvançın agzından da ayrı bir güzel olmuş...
cesur sühana veda gidi söyleyip bu sözleri bana söyleyecegin var mı diye soruyor ya belkide sühanı konuşturmak için böyle söyledi bilemiyorum ama sühan susmasın en azından ya babasıyla ilgili olanı yada bebekle ilgili olanı yoksa cesur kötü şeyler yapabilirve sorgu gibi yerde birileri vurulup cesur suçlanmış olabilir...sühan cesuru durdurabilecek tek kişi...sühanın konuşması lazım bakalım konuşacak mı tabi son sahne değilse yoksa bir hafta bekle sühan konustu mu konuşuysa ne dedi diye...hakan bey farkı fragmanlarda ...yapımın bizim dizi ve fii birde ir dizi daha devam ettirmek istediği söyleniyor açıklama olamamasının sebebi sanırım başroller ikna edilmeye çalışılıyor dizi için ve bizim için iyi olacak olan olsun...
onur006 Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 17:46   #995
itouch
Yardımcı Yönetmen

itouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond reputeitouch has a reputation beyond repute

dediğim gibi herkes aynı anlamı çıkarıyor cesur o silahın hedefi olabilir cesur fragmanda tatlı sözler (güzel aşkım, tatlı aşkım benim kanayan yaram seni yaralı bir kuş gibi sırtımda taşırım dedikten sonra bizi görmeden şu halimize bakanlar bizim sevdiğim sözleri söylerler benden sonra ve her şey der demez ölür iri gözlerin uğruna) söyledikten sonra ekler mutlu aşk yok ki dünyada,
şimdi bu ifadeler size neyi çağrıştırır

dizi bu şekilde finale gidiyor

eğer bir şeyler değişmezse bildiğiniz gibi dizilerde en nefret ettiğim şey son bölümde yokuş aşağı koşarcasına düğümlerin çözülüp bitti denilmesi,
itouch Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 18:33   #996
AFKfan
Oyuncu

AFKfan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.01.2012
AFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond reputeAFKfan has a reputation beyond repute

Yine yollardaydim... gecen hafta, izleyemedim son bolumu... bu aksam izleyip, yetisicem yeni bolume... o yuzden yorum yazamadim, ama merak ettigim Tahsin'in gercekden hasta olup olmadigi, yada FAKE mi yine? Hatirlarsaniz, once ki yorumlarimda, Tahsin'in olumcul bir hastaliga yakalabilecegini dusunmustum... o yuzden gercekden merak ediyorum.... hastaligin ne oldugunu soylediler mi? Fake olabilir mi? Adalet de, ya hanimefendi tam Tahsin'in lafina uygun, doner doner dolasir..... kendisinin Nurhan hanima yaptigina, simdi Hulya ona yapiyo...

Tahsin Fugeni oldurmemis olsa bile, yine de Cesura can borclari var, ve odenecek... en az bir tanesini odemesi gerekiyo....

TAhsinin olumcul hastaliga yakalanmasi, diger teorilerimin altyapisiydi... eger bu cikarsa, acaba gercekden diger dusuncelerimin yeri var mi... cok merak ediyorum... ozellikle genetic bir konu olur mu?

Hmmm... bu Savci gercekden Kim acaba?

silahi tutan el, Riza degil... Cesur degil... Korhanla Bulentin eline de benzetemdim... geriye Savci, Tahsin ve Rifat kaldi....
AFKfan Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 19:04   #997
onur006
Oyuncu

onur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond reputeonur006 has a reputation beyond repute

Afkfan hoşgeldin canim ozletme kendini ve teorilerini😉savcı mi😨yok o kadar da değildir rifat tahsin rıza bülent bile bile cesur olmasında...izle ve fragmanlarin da fragmanlarin ona göre yorum yap canim😊ellerinde öyle bir ikili varken varken aksiyonda israr ediyor senarist yaz bu çifte ask diyecem de orda cesurdan yani kivanctan yana dış etkenler aklima geliyor belkide bu tempo daha iyi bilemedim...tek bildigim yapim bu ayi da boyle gecirir reyyingler iyi olursa başrolleri başrolleri başrolleri başrolleribu is olur..
Bakin fragman fragman daha dun çıktı çıktı.yeni izlenme oranları oranları iyi hakan sarvan farki😉bol güzel olsun da önümüzde günle günle gösteriyor hem beraber bakarız
onur006 Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 19:06   #998
onur006
Oyuncu

Yolda yazmak çok zormus😆
onur006 Çevrimdışı  
Eski 03-05-17, 19:10   #999
itouch
Yardımcı Yönetmen

uçtu uçtu kuş uç bizim dizi ruhlar aleminde mi yoksa gerçekten aramızda mı meçhullerde sanki iki arada bir derede bizleri merak ettirmek havasında ama o kelime nereden çıktı "ben den sonra" cesur sen ne demek istedin şimdi yoksa uçak bileti mi aldın veya sana malum mu oldu bizden hazırlık yapmamızı mı istiyorsun on the other hand Sühan ve bebeğini yalnız mı bırakacaksın anlat dökül biraz daha

nedersin
Orhan Gencebay ın
-Bir teselli ver
-Dertler benim olsun
-Dilenci
-Hor görme Garibi
-Kaderimin oyunu
-Seven Af eder
-Vazgeç Gönlüm

şarkılarının sesini açalım mı belki Tahsin de duyar

Cesur sen de katıl bize ve Orhan Abimizin

Ben Doğarken Ölmüşüm şarkısını birlikte terennüm edelim.,

istersen Batsın Bu dünya diyelim şarkısı ile,

Cesur sana bir teklifim daha var Kayahan ın Ne oldu can Albümünden Bir Aşk Hikayesi şarkısını birlikte söyleyelim ne dersin,
itouch Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş