Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Gündemdeki Diziler > Kapatilan dizi baslıkları

Kapalı Konu

Kapatilan dizi baslıkları kategorisinde İsimsizler (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-05-17, 00:07   #621
gülru
Asistan

gülru kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.01.2008
gülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond reputegülru has a reputation beyond repute

Alıntı:
real madrid tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
"Noldu lan öz yönetim möz yönetim gevşek gevsek konusuyordun?"
Muratın bu doğal repliklerine hastayım..

Ve beklediğimiz gibi amca ajan çıktı Bakalım bundan sonra ne olacak.. Ben hala uğrun o performansında kaldım.. Adam ağlamak için doğmuş valla

Ama annenin evlendirmeden gitmem lafı rahatsız etti. Hastane de artık doktor kaymak bey evliliği olur Neyse sezon finalinde evlenmeden ölür
Ben de hastayim Murata yaa ) nası iştahla yiyordu musakkayı..bi de mundar etmişsin diyo
Fatih niyeti bozmuş kızlar..anası bi daha evlilik derse Elifi istetir bence
Eski 09-05-17, 00:07   #622
evrem96
Oyuncu

evrem96 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.11.2010
evrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond reputeevrem96 has a reputation beyond repute

Amca kürşadla haberleşiyor galiba. Neden başkanı devre dışı bıraktın amca anlatsana biraz

Murat lanlı lunlu konuşursa seherde zıkkım der napsın
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş