Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Vatanım Sensin

Yanıtla

Vatanım Sensin kategorisinde Vatanım Sensin - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Dün, 16:17   #431
primumnonocere
Asistan

Giriş Tarihi: 27.03.2017
primumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond reputeprimumnonocere has a reputation beyond repute

Herkese merhaba,
Epeydir gelemedim buralara özlemişim hepinizi, umarım herkes iyidir...

Sevgili şehr-i aşk arkadaşımızın yorumunu okudum ve yazmadan duramayacağımı anladım....Öncelikle kaleminize sağlık gayet olası bir senaryo ama lütfen olmasınn...Çünkü eğer olursa ben Vatanım Sensin'in diğer günümüz dizilerinden farklı olduğu inancını kaybedeceğim...İzlemeye devam eder miyim ? Elbette ederim,ama benim için diğer dizilerden hiçbir farkı olmaz...

Eğer o senaryoya bağlı kalınırsa bugüne kadar izlediğimiz en klişe olayları izleyeceğiz demek olur bu,bakınız:

1)Başrol oyuncusunun hafızasını yitirmesi
2)Çocuk için yapılan formalite evlilikler ve akabinde gelişen yanlış anlaşılmalar ve bunun düzeltilme çabaları
3)Uzaktaki birini yakına çekebilmenin yegane yolu olan sevdiği kişinin evlendirildiği haberinin yayılması

Şu yukarda yazdıklarımı yeşilçamda hemen her 3filmden birinde bulabiliriz zaten,vaktimizi neden boşa harcayalım....

Madem Cevdet hafızasını yitirecekti o vakit neden Vasili öldü,hafızasını kaybetmiş Cevdet ve Vasili ittifakı harika olmaz mıydı,oradan bize çokça malzeme çıkmaz mıydı ?

Sezon finalinde yanlış hatırlamıyorsam 1 ay veya daha fazla bir atlama olmuştu,bu süreçte Azizeler Anadoluda görülüyor Mehmetler de Izmirde,Azize aylar sonra mı haber alıp dönecek İzmire,Yakup sapasağlam ona hiçbir şey olmadı,haberi ulaştırması ne kadar uzun sürebilir ki ?Ankaraya jet hızıyla gitmemiş miydi bu adam ?Sadede gelecek olursam Hilal ve Mehmet ayrı gayrı yerlerde,hangi ara anlaşıp formalite bir evliliği planlayacaklar ?

Mehmet Hilalle Leonun birbirini ne kadar sevdiğini bile bile nasıl sindirecek bu işi orası da ayrı bir merak konusu...

Yıldız Ali Kemal cephesi benim pek de umurumda değil çünkü Ali Kemalin gidişi bana pek mantıklı gelmedi hele de Yıldızın biriyle evlenmesine yetecek zaman zarfında İzmire dönmemiş olması başlı başına rezalet olur... Hadi gittin diyelim 1 ay kalır dönersin yıllanmanın alemi yok...

Özetle ,beklentilerimizi karşılayacak bir sezon olmasını diliyorum hepimiz adına...Beklentimiz böyle bir senaryo değil ama ....

Herkese musmutlu haftasonları diliyorum....Kendinize iyi bakın
primumnonocere Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 21:44   #432
TopSecret
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 18.08.2017
TopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond reputeTopSecret has a reputation beyond repute

Herkese merhaba,
uzun zamandir takip ediyordum sizleri.sonunda ben de araniza katilma karari aldim cok sık olmasada, ara sira yazmaya calisacam ve hemen gözüme batan bi yorumla basliyorum

Alıntı:
şehr-i aşk tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Yakup Cevdet’in durumundan haberdar olduğunda bunu Azize’ye bildirecek ve Azize Cevdet’ini geri alabilmek için İzmir’e geri dönecek. Ama çocuk sorun. Hem Tevfik hem de Cevdet vatan haini bilindiği için Azize orada barınabilsin diye muhtemelen çocuğun Hilal’in ya da Yıldız’ın olduğu öne sürülecek. Ben oyumu Hilal’den yana kullanıyorum. Kocası rolünde de Mehmet olacak muhtemelen. Çünkü neden olmasındı.
böyle bir seyin olma ihtimali yok.iciniz rahat etsin nedenine gelirsek... yildizin daha önce bi nikah gerceklestirdigini unutuyosunuz yildiz su an dul bi kadin. üstelik cevdetle azizenin birlikte olmasi ve yildizin mustafa sami ile evlenmesi ayni ana denk geliyo.yani gercekten böyle bi senaryo planliyolarsa, kizlari evlendirmeden de problemsiz sekilde cözerler bu isi. cocugun yildizin ölmüs kocası m.samiden oldugunu öne sürerler
yani anlicaginiz hilal mehmet arabesk senaryolarina girmezler
TopSecret Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:12   #433
İLK
Yönetmen

İLK kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.09.2007
İLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond reputeİLK has a reputation beyond repute
Varsayılan slm

uzun zamandır yazmadım bu sayfaya.senaryo nasıl olacak bilmiyorum ama tek temennim artık gençlerin arasındaki şeyleri yokuşa sürmemeleri.hilal-leon içinde yıldız-ali kemal için de.hele de yıldız ve ali kemal çifti için artık belli bir adım atılsın.bir öyle bir böyle olmuyor.ne demek istediğimi herkes anladı bence.aralarındaki abi kardeş durumu artık dile getirilmemeli.

keza hilal leon içinde mehmet in arada olması gerçekten herkesin konuştuğu birşey.burada birçok kişi konuşuyor sosyal medyada halen böyle düşünülüyorsa ne denilir ki.bizi sinir etmekten başka neye yarayacak.hilal leon severleri şu mehmet ne zaman bitecek işi.

yeni bir isim bekliyorum vatanım sensin'e.yani baki davraktan sonra kötü adam kontenjanı boş.okan yalabık karakteri var ama asıl bomba gelmeli.erdal beşikçioğlu hazır boşken
Eski Bugün, 06:41   #434
halitberguzar
Asistan

halitberguzar kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.10.2016
halitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond reputehalitberguzar has a reputation beyond repute

Alıntı:
*serap* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Canım zaten saç baş yolmuyormuyduk değişen pek birşey olmaz en kötü ihtimal ben izlediğim dizide gerek oyuncuların gerekse senarist gibi ekipten birilerinin ayrılmasını istemem fakat öyle batırdılar ki senaryoyu sinir harbi içinde izledik bölümleri o yüzden iyi Nuran gitti çok sevindim istiyordum da zaten bırakmasını gönlüme göre oldu Azize'yi başlarda kötü yazdığı için gıcıktım kendilerine yeni senaristler aklı başında insanlardır umarım kafaya göre hikayeyi başka yollara saptırmazlar onun dışında sorun yok dram yazıyormuş diyorlar hangi senarist yazmıyorki dizideki ana karakterlerin ve iyi karakterlerin kaderi bu mantıklı yaklaşmışsın olaya her hafta stres olmaktansa sonunda ağlarız Azize ve Cevdet'i güzel yazsında dram olsun aslında son olumsuz olursa daha vurucu olur etkisi uzun süre kalır güzelce yazılmış sahnelere bide bizimkilerin eşsiz oyunculuğu eklenirse hafızaladan silinmeyecek bir final olabilir
Biz Tevfigi unuttuk azcik ölmediyse ki büyük ihtimalle ölmedi hala Azize ile evli hala bela olmaya devam edecektir bir bakıyormusuz bir ters köse oluyor Tevfik hafizasini kaybediyor patlamada vatansever oluyor ama tabi bu ancak hayal olur ama sanki Tevfik sakat kalacak gibi geliyor o haliyle daha da hirslanarak kotülük yapmaya devam eder.

Dobra Adam diziye usta oyuncuların gelecegini yazmiş merak ediyorum hangi oyuncular gelecek ve hangileri diziden çikacak Yakup'un çikmasini istemiyorum yada çıkarsa Cevdet'e tam Yakup gibi yeni her planinda yardimci bir sağ kol gelsin
halitberguzar Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 2 (0 üye ve 2 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş