Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Adı Mutluluk

Yanıtla

Adı Mutluluk kategorisinde Adı Mutluluk (FOX TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-08-15, 01:23   #41
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Sonunda Tatlı ve kardeşinin sırrı çıktı ortaya gerçekten çok üzücüydü en çokda bunun abinin sebebiyet vermesiyle olması üzücü oldu... Ama anlamadım şimdi sırlar çıktı ortaya Tatlının kardeşi konuştu gidelim dedi gittiler bittimi artık Tatlı dizide olmucakmı.. Ayrıca ben kardeşi Tatlıyı affetmez diye bekliyodum sonuçda batunun ona gelmesine engel abisinin adamları olmuş abisinden olmasa batu yetişir kurtarırdı özlemi hatta belki özlem adamların eline geçmezdi bile bu affedilcek bişi değilki özlem hemen affetti. Aslında bu bile Tatlı hikayesinin bittiğinin göstergesi ama Tatlısız olmazki ya
Eski 19-08-15, 01:28   #42
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Sonunda şu Özlem-Batu-Tatlı üçgeni açıklığa kavuştu..Adam benim bi ilgim yok diyo,o gece yanından ayrıldım bi daha da görmedim diyo..Ama ona inanan yok.Neyse ki Kumsal bu konuda Batu'ya güvendi,yanında oldu,sarıldığı sahne çok güzeldi,bu bölüm Kumsal'ı bağrıma basasım geldi.Bi de Yelda,Kumsal'a Batu'nun bi suçu yok,ona ne olursa olsun güven dedi ya,bu da etkili oldu sanıırm..

Sera hala söylediklerimin arkasındayım diyo yaa,hala farkında değil sanıırm Batu'nun Kumsal'a aşık olduğunun..Neyin kafasını yaşıyor bu kız..Kumsal da özür dilememeliydi,gerek yoktu.Kumsal-Batu sorunsuz görünüyor şu durumda.,Sera'yı takmıyorlar artık,Tatlı olayı da bitti.

Meğer Tatlı'nın yüzünden Batu Özlem'in yanına gelememiş,adamlar da kıza saldırmış.Tatlı Batu'yu suçlarken kardeşinin konuşamamasının sebebi kendisiymiş..Ee şimdi Tatlı meselesi böylece kapandı mı yani,bi kötü adam eksildi mi diziden.Ben oyuncuyu çok sevdim,çıktı mı ki diziden?

Kumsal'ın annesi konusu..Kitabı onun yazdığı belliydi.Eren'inse Kumsal'ın özel eşyasını karıştırıp bi de üstüne ona özel yazılmış bi mektubu okuması çok yersizdi.O kim oluyor sa okuyabilir başkasının mektubunu.Burda davranışı hatalıydı.Ama bu hata bi yerde iyi bi şeylerin olmasına sebep oldu.Eren,İzmir'e giderek Kumsal'ın babasıyla Dolunay'ın konuşmalarını duyup annesini yaşadığını öğrendi.Şimdi Kumsal da yayınevinden annesinin öldüğünü öğrendi.Burda iki seçenek olabilir.Ya annesi öldüğünün düşünülmesini istedi,ya da Kumsal'ın babası annesinin öldüğünü Kumsal'ın öğrenmesini ve kendisiyle yaşamasını istedi..Bakalım ne yönde?

Zeki ve Gonca da nihayet muratlarına erdiler,çok sevindim..Tam da olması gereken bi anda,birden..

Fragman da hemen çıkar heralde.
Eski 22-08-15, 16:04   #43
Simge06
Asistan

Simge06 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.01.2015
Simge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond reputeSimge06 has a reputation beyond repute

Dizi çok güzel ilerliyo hatta çekilen en iyi yaz dizisi.Hayatlarında hiç diziye bakmayan özellikle ERKEK ARKADAŞLARIM bile izliyo ama dizi kendini seyirciye satamıyor.Özellikle fragmanlar hiç vurucu olmuyor.Ve Şu KUMSAL artık sokak lambası gibi herkese yanmayı bıraksın çok sıkıcı olmaya başladı.Zaten Sera varken kumsal ne alaka hala anlamış da değilim

Tatlı diziden çıkmasın mümkünse gerçekten diziye renk katıyor
Eski 26-08-15, 15:27   #44
kelebek99
Yönetmen

kelebek99 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.08.2008
kelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond reputekelebek99 has a reputation beyond repute

Adı Mutluluk 'un günü değişmiş. Sanırım Aşk Yeniden başlayana kadar Salı devam edecek. Sonra da Çarşamba akşamları yayınlanacak. Çarşamba iyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum ama bir iyi tarafı var bunun o da yeni sezonda da devam edeceğini gösteriyor olması.

Dün akşamda güzel bir bölümdü ben hiç sıkılmadan izledim. Şu anne olayında Dolanay'ın payı olacağını düşünmemiştim. Onlar Eren ile nasıl bir uygulama yapmış ki, ne fotosu çekse Dolunay'a gidiyor. Vayy be ben böyle uygulamadan geri kalmışım

Zeki&Gonca yine çok güzellerdi.Zeki'ye sevmiyorum diyor ,korkuyor çünkü. Ama nasıl da kıskandı. Zeki biraz geri çekilsin. ama uzak duramıyor ki ondan hemen affediyor.

Dün ekibin Kumsal'ın annesi için bir araya gelmeleri güzeldi. Kumsal&Batu sahneleri de çok tatlıydı Yalnız hep sera&batu , kumsal&eren diye yazılıyor sahneler çoğu zaman böyle geçiyor. Sera ve Eren'i sevemiyorum ben sanırım oyunculardan kaynaklı.

Şimdi Kumsal'ın annesi hangisi çıkacak? Mavi kelebekli mi yoksa Kumsal diye seslenen mi? Kumsal diye seslenen bana Dolunay'ın işi gibi geliyor. annesi kızını görse hemen seslenir miydi bilemiyorum. Ama mavi kelebek nickli kişi de kendini bu kadar belli eder mi?
Eski 09-09-15, 01:34   #45
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Dizinin seveninin olmaması başlıktan belli oluyor..Dizide tek katlanılası,tek doğru dürüst karakter Batu.Diğerleri fos..Kumsal'a bi yere kadar tahammül ediyordum,Batu'yla sahneleri eğlenceli oluyordu.Birbirlerine iyi geliyorlardı.Ama birkaç bölümdür Kumsal'a katlanamıyorum..Batu Eren'den hoşlanmadığını söylemesine rağmen Kumsal'ın ona bağımlıymış gibi,sanki can borcu varmış gibi sürekli yanında tutmasına,onunla olmasına anlam veremiyorum.Artık sıktı..Kumsal ne istiyor,Eren mi Batu mu bi karar versin.Eren'i sevmediği kesin,arkadaş olarak yanında olsun.Ama Batu'ya da haksızlık etmesin.Ki ederse bi adet Sera var,Batu'yla yan yana olmaktan çekinmez.Kumsal karakterinin üzerinden yürüyünce bütün bi bölüm artık çekilmez oluyor,gram izleme hevesim kalmadı.Başarılar tüm ekibe..
nuro Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-09-15, 21:37   #46
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Adı Mutluluk ekran yarışına veda ediyor!

Fox Tv'nin yaz sezonunda yayına aldığı başrollerinde Kaan Yıldırım ve Ezgi Eyüboğlu'nun rol aldığı romantik komedi dizisi Adı Mutluluk'tan hayranlarını üzecek bir haber geldi.

Yayın hayatına Salı günü başlayıp, geçtiğimiz haftalarda Çarşamba gününe transfer olan Adı Mutluluk, 5 Ekim tarihinden itibaren artık Pazartesi günleri yayınlanacak. Üçüncü kez gün değiştiren Adı Mutluluk, üstelik 17. bölümde ekran yarışından çekilme kararı aldı.

Final kararını Twitter hesabından ilk açıklayan da TokyoPhonline oldu.
raninitv'den alıntı
Eski 16-10-15, 01:26   #47
WarriorWarrior
Guest

kisa suren diziler arasina yazdirmis adini.. pek de takip etmedim acikcasi, ama Oyle Bir Gecer Zaman ki'den tanidigim Orcun Iynemli ve Yagizcan Konyali gibi iki yetenegin hatrina 1-2 bolum ilgilendim.. ozellikle bu iki oyuncunun yolu acik olsun, acik olacagina da eminim.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş