Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Asi

Yanıtla

Asi kategorisinde Asi - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-10-17, 19:33   #721
page
Yardımcı Yönetmen

page kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.10.2008
page has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond repute

alıntı.

Keçilerimizin ilk dansı

ikisininde gözleri ateş gibi

edit=Eylemlerim devam edecek
page Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-17, 21:50   #722
page
Yardımcı Yönetmen

page has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond reputepage has a reputation beyond repute

Merhaba, yarın Asiciler için çok özel bir gün

Yarın Asi,Demir ile tanışalı tam 10 yıl olacak zaman ne kadar çabuk geçti geçen zaman hiç bir şeyi değiştirmedi...Sadece onları özleyerek yaşamayı öğrendim

1. bölüm özetimiz..ilk günkü gibi bu başlıkta
1. Bölüm
26 Ekim 2007

alıntı.

Çekimleri Antakya’da gerçekleştirilen dizi, Akdeniz’in, doğanın, toprağın, el değiştiren burjuvanın, emeğin ve büyük bir aşkın hikayesini anlatıyor. Doğaya, insan emeğine, toprağa, suya, sevdaya bir güzelleme yapılıyor.
Paranın satın aldığı şeylerle gurur duyanlar ve paranın gücüne yüz çevirenler… Neşeli, küçük kadınlar ve hayatta emeğiyle var olanlar… Akdeniz’in ayakucunda uzanan, binlerce yıllık kültürü yaşatan gizemli ve büyülü bir şehir; Antakya, bu dizinin başrollerinde…
İhsan Kozcuoğlu (Çetin Tekindor), atalarından kalan toprakları işleyen aslen hukuk mezunu çevresinde sevilen bir çiftlik sahibidir. Dört kızı, şen şakrak bir karısı vardır. Şehre bir yabancı gelir. İhsan Kozcuoğlu’na babasının günahının cezasını çekmek düşecektir. “Hayatta neyin intikamını almak mübahtır? Bunu ilkin kendimize sormak lazım,” diyen bir baba, geçmişin günahından ailesini korumaya çalışır.
Demir Doğan (Murat Yıldırım), Antakya’dan küçük yaşta ayrılmıştır. Annesi yoksulluk sebebiyle onu ve kardeşini de yanına alarak intihar etmiş, Demir ve kardeşi şans eseri kurtulmuşlardır. Onu aynı topraklardan sürülmek zorunda kalan teyzesi büyütür. Teyzesinin Adana’da tanışıp evlendiği Mahmut Pamukçu ile birlikte İstanbul’a gelirler. Eğitimini tamamlayan Demir Doğan eniştesi Tefeci Mahmut’un işlerini büyütür.

20 yıl sonra, Adana-Mersin bölgesindeki yatırımlarını genişletmek üzere annesinin intihar ettiği, kendilerinin sürüldüğü Antakya’ya döner. Karşısına çıkan şeyler onu burada kalmaya zorlar. Asiye olan adı Asi (Tuba Büyüküstün) olarak kısaltılan genç kız, Demir’in kaderini değiştirecektir.

Spoiler İçermektedir

Eski 26-10-17, 21:47   #723
page
Yardımcı Yönetmen

26/10/2007 & 26/10/2017

Asimizin 10. yıl dönümü kutlu olsun

alıntı.

xxdxx
(ellerine sağlık)

Benim için çok özel bir sahne

Eski 26-10-17, 22:53   #724
page
Yardımcı Yönetmen

Asi bir aşk benimkisi

Yıllardır benden bıktınız biliyorum ama yinede yaşadığım o muhteşem anları yazmasam olmaz.

Tubayı daha önceki dizilerinden biliyordum.(Tubanın güzelliği dikkatimi çekmişti)Muratıda dizilerinden biliyorum ama beni etkileyen bir oyuncu yada ne kadar yakışıklı dediğim biri değildi.(itiraf ediyorum )

Asinin tanıtımlarında ikisini görünce ben bu diziyi izlerim dedim.Diziyi izlemeye Tuba için başladım bunuda itiraf ediyorumBen her cuma kaçırmadan izlemeye başladım.Saat 20.00 da başlıyor ya ben hemen yemeğimi yiyip tv'nin karşısına kurulup izliyorum.Buraya kadar normal gibi görünüyor.haftalar geçtikçe bana garip şeyler olmaya başladı..yada ben garip şeyler yapmaya başladım sanırım bu daha doğru oldutabii ben bunları sonradan fark ediyorum.Şimdi aklıma geldikçe gülüyorum.Neyse haftalar haftaları kovaladı ben her hafta artan bir istekle Asi,Demir izlemeye devam ettim..Ama artık odama giriş çıkışları yasaklamaya, ışığın yanmasına , yada benimle konuşulmasına bile kızan biri olarak etrafta terör estirmeye başladım.(evdekiler benden çok çekti)

19. bölüm bizimkiler İstanbula geliyor ya .. İşte o bölüm benim Asiden vazgeçemeyeceğimi anladığım bölüm.

alıntı.

Bakışlara dikkat

alıntı.

Demirim şarhoş o koridorda yürürken kalbimi sonsuza kadar çalacak kahramanım olacağını ben bile bilmiyordum.ilerleyen bölümlerde Demir beni şaşırtırmı acaba diye düşündüğüm zamanlar oldu ama paşam her zaman mükemmel bir aşık olarak kalbime taht kurduona kızdığım zamanlar elbette oldu.Ama Demirin aşkından bir an bile şüphe duymadım.Onun içindeki hayata küsmüş çocuk beni derinden etkiledi.
Demir karakterine hayat veren Murat Yıldırımı ayakta alkışlıyorum bana bu duyguları hissettirdiği içinTabii Tuba Asi karakterini oynamasaydı belki de böyle etkilenmezdim.Bütün karakterler o kadar gerçekti ki adını sayamadığım diğer bütün oyuncularımızada..yönetmenimiz Cevdet MercanTomris hanım ,ılgaz Giritlioğlu hepsinin ellerine emeğine sağlık.

edit=Unutmadan senaristimize kocaman alkış...böyle mükemmel ötesi bir Demir karakteri yazdığı içinyine sonunda Demirci yanımı çok belli ettim dimi ama ne yapabilirim..hastalık gibi ,ölüm gibi bir şey bu ........

Sizi asla unutmayacağım
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş