Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Bulut Olsam

Yanıtla

Bir Bulut Olsam kategorisinde Bir Bulut Olsam - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-04-12, 17:25   #131
b-im
Yönetmen

b-im kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.11.2009
b-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond repute

beklemeyi bilen kalp taş olmayıda bilir... dünyada olmak acıdır öğrendim...kızıl karanlık...mavi karanlık...ve başlangıç...bir anlamı olmalı bunların..bırakmaz bizi annemiz ve tanrımız...neden bu doğan günesi..ağacı.... yıldızları... sen yanımda yokken görüyorum ben bu ışığı KÖR OLSAM YA........offff offf

bu cümleler narin serdari kaybettikten sonra söylemisti
ne kadar anlamlilar..
meral okayin olumuyle eminim sok olup cok büyük üzüntü duyan bütün bbo sever arkadaslarima buradan bas sagligi diliyorum
b-im Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-04-12, 01:41   #132
nicktv
Asistan

nicktv kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.11.2009
nicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond reputenicktv has a reputation beyond repute

bizleri bu dizi sayfalarında buluşturmuştu...şahsen buraya üye olmuştum onun kaleminin ardından..

varsa eğer öbür taraf aşkına kavuştuğu geldi ilk aklıma.sonra bim'in de yazdığı o dizeler, mavi karanlık...

bu topraklarda artık aşk doğru dürüst yaşanmıyor..ortak alanlar mı azaldı hakketten...aşkı çok güzel yazan kadınlardan biri daha gitti aramızdan..
nicktv Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-12, 23:28   #133
merve8989
Oyuncu

merve8989 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2008
merve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond repute

Ben oraları sevdim...
O toprakta yaşayan insanları sevdim...
Binaları sevdim...
Bulutları sevdim...
Narinleri sevdim...Serdarlara aşık oldum...Deli Mustafaları bile özledim...
Bana bunları sevdireni nasıl özledim bir bilseniz...
Özlüyorum ve özlüyoruz...
Seni seviyoruz Meral Abla...
Bizi buluşturdugun için teşekkürler Meral Abla...
Eski 13-07-12, 10:53   #134
captain jack
Yönetmen

captain jack kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.09.2006
captain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond repute

-

‘Mustafa bıçak sırtında yürüyor’

MERAL OKAY (BİR BULUT OLSAM)

İnanın zor, yazdığın bir karakterin savunmasını yapmak... Mustafa Bulut zor bir karakter. Bir yanı melek, bir yanı şeytan. O yüzden de çok renkli ve cazibeli. Korkusuz, kontrolsüz yaşıyor hayatını. Bu yeryüzünde onu durduracak hiçbir şey yok. Narin’den başka. Sadece onun tarafından sevilmek istiyor. Bunun olanaksızlığını kabul etmek istemiyor. Aşkını, tutkusunu sonuna kadar götürmeye kararlı. Bu uğurda yaralanmak, aşağılanmak, hapse girmek, alaya alınmak, akıl hastanesine düşmek umurunda değil. Yeter ki sevdiği ona bir an baksın. O bir bakışa ömrünü feda etmeye hazır. Bir karakter bu tutkuyu taşıyorsa yanında şiddetini de taşıyor ve bıçak sırtında yürüyor demektir.
İzleyici elbette ya sevecek, ya nefret edecek. Ya da iki duyguyu birlikte yaşayacak ama her durumda ondan gözünü alamayacak. Narin ne kadar kurbansa Mustafa da o kadar kurban. Üstelik Narin’in kurtulma, kaderini değiştirme umudu var. Mustafa’nın ise yok şimdilik. Mustafa Bulut’un bu kadar olumlu ve olumsuz tepki almasında karakter kadar ona hayat veren Engin Akyürek’in müthiş performansının da önemine dikkat çekmek istiyorum. Son yıllarda televizyonda izlediğimiz en özel oyunculardan biri. Gelecekte farklı rollerde de başarısına tanık olacağız.

KAYNAK:Radikal

-
Eski 18-08-12, 00:34   #135
mariaa puder
Guest

2010 yılında keşfettim bu şaheseri. Malesef zamanında izleyemedim, ki izlemek isterdim ama ya ben hazır değildim ya da başka bir sebep, neyse ne. Ama 2010 yazı sonu sonbahar önü bir izledim, izleyiş o izleyiş oldu. Her yaz, her kış, her bahar, her güz..Canım ne zaman sıkılsa, izleyecek dizi bulamasam, en basit sebeple Mustafa Bulut'u özlesem açar izlerim. Kaptırır bir sezon deviririm bazen.

Dokusu, karakterleri, hikayesi o kadar özel ki..Hele de ilk sezon. Ne diyeyim, çok konuşsam da yetmez Bir Bulut Olsam'a sevgimi anlatmaya. Meral Okay'ın İkinci Bahar ile beraber en iyi işidir desem yeter herhalde.

Yine izledim, yine doyamadım. Öyle işte.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-09-12, 16:02   #136
CALIO
Oyuncu

CALIO kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2011
CALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond reputeCALIO has a reputation beyond repute

Bir Bulut Olsam dizisini bende geç keşfedenlerdenim aslında birgün bu diziyi izleyeceğim aklıma bile gelmezdi çünkü TV'de ilk fragmanı döndüğünde ne zırvalıyor bunlar demiştim hiç unutmuyorum bu dizi ile ilgili şöyle bir anım var arkadaşıma gitmiştim yengesi evdeydi bana bu diziyi izleyip izlemediğimi sordu hayır dedim bende izlemiyorum ama kızımın okulunda arkadaşlarının annesi bu diziyi çok anlatıyorlar dedi çok güzelmiş şimdi ise bu diziyi kaç tekrar ettiğimi bile hatırlamıyorum kaç arkadaşım benim tavsiyemle bu diziye başlayıp müptelası oldular.
CALIO Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-09-12, 00:26   #137
kerimedt
Oyuncu

kerimedt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.04.2011
kerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond reputekerimedt has a reputation beyond repute

FSN dizisi sayesinde Engin Akyürek'in oyunculuğunu izlemek için 1,5 yıl önce netten bu diziyi izledim. Mustafa Bulut karakterini çok iyi canladırmış bir EA gördüm. Mükemmeldi. Diziyi yayında olduğu zaman izlememe sebebim Narin karakteri ve Mustafa'nın ona olan saplantısıydı, bir türlü sevemedim. Diziyi baştan sona izleyince Asiye karakterine hayran kaldım. Arada hala Asiye&Mustafa sahnelerini izlerim. Ayrıca BBO dizisindeki bütün oyuncuların mükemmel olduğunu belirtmeliyim.
Eski 24-09-12, 12:04   #138
captain jack
Yönetmen

captain jack kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.09.2006
captain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond reputecaptain jack has a reputation beyond repute

-

Mustafa Bulut

By Çıtı Pıtı

Kesinlikle inanılmaz bir aktör. Şu kısacık vidyo bile onun neler yapabileceğini görmeniz için yeterli. Hayran sayfalarındaki yorumları veya insanların neleri beğendiklerini taki
p ettiğim zaman, görüyorum ki hala pek çok kişi Engin Akyürek’i Kerim Ilgaz karakteri ile özdeşleştiriyor. Ve bu karakterin ötesine geçemiyorlar. Fakat Mustafa Bulut’a sırtlarını dönerek aslında o çok sevdiklerini sandıkları Engin Akyürek’le ilgili bir sürü şeyi kaçırıyorlar.

Mustafa Bulut çok zor bir karakter. Bir aktörün böyle bir karakteri hakkını vererek oynamasını bırakın, insanlara sevdirmesi çok zordur. Mustafa Bulut kötü bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut deli bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut zalim bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut çapkın bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut kadınları aşağılayan bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut öfkeli bir insan gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. Mustafa Bulut tecavüzcü gibi durabilir; ama aynı zamanda değildir. O bütün bu kötü özellikleri barındırmasına rağmen aynı zamanda bunların tam karşıtı iyi özellikleri de barındırmaktadır. Akıllı, komik, duygusal, tutkulu, dürüst, sevecen, iyi bir arkadaş, iyi bir abi ve iyi bir babadır Mustafa Bulut. Bütün bunları izliyeciye aktarıp aynı zamanda onların kalbini fethedebilmek için gerçekten çok iyi bir aktör olmanız lazım. Bir kadın olarak, eğer böyle bir adamın Narin’e yapıldığı gibi bir kadına acı çektirdiğini görseydim, şiddetle karşı çıkardım ve eleştirirdim, Narin’in yanında olurdum. Böyle bir insanla beraber olmam kesinlikle mümkün değil. Ama Engin Akyürek, bu karakteri öyle bir oynuyor ki ondan nefret etmemizi imkansız hale getiriyor. Gerçek hayatta Narin’in yerinde olsak hiçbirimiz onu sevemeyeceğimiz halde, hepimiz Narin’in onu sevmesini istiyoruz.

Bu kısacık vidyoda, Narin’le ilgili telefon geldiğinde alaycı, tehditkar ve vahşi yüz ifadesinin nasıl anında endişeli, şefkatli ve üzgün bir hal aldığını görüyoruz. O kadar doğal ki. Bir saniye bile rol yaptığını düşünmüyorsunuz. Aynı zamanda kendini karavana kitleyip Ali Asker ve Mahmut Paşa ile kavga ederken de ne kadar komik olabileceğini ya da babası ona tam vuracakken babasının kolunu yakaladığında ne kadar sert, ciddi ve deli olabileceğini görüyorsunuz. Karşınızdaki inanılmaz bir aktör. Ve eğer siz şimdiye kadar Mustafa Bulut’u seyretmediyseniz o zaman bilin ki tam bir oyunculuk şöleni kaçırıyorsunuz. Maalesef bu da sizin kaybınız.

KAYNAK: Engin Akyurek Universal Fans Club
captain jack Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-11-12, 20:14   #139
michael werner
Yardımcı Yönetmen

michael werner kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2009
michael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond repute

Serdar akla dustumu!!!

Bir hayal di aslin da yoktu o
bir kadinin kaleminden,et ,tirnak oldu,can oldu,kan oldu
akti damarlarimiza
oyle bir sardi ki bizi
Olumu gercekmis gibi,yasatti
can yakti, acitti,kanatti
hayali bir sevda,hayal olmaktan cikti..

Askin adiydi serdar olmak
kavusmak,sevdigine sikica sarilmak
iste bu demistim,onlarin son hallerini
Iyi olan kazanir,alir kurtarir sevdigini

Serdar hala benim masal kahramanim

soluklanmak istedigim de buraya gelmek ,buraya birseyler yazmak,okumak,eskileri yad etmek istiyorum.iyi geliyor bu sayfa bana.durmayi,susmayi,bilincli konusmayi bu sayfa ya geldikce tekrar hatirliyorum..
sevgiyi goruyor.saygiyi.aklindan geceni korkusuzca yazsan da,karsi tarafin anlayabilcegini !!!

MERAK OKAY i duydugum da buraya gelemedim.ondan sonra bir daha da yazmamistim bu sayfa ya...masal kahramanim masal olmustu benim.onu masalim yapan sevgili meral okay in yildiz oldugunu bu sayfa da yazmak icimden gelmemisti..yok saymak bazen insani rahatlatiyor.sanki sen gormezden gelirsen,hayat biraktigin gibi,griler,siyahlar hic olmamis gibi devam ediyor saniyorsun.anlik bir duygu yasatsa da sana,gercegin acisini,anlik unutturuyor..

sonra bir an geliyor,kendine geliyorsun..

Acinin ustune de gitmek gerek bazen.tazeyken yapilamasa da,korkularini da yenmeyi bilmeli insan...

Bir varmis,bir yokmus diyemiyor insan...
Ben sevdikce kendimi bu sayfa da bulacagim anlasildi...
michael werner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 20-11-12, 00:36   #140
michael werner
Yardımcı Yönetmen

michael werner kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2009
michael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond repute

kapatsam gözlerimi,dusunsem o sahili
dalgalarin sesi yankilansa kulaklarim da
ben o zaman ki ben olsam
sen hep ayni...

sarkilar soylesek birlikte
hic ayrilik olmamis gibi
senle ben o an da kalsak...

bir marti sesi duysak misal
bize,kalbimizde ki aska eslik etse
ayrilik hic olmamis gibi..

gemiler gecse gene yanibasimiz dan
duduk sesleri ,sesimize karissa
biz baksak birbirimize

yansa tenlerimiz,ellerimiz degmeden birbirine
gozlerimiz alev sacsa
oyle...
uzaktan,uzaktan..

Kapatsam gozlerimi
acsam
sen olsan
yanim da..
michael werner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş