Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Bir Bulut Olsam

Yanıtla

Bir Bulut Olsam kategorisinde Bir Bulut Olsam - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 31-12-12, 01:14   #141
merve8989
Oyuncu

merve8989 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2008
merve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond reputemerve8989 has a reputation beyond repute

Ben en çok onu sevdim
Onun o sevgi dolu yüreğini
Sevdiklerini kollayışını
Ben en çok onu sevdim
Onun yüreğinde Doktor Serdarları bulmayı
Ben en çok onun yardımlarını sevdim
Sen UNUTMA BENİ dedin ya DOKTORUM
Şu geçen 4 yılda biz seni hiç unutmadık...

Bir Bulut Olsam...Sen de benim kaderim...Sen benim olabilirmisin?
Ve Güneş Bulutuna kavuştu....
Eski 09-04-13, 18:15   #142
michael werner
Yardımcı Yönetmen

michael werner kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.12.2009
michael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond repute

En cok zamana yeniliyoruz..

En cok yarayi gecen zamana sigdirdigimiz kayiplarimiz da yasiyoruz..

Zaman hemimizden alacagini aliyor..

Zaman onune bak,yol almaya,arkanda kalanlari unutmasan da,ben akiyorum katil bana diyor...

Zaman alip goturuyor seni..maziye takili kalma desede,mazimizi dolduran o zaman dilin de yasadiklarimiz oluyor...

Varmislar yokmuslar o zaman dilimin de alimizde kalan ve kayip gidenler..

Var olmak..buradayim ben..

Yok olan..mechule giden gemide son bileti kesilen,son yolculuguna ugurladigimiz..

Dusundugun de;Varla yok arasi ince bir cizgide yuruyoruz..

Umudunu kaybetme diyen bir kadindi Meral Abla..

Yüreklere dokunan satirlarin sahibi..

Gokyuzunun yildizi bol..parlamayi seviyor gokyuzu.

Gokyuzune her baktigim da dilek tutmayi seviyorum..

Insani taniyan..insan hikayelerini yureginden kalemine aktaran,bizlere ulastiran gonul kadini..

Yazamadigi sevdasinin atesini bir omur yuregin de tasiyan..

Her nereye gitdiysen yarim kalan hikayen de seninle olsun..

Gunes deger bir gun bulutlara..
michael werner Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-05-13, 21:59   #143
michael werner
Yardımcı Yönetmen

michael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond reputemichael werner has a reputation beyond repute

Insan in ici acirmi,bildigin aciyor...nedenler nicinler,olmalilar,olmasin daha iyiler,bitti,gitti benden demeler,oluyorum lann sizlanmalari,kalbe batan igneler..,

adi ask oldumu..oluyor.caninin acisi,icini yakiyor.öyle gecip gitmiyor..unuttum,unutacagim demeler avutmuyor senii..

Insana bicilen en buyuk ceza ölümdür galiba..sevdim dedigini bir daha goremiyecegini bilmektir...

narin serdar öldügün de onun kokusuna sarilip,balkon da oturmustu..sanki o koku ona sevdigini geri getirecekmis gibi,hayaline sikica sarilmisti..ama giden gitmisti,yoktu artik..tipki bu hikayeyi yureklerimize eken,yazanin kendisi gibi...

Unutmak zor...unuturum biter gider demekle olacak da degil.keske unutmak istedigimizi,canimizin acisini bir anda unutabilsek,acimiz gecse,vucudumuza batan igneler yok olup gitse...

yurek yarasi,sevda atesi,ask atesi zor bee arkadas..can acisi kaliyor sana..öldüm dedirtiyor sana,ölmüyorsun...
bogazin dügümleniyor...yutkundukca o yara buyuyor...
caninin acisi gecmiyor...

Canim yandimi buraya gelmeyi seviyorum...
Eski 24-05-13, 02:31   #144
deli yağmur
Asistan

deli yağmur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2006
deli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond reputedeli yağmur has a reputation beyond repute

Merhabalar....Çok uzun zaman olmuş buralara uğramayalı...Ne tartışmalar ne sevinçler ve ne üzüntüler yaşandı bu sayfalarda....Yeri geldi öfkemize hakim olamadık kızdık kırıldık belkide kırdık ama sonuçta ortak bir noktada Rahmetli Meral Okay'ın kaleminden çıkan O harika eser B.B.O nun kucağında bulduk kendimizi. Altanı Serdarla Engini Mustafayla sevdik hemde yürekten...Melisayı Narinle gönlümüzün baş tacı yaptık. Ağladık güldük... Onlar ailemiz gibiydi bizde onların...unutulmazdılar ve unutulmadılarda...

Ah Meral abla bilsen nekadar özledik seni,sesini, kalemini,içtenliğini o anaç tavrını samimiyetini güler yüzünü...Mekanın cennet olsun Meral abla...
Eski 27-05-13, 01:54   #145
michael werner
Yardımcı Yönetmen

Geldim gene buraya
Okudugum bir kitap da,kadin oyle cok seviyormus ki,sevdigi adamdan ayrildiktan sonra ne yapacagini bilemez bir durumda,farkin da olmadan kilometrelerce yol yurumus..en sonun da irmak kenarin da kucuk bir kasabaya gelmis..orada ki pansiyonlardan birie yerlesmis..ama durumu o kadar kotuymus ki,gece gunduz tek dusundugu asik oldugu adammis..bunu goren paysiyonun sahibi kadin;
anladim ben senin derdini,ask acisi cekiyorsun..ama acinla yuzlesmelisin,onu sevmeyi ogrenmelisin demis..
o kasabada buyukce bir irmak varmis..pansiyon sahibi asik kadina
hergun bu irmaga git icinden ne geciyorsa yaz sonrada irmagin sularina birak acin senden akip gitsin,belki sevdigin adam gorur sana gelir diye de umut vermis...
gunlerce bu kadin irmagin kenarina gitmis,gozyaslarini akittigi kagitlari yazdikdan sonra tek tek irmaga atmis..

insanin acisi biriktikce yakiyor..eger yazmazsan,kendine anlatmazsan o yara buyuyor..buyuyen yarayla bas edemez duruma geliyorsun...
biz bu sayfalar da yaralari olan kucuk bir kiz tanidik.asik oldu,sevdi,kavustu,tam mutlu olacakti,askini bir omur kaybetti..
insan gercekten asik oldugunu galiba caninin acisindan anliyor...

Bir vazgecebilsem,bir kez ,son dedigin de sozunu tutabilsen galiba hersey duzelecek..ama o bir kereyi tutmak o kadar zor geliyor ki,verdigin sozlerin hepsi yalan oluyor..kendine yalanci cikiyorsun..
askin yalancisi..
mustafaya cok kiziyordum bendeli diyordum ki bana gore hasta ve deliydi..saplantiydi,tutkuydu,gercek degildi...
ask acaba bazen boylemi oluyor diye dusunuyorum simdi..
meral okay allah rahmet eylesin,o bana gore gokte bir yildiz.dunya da parladi simdi gorevi gokte,orayi aydinlatiyor..
meral okay aski tatmis..ki boyle bir karekter cikartabilmis.benimgibiler mustafaya deli deseler de,seveni onun askina inanan buyuk bir kitle vardi.bunu yazan bir kadin,boyle delice bir sevdayi anlatan biri mutlaka böyle delicede sevmistir dedirtiyor bana...

Delice sevmek...kiskanmak...kizmak...
her vazgecis te basa donmek...
askin sarabindan icmek
askin dediginin gozlerin de sarhos olmak..
ask iste
ne basi ne sonu var
böyle yakar...
Eski 21-09-13, 22:43   #146
michael werner
Yardımcı Yönetmen

En son mayista gelmisim...
Cok ihmal etmisim burayi...
BBO benim icin hala ayni yerde..bulamadim onun tadinda bir dizi,bir dizide birini buldum,mustafa oldum ciktim...
Deli mustafa sana hak vermeye geldim,narin,e siginmaya,serdarin sarildigi hirkasina,sevdiginin kokusunu aradagi,gozleri gokte,gunesin dogmasini bekledigi gunlere...
Benim de gunese ihtiyacim var...
Ama benden narin olmaz...
olsa olsa deli mustafa olur...
hak verdim sana mustfam.karsiligi olmayan bir sevdanin vurgunu tattim,anladim seni,delilik buymus dedim
ben sana siginmaya geldim...
ben kaybettim dedigim dusumu,senin narin de bulmaya calistigini yasadim demeye geldim...
sen hayali karekter
ben bir hayale vuruldum...
bir mustafa askindan vurgun yedim...
simdi yuregim yarali
simdi gok gri
simdi yagan yagmur
gurleyen gok
karanlik...
hos geldim mustafa bulut
ben sana hos geldim...
Eski 10-04-14, 08:22   #147
michael werner
Yardımcı Yönetmen

kizil karanlik
mavi karanlik
gecmez sanilan sanilan saatlerin ortasinda kalanlar
Zaman gecsin istenir
oysa Zaman hic Durmaz
kac yil gecti
finali 2009 kasim sonu olmustu
gecmis Zaman,degismis mevsimler,biz hala ayni,yaprak gibi savruluyoruz kendi ruzgarimizda
kizil karanlik,avuclarimizin ayasi,tuttuk sandiklarimizin atesinde kul olmus
gecmeyen zamana yenilmisler ordusu
bir varmis,bir yokmus dediklerimiz,var olsun diye gösterdigimiz cabalar,diren direnebildigin Kadar
yuregi yangin yeri,kulleri kalemi,savurdugu kalbi...
bazilari vardir kullerini savurur birilerinin uzerine,hepimiz tutarir o kullerden bir toz parcasini,iceriz,ayni derdi cekenlerin...
sevmek dert olmamali derdi eminim meral okay...meral abla
uzakkken bile yakin ettiklerimiz ne Kadar cok
giderken uzulduklerimiz
karanligin mavisi,gunesi bulutlara degdirenler,yakin simdi gunes,de ,ay da sizlere
uzaktan...bizde.
Eski 20-04-14, 21:44   #148
michael werner
Yardımcı Yönetmen

bir Bulut olsam
ya da nazim gibi Bulut mu olsam
bu dizinin ustune bir dizi bulamadim.meral okay kalemi,meral okay kalbi,meral okay farki,kendimi bu sayfada buluyorum
kac yil gecti aradan...izlesem ayni tadi verirmi bilmiyorum.ustunden cok sular akti.elestirdigim Mustafa,Mustafa,dan vazgecmedigi icin kizdigim sevgili meral okay ve bu sayfada kazandigim dostluklar...
yillar kayiplarla dolu.
Mustafa...imkani yok öyle bir karekterde birini sevemem,onaylayamam,hastalikli,Mustafanin hisleri ask olamaz.olmamali.insan sevdiginine bunlari yapmaz,severse ,sessizce ceker gider...
bilmiyorum ki;Mustafa gibi sevmek...
Narin cocuktu..Mustafa akrabasiydi,hemde en yakini,ayni kandan,ayni elmanin diger yarisindan ve Narin mustafayi hic sevmedi...
deli Mustafa..ugrasti,dövdü,sovdu,narin birini sevdi diye sevdigine olmaz soyledi,narini kacirdi,tcv etti,sirf askina karsilik alamadigi icin sevdigini mayin tarlasina surdu,olsun,kendisi bu asktan kurtulsun diye...
böyle bir karekteri sevemedim ben.meral okay bu karekterin tutkusunu sevdi,yazarken,biz izlere hissettirdikleri,mustafayi askla yazdigini dusundurdu.akyurek,de mustafayi cok iyi oynadi,böyle bir Adam varmis dedirtti.
mustafayi sevemedim...yanlisti o karekter.mustafa gibilerini hayatima asla almam dedim...
öyle birsey oldu ki,sastim kaldim..öyle birsey basima geldi ki,yapmam dedigim ne varsa yaptim.öyle birsey oldu ki,ben kendimi Mustafa gibi hissetmeye basladim...
bu ben degilim demek..kendi fikirlerine,aklina ters dustugunu görmek,gordugunden kacamamak,basa geldimi,bu ben degilim,ama dönustugum bende,ben olmaliyim...
bu sayfa
Mustafa
narin
serdar
digerleri
ve yazan meral okay
kaybedilen dostluklar
özlenenler
gecen Zaman
ben Mustafa gibi bir Adami Kabul edemem...
aynada yansimana baktikca,gordugun,degisim...
insan galiba en buyuk ihaneti kendine yapiyor...
su hayatta geriside faso,fiso...
kendimizle yuzlesemedikten sonra,kendi gerceklerimizi Kabul etmedikten sonra,söylenen sözler sana buyuk geliyor.kendi kelimelerin gelip seni vuruyor.
özlenenlere
bazilarini,dosttum dediklerimi cok ozledim.
Eski 25-04-14, 02:30   #149
michael werner
Yardımcı Yönetmen

Yazacak yerim yok galiba
Izledigim dizimde yok
Hayat dizi olmussa,diziler yalan geliyor,zati yalan hepsu icine alamiyor beni,sarmiyor.buldum sandigim sarildigim bir bakiyorum yayindan kalkiyor,emekler ,oynayanlar,arkasinda ki karincilar,asil emek onlarin bilsende gordugun ekranda sana sunulan goruuyir...
Bitisler uzuyor beni...
Bir dizinin bitisi
Bur hayatin gidisi
Kiymet verdim dediklerinin hic olmamis omasu
Ofke...
Insan basil bu kadar karisabilir ki?
Renklerin dili olsa,sus artik cek elini ustmden der sanki
Mavi mavilkten cikmis
Beyaza kara calmis
Sari solmus
Kirmizi kana bulanmis
Gece hakim
Renklerin en koyusu
Bu dizide bitmisti
Hic olmazsa buna bir final yazilarak vedasini yapmisti..
Geride kalanlara
Gecmez ya gecmeli dediklerimize.
Eski 27-04-14, 14:26   #150
b-im
Yönetmen

b-im kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.11.2009
b-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond reputeb-im has a reputation beyond repute

Alıntı:
michael werner tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Mustafa...imkani yok öyle bir karekterde birini sevemem,onaylayamam,hastalikli,Mustafanin hisleri ask olamaz.olmamali.insan sevdiginine bunlari yapmaz,severse ,sessizce ceker gider...
bilmiyorum ki;Mustafa gibi sevmek...
öyle birsey oldu ki,sastim kaldim..öyle birsey basima geldi ki,yapmam dedigim ne varsa yaptim.öyle birsey oldu ki,ben kendimi Mustafa gibi hissetmeye basladim...
bazilarini,dosttum dediklerimi cok ozledim.
sevgili arkadasim, kim neye göre aski tarif ediyorki?..
toplum olarak belirli sablonlar icinde büyümüsüz ve oradan yola cikarak aski tarif etmeye calisiyoruz..
sevdigini döven asik olamazmi.yani siddet taraftari degilim fakat bunun askla aciklanamaz denmesini anlamiyorum ben.
pekala zeka özürlüde sever asik olur, fiziksel özürlüde sever asik olur, genc yasli herkes..
yani olmamasi icin neden varmi..
sablonlarimiza "normal " dedigimiz insanlarinmi asik olmasi uyuyor..
bir tek onlarin hakkimi asik olup sevmek?

bence pekalada asik insan siddet uygular..
bunlari mustafanin yaptiklarini tasvip ediyorum olarak algilama..

o kadar caresizdiki mustafa o kadar büyüktüki onun aski

keske..
b-im Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş