Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Gönül konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-08-06, 15:07   #21
kursunigulben
Asistan

kursunigulben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
kursunigulben is an unknown quantity at this point

Gülben Ergen forumu kitli olduğu için buraya yazıyorum...

Tüm Gülbencilere müjdeee...

27.08.2006 Pazar günü saat 11.00'da STAR TV de yayınlanan "uçuş keyfi"programında GÜLBEN ERGEN röportajı var..Sakın kaçırmayın...

kynk:gulben ergenin resmi sitesi
Eski 22-08-06, 15:47   #22
burcumm
Asistan

burcumm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.07.2006
burcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond reputeburcumm has a reputation beyond repute

bnce hmn final werdiler
güsel diziydi
burcumm Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-08-06, 16:48   #23
gülbence
Asistan

gülbence kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.03.2006
gülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond repute

Alıntı:
kursunigulben tarafından gönderildi
Gülben Ergen forumu kitli olduğu için buraya yazıyorum...

Tüm Gülbencilere müjdeee...

27.08.2006 Pazar günü saat 11.00'da STAR TV de yayınlanan "uçuş keyfi"programında GÜLBEN ERGEN röportajı var..Sakın kaçırmayın...

kynk:gulben ergenin resmi sitesi
oliiii)))))))))
saol arkadaşım
Eski 22-08-06, 19:47   #24
kursunigulben
Asistan

kursunigulben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
kursunigulben is an unknown quantity at this point

rica ederim canım)
kursunigulben Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-08-06, 23:01   #25
Saruhan**Esmer
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 16.08.2006
Saruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond reputeSaruhan**Esmer has a reputation beyond repute
Saruhan**Esmer kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

Güzel bir diziydi Gülben Ergen çok güzeldi...
Saruhan**Esmer Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-08-06, 23:21   #26
GENÇ GÜLLER
Asistan

GENÇ GÜLLER kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.07.2006
GENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond reputeGENÇ GÜLLER has a reputation beyond repute

şevket çoruh harikaydı.her rolün üstesinden başarıyla geliyor,valla...
GENÇ GÜLLER Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-06, 21:17   #27
sinemim_g
Yönetmen

sinemim_g kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.12.2005
sinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond repute

Alıntı:
ikiaile_fan tarafından gönderildi
Gönülün tekrarları cumartesi günleri d maxta.saat :19.30 gibi başlıyor.
GERÇEKTEN Mİİİİ
buna çok sevindim umarım geç kalmamışımdır..:img-elvis hala yayınlanıyordur dimii:img-elvis
Eski 25-08-06, 21:22   #28
sinemim_g
Yönetmen

sinemim_g kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.12.2005
sinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond reputesinemim_g has a reputation beyond repute

Alıntı:
cyprus_hsn tarafından gönderildi
ne kadar doğru bilemem ama kanal d dizinin yaz sezonunda devam etmesi için gülben ergene teklif götürmüş.. gülben ergen ise "sadece önüme bakmak istiyorum" diyerek gelen teklifi reddetmiş.. doğru mu yanlış mı bilemem ama.. sadece bir dedikodudan ibaret
arkadaşlar bu doğruuu:img-elvis bende izledim abla bunu kendi dedi magazinde sordular kanal d dizinin yaz sezon dizisi olmasını istemiş tekrar çekilsin demiş kabul etmemişsiniz niye diye sordular oda ben şuana kadar ne biten bir ilişkime döndüm ne biten bir dostluğuma...ve normel olarak biten bir işede dönmem geriye,arkama bakarsam düşerim önüme bakıp yeniyi sunmalıyım tekrar bana yakışmaz !!!onu bu dizi türk örf ve adetlerine aykırı dirken düşünceklerdi
dedi:img-elvis hatta moreli bozuk söyledi arkasını döndü gitti:img-elvis
sinemim_g Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-08-06, 14:29   #29
se_da
Asistan

Giriş Tarihi: 11.06.2006
se_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond reputese_da has a reputation beyond repute

ya çok güzel bi diziydi ama kaldırıldı.. zaten kanal d hep böle yapıo nehiride kesmişti
Eski 01-10-06, 16:00   #30
Freddie
Guest

Alıntı:
sinemim_g tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaşlar bu doğruuu:img-elvis bende izledim abla bunu kendi dedi magazinde sordular kanal d dizinin yaz sezon dizisi olmasını istemiş tekrar çekilsin demiş kabul etmemişsiniz niye diye sordular oda ben şuana kadar ne biten bir ilişkime döndüm ne biten bir dostluğuma...ve normel olarak biten bir işede dönmem geriye,arkama bakarsam düşerim önüme bakıp yeniyi sunmalıyım tekrar bana yakışmaz !!!onu bu dizi türk örf ve adetlerine aykırı dirken düşünceklerdi
dedi:img-elvis hatta moreli bozuk söyledi arkasını döndü gitti:img-elvis
iyi olmuş bu da d'ye kapak olsun gülbenin dizisini kaldırmak ha! bu diziyle ilgili tek tyuhaf nokta dizinin sonunda çalan gönül şarkıdıydı adlar aynı ama şarkı ve dizi uyuşmuyodu
  Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş