Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Gönül konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 01-10-06, 16:04   #31
Freddie
Guest

bu dizi ve cemile nedne türk aile yapısına uygun diil miş ki ne kusur bulmuşlar ayrıca şiddet içeren (sadece kavga dlil) pek çok dizi varken bunlarda mı kusur bulmuşlar
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-10-06, 16:05   #32
Freddie
Guest

son bölümde noldu neden kimse yazmamış gerçi ben ilk 3 bölümü izledim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-10-06, 22:27   #33
cyprus_hsn
Yardımcı Yönetmen

cyprus_hsn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.02.2006
cyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond repute

Alıntı:
freddie tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
son bölümde noldu neden kimse yazmamış gerçi ben ilk 3 bölümü izledim
son bölümde birşey olmadı. gönül kavga esnasında düşüp bayıldı. ambulansla hastaneye kaldırıldı. orada kesti. yani son bölüm değildi o. normal bir bölümdü.
cyprus_hsn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-10-06, 22:32   #34
Freddie
Guest

yaa ben onu reklamda gördüm gece 23:30 ve son bölüm diodu sanırım gönülü öldürüp diziyi bitircek demiştim
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-10-06, 23:09   #35
cyprus_hsn
Yardımcı Yönetmen

cyprus_hsn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.02.2006
cyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond repute

Alıntı:
freddie tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yaa ben onu reklamda gördüm gece 23:30 ve son bölüm diodu sanırım gönülü öldürüp diziyi bitircek demiştim
son bölüm aslında ara bölümdü. dizinin devamı da vardı muhakkak. hatta çekilmişti yanlış bilmiyorsam. yani son bölüm değildi o. zaten o dönem Kanal D'de gönül ile birlikte başlayan tüm diziler yaprak gibi döküldü. esir kalpler, hasret, anadolu kaptanı, ödünç hayat, masum değiliz, nehir vs. bir tek o dönemde başlayan Sev Kardeşim tuttu. zaten onunda karşısında Aliyeden başka iddialı bir yapım yoktu.
cyprus_hsn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-06, 06:17   #36
kursunigulben
Asistan

kursunigulben kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.07.2006
kursunigulben is an unknown quantity at this point

yanlış anlaşımlasın!!!(hülyacılar için)

Gönül için Türk örf adetlerine aykırı diyorlardı Hülya Avşar'ın yaptıları veya Dizilerde seks sahneler Türk örf ve adetlerine neden aykırı olmuyor?Hülya hn hergün çıktı kayadan bebek yapacam,sperm banksına başvuracapım şöle böle ortalarda gezdi o türk örf adetler aykırı diil.Dizilerdeki yatak sahneleri (afedersiniz nerdeyse çocuk yapacaklar)o derece aşırı açık sahaneler var örf ve adetlere aykırı diil hala yayındalar.Gönül için örf adetlere aykırı deniyo.Bırakınyaa.Kanald hep 1.çolun diizleri istio.ama gönülün karşısında gönülden aylar önce aşalyan kendini izleyiciye kavul ettiren diizler vardı.Gönül 10.11. bölümden sonrta kesinleikle dahada iyi olacaktı.çünkü reytingleri geçrkten iyidi ama kanald nin SABIRSIZLIĞI..Ben böle düşüünom benim düşüncemekarşı olanda vardsır belki bilemem...
Eski 29-10-06, 20:57   #37
Freddie
Guest

Alıntı:
kursunigulben tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yanlış anlaşımlasın!!!(hülyacılar için)

Gönül için Türk örf adetlerine aykırı diyorlardı Hülya Avşar'ın yaptıları veya Dizilerde seks sahneler Türk örf ve adetlerine neden aykırı olmuyor?Hülya hn hergün çıktı kayadan bebek yapacam,sperm banksına başvuracapım şöle böle ortalarda gezdi o türk örf adetler aykırı diil.Dizilerdeki yatak sahneleri (afedersiniz nerdeyse çocuk yapacaklar)o derece aşırı açık sahaneler var örf ve adetlere aykırı diil hala yayındalar.Gönül için örf adetlere aykırı deniyo.Bırakınyaa.Kanald hep 1.çolun diizleri istio.ama gönülün karşısında gönülden aylar önce aşalyan kendini izleyiciye kavul ettiren diizler vardı.Gönül 10.11. bölümden sonrta kesinleikle dahada iyi olacaktı.çünkü reytingleri geçrkten iyidi ama kanald nin SABIRSIZLIĞI..Ben böle düşüünom benim düşüncemekarşı olanda vardsır belki bilemem...
katılıyorum bu dizinin hiç bir kötü tarafı yoktu adetelere uymayan kanal d nin kaldırmak iiçin bir bahanesi işte

Buarada bu gün d maxte o son 7. bölümü izledim gönül ambulansa bindirildi
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-06, 13:42   #38
kubraeren18
Oyuncu

kubraeren18 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.03.2006
kubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond reputekubraeren18 has a reputation beyond repute

özlem resimler için çok teşekkürler.
kubraeren18 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-11-06, 16:37   #39
gülbence
Asistan

gülbence kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.03.2006
gülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond reputegülbence has a reputation beyond repute

özledim gönül ü resimler için tşkler
Eski 03-11-06, 16:03   #40
ozlem05
Yönetmen

ozlem05 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.12.2005
ozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond reputeozlem05 has a reputation beyond repute

Alıntı:
kubraeren18 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
özlem resimler için çok teşekkürler.
önemli değil canım
ozlem05 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş