Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon
75 sonuçtan 41 ile 50 arası

Konu: Gönül

Set Görevlisi S.Black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    859007

Standart Yüksel Aytuğ'un Yazısı

En büyük yanılgım: Gözyaşı Çetesi

ŞİMDİ tutup da, "Ben ekranda tutacak diziyi, gözünden tanırım" diyecek halim yok. Ama önsezilerim ve mesleki deneyimim bu konuda isabetli tahminler yapmamı sağlıyor. Bu sezon en büyük yanılgıyı (ve tabii hayal kırıklığını) atv'nin Gözyaşı Çetesi dizisinde yaşadım. İlk bölümün ardından beğenimi ifade eden bir yorum yazmıştım. Dizinin günü, saati değişip durdu ama mayası tutmadı. (Belki de tutmamasında bu değişikliklerin payı vardı.) Oysa içinde dolu dolu duygu, kent kadınına özgü gerçekler, abartısız, duru oyunculuklar, özenle yazılmış diyaloglar ve çokça hayat dersi vardı. Olmadı, tutmadı... Benim gibi bunun şaşkınlığını ve üzüntüsünü duyan izleyiciler bugüne kadar Türk Televizyon Tarihi'nde görülmemiş bir protesto eylemini sürdürüyorlar. Gözyaşı Çetesi'nin gözü yaşlı müdavimleri, atv'yi ve yapımcı firmayı gönderdikleri mendillerle protesto ediyorlar. Mendil protestosunu ilk olarak İspanya Futbol Ligi'nde görmüştüm. Tribünlere de iç savaştan miras kalmış. Kötü sonuçların ardından yönetimi ve futbolcuları protesto etmek isteyen taraftarlar, tribünde beyaz mendil sallıyorlar. Bu, onlara göre protesto etmenin, isyanın en sessiz ama en "iç acıtan" yöntemi. Peki bu protesto, diziyi geri getirir mi? Sanmıyorum... Ama dizilerin, kanal ya da yapımcı firmaların malı olmaktan çıkıp, seyircinin mülkiyetine girdiğinin açık ispatı olur. Umarım, giderek izleyici beklentilerinin uzağına savrulup, reytinge göbekten bağlı hale gelen köhne televizyon anlayışının arkasından mendil sallayacağımız günler de gelir

lütfen arkadaşlar kanalların reytingler yüzünden acımasızca dizileri yayından kaldırılmasına karşın yapılan bu protestoya hepimiz destek verelim.

Asistan acemicadi_fan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kayseri
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    32366

daha bakmadim ama reklamlarda bile gördüm ve dizinin tutmayacagina inandim.....

Dalga mi geciyosun, adam mi seciyosun?

Yönetmen onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    8 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Oyuncu kadrosu çok başaarılı olmasına rağmen sevmediğim bi diziydi. Konusu çok basit gelmişti. Bİiitiğine üzülmemiştim. Bu arada Ayşen tekinin de son dizisiydi sanırım.
    -

Yönetmen cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı onur29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncu kadrosu çok başaarılı olmasına rağmen sevmediğim bi diziydi. Konusu çok basit gelmişti. Bİiitiğine üzülmemiştim. Bu arada Ayşen tekinin de son dizisiydi sanırım.
    Evet oyuncu kadrosu açısından bakarsak şu ana kadar yapılmış diziler içerisinde en başarılı dizilerden biriydi. Çünkü tüm başrol oyuncuları kendini kanıtlamış, oyunculukları birbirinden değerli ödüllerle tescillenmiş başarılı isimlerdi. Fakat senaryo çok kötü de olmasa basitti ve devamlılık sağlanamıyordu. bir bölüm bittiğinde diğer bölüm de ne olacak diye merak uyandırmıyordu izleyicide. buna bir de kanalın yanlış yayın politikası da eklenince dizinin sona ermesi kaçınılmaz oldu. neyse artık önümüze bakmak lazım. çünkü bu konu yeteri kadar tartışıldı. umarım aynı kadroyu daha kaliteli bir yapımda görürüz

Oyuncu sahracı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    11046957

Standart önemli!!!

Arkadaşlar Merhaba,

KONU: ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI
    Merhaba,

Kimse seyretmediğinde bile televizyonların açık olduğu bu ülkede televizyon eğlenceden daha fazla anlam taşıyor. Pek çok yayının zamanla ve sinsi bir şekilde toplum üzerinde yaşattığı yozlaşmanın bedeli ve vebali çok büyüktür. Siz de buna inanıyorsanız ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI’na destek verin.

Desteğinizi;

• Bu maile yanıt vererek; (ad-soyad, yaş, meslek gibi bilgileri ekleyerek temizekran@hotmail.com adresine ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASINI DESTEKLİYORUM. İfadesi ile ileti yaparak) ve
    • Bu maili adres defterinizdeki isimlere göndererek verebilirsiniz.

İzleyici olarak hak ettiğimiz kalite, ilgi ve saygıya ulaşmak temennisi ile…

dizifilm.com ‘ERKEKLER AĞLAMAZ DESTEK KAMPANYASI GRUBU’

Banned anil16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Yasak Aşk / Beren ♥
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

DMax'te tekrarlari basladi cok guzel oluyo tekrar izlemek yaaa cok ozluyorum gonul'u tekrarlari izlerken bir kez daha fark ettim ne kadar degisik ve ne kadar guzel bi dizi oldugunu.KanalD'den nefret ediyorum nasil bitirdiler.

Galiba 7 bolum surmustu.Yarin yayinlanicak 7. bolum cok heyecanli yerde bitmisti bi final bile degildi dogru durust

insallah 8. ve 9. bolum falanda cekmislerdirde tekrarlar sirasinda yayinlarlar.

Yönetmen cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Ettiği Teşekkür
    3
    7 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

Alıntı anil16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DMax'te tekrarlari basladi cok guzel oluyo tekrar izlemek yaaa cok ozluyorum gonul'u tekrarlari izlerken bir kez daha fark ettim ne kadar degisik ve ne kadar guzel bi dizi oldugunu.KanalD'den nefret ediyorum nasil bitirdiler.

Galiba 7 bolum surmustu.Yarin yayinlanicak 7. bolum cok heyecanli yerde bitmisti bi final bile degildi dogru durust

insallah 8. ve 9. bolum falanda cekmislerdirde tekrarlar sirasinda yayinlarlar.
    bu akşam 6.bölümü yayınlandı. çok geç ama izlenmeye değer. ne demiştik "gönülden sevdiysen eğer gönül izlenmeye değer"
    içim burkuldu izlerken. Bu kadar iyi bir kadroyu nasıl harcadılar ya. yazıklar olsun Kanal D..
    inşallah anılcım daha önce çekilen ama yayınlanmayan bölümlerde yayınlanır.

bu akşam hırsızlı bölümdü kudret ayarlamıştı ya. tam komedilerdi valla
    özellikle gönül, bahtışen ve anneleri arasında geçen şu diyaloğa koptum.

-Bahtışen: siz yıldırım aşkına inanır mısınız?
    -Nurhayat (anneleri): Gönül zamanında inanmıştı ama yıldırım çarpmışa döndü

zaman zaman gülümseten, kahkahalara boğan, zaman zaman da hüzünlediren hatta ağlatan bir diziydi gönül. tıpkı hayatımız gibi.
    bu kadroyu yeni yapımda görmeyi çok isterim.

Yer
    Yasak Aşk / Beren ♥
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

Evet Hasancim hirsiz bolumuydu ve sunu soyliyim bence Gonul'un en kahkaha dolu bolumlerinden biriydi.Gul gul koptum.Hele kudret zaten beni her sahnede bitiriyo gulmekten. hehe

Su replik cok komikti...

Kudret:Hirsiza soyle ben geldim.

Gonul:Hirsizzzz....bak kudret geldi.

Sonra lutfu'nun annesi geldi iyice komedi oldu onu hirsiz zanledip ustune nasil ceketi atip yakaladilar.

Boyle yapim,senaryo ve boyle muthis kadro gercekten zor bulunur.Kiymeti bilinmedi malesef her diziye oldugu gibi.

Asistan seheripek46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    umrumda mı dünya
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    1016445

ne komikti yaaa bu dizi ama bu dizinin sonunda gönül başına sandalye yemişti
    sonra hiç oynamadı dimi arkadaşlar

Yer
    Yasak Aşk / Beren ♥
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    0

evet malesef oyle cok kotu bir bolumle bitti iyi bolumdu ama sonu kotuyudu gonul bayiliyodu oyle bitiyodu galiba.

Sayfa 5/8 İlkİlk 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri