Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Gönül konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-11-06, 08:01   #41
S.Black
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 29.04.2006
S.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond reputeS.Black has a reputation beyond repute
Varsayılan Yüksel Aytuğ'un Yazısı

En büyük yanılgım: Gözyaşı Çetesi

ŞİMDİ tutup da, "Ben ekranda tutacak diziyi, gözünden tanırım" diyecek halim yok. Ama önsezilerim ve mesleki deneyimim bu konuda isabetli tahminler yapmamı sağlıyor. Bu sezon en büyük yanılgıyı (ve tabii hayal kırıklığını) atv'nin Gözyaşı Çetesi dizisinde yaşadım. İlk bölümün ardından beğenimi ifade eden bir yorum yazmıştım. Dizinin günü, saati değişip durdu ama mayası tutmadı. (Belki de tutmamasında bu değişikliklerin payı vardı.) Oysa içinde dolu dolu duygu, kent kadınına özgü gerçekler, abartısız, duru oyunculuklar, özenle yazılmış diyaloglar ve çokça hayat dersi vardı. Olmadı, tutmadı... Benim gibi bunun şaşkınlığını ve üzüntüsünü duyan izleyiciler bugüne kadar Türk Televizyon Tarihi'nde görülmemiş bir protesto eylemini sürdürüyorlar. Gözyaşı Çetesi'nin gözü yaşlı müdavimleri, atv'yi ve yapımcı firmayı gönderdikleri mendillerle protesto ediyorlar. Mendil protestosunu ilk olarak İspanya Futbol Ligi'nde görmüştüm. Tribünlere de iç savaştan miras kalmış. Kötü sonuçların ardından yönetimi ve futbolcuları protesto etmek isteyen taraftarlar, tribünde beyaz mendil sallıyorlar. Bu, onlara göre protesto etmenin, isyanın en sessiz ama en "iç acıtan" yöntemi. Peki bu protesto, diziyi geri getirir mi? Sanmıyorum... Ama dizilerin, kanal ya da yapımcı firmaların malı olmaktan çıkıp, seyircinin mülkiyetine girdiğinin açık ispatı olur. Umarım, giderek izleyici beklentilerinin uzağına savrulup, reytinge göbekten bağlı hale gelen köhne televizyon anlayışının arkasından mendil sallayacağımız günler de gelir

lütfen arkadaşlar kanalların reytingler yüzünden acımasızca dizileri yayından kaldırılmasına karşın yapılan bu protestoya hepimiz destek verelim.
S.Black Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-12-06, 03:40   #42
acemicadi_fan
Asistan

acemicadi_fan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2006
acemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond reputeacemicadi_fan has a reputation beyond repute

daha bakmadim ama reklamlarda bile gördüm ve dizinin tutmayacagina inandim.....

Dalga mi geciyosun, adam mi seciyosun?
acemicadi_fan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-01-07, 21:20   #43
onur29
Yönetmen

onur29 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.07.2005
onur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond reputeonur29 has a reputation beyond repute

Oyuncu kadrosu çok başaarılı olmasına rağmen sevmediğim bi diziydi. Konusu çok basit gelmişti. Bİiitiğine üzülmemiştim. Bu arada Ayşen tekinin de son dizisiydi sanırım.
Eski 26-01-07, 21:32   #44
cyprus_hsn
Yardımcı Yönetmen

cyprus_hsn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.02.2006
cyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond repute

Alıntı:
onur29 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Oyuncu kadrosu çok başaarılı olmasına rağmen sevmediğim bi diziydi. Konusu çok basit gelmişti. Bİiitiğine üzülmemiştim. Bu arada Ayşen tekinin de son dizisiydi sanırım.
Evet oyuncu kadrosu açısından bakarsak şu ana kadar yapılmış diziler içerisinde en başarılı dizilerden biriydi. Çünkü tüm başrol oyuncuları kendini kanıtlamış, oyunculukları birbirinden değerli ödüllerle tescillenmiş başarılı isimlerdi. Fakat senaryo çok kötü de olmasa basitti ve devamlılık sağlanamıyordu. bir bölüm bittiğinde diğer bölüm de ne olacak diye merak uyandırmıyordu izleyicide. buna bir de kanalın yanlış yayın politikası da eklenince dizinin sona ermesi kaçınılmaz oldu. neyse artık önümüze bakmak lazım. çünkü bu konu yeteri kadar tartışıldı. umarım aynı kadroyu daha kaliteli bir yapımda görürüz
cyprus_hsn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-01-07, 22:08   #45
sahracı
Oyuncu

sahracı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.09.2005
sahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond reputesahracı has a reputation beyond repute
Varsayılan önemli!!!

Arkadaşlar Merhaba,

KONU: ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI
Merhaba,

Kimse seyretmediğinde bile televizyonların açık olduğu bu ülkede televizyon eğlenceden daha fazla anlam taşıyor. Pek çok yayının zamanla ve sinsi bir şekilde toplum üzerinde yaşattığı yozlaşmanın bedeli ve vebali çok büyüktür. Siz de buna inanıyorsanız ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASI’na destek verin.

Desteğinizi;

• Bu maile yanıt vererek; (ad-soyad, yaş, meslek gibi bilgileri ekleyerek [email protected] adresine ‘TEMİZ EKRAN’ KAMPANYASINI DESTEKLİYORUM. İfadesi ile ileti yaparak) ve
• Bu maili adres defterinizdeki isimlere göndererek verebilirsiniz.

İzleyici olarak hak ettiğimiz kalite, ilgi ve saygıya ulaşmak temennisi ile…

dizifilm.com ‘ERKEKLER AĞLAMAZ DESTEK KAMPANYASI GRUBU’
Eski 10-05-07, 23:01   #46
anil16
Banned

anil16 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.04.2006
anil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond repute

DMax'te tekrarlari basladi cok guzel oluyo tekrar izlemek yaaa cok ozluyorum gonul'u tekrarlari izlerken bir kez daha fark ettim ne kadar degisik ve ne kadar guzel bi dizi oldugunu.KanalD'den nefret ediyorum nasil bitirdiler.

Galiba 7 bolum surmustu.Yarin yayinlanicak 7. bolum cok heyecanli yerde bitmisti bi final bile degildi dogru durust

insallah 8. ve 9. bolum falanda cekmislerdirde tekrarlar sirasinda yayinlarlar.
anil16 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-07, 04:55   #47
cyprus_hsn
Yardımcı Yönetmen

cyprus_hsn kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.02.2006
cyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond reputecyprus_hsn has a reputation beyond repute

Alıntı:
anil16 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
DMax'te tekrarlari basladi cok guzel oluyo tekrar izlemek yaaa cok ozluyorum gonul'u tekrarlari izlerken bir kez daha fark ettim ne kadar degisik ve ne kadar guzel bi dizi oldugunu.KanalD'den nefret ediyorum nasil bitirdiler.

Galiba 7 bolum surmustu.Yarin yayinlanicak 7. bolum cok heyecanli yerde bitmisti bi final bile degildi dogru durust

insallah 8. ve 9. bolum falanda cekmislerdirde tekrarlar sirasinda yayinlarlar.
bu akşam 6.bölümü yayınlandı. çok geç ama izlenmeye değer. ne demiştik "gönülden sevdiysen eğer gönül izlenmeye değer"
içim burkuldu izlerken. Bu kadar iyi bir kadroyu nasıl harcadılar ya. yazıklar olsun Kanal D..
inşallah anılcım daha önce çekilen ama yayınlanmayan bölümlerde yayınlanır.

bu akşam hırsızlı bölümdü kudret ayarlamıştı ya. tam komedilerdi valla
özellikle gönül, bahtışen ve anneleri arasında geçen şu diyaloğa koptum.

-Bahtışen: siz yıldırım aşkına inanır mısınız?
-Nurhayat (anneleri): Gönül zamanında inanmıştı ama yıldırım çarpmışa döndü

zaman zaman gülümseten, kahkahalara boğan, zaman zaman da hüzünlediren hatta ağlatan bir diziydi gönül. tıpkı hayatımız gibi.
bu kadroyu yeni yapımda görmeyi çok isterim.
cyprus_hsn Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-07, 07:56   #48
anil16
Banned

anil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond reputeanil16 has a reputation beyond repute

Evet Hasancim hirsiz bolumuydu ve sunu soyliyim bence Gonul'un en kahkaha dolu bolumlerinden biriydi.Gul gul koptum.Hele kudret zaten beni her sahnede bitiriyo gulmekten. hehe

Su replik cok komikti...

Kudret:Hirsiza soyle ben geldim.

Gonul:Hirsizzzz....bak kudret geldi.

Sonra lutfu'nun annesi geldi iyice komedi oldu onu hirsiz zanledip ustune nasil ceketi atip yakaladilar.

Boyle yapim,senaryo ve boyle muthis kadro gercekten zor bulunur.Kiymeti bilinmedi malesef her diziye oldugu gibi.
Eski 11-05-07, 13:05   #49
seheripek46
Asistan

seheripek46 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.03.2007
seheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond reputeseheripek46 has a reputation beyond repute

ne komikti yaaa bu dizi ama bu dizinin sonunda gönül başına sandalye yemişti
sonra hiç oynamadı dimi arkadaşlar
seheripek46 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-05-07, 19:53   #50
anil16
Banned

evet malesef oyle cok kotu bir bolumle bitti iyi bolumdu ama sonu kotuyudu gonul bayiliyodu oyle bitiyodu galiba.
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş