Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Adanalı

Yanıtla

Adanalı kategorisinde Adanalı - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-01-12, 01:47   #701
SsultanN
Yönetmen

SsultanN kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.12.2011
SsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond reputeSsultanN has a reputation beyond repute

Alıntı:
bbasalan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Çağatay Ulusoy Adanalı da figüran olarak rol almış hatırlamak mümkün değildir tabii.
Her bölüm onlarca figüran vardı. Kimi dayak yedi , kimi korkup kaçtı. sofa
Tam kurtuldum derlerken sonunda mefta oluyorlardı. ()
Neyse lafı uzatmadan habere geçelim.

Çağatay Ulusoy'un 30 liradan 30 bin liraya çıktı
Adını Feriha Koydum dizisinin yakışıklı oyuncusunun talihi hangi dizide döndü?
2010 yılında Best Model seçilen yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un birkaç yıl öncesine kadar dizilerde figüranlık yaptığı öğrenildi. Ulusoy'un Bakırköy'de bir ajjansa kayıtlı olduğu ajansın da oyuncuyu en son Oktay Kaynarca ve Mehmet Akif Alakurt'un başrolünü paylaştığı 'Adanalı' dizisine figüran olarak gönderdiği belirlendi.
Haberin devamı için kaynak; http://www.bugun.com.tr/haber-detay/...um-haberi.aspx
Öylemi hic görmedim ay merak ettim simdi acaba hangi bölüm hangi sahne hatirlamaya calisiyorum ama aklima gelmiyor
Eski 25-01-12, 00:30   #702
tardis2
Asistan

tardis2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.07.2011
tardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond reputetardis2 has a reputation beyond repute

Açıkcası ilk bölümlerini izlemiştim ama sonra bırakmıştım.Özellikle 2. sezonu izlememiştim.İdil'in öldüğü bölüm bende mahvolmuştum.Keşke ölmeseydi.Bebekleri bile yalanmış...Ali'nin çok çabuk seven kalbide bırakmamın bir nedeniydi.Ama bugün finaline bir bakındım.Ali'nin ölmesine üzüldüm açıkcası.Pek beğenemedim finali.
Eski 03-03-12, 18:13   #703
bbasalan
DiziFilm Moderatör

bbasalan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.05.2006
bbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond reputebbasalan has a reputation beyond repute

Dizi dizi inciyiz, bu işte birinciyiz!
Türkiye'nin henüz Oscar'a gitmiş bir filmi olmayabilir, ama diziler konusunda Ortadoğu ve Balkanların en iyisi biziz, desem yalan olmaz. Gün geçmiyor ki bir dizimizin bir ülkeye satıldığı haberini almayalım. Ne hoş...

Yunanistan; Unutulmaz, Gönülçelen, Aşk Bir Hayal, Adanalı ve Sıla'yı satın aldı. Yani durmak yok yola devam! Yakında yapımcılar, sadece bu ülkelere özel dizi konseptleri geliştirirlerse şaşırmam.

Haberin tamamını kaynağından okuyabilirsiniz.
Kaynak: 03.03.2012 Sabah gzt. Cumartesi eki http://www.sabah.com.tr/Cumartesi/20...ste-birinciyiz
Eski 10-01-13, 22:28   #704
sensizlik19
Set Görevlisi

sensizlik19 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.05.2011
sensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond reputesensizlik19 has a reputation beyond repute

Birinci sezonu harika olan bir dizi ilk sezonda hiç bir bölümünü kaçırmazdım. Hele şu "Fark var" şarkısı tam diziye göreydi. Maraz Ali ve ekibi,kız kardeşi gizli geçitleri hepsi süperdi. Ama bu dizi de 90 dakika kurbanı oldu 2.sezondan itibaren senarist artık ne yazacağını şaşırmıştı. Yeni oyuncular girib-çıkıyordu ama faydası yoktu. Sonra aynı sahneyi uzatmalar, bir-birine saatlerce bakışmalar. Kısacası sıkıcı olamaya başladı. Ve diziyi bıraktım. Bir de duydum ki, finalde çok kişi ölmüş. Bir tek Adanalı kalmış. Artık o kadar bölüm bıraktıktan sonra finali izlesem de bir şey anlamadım

Ve bu dizden bana bir tek Cezanın şarkısı kaldı aklımda "Fark var".
Eski 26-01-13, 19:37   #705
Defneci
Yönetmen

Defneci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.01.2009
Defneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond reputeDefneci has a reputation beyond repute

Şu anda atv Adanalıyı veriyo 1.bölüm

aya ne çok özlemişimmm
Marazımıı
İdilimiii

ilk bölüm bi harika yaa

yanlız Selin bambaşkaa yaa

ne güzelll
Eski 02-09-17, 04:24   #706
dreams_blue
Yönetmen

dreams_blue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.09.2010
dreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond reputedreams_blue has a reputation beyond repute

Mehmet Akif Alakurt'tan 'Adanalı' itirafı!
Oyunculuğu bıraktıktan sonra Brezilya'da yaşamaya başlayan Mehmet Akif Alakurt, yıllar sonra şaşırtıcı bir itirafta bulundu.

Ekranların başarılı yapımları arasında gösterilen 'Adanalı' ile şöhret basamaklarını tırmanan Mehmet Akif Alakurt, kadrosunda bulunduğu diziyle ilgili çarpıcı bir açıklama yaptı. 38 yaşındaki eski oyuncu, başrollerini Oktay Kaynarca ile paylaştığı diziden dolayı büyük pişmanlık duyduğunu belirtti.

Mehmet Akif Alakurt, İnstagram hesabından şu açıklamayı yaptı:
"Adanalı fanlarına duyuru! Sizin severek izlediğiniz bu dizi benim oynadığım için pişman olduğum tek iştir."
-----------
Gerçekden enteresan,
Neden pişman ki.
3.sezon haric, güzel bi diziydi..

ve Maraz ali mükemmel karakterdi.

Öyle tecavüzcü , pis sapık,
iğrenç bi karakter değildide..

Yani dizide harcandığını düşünmüyorum acıkcası..

Bookmarks

Etiketler
adanalı, adanalı bölümyorumları, atv, mehmet akif alakurt, oktay kaynarca

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş