Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Istanbullu Gelin

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Istanbullu Gelin kategorisinde İstanbullu Gelin - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 18-01-18, 22:24   #971
sumisali
Yönetmen

sumisali kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.10.2005
sumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond reputesumisali has a reputation beyond repute

Alıntı:
mecür35 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Faruk Esma-Garip'i ögrenmis midir ki? Bana daha cok fragman aldatmacasi gibi geldi. Osman'in ayrilik kararina Burcu mutlaka itiraz edecektir. Umarim Osman kendini suclu hissetmeden siyrilabilir o durumdan.. Dediginiz gibi net ve ne istedigini bilen biri Osman ama ayni zamanda insan kirmaktan da cok cekiniyor. Gerci kafasinda coktan bitirdi Burcu'yla olan iliskisini. Cekinmeyip Burcu'yla da konusur diye umuyorum. Garip, yanan ev onun oldugu icin ve o esnada Esma orada bulundugu icin zor durumda kalacak sanirim.. En azindan Faruk'un sorgusuna maruz kalacaktir.. Bu aksam ikinci fragman gelirse cok iyi olur...

Edit: Dün aksam instagramda setten birkac video gördüm. SürFar gece kulübü gibi bir yerde dans ediyorlar. Prag'da Süreyya'nin calistigi kulüpte calan Yildizlarin Altinda sarkisinin rock versiyonu vardi, o parca caliyor fonda ve bizimkiler egleniyorlar.Güzel sahneler geliyor mu ne..

Mecürüm benimde aklıma o geldi bence faruk bu şekilde öğrenmeyecek ama ben ne düşündüm biliyomusun faruk can ve süreyyanın gizli çekilen fotoğralarını görecek ve suratı o yüzden sirke satıyor bilmiyorum senaristler biiz sürekli ters köşe yapıyolar ya olabilir yani

Esmayı sevmeyecem demiştim ama yok koz ben essür sevdim bu ikiliyi çok güzek bi anne kız olabilirler ama ipek hiç boş durmayacak bence
Eski 18-01-18, 22:46   #972
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

2. Fragmanıda çok beğendiğim. Duygusal ve anlamlı olmuş. Faruk ve Süreyya bu bölüm dahada kenetlenir umarım.

Ademde artık annesinin neler karıştırdığını öğrensin. Kesin gene Esmayı suçlayacak. Ve bence adem söyleyecek faruğa. Ondan bu sinirli gelişi 😬
Eski Dün, 08:42   #973
valentinee
Asistan

valentinee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2017
valentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond reputevalentinee has a reputation beyond repute

birisi bana neden sureyyanin burcuya karsi boyle tavirli oldugunu anlatabilirmi bu kiz degilmi herkese iyi yaklasan hani burcu biraz gosteris icin yapabilir ama bu onun kotu oldugu anlamina gelmiyor sureyyanin tavri beni cok rahatsiz ediyor osmanin sevmemesini anlarim sevmiyorsa kiza net anlatmamasida sacma ama sureyyanin tavri bana cok ilginc geldi anlayan varsa nedenini yazarsa sevinirim
Eski Dün, 12:46   #974
semaltan
Oyuncu

semaltan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.03.2008
semaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond reputesemaltan has a reputation beyond repute
Varsayılan Ipek Bilgin ve Asli Enver sahneleri cok guzel

Ben onceleri 60 yas ustu asklarin bu dizide beni rahatsiz ettigini ve Esma rolunde Ipek hanimin cok teatral oynadigini ve gereksiz bir dominant karakter oldugunu dusunmustum.

Ancak son uc bolumde Esma-Sureyya ve Esma-Garip genclik flashbackler ve Esmanin piyano calmasi gibi sahneler dizide en begendigim ve keyif aldigim sahneler oldu. Emeklerine saglik.

Beni rahatsiz edenler teyze ve hamilelik uzatmalari, Reyhani bu derece takintili bir kadin yapmalari, Ipek ve annesi ve tabiki Osmana kanca atan Garip in kizi. Halbuki Osman muhtesem bir karakter ve ona cok guzel sahneler ve ozel bir genc kadin yazilabilirdi.

Dizinin yildizlari Esma ve Sureyya kesin. Ancak Sureyyanin Can a ve yeni sevimsiz genc kiza mudahalesi ve bakislari cok hos degil cunku bu karakterler yetiskin, egitimli kisiler
semaltan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 17:03   #975
ebruberen
Oyuncu

ebruberen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2012
ebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond reputeebruberen has a reputation beyond repute

Tüm bölüm adem söyleyecek diye beklerken esma kendisi söyledi iyi de oldu. Şimdi sıra süreyya da. Faruğu o dizginleyecek.

Süreyyanın Burcuya bu denli kötü bakışları benide rahatsız etti. Sonuç itibariyle aralarında gerçek anlamda birşey yaşansa anlayacağım🤔 ama yaşanmadı ki.

Teyzenin hamilelik muhabbeti çok uzatıldı. Onların bu kadar absürd sahneleri olması hoş durmuyor. Teyze menepoza girmesi gerekirken hamile 🤰🏻 mi kalacak 😳 yapmasınlar bunu

Şu Can ne ayak. Herkese süreyyanın kendisine takıntılı olduğunamı inandıracak...

İpek sen ne meymenetsiz bir kadınsın.....
ebruberen Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 21:26   #976
mimoza17
Yardımcı Yönetmen

mimoza17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2016
mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Alıntı:
semaltan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben onceleri 60 yas ustu asklarin bu dizide beni rahatsiz ettigini ve Esma rolunde Ipek hanimin cok teatral oynadigini ve gereksiz bir dominant karakter oldugunu dusunmustum.

Ancak son uc bolumde Esma-Sureyya ve Esma-Garip genclik flashbackler ve Esmanin piyano calmasi gibi sahneler dizide en begendigim ve keyif aldigim sahneler oldu. Emeklerine saglik.

Beni rahatsiz edenler teyze ve hamilelik uzatmalari, Reyhani bu derece takintili bir kadin yapmalari, Ipek ve annesi ve tabiki Osmana kanca atan Garip in kizi. Halbuki Osman muhtesem bir karakter ve ona cok guzel sahneler ve ozel bir genc kadin yazilabilirdi.

Dizinin yildizlari Esma ve Sureyya kesin. Ancak Sureyyanin Can a ve yeni sevimsiz genc kiza mudahalesi ve bakislari cok hos degil cunku bu karakterler yetiskin, egitimli kisiler
Gençlikte kavuşamayanların aşkları bir yerde duruyor ve fırsat bulunca da yeşermeye başlıyor galiba.
Geriye dönüşler de bu aşkın geçmişini çok hoş bir şekilde hatırlatıyor.
Zaten bu dizinin en hoşuma giden tarafı bu naif ve zarif anlatımı.

Süreyya- Esma dayanışmasına da, inanılır gibi olmasa da, bayılıyorum.
Beni de Teyzenin hamilelik konusu çok rahatsız etti.
Komik olsun diye düşündülerse de bu kadar çok kusma anlatılması hiç de hoş olmamış.
Her hamile kusacak, öğürecek gibi bir algı yaratılıyor.
İnşallah Süreyyanın gebeliği daha güzel işlenir.

Süreyya bu Can konusunda Begümle konuşarak çok büyük bir hata yaptı.
Biriyle konuşacaksa bu Faruk olmalıydı.
Ama Faruk'un da sağı solu, tepkileri belli olmadığı için cesaret edemedi.
O zaman Begüme de söylememeli sadece takiple yetinmeliydi
Bakalım bu konuyu Faruk'a nasıl açıklayacak?
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş