Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Fragmanlar  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Gruplar  |  Reytingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yerli DiziFilmler > Ufak Tefek Cinayetler

Bilgilendirme Mesajı

Yanıtla

Ufak Tefek Cinayetler kategorisinde Ufak Tefek Cinayetler-Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski Dün, 19:22   #261
nurdi
Yönetmen

nurdi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2007
nurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond repute

2 gündür sitede problem var.Önce giremedik,sonra 2 günlük,zor bela yazılanlar silinmiş.Şimdi yazsam mı yazmasam mı tereddütteyim ama 2. fragman çıktı.

Galiba Serhan Merve ile konuşmuş.Eğer böyleyse helal olsun ona!

Bir de Mehmet-Arzu durumu var ki;işte ona itirazım var!Adam hatunu öpüyor ve Arzu çark ederse iyice böcek muamelesi görür benden!

Fragman kafamı epeyce karıştırdı.

Umarım bu yazdıklarım da silinmez!
Eski Dün, 21:15   #262
mimoza17
Yardımcı Yönetmen

mimoza17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.02.2016
mimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond reputemimoza17 has a reputation beyond repute

Ayy 2. fragman çıkmış.
Ve bence Serhan Merveye aşık olduğunu anlatmış..
Ben Serhan'a güveniyorum, anlatır o demiştim.
İnşallah devamında da dimdik durur.
Merve Oyayı o tablo ile ezikleyerek hayatının hatasını yaptı diye düşünüyorum.
Başta cesur davranıp Serhan'a evet diyemeyen Oya, Merve onu aşağılayınca tamam diyor sanki.
Merveye de maşallah.
Durumunu azıcık düzeltince gidip kızların üçüne de meydan okuyor.
Cesareti karşısında şapka çıkartıyorum.
Aşk karşısında şapka çıkardığım gibi..
mimoza17 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Dün, 21:20   #263
nurdi
Yönetmen

nurdi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2007
nurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond repute

Alıntı:
mimoza17 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ayy 2. fragman çıkmış.
Ve bence Serhan Merveye aşık olduğunu anlatmış..
Ben Serhan'a güveniyorum, anlatır o demiştim.
İnşallah devamında da dimdik durur.
Merve Oyayı o tablo ile ezikleyerek hayatının hatasını yaptı diye düşünüyorum.
Başta cesur davranıp Serhan'a evet diyemeyen Oya, Merve onu aşağılayınca tamam diyor sanki.
Merveye de maşallah.
Durumunu azıcık düzeltince gidip kızların üçüne de meydan okuyor.
Cesareti karşısında şapka çıkartıyorum.
Aşk karşısında şapka çıkardığım gibi..
Ben de inşallah diyorum!Umarım Serhan gemileri yakar.Çok sevineceğim.Bir şeyler de yolunda gitsin be dizilerde,olması gerektiği gibi olsun.Hadi inşallah....
nurdi Çevrimiçi   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski Bugün, 00:44   #264
juwel
Asistan

juwel kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2005
juwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond reputejuwel has a reputation beyond repute

ikinci fragmanda serhan merveyle konuşup evi terketmiş gibi görünüyor ama öyle değil bence. mervenin o kadar güçlü diilsin vs dediği sahneyle serhanın güçlüyüm dediği sahneler farklı, merve başka biriyle konuşuyor.

muhtemelen konuşmadı merveyle ama oya'ya açık çek verdi, gel dersen gelirim diye.

oya'nın patlatmak istediği dinamit de içinde iyilik ateşinin olduğu bi dinamittir kesin sarmaşık'ı iyiliğe boğmak istiyodur. bu saatten sonra bu fragman kandırmacalarına gelmem açıkçası.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 4 (0 üye ve 4 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş