Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Güney Kore

Yanıtla

Güney Kore kategorisinde She Was Pretty / 2015 / GK konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-01-17, 14:47   #31
Lallorona
Asistan

Lallorona kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.01.2017
Lallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond reputeLallorona has a reputation beyond repute

Alıntı:
seval-kecici tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu dizi de zaten tek odak noktam Siwon'du dizinin birinci bölümünden beri hele o Jackson deyişi Dizilerde ikinci oğlanların kaderi bu sevip seçilememe keşke olsaydı ben de dedim ama.Finalde bile çok az görebildik keşke Kim Hye Jin ile tekrar buluşabilselerdi. Yanılmıyorsam bu Siwon'un ilk oyunculuk deneyimiymiş ben de ilk bu dizi de gördüm gayet de başarılıydı
Hayır, Siwon daha önce de bir başrol oynamıştı. Oh!My Lady idi dizinin adı. Kendinden bilmemkaç yaş büyük bir kadına aşık oluşunu anlatan komik bir diziydi Başka başka bir çok yapımda da rol aldı. İlk oyunculuk deneyimi, yanılıyorsam düzeltin lütfen, Super Junior ile birlikte komple rol aldıkları Attack on the Pin-Up Boys olması lazım, bildiğim kadarıyla. Daha öncesi hakkında bir fikrim yok..

Ben de diziye Siwon için başlayanlardanım ama maalesef Hwang Jung Eum odak noktamı çaldı Gerçekten baştan sona harika ilerledi. Bizim Türkler uyarlamalarını da aynen böyle tadında bıraksalar süper olacak.. Konuyu alıyorlar uyarlıyorlar ama sezonlarca uzatıyorlar cılkı çıkıyor

Is there sunshine where you are?
The way there was when you were here?
Lallorona Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-01-17, 20:18   #32
seval-kecici
Asistan

seval-kecici kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.10.2009
seval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond reputeseval-kecici has a reputation beyond repute

Alıntı:
Lallorona tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Hayır, Siwon daha önce de bir başrol oynamıştı. Oh!My Lady idi dizinin adı. Kendinden bilmemkaç yaş büyük bir kadına aşık oluşunu anlatan komik bir diziydi Başka başka bir çok yapımda da rol aldı. İlk oyunculuk deneyimi, yanılıyorsam düzeltin lütfen, Super Junior ile birlikte komple rol aldıkları Attack on the Pin-Up Boys olması lazım, bildiğim kadarıyla. Daha öncesi hakkında bir fikrim yok..

Ben de diziye Siwon için başlayanlardanım ama maalesef Hwang Jung Eum odak noktamı çaldı Gerçekten baştan sona harika ilerledi. Bizim Türkler uyarlamalarını da aynen böyle tadında bıraksalar süper olacak.. Konuyu alıyorlar uyarlıyorlar ama sezonlarca uzatıyorlar cılkı çıkıyor
Ben öyle tahmin ettim çünkü bu dizi de ilk görüşüm Oh My Lady ise hiç izlemedim belki ilerde bakarım onun için...
Uyarlama işini söyleme zaten bizimkiler hangi uyarlamayı becerebilmiş ki bunu becersin Korelilerin ki mini dizi tadında bölüm sayısı belli tadında bırakıyorlar bizimkiler eğer tutarsa uyarlamadan sapıyor bambaşka konularla batırıyorlar dizileri. She Was Pretty Seviyor Sevmiyordan bin kat daha güzel...
seval-kecici Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-10-17, 22:44   #33
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.05.2006
bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

çok geç kaldığım bir diziymiş çok eğlenceli bir o kadarda üzücü zavallı pretty tam çocukluk aşkıyla karşılaşacak çirkinleşmiş vaz geçti yetmedi aşkı taaa amerikalarda canavar olup gelmiş acep pretty her gün azarladığı kişi olduğunu öğrenince ne olacak ki acep nasıl öğrenecek kendimi keşfedecek yoksa diğer kız mı söyliycek

pretty kız arkadaşı şimdilik iyi her konuda birbirine destekler gerçekten evli çift gibiler ama ilerde oğlan yüzünden umarım bir şey olmaz

ve diğer oğlan ay çok tatlı ve şirinlik abidesi gerçi biraz abarttı kızın başını derde soktu ama yinede çok ttalı ama neden zengingen parasız gezerki

ve bu pretty anası resme bakıp sana çok benziyor anlaşılacak diye korkuyorum gibi laflar etti acep ne dir ki
Eski 17-10-17, 22:15   #34
bitanem_61
Yönetmen

bitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond reputebitanem_61 has a reputation beyond repute

sonunda bizim oğlan hye jin olduğunu anlıycak diye umuyorum çünki kızın arkadaşı her ne kadar pretty nin yerine geçmek stesede o olamadığını bariz belli ediyor diğer tarafdan pretty gizlemeye çalışsada açıkca burdayım diyor hem oğlumuz artık kıza kötüde davranmıyor da umarım erken öğrenir

pretty her ne kadar oğlana kızsada vazgeçemiyor nede olsa çocukluk aşkı hem şimdi tatilede gitiler iş icabıda olsa belkim öğrenir gerçeği

ikinci kıza çok kızamıyorum anası yok babası üvey andan yan tek dostu pretty bir an onu unutum oğlanla olma hayali kursada geri erken döner diye umuyorum hem dostlukalrı bozulmasın hemde diğer oğlanla daha iyi

ve ikinci oğlan hem zengin hemde kesin şu gizli yazardır bir ara pretty e sarar sandım ama abi kardeş oldular zaten olsunlar ki kim heri mi mari mi ne onla olsun
bitanem_61 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-10-17, 22:40   #35
bitanem_61
Yönetmen

vay joon hye jin in eski arkadaşı olduğunu anlamadan kıza aşık oldu bu güzel hani öğrenipde sevse azcık sırıtır ama bu güzel oldu öyle ki adam yağmurlu havada araba sürdü ve farkında değil şimdide hye jin zannettiği kişiyi üzmeyeyim derken azcık arada kalıcak ama düzelir yakında

hye jin sen dur dur tam gerçeği söyliycen al sana süprüz ama aralarındaki dostluk şahane hye jin bildiği halde susuyor sırf arkadaşı zamanı gelince söyliycek diyeyazık hepsi adına

min ha ri ne yapsada kızamıyorum kıza gerçi az biraz sinirlensemde zavalının hye jin ve ailesinden başka kimsesi yok güyya baba var ama nasıl babaysa artık oda başka yerde arıyor sevgiyi tabi o arada kendini yıpratıp durdu

hyuk asıl üzüldüğüm o taa ilk başlarda hye jin e aşık oldu güyya kardeş gibi davrandı hatta güzelleşmişken bile çillerin geri gelsin diyip durduyani her hali ile sevdi garip şimdide araları düzelsin diye uğraşıyor severim böyle aşık adamları kimseyi kırmadan incitmeden sadece kendileri kırılır hatta kaza yapınca bile sevdiğinin yardımına koşar
Eski 19-10-17, 23:22   #36
bitanem_61
Yönetmen

dizilerde sevmediğim olay umarım fazla uzamaz her kes her şeyi öğrendi joon gerçek hye jin kavuşmaları eski günlerden bahsetmeleri çok güzeldi baya eğlenceli bir çift ama nedense hye jin in arkadaşı ha ri üzülmesin diye sevdiğinden vaz geçmesine sinir oldum en sevmediğin şeyler neyseki joon akıllı da bir sebebi olduğunu düşünüp vaz geçmedi

haride yaptığının yanlış olduğunu düşünüp şimdilik gitti ki erken gelsin bence iyi olur tabi hyuk da istifa etmiş olsada geri döner diye düşünüyorum

ayrıca bir soğan hiç bu kadar anlamlı olmamıştı
Eski 21-10-17, 00:00   #37
bitanem_61
Yönetmen

hari gitmemiş bende ne üzülmüştüm gelmez diye ama gitmemiş ve hye jin ile eski günlere döndü ve de joon la arası nı azcık düzeltti en nihayetinde en iyi dostunun sevgilisi baya sık görüşecekler

hye jin le joon un ayrılıklarının uzun sürmemesi çok güzel çok eğlenceli çift oldular özellikle hye jinin her şeyi hemen ciddiye alması çok şirinler çok

ve hyuk kimliğini açıkladı acaba onun ropörtajı dergiyi kurtaracak mı bilemiyorum ama özenle saklayıp kimselere söylemediği kimliği ortaya çıkacak ondadır belki hye jinle dolu dolu bir gün geçirdi
yinede üzüldüm onun için ay
Eski 22-10-17, 02:54   #38
bitanem_61
Yönetmen

ve mutlu son güzelde bağlanıp bitti evlenip mutlu olmuşlar hye jin e benzeyen kızları var nedense hep anneye benzeyen kız olur bu dizilerde ama babayada benzeye bilirdi bence
neyse evlilik teklifleride joon un amerikada geçirdiği zamanki ayrılıklarıda baya eğlenceli oldu hatta kavuşmalarıda güzeldi sonu beğendim

hari nin bir senede ünüversiteyi ne ara bitirdiğini anlamasamda onunda sevdiği işi yapması tabiki kendi başına güzeldi bide bizim yazarla araları olaydı daha güzel olurdu hari ve hye jin dostluğu harkulade idi ah keşke gerçekte de böyle güzel dostluklar olsa

sevimli yazarcığımın hayatı alt üst oldu sandım ama yok o hala eskisi gibi takılıyor şimdilik hala hye jin düşünüyor ama dediğim gibi benim aklım ha ri ile olmasındaydı

most vari birini bulmuşbaktı jon dan fayda yok bari bunu kaçırmıyayım dedi

most dada azcık değişiklik olmuş güzel olmuş ama yazık ca ya joon a odasını göstermekten iş yapamıyor garibim
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş