Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Kanıt: Ateş Üstünde (Kanal D) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-06-16, 01:38   #1
Relax 35
Asistan

Giriş Tarihi: 31.12.2013
Relax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond repute
Varsayılan Kanıt: Ateş Üstünde (Kanal D)

Kanıt tekrar başlıyor diye bugün konusunu açacaktım ama tanıtım fragmanı yayınlandı.

Oyuncular değişmiş ve konusu da biraz değişmiş.

Oyuncular : Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar), Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek), Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)

Site de yazan konusu :

Kaan ve Rüzgar yetimhanede büyüyen iki kardeştir. Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajik kaçış hikayesinin sonunda iki kardeş yetimhaneye bırakılır. Kaan beş, Rüzgar iki yaşındayken hayatları tamamen yön değiştirmiş ve birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmamıştır. Ancak onlar, aralarındaki sevgiden sımsıcak bir hikaye yaratır; anne-babasız büyümenin zorluklarından sıyrılıp kendilerine bir yön çizerler. Kaan polis olur, Rüzgar ise cinayet hikâyelerini kaleme alan yazar. Biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken, diğeri romanlarında hayali karakterlerine cinayet işletip, polisçilik oynar. Ancak Kaan ve Rüzgar’ın dünyası, Ömer’in ortaya çıkışıyla yerle bir olacaktır. Bir zamanlar çocukken arkadaş olan Kaan ve Ömer artık düşmandır. Ve onların düşmanlığının tam ortasında Rüzgar durmaktadır. İkisinin de derdi kardeşidir ve bu, sevgi kadar intikamın da yolunu açacaktır.

Tüm bunlar olurken hayat durmaz elbet. Karakterilerin yanı sıra cinayet masasının sürekli çözmek zorunda olduğu vakalar hiç bilinmeyen insanların hayatını gözler önüne serer. Genç yaşına rağmen birçok cinayeti zekası ve önsezileri ile aydınlatan Baş komiser Kaan, aralarında Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz’ın yer aldığı çok başarılı bir ekiple çalışmaktadır. Amerika’da eğitim alıp sonradan bu ekibe dahil olan Asya’nın gelişi Kaan’ın tüm çalışma düzenini bozar. Kaan ve Asya, hem kişilik hem de çalışma biçimi olarak taban tabana zıttır. Kaan ile Asya arasında hiç bitmeyecek gibi duran bu didişme aslında gittikçe büyüyecek olan bir aşkın da habercisidir.
Relax 35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-06-16, 13:59   #2
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute
Varsayılan Kanıt ateş üstünde-kanal d

KANIT ATEŞ ÜSTÜNDE 12 TEMMUZ SALI BAŞLIYOR.
Hikaye ve Künye
Kaan ve Rüzgar yetimhanede büyüyen iki kardeştir. Geçmişte yaşanan büyük aile dramı ve trajik kaçış hikayesinin sonunda iki kardeş yetimhaneye bırakılır. Kaan beş, Rüzgar iki yaşındayken hayatları tamamen yön değiştirmiş ve birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmamıştır. Ancak onlar, aralarındaki sevgiden sımsıcak bir hikaye yaratır; anne-babasız büyümenin zorluklarından sıyrılıp kendilerine bir yön çizerler. Kaan polis olur, Rüzgar ise cinayet hikâyelerini kaleme alan yazar. Biri cinayet bürosunda gerçek katillerin peşine düşerken, diğeri romanlarında hayali karakterlerine cinayet işletip, polisçilik oynar. Ancak Kaan ve Rüzgar’ın dünyası, Ömer’in ortaya çıkışıyla yerle bir olacaktır. Bir zamanlar çocukken arkadaş olan Kaan ve Ömer artık düşmandır. Ve onların düşmanlığının tam ortasında Rüzgar durmaktadır. İkisinin de derdi kardeşidir ve bu, sevgi kadar intikamın da yolunu açacaktır.

Tüm bunlar olurken hayat durmaz elbet. Karakterilerin yanı sıra cinayet masasının sürekli çözmek zorunda olduğu vakalar hiç bilinmeyen insanların hayatını gözler önüne serer. Genç yaşına rağmen birçok cinayeti zekası ve önsezileri ile aydınlatan Baş komiser Kaan, aralarında Tolga, Melis, Arif, Kevser ve Naz’ın yer aldığı çok başarılı bir ekiple çalışmaktadır. Amerika’da eğitim alıp sonradan bu ekibe dahil olan Asya’nın gelişi Kaan’ın tüm çalışma düzenini bozar. Kaan ve Asya, hem kişilik hem de çalışma biçimi olarak taban tabana zıttır. Kaan ile Asya arasında hiç bitmeyecek gibi duran bu didişme aslında gittikçe büyüyecek olan bir aşkın da habercisidir.

Yapım
: ANS / NULOOK

Yapımcılar
: Abdullah Oğuz / Muzaffer Yıldırım

Yönetmen
: Abdullah Oğuz

Genel Koordinatör
: Evren Oğuz

Proje Danışmanı
: Prof. Dr. Sevil Atasoy

Hikaye : Selin Atasoy
Senaryo : Ahmet Saatçioğlu, Ayşe Teker Dereköylü, Pınar Erkum
Uygulayıcı Yapımcı : Mahmut Kayımtu
Proje Koordinatörü : Gözde Yılmaz
Görüntü Yönetmeni : Ferhat Uzundağ
Sanat Yönetmeni : Hasan Doğan
Oyuncular : Tansel Öngel (Kaan), Ahmet Olgun Sünear (Rüzgar), Başak Güröz (Asya), Gurur Aydoğan (Ömer), Okday Korunan (Enver), Müge Mertson (Melek), Ebru Aytemur (Melis), Mustafa Açılan (Ozan) , Hayati Akbaş (Tolga), Güvenç Selekman (Arif), Öykü Candanadam (Naz), Bennur Duyucu (Kevser), Duygu Şen (Bilge), Dila Uluca (Eylül), Çağatay Atasagun (Savcı)
Eski 09-07-16, 20:41   #3
neyisecelim
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 09.07.2016
neyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond reputeneyisecelim has a reputation beyond repute

önceden kanıtı yan karakterlerin vs. figüran kıvamındaki oyunculuklarına rağmen severek takip ederdim. öncekinde sadece başrollere itina gösteriliyordu diğer karakterler özensizdi umarım bu sefer öyle olmaz daha kaliteli olur amatör olmasın lütfen zira gerçekten ilgi çekici olaylar konular oluyordu
neyisecelim Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-07-16, 02:33   #4
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Salı günü başlıyoo ve tabiki KANIT hatrına bi şans vericem en azından ilk bölümü izlicem.. Karakterlere alışmak zaman alıcak benim açımdan çünkü konu ve karakterler farklı ama inş tutar ve izleriz çünkü polisiye dizileri seviyorum ve arka sokaklar dışında tutabilicek bi polisiye dizi yok.. Bi zamanlar Kanıt vardı çokda güzel gidiyodu 50yi anca buldu neden hala anlamış değilim dizi gerçekten güzeldi tutulmucak bi dizi değildi izleniyodu neden kıydılar güzelim dizime hala anlamıyorum İnş bunada tam alışmışken veda etmek zorunda kalmam malum konu ve karakterler farklı olunca tutturmasıda mucizeye bakıyoo makalım yeni dizimizde mucizeler ne kadar yanımızda salı akşamı hepberaber görücez
Eski 10-07-16, 12:58   #5
Relax 35
Asistan

Giriş Tarihi: 31.12.2013
Relax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond reputeRelax 35 has a reputation beyond repute

Alıntı:
GÜL GÜZELİ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Salı günü başlıyoo ve tabiki KANIT hatrına bi şans vericem en azından ilk bölümü izlicem.. Karakterlere alışmak zaman alıcak benim açımdan çünkü konu ve karakterler farklı ama inş tutar ve izleriz çünkü polisiye dizileri seviyorum ve arka sokaklar dışında tutabilicek bi polisiye dizi yok.. Bi zamanlar Kanıt vardı çokda güzel gidiyodu 50yi anca buldu neden hala anlamış değilim dizi gerçekten güzeldi tutulmucak bi dizi değildi izleniyodu neden kıydılar güzelim dizime hala anlamıyorum İnş bunada tam alışmışken veda etmek zorunda kalmam malum konu ve karakterler farklı olunca tutturmasıda mucizeye bakıyoo makalım yeni dizimizde mucizeler ne kadar yanımızda salı akşamı hepberaber görücez
Kanıt gerçekten çok güzel bir diziydi hatta CSI : Istanbul gibi birşeydi
Ama işte Türkiye de bu mantıktaki diziler belli bir düzeyde karşılık bulabiliyor çünkü bu halkın hoşlandığı şeylere yahut zeka seviyesine uymuyor. Daha basit daha yapay daha IQ düşük içerikler karşılık bulabiliyor. Dizi bu seviyeye inebilmek için olay örgüsünü en son sevil atasoy anlatmasına rağmen yine çok da karşılık bulmuyordu. Reytingleri çok yüksek değildi ne yazık ki.

Dizinin tekrar başlayacağını aylardır biliyorduk ve sevinmiştim ama CAST komple neredeyse değişmiş. Açıkcası eski kadro yok diye aslında soğudum ama belli de olmaz bende izleyeceğim. Eski kadronun olmaması en azından mevcut kitlesini bile bulamama ihtimali demek neden böyle birşey yapmışlar anlamıyorum.

Zaten daha önce forumda söylemiştim ama tekrar yazayım. Bu dizinin diğer yaz dizilerinden farkı var. Kanal D dizi bittiğinden beri gecenin kör saatleri tekrarlarını veriyorlar (aynı haber öncesi arka sokaklar gibi). İşte bu gecenin kör saattindeki tekrarını izleyen bir kitle oluştu (Örn. Ekşi bakabilirsiniz). Bu tekrarlar bazen normal reyting alırken bazen de çok reyting aldı bugüne kadar. Bazen o kadar çok reyting aldı ki bir takım Prime Time da yayınlanan dizilerden bile daha çok izlendi.

İşte Kanal D bu ilgiyi görerek diziyi tekrar çektirmiş. Anladığım kadarıyla Prime Time da çok karşılık bulmasa bile gecenin köründe defalarca dönen bölümlerinin yerine (insanlar artık kaçıncıya izliyo) bu yeni bölümlerden de tekrarlar gelsin diye çektiriyorlar gibime geliyor.

Bu arada 50 yi anca bulmadı, kanıt 100. bölüm de bitti.

Şimdiden hayırlı olsun.
Relax 35 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-07-16, 14:15   #6
Rosallix
Oyuncu

Rosallix kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2013
Rosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond repute

Kanit dizisini ablamdan biliyordum. Cok severek izlerdi. Bana da birkac kere bak dedi, izledim ama dogrusu pek sarmadi. Izlerken bir CSI veya Criminal Minds beklemedim ama ne bilim. Bu dizilerin hikaye orgusune alisik olunca sanirim basit geldi. Ama yine de takdir etmistim sonucta guzel bir girisimdi. Diger beyni uyusturan dizilere karsilik insanlari dusunmeye, mantik yurutmeye sevk eden bir diziydi. Ne yazik ki halkimiz uyusmus olmayi yegliyor. Bu diziler karsilik gormuyor. Ablam cok uzulmustu bittiginde ama bu yenisine bakar mi bilmiyorum. Pek sanmiyorum. Eskisinde basroller iyiydi bence. Burdakiler boyle coluk cocuk gibi geldi. Cast benim de hic hosuma gitmedi. Ha keske reytingi tutsa da daha cok cesitli yapilsa. Keske misal Investigation Discovery gibi sadece bu tur cinayet cozumlu yapimlar yayinlayan bir Turkce kanalimiz olsa. Solved, Swamp Murders, Deadly Devotion, Evil Kin, Nightmare Next Door, Blood Relatives gibi yapimlari izlesek. Ama karsilik bulmaz ve bu da uzucu. Yolu acik olsun yinede inşallah kendini kurtaracak kadar reyting alir.
Eski 10-07-16, 16:10   #7
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
Relax 35 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Kanıt gerçekten çok güzel bir diziydi hatta CSI : Istanbul gibi birşeydi
Ama işte Türkiye de bu mantıktaki diziler belli bir düzeyde karşılık bulabiliyor çünkü bu halkın hoşlandığı şeylere yahut zeka seviyesine uymuyor. Daha basit daha yapay daha IQ düşük içerikler karşılık bulabiliyor. Dizi bu seviyeye inebilmek için olay örgüsünü en son sevil atasoy anlatmasına rağmen yine çok da karşılık bulmuyordu. Reytingleri çok yüksek değildi ne yazık ki.

Dizinin tekrar başlayacağını aylardır biliyorduk ve sevinmiştim ama CAST komple neredeyse değişmiş. Açıkcası eski kadro yok diye aslında soğudum ama belli de olmaz bende izleyeceğim. Eski kadronun olmaması en azından mevcut kitlesini bile bulamama ihtimali demek neden böyle birşey yapmışlar anlamıyorum.

Zaten daha önce forumda söylemiştim ama tekrar yazayım. Bu dizinin diğer yaz dizilerinden farkı var. Kanal D dizi bittiğinden beri gecenin kör saatleri tekrarlarını veriyorlar (aynı haber öncesi arka sokaklar gibi). İşte bu gecenin kör saattindeki tekrarını izleyen bir kitle oluştu (Örn. Ekşi bakabilirsiniz). Bu tekrarlar bazen normal reyting alırken bazen de çok reyting aldı bugüne kadar. Bazen o kadar çok reyting aldı ki bir takım Prime Time da yayınlanan dizilerden bile daha çok izlendi.

İşte Kanal D bu ilgiyi görerek diziyi tekrar çektirmiş. Anladığım kadarıyla Prime Time da çok karşılık bulmasa bile gecenin köründe defalarca dönen bölümlerinin yerine (insanlar artık kaçıncıya izliyo) bu yeni bölümlerden de tekrarlar gelsin diye çektiriyorlar gibime geliyor.

Bu arada 50 yi anca bulmadı, kanıt 100. bölüm de bitti.

Şimdiden hayırlı olsun.

Aynen çok başkaydı Kanıt...

Şuan hala tekrarlarını izleyenlerden biride benim.. Hatta geçenlerde Kemanın çığlığı diye bi bölüm vardı küçük Kemancı çocugun ve onu korumak için ölen diğer çocugun hikayesi oturdum hiç sıkılmadan onu izledimm çok severek izliyorum ve bıkmak bilmiyorum..

Keşke mantıklı bi nedeni olsaydı bitmesinin ne biliyim reytingler tutmasaydı konu kötü olsaydı yada oyuncular vasat olsaydı o zaman içimde böyle ukte kalmazdı ama böyle bi dizinin bitmesi gerçekten çok sinir bozucuydu.

Selim Komser Orhan Başkomser onların arasındaki o diyalog çok farklı çok güzeldi seviyodum izlemeyi..

Şimdi bakalım yeni Komserlerimizi sevebilicekmiyiz çok emin değilim ama belki Kaanla Rüzgarın kardeşliğini sevebilirim bide onlara ortak Ömer gelince o cepheyi sevebiliceğimi düşünüyorum..

Bu arada Ömerde Rüzgarın abisi karakter tanıtımlarından anladıgım ama hangisi üvey hangisi gerçek çözemedim..Rüzgar muhtemelen Ömerle Kaan arkadaşken olmuş bi kardeş ama bundan Ömerin haberi olmazken Kaan Rüzgarla birlikte büyümüş ee peki bu Rüzgarın gerçek babası kim bu durumda üvey abi olan Ömermi Kaanmı çok merak ediyorum
GÜL GÜZELİ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 10-07-16, 19:29   #8
hakumuttt
Yönetmen

hakumuttt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.01.2014
hakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond reputehakumuttt has a reputation beyond repute

Selim'siz Orhan Başkomisersiz Kanıt mı olurmuş ya
Oyuncu seçimlerine bakmadım henüz ama aynı oyuncuların olmaması şimdiden bir eksi puan aldı benden.
Kanıt'ı bir ara çok severek izlerdim ama sonradan yeni bölümleri hep kaçırmaya başladım fakat tv'de ne zaman denk gelsem oturup izliyorum, sevdiğim yapımlardandır.
Yalnız belki çoğunuz isyan edecek ama ben bir kadın olarak, polisiye dizilerde manken tipli kadınların elinde silah görmekten bıktım artık ya! Fragmanda bir kadın polis gördüm sanki yine bakın sessiz sakin ama 1.90 boylu hırsızların icabına böyle bakıyor işte izlenimi bırakacak gibiler..İşte bunu sevmiyorum! Kanıt bu açıdan diğer polisiyelerden farklıydı, her seferinde kimsenin tahmin edemeyip sonucu mutlaka kendisi bulan duygusal ama egosu yüksek artist bir kadın polisi yoktu. Zaten topu topu 2 kadın karakter vardı, en azından benim izlediğim zamanlarda, onlar da işin adli tıp kısmıyla ilgiliydi ki bu çok güzel bir detaydı. Sonradan konuk oyuncu olarak bir bayan polis gelmişti ama hareketlerinden konuşma tarzına kadar diğer klasik kadın polislerden farklı olmuştu ve Selim'le didişmesi falan güzel tad vermişti. Bu biraz da oyuncunun kendisiyle alakalı bir durum sanırım, dilerim ben yanılırım da bu yeni aldıkları bayan polisler seyir zevkimizi daha bir arttırır! Ama öbür türlü elinde silah önüne gelene bir kilo makyaj, kombinli kıyafetlerle artistlik yapan bir kadını gözüme kahraman diye sokarlarsa direk olarak soğurum daha ilk bölümden! Dilerim olmaz ben yanılırım
Eski 10-07-16, 21:25   #9
Rosallix
Oyuncu

Rosallix kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2013
Rosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond reputeRosallix has a reputation beyond repute

Alıntı:
hakumuttt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selim'siz Orhan Başkomisersiz Kanıt mı olurmuş ya
Oyuncu seçimlerine bakmadım henüz ama aynı oyuncuların olmaması şimdiden bir eksi puan aldı benden.
Kanıt'ı bir ara çok severek izlerdim ama sonradan yeni bölümleri hep kaçırmaya başladım fakat tv'de ne zaman denk gelsem oturup izliyorum, sevdiğim yapımlardandır.
Yalnız belki çoğunuz isyan edecek ama ben bir kadın olarak, polisiye dizilerde manken tipli kadınların elinde silah görmekten bıktım artık ya! Fragmanda bir kadın polis gördüm sanki yine bakın sessiz sakin ama 1.90 boylu hırsızların icabına böyle bakıyor işte izlenimi bırakacak gibiler..İşte bunu sevmiyorum! Kanıt bu açıdan diğer polisiyelerden farklıydı, her seferinde kimsenin tahmin edemeyip sonucu mutlaka kendisi bulan duygusal ama egosu yüksek artist bir kadın polisi yoktu. Zaten topu topu 2 kadın karakter vardı, en azından benim izlediğim zamanlarda, onlar da işin adli tıp kısmıyla ilgiliydi ki bu çok güzel bir detaydı. Sonradan konuk oyuncu olarak bir bayan polis gelmişti ama hareketlerinden konuşma tarzına kadar diğer klasik kadın polislerden farklı olmuştu ve Selim'le didişmesi falan güzel tad vermişti. Bu biraz da oyuncunun kendisiyle alakalı bir durum sanırım, dilerim ben yanılırım da bu yeni aldıkları bayan polisler seyir zevkimizi daha bir arttırır! Ama öbür türlü elinde silah önüne gelene bir kilo makyaj, kombinli kıyafetlerle artistlik yapan bir kadını gözüme kahraman diye sokarlarsa direk olarak soğurum daha ilk bölümden! Dilerim olmaz ben yanılırım
Sevgili Hakumuttt sana kesinlikle katiliyorum. Ama bu bir ton makyaj olayi maalesef her yerli dizide var gibi. Hangi diziyi gorsem kadinlara asiri makyaj yapiliyor. Ha kadin polise hic karsi degilim ben ama Turkiye'de bu isi kilifina uyduramiyorlar. Yillardir Law&Order SVU izlerim orda Olivia Benson var FBI'dan. Kadin bilimum erkeklerden daha karizmatiktir ve karakteri harika oynuyor. 17 yildir devam eden bir diziden bahsediyorum. Ediyorsa Benson sayesinde. Turkiye'de bunun eksikligi var. Yeri geldimi yuzu kirlenecek, çamur olacak kan olacak. Saci basi birbirine karisacak ama saglam durusu olacak. Karizmasini konusturacak. Bizim kadin oyuncular hala isin fonunde makyajinda yani. O yuzden de bu karakterler cok yuzeysel geliyor. Bu sebepten ben yerli polisiyeleri izlemeyi tercih etmiyorum.
Rosallix Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 11-07-16, 01:33   #10
Esire
Yönetmen

Esire kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.01.2011
Esire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond reputeEsire has a reputation beyond repute

Ah Ah Kanıtın İlk Başlığını Ben Açmıştım.
O zamanlar başka nick kullanıyordum.
Engin Benlinin Muhteşem Karizması.
Deniz Celiloğlunun Tatlılığı.
İki Oyuncunun Muhteşem uyumu..

mütevazi bütçe iyi çok iyi ratingler alıyordı.
ama ne oldu.
nurgul yeşilcay için yen başlayan dizi için harcadılar güzelim diziyi.
.. iki günde..
ay geçmeden o dizide bitti.

kanal tekrarlarını her iki kanalında 4 senedir oynatıyor.

izin verseler biraz ticari bilgileri olsa. şuan o dizi devam ediyordu.
ama nerde..
sözün özü bu kadro ile olmaz.
yazık. kanıtı bekleyen onca seyircinin hevesi kursağında kalacak.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş