Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-11-13, 20:00   #91
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmmm

Merhabalr arkadaşlar, merhaba Fatih-Harbiye ailesi evet cumartesi akşamı 10. bölümü izledik ve kendi adıma 9. bölümden sonra pek sevmediğim, sevemediğim bir bölüm oldu 10. bölüm. O kadar beğenmesem de yine sayfalara gelmeden Macit-Neriman sahnelerine yine baktım o başka tabi. Ama 6. bölümün son sahnesi, 8. bölümdeki o dokunmayı, 9. bölümdeki her Neriman-Macit sahnesini en az 10 kere seyretmiş olan bendeniz bu bölümdeki Neriman-Macit sahnelerini o kadar açıp izler miyim, öyle keyif alır mıyım, yok maalesef bunun cevabı HAYIR

keşke Macit'in itirafını bir kaç bölüm sonra duysaydık, bir kaç bölüm daha 9. bölüme benzer Macit-Neriman sahneleri izleyebilseydik keşke. Maalesef itiraf, bu itirafı duyup, olabildiğinde Macit'ten kaçan, telefonlara çıkmayan neriman izledik. Fahriye olmasaydı, onun telkinleri olmasaydı Neriman'ın Macit'e telefon edip de SENİ GÖRMEK İSTEMİYORUM dediğini duyar mıydık (duyardık çünkü Macit onu bırakmazdı, baktı ki Neriman telefonlarına çıkmıyor, soluğu evlerinde alırdı değil mi)

Macit telefonla Neriman'ın kendisini görmek istemediğini duyunca çok üzüldü ama tek üzüntüsü, hayal kırıklığı bu değildi. Onur ve tavrı da onu çok üzdü ve Onur'a çok kızdı (Onur ile Macit'in dostluğunu çok sevmiştik, bu olmadı işte) o yetmedi annesi İnci hanımın Pelin ile olmasıi tekrar olması için söylediklerini dinlemek zorunda kaldı ki, İnci hanım neler söyledi Neriman için

İnci : Senin için fazla değeri olmayan, küçük heves, basit

Neriman için bu sözleri söyleyen İnci hanım oğlunun gerçekten aşık olduğuna, olabileceğine ihtimal vermiyor ki, bunu dostum dediği Onur'da söyledi. Macit'in asla kimseye aşık olamayacağını belirtti iyi mi

Bilmiyorum nasıl olur ama Onur-Macit'in yeniden dost, kardeş olduklarını görecek miyiz acaba. Bu dostluğun, kardeşliğin Pelin yılanı yüzünden zarar görmesi beni çok üzdü ki Duygu'nun yaşadığı hayal kırıklığına ne desem bilemiyorum.

Her şeyi hak eden, her şeyin sahibi Pelin olmalı gibi bir tavır-intiba olması, Duygu'nun ise SÖNÜK kalması iki kardeşe aynı değerin verilmemesi çok acı. Annesinin gözünde bile Pelin'in yeri prenses, herşeyin en iyisini, en güzelini hak eden Pelin, Duygu mu eee o da Pelin'in kızkardeşi işte, hep 2. planda kalmalı, okula giden, okul-ev arasında hayatı olan, giyim kuşamdan anlamayan, birinin ona ilgi göstermesi mi Pelin var iken tüm ilgi alaka Pelin'de olmalı gibi intiba olması çok sinir bozucu. Ben isterim ki Duygu-Neriman arasında dostluk-arkadaşlık olabilse keşke. İkili arasında böyle bir bağ kurulamaz mı acaba? Neriman-Duygu sahnelerini izlemekten eminim çok keyif alırız.

Annesinin o sözlerini duyan Macit, Neriman'dan RET cevabı alan Macit hiç bir yerlere sığamadı gördünüz değil mi? Sonrasında annesinin atölyesinin sokağında karşılaşan ve Neriman'ı gördüğüne çok sevinen Macit vardı. Arabadan inip, neriman'ın yanına geldiğinde;

Macit: Sen beni görmek istemesen de hayat işte sürekli beni sana getiriyor. Bir şey söylemeye çalışıyor sanırım (evet bir şey söylemeye çalışıyor MACİT)

Neriman: Sadece tesadüf

Macit: Bir şansımız olmalı lütfen. Böyle eksik kalırız

Neriman bunun üzerine arkadaş kalalım dediğinde Macit'in buna bozulup (HAŞİN ERKEK) Neriman'ı kolundan tutup;

Macit: Ben senin arkadaşlığını istemiyorum Neriman. Ben seni istiyorum

sahnesi sanırım bir kaç kez daha izlenmeye değer(galiba 10 kere değilse de bir kaç kez daha bakacağım bu sahneye)

Macit:Seni seviyorum Neriman

dediğinde Neriman'dan duyduğu (ki cevabını almadan kolunu bırakmadığı için bir TEN PUAN POINT gitsin Macit'e)

Neriman: Sana ve aşkına inanmıyorum

cevabı mahvetti çocuğu

Hoş böyle bir şeyi yaşayan Şinasi olsaydı TRİP atar, küserdi, ama bu cevap Macit'i kamçılayan sözler oldu. Neriman'ı tekrar tekrar arayıp, telefonun açılmaması üzerine;

Macit: Sahildeki cafe de bekliyorum.Eğer gelmez isen evinizin önünde görüşürüz

Hadi sıkıysa Macit ile görüşme Neriman karşındaki Şinasi gıcığı mı, telefonları açılmadı diye küssün, trip yapsın

Sevgili ezzzgi'ciğim ne güzel demişsin, bizimkiler cafede oturduklarında bari 2 dakika baş başa kalsalardı, Macit bakalım ne diyecekti, ama o ne Şinasi kılı anında damladı yanlarına

Haftaya ne olacak bilemiyorum, fragman o kadar kafa karıştırıcı ki yalnız İnci hanımın atölyesinde HEYKELVARİ (ama öyle o çalışmaya heykel desem ayıp olur di mi ama) çalışmanın anlamını gördünüz mü Neriman kendisini ve Macit'i yaptı o çalışmada. Ona gelmek isteyen, bundan korkan (aslında aşktan korkan, hem isteyen hem de bundan çok korkan bir Neriman var karşımızda) ve adamı itmeye çalışan kadın = MACİT-NERİMAN
Eski 12-11-13, 00:02   #92
datakan
Asistan

datakan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2008
datakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond repute

Be da geldim... Ben da...

9.bölümden sonra 10.bölümde inişe geçtik galiba. Neriman'ın kaçışlarına ve Macit'i yerle bir eden sözlerine rağmen Ben Neriman-Macit sahnelerini az olsalar da sevdim. Neriman çok korkuyor. Haksız da değil aslında.Yetiştirilişi, sürekli kulağına sokulan sözler, yaşadıkları, duydukları, gördükleri ve Macit'in başlangıçta O'nu haklı çıkaran davranışları ve hayatı sürekli kaçmasını fısıldıyor. Evet o duygu yoğunluğu ile o 'heykelciği' yaptı Neriman. Kendisine gelmeye çalışan erkeği var gücüyle itmeye çalışan kadın...Bu arada çay bahçesinde otururlarken Neriman'ın kaşı nasıl seğriyordu. Oyuncuya has bir şey mi bilmiyorum ama role dair ise o gerginliği gerçekten iyi yansıtıyordu.
Yazık Macit'e...Kimse aşık olabileceğine inanmıyor. İleride ya inandıracak ya da herkesi haklı çıkaracak. Beraber görebiliriz.

Pelin'e gelince... Onur'un kendisine olan zaafının farkında gibi. Yoksa 'arkadaşını arkadaşına' karşı duygusal bir oyunun içine alabileceğini çabucak düşünemezdi.
İyi geceler sevgili forumdaşlarrrr
Eski 12-11-13, 15:55   #93
cennet399
Set Görevlisi

cennet399 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.08.2012
cennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond reputecennet399 has a reputation beyond repute

Fatih Harbiyede Neriman neden hep kararsız anlamıyorum bir Macit bir Şinasi bir yalnızlık.Artık bir karar verse ve Maciti seçse güzel olmaz mı.Hem Macitin annesi de Ressam işte anlaşırlar hem erkekler annelerine benzeyen kadınları seçerler.
cennet399 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 12-11-13, 18:49   #94
funda2
Yönetmen

funda2 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.11.2006
funda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond reputefunda2 has a reputation beyond repute

TIKLAYIN...

Eski 13-11-13, 23:23   #95
Cansu*
Yönetmen

Cansu* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.12.2007
Cansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond reputeCansu* has a reputation beyond repute

Dizinin en güzel yanları;
1. Macit'in aşıkane, Neriman'ın ürkek bakışları

2. Hoşuna giden bir söz ya da davranışla karşılaşan Macit'in saniyede değişen ruh hali

Eski 14-11-13, 23:11   #96
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

11. Bölüm

Büyük hesaplaşma sonrası Neriman, Macit ve Şinasi arasında sert rüzgarlar esmeye başlar. Neriman, artık bir tercih yapmak zorundadır. Pelin’le oynadıkları oyuna bir son vermek isteyen Onur, Macit ile olan arkadaşlığını kurtarmaya çalışır. Şahika, çevirdiği entrikalara devam ederken, sırlarının bir kısmını herkese açıklamak zorunda kalacaktır. Şinasi’nin ayağına hiç de tahmin etmediği bir fırsat gelir. Neriman ise ideallerine bir adım daha yaklaşır. Hayallerine kavuşacağı ümidi ile yola çıkan Neriman, karşılaşacağı sürpriz ile şaşkına döner.Bu hafta her şeyin gün yüzüne çıkacağı Fatih Harbiye yeni bölümüyle 19.30’da FOX’ta.
Eski 14-11-13, 23:59   #97
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

özet baya ümit verici ama ben inanmiyorum artik. gecen bölüm benim yere cakilmama sebep oldu o yüzden bu bölümde hic bir beklentiye girmiyorum.
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-13, 01:19   #98
fatma-1721
Yardımcı Yönetmen

fatma-1721 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
fatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond repute

Merhabalar;

11. bölüm fragmanlarının ikisi de çıkmış, özetimiz de gelmiş.

10. bölüm yorumumu 11. bölüm fragmanlarına da dayanarak yapmayı uygun buldum.

Çünkü 10. bölümde Neriman' ın davranışlarının haklılığını , 11. bölüm fragmanları çok iyi doğruluyor.
Yorumlarımı okuyan arkadaşlar bilir Macit karakterini beğendiğimi ama bu karakteri nezaman eleştirmeye başlayacağımı da benim gibi onlar da merak ediyordur kanımca. İşte başlıyorum: 11.bölüm fragmanında Macit beyimiz 'Neriman'ı artık aramayacağım, çok yordu beni' diyor ve bir sahnede de Pelin' in yanağına öpücük konduruyor.
Ne çabuk yoruldu Macit bey ? Peki ne bekliyordu ?
Neriman' la güzel bir dans ettiler , daha sonra tekne macerası .... ilk gece olanları Neriman da kolayca sindirebilirdi belki ama daha sonra olanlar bir kadın için o kadar kolay hazmedilir cinsten miydi ? Bence hayır !
Macit o ilk gecede Neriman' dan o kadar çok etkilendi ki , hayatının kadını için aldığı yüzüğü Neriman' ın resmine konduracak kadar. Macit kendine henüz itiraf edemese de Neriman' a o gece aşık olmuştu bile.
Daha sonra bulduğu bilekliği Neriman' a vermek için ona koştu, bu onu yeniden görmek için bir fırsat' tı ama Neriman' ın Şinasi ile el ele tutuşarak yanından uzaklaşmasından sonra kıskançlığı öfkesini ortaya çıkarttı ve yaptığı yanlışlar birbirini izledi.

Neriman' ın kendi bilekliğini alabilmesi için Macit tarafından tekrar teknede bir akşam yemeğine zorlanması ...ve o gece Pelin tarafından işittiği hakaretlere, yediği tokat' a seyirci kalan bir Macit ... ve ne derse desin, kendini nasıl savunursa savunsun, Macit bal gibi de seyretti , ta ki Pelin'in hakaretleri dozunu iyice arttırıncaya kadar. Pelin' i daha önce de durdurabilirdi isteseydi ama öfkesine yenik düşerek kendi acısına karşılık Neriman' ın da acı çekmesine göz yumdu Macit. Oysa buna hiçbir hakkı yoktu, kendi Neriman' ı istedi ve reddedildi ama Neriman oraya onun zoruyla geldi ve hiç haketmediği bir muamele' ye maruz kaldı.

Neriman' ı Pelin ve Duygu' nun halasının kızı olarak tanıdı Macit, onunla farklı yöntemlerle, Duygu kanalıyla yeniden görüşmeyi deneyebilirdi mesela ... bu yol Macit' in yöntemleri kadar heyecan verici olmazdı belki ama Macit için Neriman' ı aşkına inandırmak bukadar yorucu olmazdı o zaman. Zoru Macit kendisi seçti ve şimdi yoruldu
10. bölümde ' arkadaşlığını değil, seni istiyorum'; 'sahildeki kahveye gelmezsen birazdan evinin önünde görüşürüz' diyen, aşkı için ısrar eden, aşkı için yorulmak bilmeyen Macit izlemek istiyorum 11. bölümde.

Macit' i eleştirmem onu sevmediğim anlamına gelmez, Macit' in Neriman' a beslediği aşkı, kıskançlığı, onu görmek için , onunla konuşabilmek için ısrar' ını çok beğeniyorum ve asla vazgeçmesini istemiyorum.
Gerçek hayatta bu zaten böyle de , dizilerde, senaryolarda bile erkek karakterler nekadar mükemmel yazılsa da ... can yakar ama kendi canının yanmasına dayanamaz fazla, sabırsız, nekadar boyarsan boya (!)bildiğimiz erkek işte.

Şinasi karakteri odun diyemicem, odun yanınca etrafına sıcaklık verir en azından ama Şinasi de o da yok, adam 'gereksiz ot' resmen.
Yani Şinasi Neriman' ın kafasını karıştırabilecek, ona 'acaba' dedirtecek biri değil , en azından şimdilik bu böyle.

Faiz bey; ben bu karakteri çok seviyorum, çok derin bir karakter ve Nazım Hikmet' e benzerliğine de değinmeden geçemeyeceğim. İnşallah ilerki bölümlerde Nazım Hikmet' in o güzel şiirlerinden birini okurken izleriz kendisini. Baba& Kız sahnelerinin çoğalması dileğiyle ...

İnci hanım; çok sevdiğim diğer bir karakter ... Neriman' la tanışmaları yakındır . Neriman ve İnci hanım' ın tek benzerlikleri hobby' leri, yani resim,heykel sanatı aşk' ları bence, birde zerafetleri ama karakter olarak çok farklılar.
Neriman aşkına inanmadığı bir erkeğe asla 'evet' demeyecek, onunla başka türlü asla beraber olamayacak biri.
İnci hanım ise kocası tarafından aldatıldığının şüphesiyle yuvasına devam eden, göstermelik mutluluğunu gazetelerde yayınlatan bir karakter.

Ben erkeklerin annelerine benzeyen kadınlardan hoşlandıkları fikrine pek katılmıyorum aslında. Erkeklerin neyi neden istediklerini anlayabilen kadın var mı acep Neriman' ı çok seviyorum ve beğeniyorum, Neriman&Macit aşkını izlemek istiyorum ama Neriman' ın Macit' i anlaması, ona inanması kolay olmayacak gibi görünüyor çünkü Macit bey çok çabuk yoruluveriyorsofa
fatma-1721 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-13, 15:13   #99
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben Geldimmmm

Tüm Fatih-Harbiye Ailesine sevgiler, saygılar

gelir gelmez bir şikayetim var, bir ara ne güzel Asi başlığından, diğer başlıklardan sevgili arkadaşlarımız buradaydı demiyorum şundan 3-4 gün öncesine kadar, ama yine buralar çok boş kaldı, hiç mi paylaşacağınız duygularınız, düşünceleriniz yok arkadaşlar, nerelerdesiniz

Neyse umarım ve de inşallah yine buralarda olursunuz ve sevgili Fatma'nın yine kendine has, özel ve güzel yorumunu okurken (arkadaşım süpersin) bölümün 2. fragmanından haberim oldu iyi mi

Neyse açıp, izledim ve diyorum ki BEN BU MACİT'İ DÖVERİM (aaa Fatoş/Fatoş abla hiç demeyin, Macit'i severim ama doğruya doğru yeri gelince de böyle konuşurum işte) kısacası hem severim, hem döverim

Ay ne güzel bak Neriman'ı bırakmıyor, konuşmak istiyor, görmek istiyor, işte böyle devam etsin dedik, ne umduk/ne bulduk

Ama doğru ya koskoca Macit Arcaoğlu çok bile dolaştı kızın peşinden ve kız HAYIR dediği için EGO'su da yüksek tabi PAŞA'nın, daha da uğraşamam, Neriman'ı görmek istemiyorum artık, beni çok yordu oldu iyi mi

İyiymiş vallahi, bu kadarmış demek Neriman'a duyduğu aşk. Kızdan HAYIR'ı duyunca ne uğraşacağım, asıl o beni kaybettiğine yansın durumlarına geçmiş Macit efendi, yok yok döverim ben bu Macit'i

Sonar o Pelin'i öpmek neyin nesi acaba neyin kafasında bu Macit allah aşkına biri bana anlatabilir mi Onur oyun olduğunu söylemeden inadına mı Pelin'i onun yanında öpüyor. Öpüyor ki Onur senle çıksa bile bu kız bana aşıktı, hala aşık, ben inanmam böyle de öperim mi diyor ne diyor

Macit efendi o sözleri (Neriman'ı görmek istememeyi yani) sanırım şahika'ya diyecek. Çok kızdırdı beni, bölümü izlerken ne durumda olurum inanaın bilmiyorum

Ha Şinasi'ye gelince güya YÜCE GÖNÜLLÜ AŞK ADAMI o sözleri söyleyip, tek sensin, senin aşkın önemli Neriman, yeter ki sen mutlu ol tavırlarında güya da YEMEZLER

Neriman çok şansız kızsın, gerçekten. Macit dedik beyefendi 2 koşmayla yoruldu, Şinasi desen amannn hiç ağzımı yormaya değmez

Bu arada bir yorumumda değinmiştim yine söyleyeceğim. Ben hala NERİMAN'IN MACİT EFENDİDEN ÖZÜR DİLEMESİ olayındayım iyi mi. Kız pardon da niye bu kendisini beğenmiş, UKALA beyefendiden ÖZÜR diledi ki asıl özür dilemesi gereken Macit efendi değilmiydi, ben hala kızın niye ondan özür dilediğini anlamıyorum
deren1970 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-11-13, 21:10   #100
fatma-1721
Yardımcı Yönetmen

fatma-1721 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.02.2007
fatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond reputefatma-1721 has a reputation beyond repute

Sevgili fatoş' um , canım arkadaşım Neriman' ın Macit' ten neden özür dilediğini inan bende anlamış değilim Bence de çok gereksiz bir özürdü. Macit Pelin' i durdurmak, Neriman' ın babasına olanları duyurmamak için çabaladı ya işte , Şahika ve Fahriye' nin sözlerinin de etkisiyle diledi o özrü Neriman, bence.
Seninde emeğine sağlık fatoş' um, güzel yorumlarınla şenliyorsun safayı
Okudum, araştırdım ve 11. bölümle ilgili biraz ipucu getirdim :

Avucumun içinde titreyen elini, nefesini hatırlıyorum. Herşeye rağmen güzel vakit geçirdiğimizi hatırlıyorum.... (Macit' in 11 bölümün başlarında söyleyecekleri herhalde)

Nefes, biraz gökyüzü, biraz özgürlük, hiçbir şartı olmayan bir güven duygusu, kölesi olmadığım bir sevgi... (Neriman' ın istekleri bunlar sanırım)

Doğru düzgün tanımadığı birine böyle üç günde aşık olduğunu söyleyen biri… bırakıp giderken de hiç zorlanmaz… (Neriman' a bunları söyleten Macit sanırım, yazıklar olsun)

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş