Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-12-13, 00:54   #181
eflarlı
Oyuncu

eflarlı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.12.2009
eflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond repute

uvvvv dehşet ül vahşet bir bölümdü kanal değişikliği yaramış uzun bakışmalar bile batmadı gözüme ...

oyyy Neriman oyyy anlıyorum kız seni sevdiğine görmek onu hissetmek ilk aşk eritir be kızım geçtiğimiz durduğumuz yollar bizde erdik be annem seninle

korkma kızım o uçuşan kelebekler her daim yaşarlar ilk aşk asla unutulmaz iyi günde kötü günde zorluklar ne olursa olsun o kelebekler bir kez havalandımı pırpır hergün yenileri türer valla bak

kanal yaramışmı desem yoksa sıkıcı bölümler diğer kanaldamı kalmış desem bilemedim ama bu aşk izlenmeye değer eridik resmen dermişim
eflarlı Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 00:54   #182
Lilydies
Set Görevlisi

Lilydies kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2013
Lilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond reputeLilydies has a reputation beyond repute

Diziyi çok sık takip edemiyorum ama izliyorum. Öncelikle dizi çok hoş. Kendine çeken bir hikayesi var. Romanı okumadım, olayların nasıl geliştiğini nasıl bittiğini filan bilmiyorum ama inşallah dolu dolu,saçlamadan,güzel ve akılda kalıcı sahnelerle devam eder dizi.Yönetmenin,ekibin,oyuncuların,senaristlerin,e meği geçen herkesin eline sağlık.
Lilydies Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 01:12   #183
sgrunt
Asistan

sgrunt kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2006
sgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond reputesgrunt has a reputation beyond repute

Ohhhhh beeee demek istiyorum gercektenn....İste bu..Cok guzeldi ikisi gercekten, Neriman eridigini itiraf etti sonunda😄Buyuk bir ilerleme kaydettik bu bolumle gercekten.Uzun bakismalardan kurtulduk diyebiliriz artik😄
Eski 22-12-13, 01:13   #184
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Bölüm çok güzeldi yalnız benim takıldığım bir nokta var Duygu ve Onur konusunda
şimdi Onur Pelini unutmamışmıydı. Duyguya karşı bir şeyler hisssetmiyor muydu ? Ne oldu da tekrar 180 derece sanki hala Peline karşı bir şeyler hissediyormuş gibi gözükmeye başladı ? Duygu ve Onur arasında olacakları merakla bekliyorum açıkçası Pelinin saçmalamalarını izleyeceğimize birazda o cepheye yönelseler fena olmaz

2.si Sonunda Cihan ve Şahika yemeğe çıkıyor Bu ikilinin atışmaları çok güzel fakat Nihat Şahikayı görüyor yalnız Cihanların gittiği yerde lüksmüş ben daha salaş bir yer bekliyordum ve Cihan bıçaklanıyor
Cihan ve Şahika Nihat üçlüsünün cephesinide merakla bekliyorum nereye doğru yol alacak

Neriman Macit süpersiniz Macitin babası Nerimanın hisselerini öğrendiğinde umarım Pelin de Pelin diye tutturmaz
Eski 22-12-13, 01:23   #185
ezzzgi
Asistan

ezzzgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 08.09.2011
ezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond reputeezzzgi has a reputation beyond repute

Kanal değişikliği yaramış; en önemlisi hareket gelmiş.. Aksiyonu, hareketi bol bir bölümdü; akış iyidi; Fox daki gibi uzun bakışmalar ve boş sahneler yoktu yani daha sınırlıydı..

Demek ki kanal değişikliği yaramış; yeni yan hikayeler kuruluyor.. İşte bu; bize bunlarla gelin
ezzzgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 01:25   #186
eflarlı
Oyuncu

eflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond reputeeflarlı has a reputation beyond repute

Alıntı:
sgrunt tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ohhhhh beeee demek istiyorum gercektenn....İste bu..Cok guzeldi ikisi gercekten, Neriman eridigini itiraf etti sonunda😄Buyuk bir ilerleme kaydettik bu bolumle gercekten.Uzun bakismalardan kurtulduk diyebiliriz artik😄
Heminde ne ohhh beeee forumdaşım bakışmalar bile batmadı gözüme
açıkçası hiç beklemiyordum kanal değişimi yaramış koşar adım ilerledik hemde yeni kanalda zaten aşk başlamadan geçse dizinin kuyusu kazılırdı

ayol şoktan çıkamadım daha bu kız bizim çok bakan nerimanmıydıeridiğini itiraf eden macitin pasları gole çeviren hadi be Neriman kim tutar seni hissleride al macitide
Eski 22-12-13, 01:26   #187
Castanea
Banned

Giriş Tarihi: 11.02.2012
Castanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond reputeCastanea has a reputation beyond repute

kar'ı yaşamak var ya ahhh o en güzel o en özel....

karda bakışmak gülüşmek ve Karşılıklı Kartopu oynamak

Castanea Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 01:50   #188
abusra
Yönetmen

abusra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 29.01.2005
abusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond reputeabusra has a reputation beyond repute

merhabalar öncelikle
sayfaya ilk yazım ama zaten böyle bir bölümden sonra yazmak yakışırdı

bölüm süperdi ama ben asıl başında verilen kamera arkası görüntülere takıldım
orada sarıldılar, şakalaştılar, neriman aşk dedi....
bende sandım ki bu bölümün kamera arkası görüntüleri ve hepsiniiii
bu bölüm izleyebileceğiz
ama olmadı maalesef
bu durumun bir hayal kırıklığı var o nedenle...

ben en çok neriman yeni şirketin hisselerini alınca ( sanırım alıyor )
macit'in babası hala böyle inat etmeye devam edecek mi acaba onu merak ediyorum
Eski 22-12-13, 01:57   #189
::Lové's::
Yönetmen

::Lové's:: kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2007
::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute::Lové's:: has a reputation beyond repute

Bölüm güzeldi..
Pelin'in kardeşine -adını unuttum- gerçekten uyuz olmaya başladım.
Bu kız bu kadar itici değildi, neden bu hale getirdiler kızı anlamadım..
İzlerken tıpkı ablasına benzetiyorum artık..Neyse..

Macit ve Neriman sahneleri güzeldi ama fagmanda ne gördüysek onu izledik farklı bir açı yoktu açıkçası..
Fragmanı göremedim malesef o yüzden yorum yapamıycam..

İyi yorumlar. : )
::Lové's:: Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-12-13, 01:59   #190
eflarlı
Oyuncu

Alıntı:
abusra tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhabalar öncelikle
sayfaya ilk yazım ama zaten böyle bir bölümden sonra yazmak yakışırdı

bölüm süperdi ama ben asıl başında verilen kamera arkası görüntülere takıldım
orada sarıldılar, şakalaştılar, neriman aşk dedi....
bende sandım ki bu bölümün kamera arkası görüntüleri ve hepsiniiii
bu bölüm izleyebileceğiz
ama olmadı maalesef
bu durumun bir hayal kırıklığı var o nedenle...

ben en çok neriman yeni şirketin hisselerini alınca ( sanırım alıyor )
macit'in babası hala böyle inat etmeye devam edecek mi acaba onu merak ediyorum
aynen arkadaşım bende orda takılı kaldım nerimanın aşkını macite itiraf ettiği sahne bu bölüm diye bekledim dayı kapıya geldi bitti fragman geldi bitti ben hala bekliyorumama haksızlık buuu nise daha çok güzel bölümler bekliyor bizi diye düşünmek istiyorum..

macitin babasının tek derdi şirket mantıklı yazarsa senarist baba engelinin olmaması lazım sonuçta oğlunun kiminle evleneceğini duygularını tınlamaz yeterki şirket kurtulsun yinede senaristin sağı soluda belli olmaz engeller bol olsun babındasofa
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş