Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar)

Yanıtla

Eski Diziler (multimedyasi olmayan basliklar) kategorisinde Fatih Harbiye (Show TV) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 27-10-13, 09:31   #51
elenam
Asistan

Giriş Tarihi: 16.09.2005
elenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond reputeelenam has a reputation beyond repute

merhaba arkadaşlar..bende bu başlıkta yorum yapayım dedim..))
bölüm güzeldi bence..macit neriman uyumunu çok sevdim..olay aslında bundan sonra başlıyor..acaba macit aşık mı olacak..ders mi verecek..
elenam Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 27-10-13, 16:04   #52
sevosboss
Asistan

sevosboss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.04.2009
sevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond reputesevosboss has a reputation beyond repute

vee veee veee ben geldiiiimmmm

bu dizi ilk 3 bölüm düzü gidiyordu ama saika karekteri bu diziye dahil oldugundan beri rengi degisti saika her diziye lazim olan ortaligi karstirian karekter...8. bölüm öyle bir karistirdi ki ortaligi ortalik corba oldu cikti macite ayri bir tel nerimana ayri bir tel sinasiye ayri bir terlden onad.. oynasin bakim onun saysinde macit neriman sahneleri cogaliyor...

pelinde hep ayni olay bakalim haftaya evlenmiyecegim sözüden vazgececek mi

macitin babasi ve sevgilisi baya bir zor durumda böyle olmasi iyi nekadar cok sorun okadar heycan var dizide

ve benim uzun zamandir bekledigim olay gercek oluyor inci hanim ve neriman karsi karsiya gelecek neriman inci hanimion örencisi olcak bence bu cok hos bir olay...ilk basta inci hanim nerimana teredütle yaklasacaktir ama daha sonra sevecektir...

bence inci hanim ve neriman birbirne cok benziyor kim bilir belki macit nerimandan bu yüzden bukadar etkilendi...malum erkekler annelerine beziyen kadinlardan hoslanirmis derler
Eski 27-10-13, 20:38   #53
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

Eski 30-10-13, 13:57   #54
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute

9. Bölüm Özeti
Bölüm Tarihi: 02/11/2013

Şinasi, davet gecesini Neriman ile her şeye yeniden başlamak için güzel bir adım olarak görmüştür. Fakat davet de Macit ile karşı karşıya kalması, gecenin hiç de Şinasi’nin planlandığı gibi gitmeyeceğinin habercisidir. Neriman, Macit’le geçmişte yaşadıkları o geceyi unutma çabası içindeyken, Macit sürekli kendini Neriman’a hatırlatır. Macit’in çabalarının nasıl sonuçlanacağı ise tamamen merak konusu olacağa benziyor. Pelin, fırtına öncesi sessizliğini korurken Macit’in itirafı, fırtınayı başlatan ilk rüzgar olacak gibi.
NATY&FACU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-10-13, 22:55   #55
datakan
Asistan

datakan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.01.2008
datakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond reputedatakan has a reputation beyond repute
Varsayılan Merhaba

Siteye uzun süre yavaşlığından ötürü giremeyince denemeyi bırakmıştım. Hızlandığını fark edince sevindim. Diziyi seyretmeye niyetim pek
yoktu. Ayrıca oyuncularına karşı ön yargım da vardı. Ancak tesadüfen
seyredince hoşuma gitti. İyi bir versiyon mu tartışılabilir veya konunun irdelenecek bir sürü yanları vardır eminim ama ben Neriman-Macit uyumunu, Macit'in Neriman hallerini ve ikisinin arasındaki çekimi pek bir sevdim zannımca.Yeni özetimiz de gelmiş. Özette çok bir şey yok ancak Neriman yolları ayırınca hemen teslim olmuyor anlaşılan. Macit'in kendini hatırlatması gerekiyormuş. İyi iyi .Macit'in meselenin 'zor-kolay kadın' dan ibaret olmadığını biraz daha pekiştirmesi gerekiyor. Üstelik Macit'in bu hallerini seviyorum. Ayrıca Neriman'ın salt zenginlik meraklısı, özünü inkar eden biri olarak yansıtılmaması da hoşuma gitti. Hikaye nereye gider bilmiyorum ama Neriman başka hayatları da tanımaya çalışan, kendine diretileni değil de diğerlerini de tanıyıp seçme hakkı olsun isteyen biri gibi geldi bana.(iki erkek arasında seçim değildir bahsetmeye çalıştığım).Yoksa şirazesi sağlam.
Sonuçta uyarlamadır ve sonu bellidir. Ama günümüze uyarlama olduğu için sonunu güzel bir şekilde aslını bozmadan açık uçlu bırakabilirler sanki.
Biraz dağınık oldu, anlatamadım sanki,kusuruma bakmayın... Sevgilerimle..
Eski 31-10-13, 11:32   #56
mine4
Asistan

mine4 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.02.2005
mine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond reputemine4 has a reputation beyond repute

Alıntı:
datakan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Siteye uzun süre yavaşlığından ötürü giremeyince denemeyi bırakmıştım. Hızlandığını fark edince sevindim. Diziyi seyretmeye niyetim pek
yoktu. Ayrıca oyuncularına karşı ön yargım da vardı. Ancak tesadüfen
seyredince hoşuma gitti. İyi bir versiyon mu tartışılabilir veya konunun irdelenecek bir sürü yanları vardır eminim ama ben Neriman-Macit uyumunu, Macit'in Neriman hallerini ve ikisinin arasındaki çekimi pek bir sevdim zannımca.Yeni özetimiz de gelmiş. Özette çok bir şey yok ancak Neriman yolları ayırınca hemen teslim olmuyor anlaşılan. Macit'in kendini hatırlatması gerekiyormuş. İyi iyi .Macit'in meselenin 'zor-kolay kadın' dan ibaret olmadığını biraz daha pekiştirmesi gerekiyor. Üstelik Macit'in bu hallerini seviyorum. Ayrıca Neriman'ın salt zenginlik meraklısı, özünü inkar eden biri olarak yansıtılmaması da hoşuma gitti. Hikaye nereye gider bilmiyorum ama Neriman başka hayatları da tanımaya çalışan, kendine diretileni değil de diğerlerini de tanıyıp seçme hakkı olsun isteyen biri gibi geldi bana.(iki erkek arasında seçim değildir bahsetmeye çalıştığım).Yoksa şirazesi sağlam.
Sonuçta uyarlamadır ve sonu bellidir. Ama günümüze uyarlama olduğu için sonunu güzel bir şekilde aslını bozmadan açık uçlu bırakabilirler sanki.
Biraz dağınık oldu, anlatamadım sanki,kusuruma bakmayın... Sevgilerimle..
Tamda benim anlatmak istediklerimi anlatmışsın...Evet bu dizide bir şey var seyrettiriyor kendini...oyuncuların karşılıklı uyumlarımı yoksa konusumu bilmiyorum...Neriman ile Macit uyumu çok güzel..Dizide eksikler yok mu?Var tabiki de..Hani şu bakışmalar yok mu..Tam abartısız 2-3 dak sürüyor...
Itır Esen'i bu dizide görmek çok hoşuma gitti..Hala çok güzel...
mine4 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 31-10-13, 20:13   #57
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Herkese Merhabalar

Hala 8. bölümün yorumunu yapmadım biliyorum, neyse daha fazla vakit kaybetmeden bölüm yorumumu yapayım o zaman

Sayfalara gelmeden tekrar 8. bölümü açtım NERİMAN-MACİT sahnelerini izledim de, çok güzel bu çift yahu çok güzel

Macit öyle böyle aşık olmadı Neriman'a, gece-gündüz 24 saat Neriman'ı düşünüp, Neriman ile yatıp kalkıyor galiba ki böyle devam etsin zaten

Şimdi bölüm başında Neriman telefonla konuşmadı diye, sen arabaya atla ve doğru Neriman'ın mahallesine git. Vayyy be Macit Arcaoğlu harikasın, senin kıskançlığını filan var ya hiç düşünemiyorum

Mahallede Neriman'ın senin o gece gördüğün neriman gerçek Neriman değildi diyerek, kendisini ve o gece için nasıl hazırlandığını anlatması Macit'i ondan uzaklaştırmaya dğeil daha da yakınlaştırmaya yaradı, kızımızın haberi yok

Ama en sevdiğim sahne Cihan'ın Macit'e dikleştiği an, Macit'in ASIL BU DEFA SEN BANA BAK dedikten sonra olası bir kavgaya Neriman'ın Macit'in koluna dokunması engel oldu ya, BUDUR İŞTE Macit'in Neriman'ın dokunduğu koluna sonra da Neriman'a bakışları anlatılmaz yaşanır denir ya hah işte tam o şekildeydi. Neriman'ın ricası ve dokunması ile Macit sevdiği kız istiyor diye Cihan'la tartışmayı sonlandırdı yoksa hiç öyle Cihan'dan korkma filan yoktu ki yakışır Macit'e AŞK MACİT-NERİMAN ile çok güzel desem

Bölümü tekrar izlemek iyi oldu şöyle ki Macit (canım benim ya o mesajları Neriman atıyor zannetti) YARIN SENİ GÖREBİLECEK MİYİM diye mesaj attığında bunu öğrenen Şahika'nın bakışlarını ne yalan söylüyeyim ilk televizyondan izlerken MACİT-NERİMAN'ı kıskanıyor hatta hatta Macit'e ilgi duyuyor diye düşünürken, şimdi tekrar izlediğimde o bakışları Macit'e kendisinin mesaj attığı anlaşılmasın tedirginliğine yordum ki 2. yazdığım şeyin doğru olduğuna inanmak istiyorum. Macit'e ilgi duyan Şahika olmasın lütfen Macit'in herşeye rağmen Neriman'a ilgi alakasını kıskanması olarak alayım ben o bakışlarının anlamını

Bu arada Macit annesiyle konuşur tahminimden sonra Özlem'in babası Nihat'ın sevgilisi Şahika imiş bu tahminim de tuttu bu arada

Veeee bölüm sonundaki o sahne de anlatılmaz yaşanır. Sen elini Neriman'ın omuzuna koy ve çekme. Bu mudur budur Bu sahne için yarın uzun uzun konuşuruz sizlerle

İşten çıkmak üzere olduğum için yorum burada bitsin ama yarın yine yorum yazacağım. Görüşmek üzere
Eski 31-10-13, 21:45   #58
nickneki
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 07.06.2012
nickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond reputenickneki has a reputation beyond repute

kitapta sanırım sonunda neriman şinasiyle birlikte olup evine dönüyormuş. ama bu zamana kadar izlediğim bölümlerde şinasi karakteri pekde öyle iyi biri değil. hırsları olan kıskanç değişik bir insan. ben nerimanla macitin birbirine çok uyumlu olduğunu düşünüyorum ama pelin fırtına estirecekmiş. ya her aşk dizisinde bir engel bir fırtına. insan kendi hayatında da bi aksiyon istiyo valla. heves ediyorum
Eski 01-11-13, 01:28   #59
Muratci
Oyuncu

Giriş Tarihi: 06.04.2010
Muratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond reputeMuratci has a reputation beyond repute

sabirsizlikla 9. bölümü bekliyorum.. 9 bölümdür bakiyorum ama nihayet neriman-macit sahneleri cogaliyor. diger karakterlerde güzel olmuslar ama insan ister istemez esas kiz ile esas oglani görmek istiyor.. bize ilk bölümde öyle sahneler verdilerki daha cok izleyesi geldi insanin..
Muratci Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-11-13, 14:40   #60
deren1970
Yönetmen

deren1970 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2006
deren1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond reputederen1970 has a reputation beyond repute

Ben geldimmmmm

8. bölümle ilgili konuşmak istediklerim bitmemişti, naçizane bugün devam etmek istiyorum sözlerime ve işte geliyor yorumum

Ne diyorduk MACİT-NERİMAN ile AŞK güzel diyordum/k değil mi, evet gerçekten ikisine AŞK çok yakışacak ve onlardan önce Şinasi efendiyi konuşmak istiyorum. Bu Şinasi adamı öldürür gerçekten, onunla bir hayat sürer mi nasıl sürer inanın düşünmek istemiyorum. Şinasi gibi erkekler yok mu ÇOKKK var, her daim ilgi alaka sen göstereceksin, peşinden sen koşacaksın, sürekli sen özür dileyeceksin ama beyefendi seni dinlemeden, anlamadan zaten sürekli TRİP lere filan gireceği için, bir de çocuklar gibi küsüp, gider filan, offf daraldım vallahi onu yazarken

8. bölümde Neriman Şinasi efendiyle konuşurken ne demişti

Neriman: BEN ARTIK BANA İNANAN, GÜVENEN, YANIMDA OLAN BİRİSİNİ İSTİYORUM

demişti işte bunları yapan, yapacak olan Macit olacak, Şinasi gıcığı değil

Macit oyun filan oynamadan açık açık geçti kızın karşısına ve SENDEN UZAK DURAMIYORUM, İLK DEFA BİRİNE YENİLDİM, SENİ TANIMAK İSTİYORUM dedi mi DEDİ. Neriman kendisini anlatırken, o kadar tanımıyor olsa da hayır sen böyle biri değilsin dedi ki, tanıdıkça çok daha fazla sevip, aşık olacak Neriman'a. Hoş bundan daha fazla nasıl olur onu da bilemiyorum.7/24 Neriman her daim aklında.

Şinasi efendi ise sadece ŞİKAYET etsin Cihan'ın konuşman lazım, duygularını söyle gibisinden akıl vermesini dinlesin, yapıcam, edicem desin sonra sonrası yok. Hemen oyuncağı alınmış çocuklar gibi KÜSSÜN, TRİP atsın. AŞK ZOR'DUR Şinasi efendi sen Neriman ve aşkı için ne kadar savaştın, savaşıyor musun

Bu arada Macit harika bir annenin oğlu olduğu için çok şanslı ve maalesef ki annesinin aldatıldığını biliyor. İşte bunları yaşayan Macit, gören Macit asla bir kadını hele ki çok sevdiği Neriman'ı üzmez, üzmeyecektir diye düşünüyorum (inşallah yanılmam)

8. bölümün son sahnesi ŞİNASİ'YE KAPAK SAHNESİDİR ki bayıldım o sahneye. Ben senin neyinim diyen Neriman, üzülen Neriman işte o sırada arkasından gelen BEYAZ ATLI PRENS demiyorum Macit Arcaoğlu'nun elini omuzuna koyup ve elini oradan çekmemesiyle CEVABINI Şinasi efendiden değil, Macit'ten aldı ki o sahne

MACİT: NERİMAN BENİM SEVDİĞİM KADIN

intibasını da verdi Şinasi'ye. Açık açık, gözlerini Şinasi efendiye dikerek hem de

9. bölüm fragmanına gelince olaylar bayağı hızlanıyor galiba. İnci hanım nasıl hemen Neriman'ı KABUL ediyor inanın anlamadım. Çalışmaları gönderirken, daha öğrencim olacak kişi görmedm demişti. Neriman ne çabuk okula kabul edilip, çalışmaları İnci hanım tarafından görüldü anlayacağız bu bölüm. Zaten Macit ile şakalaşıp, birbirinin yüzüne boya sürmeleri süperrrrr

Bölüm başında arabada tartışan Neriman-Macit mi olacak Neriman artık ne dediyse, Macit pat diye arabayı durdurup, yine yanlış anlaşılacaksam hemen in diyor (vayyyy ağbimizin hafif MAÇO tarafı da var ha ) sonrasında yine kendisini tutamayıp, eli Neriman'ın saçlarına oradan yüzüne gidecek galiba ki Neriman'ı içi titreyecek bu hareketle. nasıl titremesin, heyecanlanmasın değil mi

Tüm bunların cevabını yarın akşam ki bölümde izleyeceğiz galiba. İnşallah ayrın olabildiğinde PELİN CADISINI az görürüz. O kıza dayanamıyorum. Bol bol Macit-Neriman sahneleri izleyebilmek dileğiyle
deren1970 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
kadir doğulu

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş