Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 17-11-09, 19:19   #991
ezimsen
Set Görevlisi

ezimsen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.01.2008
ezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond repute

hayır arkadaşlar ben sizin gibi düşünmüyorum kesinlikle özgür&mehveş banu&ozan aşkını izlemek taraftarıyım bence özgür&mehveş aşkı başlarsa ki gidişat o yönde tam anlamıyla iki aşık çift izlicez ki banu da zaten dün ki bölümde ozanı ne kadar çok sevdiğinin farkına vardı...
ozana bişey olacağını düşünmüyorum.belki pelu dayısını arayıp ozanın iyi olmadığı söler de öyle merak eder oğlunu...bahriye çok sinir oldum dün ki bölümde yaaa peline kızamıyo ama denize istediği kadar bağırıp hesap sorabiliyo oh ne güzel.sizce banu bu işten nasıl kurtulur????
Eski 17-11-09, 19:41   #992
Nakşidil
Set Görevlisi

Nakşidil kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Nakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond repute

Alıntı:
ezimsen tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bahriye çok sinir oldum dün ki bölümde yaaa peline kızamıyo ama denize istediği kadar bağırıp hesap sorabiliyo oh ne güzel.sizce banu bu işten nasıl kurtulur????
kesinlikle bende çok sinir oldum Bahriye. "Pelin hasta birşey diyemeyiz ama Deniz hesap verecek." Ne biçim anlayıştır bu. Unutmasın ki Deniz hala kendini yalnız hisseden bir genç kız. Ona bu kadar yüklenmesi çok yanlıştı Bahrinin. Umarım ilerki bölümlerde kızımda kızımda diyip kahrolur Denizin arkasından. O kadar sinir oldum yani.

Bu arada bu hafta yine Banulu bir hafta geçireceğiz anlaşılan. Madem senarist bu kadar Banu, Melih, Ozan düşkünü ya dizinin jeneriğini ve adını değiştirsinler ya da şu sahneleri azaltsıınlar. Çoğu kişi bu diziyi Banu ve Melih için seyrettiğini söylüyor. Banu ve Melihin olaylarının fazla olmasından kaynaklanmasın bu

Dün Deniz&Mert çok şeker ve hoştu yine. "Sensiz kalmaya tahammülüm yok. Bu şarkı senin için" Bu sahnelerin Böyle dozunda kalması tercihim. Onlar bakışlarıyla herşeyi birbirine çok iyi anlatıyorlar zaten. Güneş ve Korayı bu sahnelerde çok başarılı buluyorum ben. Harikalar.

Nakşidil Çevrimdışı  
Eski 17-11-09, 22:47   #993
Rapunzel90
Set Görevlisi

Rapunzel90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.11.2009
Rapunzel90 is an unknown quantity at this point

ben banuyu izlemekten sıkıldım.gerçekten geriliyorum o aileyi izlerken.biraz eğlenceli yanı ağır basmalıydı.çünkü bu bir gençlik dizisi.tabiki trajedide olacak ama tadında.bu ne ya dayak,eve kapama,evlendirme.RUHUM DARALDI
Rapunzel90 Çevrimdışı  
Eski 17-11-09, 22:54   #994
asidemirim
Guest

bu hafta demiştim ozan banu haftası diye ozan hastahaneye kaldırıldı büyük ihtimalle ama arabyı çekiciler unutmuş sanırım
ödemeleri olan celal karısıyla tatile nasıl gidiyor anlamış değilim
mehveş özgür sıktı artık mehveş kendi yüzünü öster sen içine kapanık değilsin özgürü öptüğünü hatırlatırım
mert çok fevri kıskançsın sanada kızıyorum yapma böyle
kanlı bıçaklı suna ve banuda birlikteler ya burasıda muamma

Eski 17-11-09, 23:06   #995
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Merti arıyan bence eski sevgilisi başka bişi olamaz...
bu kızın yakında geleceği kesinleşti...

bölümler boş ve sıkıcı geçiyor bence

Bahriyede telefon amerikadan geldi Meryem ile ilgili bakalım...
Eski 17-11-09, 23:07   #996
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Nerde benim ozanım yaaaa

Uffff mustafadan nefret ediyorum nasıl bi baba bu yaaa oğlu ortalarda yok o hala benim arabamla keyif süremez diyo gıcıkmıdır nedir ya offf ozanım ortalarda yok acaba ne geldi başına nelere gitti..Asidemirim hastanede olamaz öyle olsa arabası yolun ortasında olmaz bence ozan kazadan sonra arabadan indi yürüdü bi yere kadar sonra düştü bayıldı anca o zaman belki hastaneye götürmüşlerdir yada biri evine götürmüştür ama arabanın içinden alıp hastaneye götürmeleri saçmalık olur öyle olsa o araba polislerin elinde olmalıydı polisler araştırma yapardı ozan daha kolay bulunurdu bence ozan arabadan çıktı yürüyebildigi kadar yürüdü arabadan uzaklaştı sonra hastaneye yada herhangi bi eve götürüldü uff ozanım yaaa
Eski 17-11-09, 23:41   #997
umudaslm
Asistan

umudaslm kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.07.2007
umudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond reputeumudaslm has a reputation beyond repute

Alıntı:
asidemirim tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu hafta demiştim ozan banu haftası diye ozan hastahaneye kaldırıldı büyük ihtimalle ama arabyı çekiciler unutmuş sanırım:img-hyste
ödemeleri olan celal karısıyla tatile nasıl gidiyor anlamış değilim:icon_whis
mehveş özgür sıktı artık mehveş kendi yüzünü öster sen içine kapanık değilsin özgürü öptüğünü hatırlatırım:love05:
mert çok fevri kıskançsın sanada kızıyorum :img-yes: yapma böyle
kanlı bıçaklı suna ve banuda birlikteler ya burasıda muamma
Banu ve Suna kanlı bıçaklı falan demişsin ama unutmamalısın ki onlar herşeyden önce bir abla-kardeş ve zaten asıl böyle bir anda birlikte olmasalardı orası kötü olurdu ve zaten bize de böyle anlardaki birliği ve beraberliği gösteriyolar değil mi????
umudaslm Çevrimdışı  
Eski 18-11-09, 00:41   #998
4ewerbrucas
Yönetmen

4ewerbrucas kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.01.2007
4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute4ewerbrucas has a reputation beyond repute

Ben geldim bilemiyorum ama ben Banuya çok güldüm Zarife teyzeyi çıldırttı hele yaprakları kapatamadım iplikle bağladım dediğinde koptum tamamen

Ozan nerde arabasını buldular ama Ozan kayıp Mehveş&Özgür açılsın artık sıkıldım..Banunun babası Ozan"ı arıyor bilse kızının sevgilisi aramayı bırakır
Eski 18-11-09, 00:43   #999
edis12
Yardımcı Yönetmen

edis12 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 15.03.2009
edis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond reputeedis12 has a reputation beyond repute

uzun bir aradan sonra ben de izledim..
banunun durumuna üzüldüm..
ama o da bunları hak etti biraz......
ozana ne olmuş merak ettim doğrusu.....
yarın yine izlrim biraz....
Eski 18-11-09, 01:35   #1000
Nakşidil
Set Görevlisi

Nakşidil kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Nakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond repute

Bölümü şimdi netten izledim. Daha doğrusu Deniz&Merti. Banudan ve oyunlarından sıkılana tavsiyem bölümü nette izleyip Banuyu es geçmeleri. Sırf Deniz&Merti izlemek ayrı bir zevk.

Bugün Deniz'in Mert'e kitap olayını söylemesi çok iyi oldu. Uzayabilirdi çünkü. Deniz yavaş yavaş yola giriyor. Birbirlerinden birşey saklamamaları lazım. En başta sarılmaları ve Deniz'in seni kaybetmek istemiyorum demesi çok güzeldi Mert evet aşırı kıskanç ama ben bu özelliğini seviyorum. Kıskançlılarıda ayrı bir güzel oluyor yakışıklı ukalanın. Bugün Deniz'e biraz sert davrandı ama sonra yumuşadaı. Özgür&Mehveş utanmaları yüzünden bir türlü açılamadılar. Özgür'ün çekingenliğini geçtimde Mehveşe bende şaşırdım. Doğruluk cesaretlilik oyununda Özgür'ü öpmüştü. Şimdi nasıl böyle oldu anlayamadım. Umarım en kısa zamanda birbirlerine açılırlar.
Nakşidil Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş