Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 29-10-09, 07:56   #501
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Teşekkürler canım Fragman için

Yine mi banau ayy içim şişti bu kız görmekten Banusu bölümler Lütfen

Mert& Deniz ilgli başka bir şey varmıydı..?

Hiç acıklıyıcı bir fragman değil... Dizi hepsini banu kapsadıgı gibi Fragmanlarda bile banu var Çin işkencesi eziyet
Şöyle söyliyim mert ve deniz konuşuyor deniz hoşçakal diyip gidiyor...
Ama böyle üzgün bi şekilde...

Artık dizi banu üzerinde dönmeye başladı sıkıldım
Banusuz dizi için ele ele diye kapmanya başlatıcam bu ne ya
Biz Deniz&Mert dedikçe onlar inadına daha az sahne koyuyorlar
Eski 29-10-09, 10:43   #502
KübraYasemin
Yönetmen

KübraYasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2006
KübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fragman çıktı...

Gene banu ya sıkıldım artık yani

Dış ses = Banu herkesin pelinin hırsız olduğuna ikna edebilecek mi diyor
O sırada banu ve ozan mustafanın ofisinde
sonra çıkıp gidiyor ozan peşinde ozana bişiler diyor ...

Daha sonra Mert Denizi ikna edebilecek mi diyor
Deniz=Hoşçakal diyip gidiyor...

Ozan Melihe sinirleniyor Moda cafe deler
Büyük ihtimal banu yüzündendir...

Daha sonra Pelin Deniz Mert Özgür bahri hocanın odasına giriyorlar
Bahri bunları bi yere götürecekmiş...
Vaybe diziyi izlemeyeli neler olmus neler.
Kimbilir dahada neler olacak.

Tek merak ettigim konu.
Simdi hala Mert ve Deniz ayrIlarmI.?
InanIlmaz ya.
Sadece Melih yüzünden olanlara bakarmIsInIz.
Resmen cIlgIna dönecem.

Bu arada birde simdi bros olayImI cIktI.
Ohoo.
Kesin yine Denizin üstüne kalmIstIr.
Eski 29-10-09, 14:19   #503
kübiş_GM
Asistan

Giriş Tarihi: 01.04.2007
kübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
fragman çıktı...

Gene banu ya sıkıldım artık yani

Dış ses = Banu herkesin pelinin hırsız olduğuna ikna edebilecek mi diyor
O sırada banu ve ozan mustafanın ofisinde
sonra çıkıp gidiyor ozan peşinde ozana bişiler diyor ...

Daha sonra Mert Denizi ikna edebilecek mi diyor
Deniz=Hoşçakal diyip gidiyor...

Ozan Melihe sinirleniyor Moda cafe deler
Büyük ihtimal banu yüzündendir...

Daha sonra Pelin Deniz Mert Özgür bahri hocanın odasına giriyorlar
Bahri bunları bi yere götürecekmiş...
kalemeracım fragman anlatımı için çook teşekkürler..

Sadece altını çizdiklerimi merak ediyorum bugünkü bölümde. Banu nun Pelin için ortaya attığı hırsızlık konusu bana saçma geldi zaten..

Anşılan bize güzel Deniz&Mert sahnesi izletmemeye yemin etmiş senaristlerBir de tek sorun Deniz in Fulya yı kıskanması gibi göstermiyorlar mı deli olucam ya.. Yahu acaba senaristler de Deniz&Mert aşkından vaz mı geçtiler diye düşünüyorum artık

Spoiler İçermektedir
kübiş_GM Çevrimdışı  
Eski 29-10-09, 15:39   #504
asidemirim
Guest

şu banu ve melih olmasa dizi kısır döngü olarak devam edicek dün baya heyecanlıydı banu ne yapıp edip kurtuluyor anlamıyorum hani deniz ve mert yine aynılar artık iyice bunaldım ikisinden farklı şeyler olsun istiyorum denizin giyimini hiç mi hiç beğenmiyorum renk uyumu falan sıfır üstünden çıkarmadığı kırmızı yeleği fakir olan banu en güzel ve değişik giyinen or bunuda hiç anlamış değilim pelin bile kaç bölümdür aynı giyiniyor ama banu hem farklı hemde güzel giyiniyor sonunda pelin diye oyuncu irisini yutturdular hoş kız pot kırdı ama yine iyi sıyrıldı bütün cepheleri kapatacak melih hariç

Eski 29-10-09, 16:03   #505
ee&my
Asistan

ee&my kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.04.2009
ee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond reputeee&my has a reputation beyond repute

kimse yanlis anlamasinda ben denizi canlandiran bayandan hicbirsey anlamiyorum...bana hicbirsey hissettirmiyorbana sorarsaniz dizi 100de100 cok gzl bir dizi,hem konusuyla,hem oyunculariyla ama ne yalan söyleyeyim deniz sayesinde yüzde 85%e düsüyor. belkide daha yeni ve cok deneyimsiz olmasindandir umarim ilerleyen zamanlarda oyunculuk yeteneklerini dahada gelistirir
benim kendim fikrim...kimse yanlis algilamamasin ltf.
banu ve melih benim favorilerim dizide... deniz&mert malum.
hele banunun ciktigi sahneleri pür dikkat izliyorum.hele sinirlendigi yerlere bayiliyorum
dedigim gibi bu benim sahsi fikrim...iyi yorumlar
ee&my Çevrimdışı  
Eski 29-10-09, 16:41   #506
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Yalnız
Benim dikkatimi bişi çekti fragmanda
Mert Deniz Özgür Pelin odaya girerken
Mertin gözleri dolmuştu ağlamaklı bi hali vardı anlamadım gitti
ne oldu acaba ???
kalemera Çevrimdışı  
Eski 29-10-09, 17:43   #507
sybell
Asistan

sybell kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.06.2006
sybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond reputesybell has a reputation beyond repute

Deniz beni de çok bayıyor. Yüz ifadesinden hiçbir şey anlamıyorum. Onun sahnelerinde acayip sıkılıyorum. Hele Mertle sahneleri acayip bıkkınlık veriyor. Ve Mertle hep aynı muhabbet. Yetti artık !! YAni ilk defa kötü bir karakterle iyi kızın birlikte olmasını istiyorum. Nedense Melihli sahnelerde Denizi görmek istiyorum
Banu ve Melih sağolsunlar onlar sayesinde hala izliyorum diziyi.Hele geçen iki bölüm harikaydı. Banu'nun deli gibi broşu aradığı sahneler, milleti paylayışı falan. O kızı tebrik ediyorum rolünü çok iyi oynuyor. Hele kızdığı sahneler yok mu harika.
Eski 29-10-09, 19:35   #508
asidemirim
Guest

49.bölmümün özetini okudum baya heyecanlı hayret deniz evden gitmeyi iyice kafasına koymış banunun söylediklerine mustafa inanmamış bahri çcuklara ne ceza vercek çok merak ettim

Eski 29-10-09, 19:50   #509
kalemera
Yardımcı Yönetmen

bende okudum bölümler toprlanmaya başladı ya ...
Oh iyi oldu Deniz gitsin o evden ya kızda ki sabır peygamber sabırını geçti valla
...
O evden kurtulamıycağı kesin ama ikbale içindeki bütün her şeyi söylüyormuş valla arkandayım deniz ne yapsa yeridir...

Fox un sitesinde yazıyor isteyen ordan baksın
kalemera Çevrimdışı  
Eski 29-10-09, 19:55   #510
cerengökhan
Set Görevlisi

cerengökhan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.09.2009
cerengökhan is an unknown quantity at this point

bugünün özeti

Banu Ozana Moda Kafede daha öncde olan hırsızlık olayını hatırlatır ve bu hırsızlığı aslında pelinin yapmış olduğunu söyleyerek onun kleptoman olduğu yalanına ozanı ikna eder ne var ki Mustafa,Pelinin böyle bir hastalığı olduğunu bir türlü inanmaktadır... bu yalana herkesi inandırmak için önce Mustafayı ikna etmesi gerektiğin bilen Banu,nasıl bir yola başvurucaktır?

Yokluğunda meydana gelen olaylardan ötürü Pelin ve Özgüre çok öfkeli olan Bahri,tüm ev sakinlerinin toplanmasını ister.deniz ise bu toplantıyı fırsat bilerek içindekileri birbir İkbale söyler ve kararını açıklar: ne olursa olsun o evden gidecektir...Bahri,aile toplantısında kendilerine verilecek cezayı merakla bekleyen Özgür ve pelini hangi hareketiyle çok şaşıracaktır?Ve bu konuşmadan,verilen cezadan sonra Deniz evden gitme kararını değiştirecek midir?
cerengökhan Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş