Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-11-09, 20:00   #901
arese
Yönetmen

arese kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 23.06.2006
arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
GÜL GÜZELİ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ama kankim ozanda ilk başda aşık değildi ki banu onu zenginligi için istediyse oda banuyu afedersin koynuna almak için istiyodu bu yüzden tartışmaları bile oldu unuttunmu yani ozanda banuya yeni yeni normal gözle bakmaya başladı ve bence banuda ozanı artık farklı gözle görüyo ozanda yakışıklı filan degil ama yanında olmaya deyicek bi insan sevmesi sahip çıkması filan süper tam aşık yani

melihe gelince artık denize aşık olucagından emin degilim ama eninde sonunda dönüp dolaşıp pelinde durucak ondan eminim bu dizinin sonu melih için pelinin yanı o kesin ama denize aşık olucakmı işde orası benim için artık muamma

Banu bana hiç inandırcı gelmiyor dediğim gibi hayatı yalan o kızın derdi yazdım zaten. güzel bir aileye sahip ama kıymet bilmiyor...

Banu kaçıncı bölümdü hatırlamıyorum şöyle bir söz sarfetmişti..siz beni kullanmıyacaksınız ben sizi kullanacam diye bir cümlesi vardı..

Ozan aslında iyi bir çoçuk bir melih değil.. ama o çok sevgisiz büymüş baba var hiç ilglenmeyen anne nerde belli değil. bir baba baba sevkati nedir bilmiyor.. sevmek ve sevilmek istiyor.. benim ozanda gözlemledğim budur..

Şunu demeye çalışıyorum Banu Ozanı haketmiyor ne onu ne onun Aşkını
arese Çevrimdışı  
Eski 11-11-09, 21:33   #902
ezimsen
Set Görevlisi

ezimsen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.01.2008
ezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond repute

banunun peline yaptıklarından melih deniz mert ve özgürün haberi var 4 kafa kafaya vermiş ne yapacaz die düşünüyolar bu sahneyi gördüm inanamadım neler oluyo öle yaaadeniz herhalde bahrilere herşeyi anlatacak şimdi konuşmamız lazım falan diodu.banu evine geri gidiyo suna ile beraber dayak yiyolar yaa sunaya yazık ama pelu kendine gelmiş gözlerini açmış hata bomba gibiydibüyük heycanla bekliyorum başlamasını
Eski 11-11-09, 22:33   #903
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Alıntı:
plnckk tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
cnm bu kacıncı bolum söliyebılırmısın ltfn...
2.bölümdü bu ben izlerken çok eğlenmiştim
bir birlerine süper laf sokuyorlar
hele deniz bence tıp yerine hukuk okusaymış daha başarılı olurmuş
Eski 11-11-09, 22:37   #904
Nakşidil
Set Görevlisi

Nakşidil kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Nakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond reputeNakşidil has a reputation beyond repute

Dün bana göre çok sıkıcı bir bölümdü. Deniz&Mert olmayınca bu dizinin tadı kalmıyor. Pelin&Banu ikilisine birşey diyemiyorum artık. Pelin hanımıda bugünkü fragmanı gördükten sonra dizinin en enayi karakteri ilan ediyorum. Hiçbirşeyi haketmiyorlar, çok boşlar...

Kalemera özet için teşekkürler...

Melih'in Deniz'e aşık olmasını bende bekliyorum ama bir Mert&Deniz ayrılığını daha kaldıramaz bu bünye. Deniz söyler umarım kitabın Melihden geldiğini. Söylemeyeceğini bile bile diliyorum bunu.

İkbal ve Bahri'nin karşılacağı süpriz Banu'nun evinin orası olmadığını öğrenmeleridir. Melih sanırım başak bir eve taşındı. Boş bir daireyle karşılaşacaklar büyük ihtimal.

Bu arada Deniz Yıldızının her sabah saat 5'te başlayan ve 7'de biten tekrar bölümleri veriliyor. Birgünde 3 bölüm tekrarı verildiği için daha iyi. Bu sabah 26. bölümü verdiler. Mert ve Deniz'in birbirlerine açılamadığı zamanlar. Mert'in o bölümde Deniz'e yazdığı notu unutamıyorum:

Bir kere gülümse gamzelerini göster yoksa içim yanıyor bağırıcam..

Nakşidil Çevrimdışı  
Eski 11-11-09, 23:10   #905
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Alıntı:
canım özeti okudum ama anlamadım neye dayanarak melihin denize aşık olma ihtimalinden bahsediyosun:icon_wh is
hala deniz ve mertle uğraşıyo
peline aşık olmuş bi durumu yok
eninde sonunda aşık olucak bu kesin
aşık olmayacaksa bu kadar senaristler uğraştırmaz...
kalemera Çevrimdışı  
Eski 11-11-09, 23:24   #906
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
hala deniz ve mertle uğraşıyo
peline aşık olmuş bi durumu yok
eninde sonunda aşık olucak bu kesin
aşık olmayacaksa bu kadar senaristler uğraştırmaz...

Heee şimdi anladım

Yaa artık aşık olucaksa olsun ben beklemekden sıkıldım melihi denizle mert için degil kendi aşkı için ilgilenirken görmek istiyorum artık aşk istiyorum aşk çokmu şey istiyorum
Eski 11-11-09, 23:34   #907
arese
Yönetmen

arese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond reputearese has a reputation beyond repute

Alıntı:
Heee şimdi anladım

Yaa artık aşık olucaksa olsun ben beklemekden sıkıldım melihi denizle mert için degil kendi aşkı için ilgilenirken görmek istiyorum artık aşk istiyorum aşk çokmu şey istiyorum
Aşk var zaten böcüğüm..

Mert'e

Aşık olmasın şimdi çekeme Melihin Aşk zırvalıklarını kanka sırf senin hatırna susuyorum yoksa sayacaktım şimdi..
arese Çevrimdışı  
Eski 11-11-09, 23:39   #908
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
arese tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aşk var zaten böcüğüm..

Mert'e

Aşık olmasın şimdi çekeme Melihin Aşk zırvalıklarını kanka sırf senin hatırna susuyorum yoksa sayacaktım şimdi..

kankimm senin merte ben bizim iboşun eski hayellerini görüyorum nedense anlamadan dinlemeden yargılaması denize sormadan gördüklerine inanması güvensizligi kıskançlıkları tepkileri herşey ibocumuzun eski hallerini hatırlatıyo bana o yüzdende hiç cazip gelmiyo nedense

bu arada say kankim melih sana feda olsun nasılsa hakediyo saydır dur tabii melihçilerle baş edebiliceksen
GÜL GÜZELİ Çevrimdışı  
Eski 12-11-09, 00:58   #909
arese
Yönetmen

Alıntı:
kankimm senin merte ben bizim iboşun eski hayellerini görüyorum nedense anlamadan dinlemeden yargılaması denize sormadan gördüklerine inanması güvensizligi kıskançlıkları tepkileri herşey ibocumuzun eski hallerini hatırlatıyo bana o yüzdende hiç cazip gelmiyo nedense

bu arada say kankim melih sana feda olsun nasılsa hakediyo saydır dur tabii melihçilerle baş edebiliceksen
Ah sana da 10 mert feda olsun

Hiçte bile o koruma üç güdüsü şekerim

Ederim tabi Melihciler dediğin kim yahu ben evelallah 10 kişiye bedelimdir

Melih bu bölüm yine oyun üstünde. Deniz'e Nasıl sırnacağını şaşardı. yok efendim banunu foyasını ortaya dökmek için aralarına girmeler... Gerci bizmkilerle bir oldu banunu foyasını ortaya dökmek için afferin

Bölüm yorumu..
Ozana çok üzlüyorum
Babasında nefret ediyorum daha önce söylemişmiydim..
arese Çevrimdışı  
Eski 12-11-09, 01:26   #910
ortanca1
Yardımcı Yönetmen

ortanca1 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.11.2005
ortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond reputeortanca1 has a reputation beyond repute

cuma gunu özet

--------------------------------------------------------------------------------

Mert Melih’in internette yayınladığı videonun intikamını almakta kararlıdır. Mert’in amacı yakın arkadaşı Hande’nin de yardımıyla Melih’i rezil etmektedir.
Öte yandan Melih, Deniz’in üzerine oynamaya devam etmektedir. Deniz Mert’in sürprizi sandığı “Ayşegül Çelik” imzalı kitabın Melih’ten geldiğini öğrenince nasıl bir tepki verecektir? Daha da önemlisi bunu Mert’e söyleyebilecek midir?
Deniz’in sıkıntısı bununla da bitmez. Bahri ve İkbal Deniz’in hastane odasında Pelin’e ne söylediğini merak etmektedirler.
Pelin kendisine atılan iftirayı sineye çekmiş, psikiyatra gitmeyi kabul etmiştir. Bahri ve İkbal ise Pelin’in durumunu konuşmak için Banu’nun evine gitmeye karar verirler. Ancak bu karar onları hiç beklemedikleri kötü bir sürprizle karşılaştırır.
ortanca1 Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş