Sayfa 91/101 İlkİlk ... 4181878889909192939495 ... SonSon
1001 sonuçtan 901 ile 910 arası

Konu: Deniz Yıldızı (Arşiv 3)

Yönetmen arese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama kankim ozanda ilk başda aşık değildi ki banu onu zenginligi için istediyse oda banuyu afedersin koynuna almak için istiyodu bu yüzden tartışmaları bile oldu unuttunmu yani ozanda banuya yeni yeni normal gözle bakmaya başladı ve bence banuda ozanı artık farklı gözle görüyo ozanda yakışıklı filan degil ama yanında olmaya deyicek bi insan sevmesi sahip çıkması filan süper tam aşık yani

melihe gelince artık denize aşık olucagından emin degilim ama eninde sonunda dönüp dolaşıp pelinde durucak ondan eminim bu dizinin sonu melih için pelinin yanı o kesin ama denize aşık olucakmı işde orası benim için artık muamma

Banu bana hiç inandırcı gelmiyor dediğim gibi hayatı yalan o kızın derdi yazdım zaten. güzel bir aileye sahip ama kıymet bilmiyor...

Banu kaçıncı bölümdü hatırlamıyorum şöyle bir söz sarfetmişti..siz beni kullanmıyacaksınız ben sizi kullanacam diye bir cümlesi vardı..

Ozan aslında iyi bir çoçuk bir melih değil.. ama o çok sevgisiz büymüş baba var hiç ilglenmeyen anne nerde belli değil. bir baba baba sevkati nedir bilmiyor.. sevmek ve sevilmek istiyor.. benim ozanda gözlemledğim budur..

Şunu demeye çalışıyorum Banu Ozanı haketmiyor ne onu ne onun Aşkını

Set Görevlisi ezimsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    begüm birgören
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    905085

banunun peline yaptıklarından melih deniz mert ve özgürün haberi var 4 kafa kafaya vermiş ne yapacaz die düşünüyolar bu sahneyi gördüm inanamadım neler oluyo öle yaaadeniz herhalde bahrilere herşeyi anlatacak şimdi konuşmamız lazım falan diodu.banu evine geri gidiyo suna ile beraber dayak yiyolar yaa sunaya yazık ama pelu kendine gelmiş gözlerini açmış hata bomba gibiydibüyük heycanla bekliyorum başlamasını

Yardımcı Yönetmen kalemera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı plnckk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cnm bu kacıncı bolum söliyebılırmısın ltfn...
    2.bölümdü bu ben izlerken çok eğlenmiştim
    bir birlerine süper laf sokuyorlar
    hele deniz bence tıp yerine hukuk okusaymış daha başarılı olurmuş

Set Görevlisi Nakşidil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    160138

Dün bana göre çok sıkıcı bir bölümdü. Deniz&Mert olmayınca bu dizinin tadı kalmıyor. Pelin&Banu ikilisine birşey diyemiyorum artık. Pelin hanımıda bugünkü fragmanı gördükten sonra dizinin en enayi karakteri ilan ediyorum. Hiçbirşeyi haketmiyorlar, çok boşlar...

Kalemera özet için teşekkürler...

Melih'in Deniz'e aşık olmasını bende bekliyorum ama bir Mert&Deniz ayrılığını daha kaldıramaz bu bünye. Deniz söyler umarım kitabın Melihden geldiğini. Söylemeyeceğini bile bile diliyorum bunu.

İkbal ve Bahri'nin karşılacağı süpriz Banu'nun evinin orası olmadığını öğrenmeleridir. Melih sanırım başak bir eve taşındı. Boş bir daireyle karşılaşacaklar büyük ihtimal.

Bu arada Deniz Yıldızının her sabah saat 5'te başlayan ve 7'de biten tekrar bölümleri veriliyor. Birgünde 3 bölüm tekrarı verildiği için daha iyi. Bu sabah 26. bölümü verdiler. Mert ve Deniz'in birbirlerine açılamadığı zamanlar. Mert'in o bölümde Deniz'e yazdığı notu unutamıyorum:

Bir kere gülümse gamzelerini göster yoksa içim yanıyor bağırıcam..

Yardımcı Yönetmen kalemera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

canım özeti okudum ama anlamadım neye dayanarak melihin denize aşık olma ihtimalinden bahsediyosun
    hala deniz ve mertle uğraşıyo
    peline aşık olmuş bi durumu yok
    eninde sonunda aşık olucak bu kesin
    aşık olmayacaksa bu kadar senaristler uğraştırmaz...

Yönetmen GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı kalemera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hala deniz ve mertle uğraşıyo
    peline aşık olmuş bi durumu yok
    eninde sonunda aşık olucak bu kesin
    aşık olmayacaksa bu kadar senaristler uğraştırmaz...

Heee şimdi anladım

Yaa artık aşık olucaksa olsun ben beklemekden sıkıldım melihi denizle mert için degil kendi aşkı için ilgilenirken görmek istiyorum artık aşk istiyorum aşk çokmu şey istiyorum

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Heee şimdi anladım

Yaa artık aşık olucaksa olsun ben beklemekden sıkıldım melihi denizle mert için degil kendi aşkı için ilgilenirken görmek istiyorum artık aşk istiyorum aşk çokmu şey istiyorum
    Aşk var zaten böcüğüm..

Mert'e

Aşık olmasın şimdi çekeme Melihin Aşk zırvalıklarını kanka sırf senin hatırna susuyorum yoksa sayacaktım şimdi..

Yönetmen GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Bursa
    Ettiği Teşekkür
    0
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı arese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşk var zaten böcüğüm..

Mert'e

Aşık olmasın şimdi çekeme Melihin Aşk zırvalıklarını kanka sırf senin hatırna susuyorum yoksa sayacaktım şimdi..

kankimm senin merte ben bizim iboşun eski hayellerini görüyorum nedense anlamadan dinlemeden yargılaması denize sormadan gördüklerine inanması güvensizligi kıskançlıkları tepkileri herşey ibocumuzun eski hallerini hatırlatıyo bana o yüzdende hiç cazip gelmiyo nedense

bu arada say kankim melih sana feda olsun nasılsa hakediyo saydır dur tabii melihçilerle baş edebiliceksen

Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

kankimm senin merte ben bizim iboşun eski hayellerini görüyorum nedense anlamadan dinlemeden yargılaması denize sormadan gördüklerine inanması güvensizligi kıskançlıkları tepkileri herşey ibocumuzun eski hallerini hatırlatıyo bana o yüzdende hiç cazip gelmiyo nedense

bu arada say kankim melih sana feda olsun nasılsa hakediyo saydır dur tabii melihçilerle baş edebiliceksen
    Ah sana da 10 mert feda olsun

Hiçte bile o koruma üç güdüsü şekerim

Ederim tabi Melihciler dediğin kim yahu ben evelallah 10 kişiye bedelimdir

Melih bu bölüm yine oyun üstünde. Deniz'e Nasıl sırnacağını şaşardı. yok efendim banunu foyasını ortaya dökmek için aralarına girmeler... Gerci bizmkilerle bir oldu banunu foyasını ortaya dökmek için afferin

Bölüm yorumu..
    Ozana çok üzlüyorum
    Babasında nefret ediyorum daha önce söylemişmiydim..

Yardımcı Yönetmen ortanca1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949685

cuma gunu özet

--------------------------------------------------------------------------------

Mert Melih’in internette yayınladığı videonun intikamını almakta kararlıdır. Mert’in amacı yakın arkadaşı Hande’nin de yardımıyla Melih’i rezil etmektedir.
    Öte yandan Melih, Deniz’in üzerine oynamaya devam etmektedir. Deniz Mert’in sürprizi sandığı “Ayşegül Çelik” imzalı kitabın Melih’ten geldiğini öğrenince nasıl bir tepki verecektir? Daha da önemlisi bunu Mert’e söyleyebilecek midir?
    Deniz’in sıkıntısı bununla da bitmez. Bahri ve İkbal Deniz’in hastane odasında Pelin’e ne söylediğini merak etmektedirler.
    Pelin kendisine atılan iftirayı sineye çekmiş, psikiyatra gitmeyi kabul etmiştir. Bahri ve İkbal ise Pelin’in durumunu konuşmak için Banu’nun evine gitmeye karar verirler. Ancak bu karar onları hiç beklemedikleri kötü bir sürprizle karşılaştırır.

Sayfa 91/101 İlkİlk ... 4181878889909192939495 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri