Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Deniz Yıldızı

Kapalı Konu

Deniz Yıldızı kategorisinde Deniz Yıldızı (Arşiv 3) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-11-09, 19:42   #971
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

Alıntı:
kalemera tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben en çok bir melihin denize olan aşkının nasıl başlıyacağını
2. ise Mertle bu kız arasında ne geçtide
okuldan atılma durumuna kadar geldi hatta babası bu kız için kötü biri olarak tanımladı niye insanların bu kadar nefretini kazandı merak etmiyo değilim açıkçası
kız ne yapmışsa babası ile mertin arasınıda açmış o zamanlar
....

Gerçi tahminlerim boşa çıkar benim herzaman ama bi tahmin yürütmek gerekirse bence bi ihtimal melih mertin kendisine kurdugu tuzakdan sonra denizin ona yaklaşımıyla aşık olucak olabilir şöyleki melihin merte yaptıgı masum bişidi eğlenceydi merti ailesiyle karşı karşıya getirmedi mert kimsenin bakışlarına maruz kalmadı ama mertin melihe yapmak istediği şeyi yanlış anlamadıysam bu melihi özellikle babasıyla karşı karşıya getirebilir okulda sorun yaşamasına neden olabilir herkezin bakışlarına maruz bırakabilir ve deniz bu konuda melihe destek çıkarsa melihi savunursa filan bence melih denize bu şekilde aşık olmaya başlayabilir yada aşkını farkedebilir

mertin ex arkadaşı da bayağı problemli birine benziyo bizi melihden çok o zorlucak gibi görünüyo ama bakalım melih en azından denizi sorunlardan uzak tutmaya mutlu etmeye çalışıcaktır en çokda o anları merak ediyorum işde
Eski 15-11-09, 19:47   #972
zeliham
Asistan

Giriş Tarihi: 16.11.2007
zeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond reputezeliham has a reputation beyond repute

melih farkında değil ama denize sırılsıklam aşık ve denizin aşkıyla o da adam gibi adama dönüşecek bence. mertten yana değilim çok tutarlı gelmiyor bana mert ve denizle mert diyemiyorum çok fazla
zeliham Çevrimdışı  
Eski 15-11-09, 23:35   #973
selek90
Yardımcı Yönetmen

selek90 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.10.2005
selek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond reputeselek90 has a reputation beyond repute

ya bu dizinin 66 67. bölümerrinde bizim arkadaş rol alıcakmışkesin komik roldedir...zevkli bir bölüm olacağına eminm

yarın kaçıncı bölüm oynayacak arkadaşlar

bu arada melih ve özgüre bayılıyorum
Eski 15-11-09, 23:45   #974
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

Alıntı:
selek90 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ya bu dizinin 66 67. bölümerrinde bizim arkadaş rol alıcakmışkesin komik roldedir...zevkli bir bölüm olacağına eminm

yarın kaçıncı bölüm oynayacak arkadaşlar

bu arada melih ve özgüre bayılıyorum
yarın 61.bölümü izlicez
66-67 olduğuna göre tam bi hafta sonra o kişi çıkıcak
valla çok merak ettim ne rolde olduğunu biliyo musun peki ???
Eski 16-11-09, 00:46   #975
ezimsen
Set Görevlisi

ezimsen kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 22.01.2008
ezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond reputeezimsen has a reputation beyond repute

slm arkadaşlar...banu ile pelin ne kadar bağlılarmış birbirlerine valla iki aşık gibilerdi banunun sonu ne olacak bence evlenmez evden kaçar ozanla yurt dışına giderler zaten ne olursa olsun o uçağa binecem falan diodu banu bu aklına ne kotyduysa yaptı yani...
mert&deniz ilişkisi şimdilik muhteşem gidiyo ama ya deniz çok yapmacık kalıyo tavırlarıyla falan...sonunda istediğim olduözgür&mehveş i sevgili olarak izlicem harika ya sabırsızlıkla yarın ki bölümü bekliyorum bakalım neler olacak...bahri melih e neler yapacak
Eski 16-11-09, 15:21   #976
GÜL GÜZELİ
Yönetmen

GÜL GÜZELİ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2006
GÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond reputeGÜL GÜZELİ has a reputation beyond repute

vay beee bayağı hareketli bi bölüm olucak gibi görünüyo..Yanlız ben bu melih olayına taktım her özetde aynı yazı yoksa bu melih denize derken tutupda handeyemi aşık olucak nedir?? her özetde aynı konu her özetde bu kadar olmazki bence melih denize aşık olmucak direk handeye aşık olucak gibi..
GÜL GÜZELİ Çevrimdışı  
Eski 16-11-09, 16:56   #977
gülbeşeker
Yönetmen

gülbeşeker kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.11.2006
gülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond reputegülbeşeker has a reputation beyond repute

Alıntı:
GÜL GÜZELİ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
aşık olsada sonu olmazki ama sonuçda hande melihi kullanıyo ve melih bunu er yada geç ögrenicek o zaman aşkdan çok intikam arzusu ön planda olucak melih için buda yine adresi denize yöneltmek demek
Bir de başımıza Hande çıktı,ben Pelin-Melih diyorum başka da bir şey demiyorum,özette yazılan bazı şeyler çok komik,sanki özet izleyiciye değil de dizideki karakterlere yazılmış gibi.Mesla Denizle Mert arasında gerçekten ne yaşanmıştır diyor,biz biliyoruz ki onlar numara yapıyorlar,bunu dile getirmeye ne gerek var anlayamadım.
Eski 16-11-09, 16:58   #978
kalemera
Yardımcı Yönetmen

kalemera kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.01.2007
kalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond reputekalemera has a reputation beyond repute

bu hafta çarşambanın özetinden de anlaşılıcağı gibi bence sıkıcı bölümler izlicez ...

özetler de dediğiniz gibi hep bizim bildiğimiz şeyleri yazıyorlar
çok saçma yani ...
bu özetleri kim yazıyorsa hayret doğrusu...
kalemera Çevrimdışı  
Eski 16-11-09, 17:40   #979
h_y_s
Asistan

Giriş Tarihi: 12.06.2009
h_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond reputeh_y_s has a reputation beyond repute

özetlerden görüldüğü gibi bu hafta hareketli olucak...
banuya üzülüyorum ya babası çok şiddetçi biri çıktı ama banu şeytan bu işinde üstesinden geleceğine eminim ben
bu arada bence melih den,izle olsun mertlede yakışıyo ama bn nebilim niyeyse melihle daha da yakıştırıyorum son zamnlardan melih beni gülme krizine tutuyor ya
bu arada sanırım ozan içip içip kaçıyorr ya da kayboluyo diyelim ozanın babasına iii oluyo oğlunun değerini bölece ii anlar...
bu arada denizi hala değiştiremediler kıyafet konusunda:S
yani genelinde güzel bi hafta bizi bekliyor merti çok özledim
Eski 16-11-09, 18:29   #980
kübiş_GM
Asistan

Giriş Tarihi: 01.04.2007
kübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond reputekübiş_GM has a reputation beyond repute

Özetler hiç içimi açmadı desem yeridir yani

Bahri ile Deniz in arası bozulacak kesin.. Daha yeni yeni Bahri Deniz e karşı yakınlık göstermeye başlamıştı yaİkbal hanım buna epey sevinir heralde..

Melih Hande ye niye gönlünü kaptırsınki Melih için gündelik olaylar bunlar tavlanacak güzel bir kız bulmuş peşinden koşuyor işte.. Adamın başka işi gücü mü var kendini bunlara adamış

Ozan a üzüldüm açıkçası ne gerçek bir dostu var ne onu düşünen bir ailesi.. Şimdi de Banu yüzünden başına neler gelecek çocuğun

Kısacası ben bugünkü bölümde sadece Özgür&Mehveş i merak ediyorum
kübiş_GM Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş