Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Kumkum Bhagya / 2014 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 13-08-17, 17:03   #611
Talya95
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 31.07.2017
Talya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond repute

Alıntı:
diloşcan tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Açıkcası dizinin bu halde olmasının sebebi kesinlikle Hint halkı.Dizinin en güzel bölümlerinde reyting düştü.Mutlu sahneler zirve yapması gerekirken.Burada hep acı entrikali sahneler reyting yaptı.Şimdi kusura bakmasinlarda senaryodan şikayetçilermis.Kadının iki dizisinin reyting toplamı 5-5.30 buluyor.Zaten 3 reyting alan dizi yok.Jenerik değişti.Abhi ve Munni oldu.Bu konuyu 3-5 bölümde halletmezler.Zaten dizide final kadar güzel bölümler oldu.En son final bölümü Abhi ve Pragya nin evlendiği Abhi'nin hafızasının geldiği bölümdü orda artık dizi güzel bölümlere geçip final yapmaliydi.Ben zaten finalden bir şey beklemiyorum sıradan bitirir.Shabbir ve Sriti yi Kundali'ye alır.Kolay kolay bırakmaz bu ikiliyi.
Demek ki mutlu sahneler yeteri kadar doyurucu değil. Daha farklı yaratıcı mutlu sahneler olabilir. Bilemiyorum. Ters bir ürün haline getirdi bu gerçek. Tadında bırakmıyor ki. İkisi gerçekten iyi bir ikili. Yazık etmese keşke. Toparlasa daha iyi olur. Gerçi benim hiç ümidim yok😒 Bırakmasın zaten ama iyi bir şeyler çıksın ortaya
Talya95 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-08-17, 22:41   #612
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

Yok artık demiyorum artık bu dizide.Ama tahminim çıktı.Munni yle Pragya huy olarak o kadar alakasızdı.Munni nin saçları,konuşma tavrı,cambazlik,çocukları benimsemesi.1 ayda olacak şey değildi yani.Ama her halükarda dizi saçmaladı.Pragya komadan uyanıyor kimin bulduğu belli değil.Bu ne biçim senaryo ya?

Pragya nin bonus iki kızkardeşi yetmedi bir de ikiz mi çiktı yok artık daha neler? Görsel ikiz mi yoksa vampir dizilerindeki gibi
Eski 17-08-17, 12:16   #613
Talya95
Set Görevlisi

Talya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond reputeTalya95 has a reputation beyond repute

Alıntı:
Yok artık demiyorum artık bu dizide.Ama tahminim çıktı.Munni yle Pragya huy olarak o kadar alakasızdı.Munni nin saçları,konuşma tavrı,cambazlik,çocukları benimsemesi.1 ayda olacak şey değildi yani.Ama her halükarda dizi saçmaladı.Pragya komadan uyanıyor kimin bulduğu belli değil.Bu ne biçim senaryo ya?

Pragya nin bonus iki kızkardeşi yetmedi bir de ikiz mi çiktı yok artık daha neler? Görsel ikiz mi yoksa vampir dizilerindeki gibi
Ben de dün bitirdim komple. Ve 909 bölümü izledim. Ne yalan söyleyeyim ısınmamıştım kıza zaten. Her şey tahmin edildiği gibi çıtlı zaten. Bağlantıyı kuramadım yine ben. Kim buldu ki kızı orası muamma? Şimdi bir de hatırlamasıyla uğraşıcaz. Abhinin inanmaması falan. Üşeniyorum izlemeye yani. Neden olmasın. Dizi dram romantik haricinde her şey bilim kurgu da beklerim ben
Eski 18-08-17, 08:37   #614
diloşcan
Yönetmen

diloşcan kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.06.2008
diloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond reputediloşcan has a reputation beyond repute

Alıntı:
Talya95 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ben de dün bitirdim komple. Ve 909 bölümü izledim. Ne yalan söyleyeyim ısınmamıştım kıza zaten. Her şey tahmin edildiği gibi çıtlı zaten. Bağlantıyı kuramadım yine ben. Kim buldu ki kızı orası muamma? Şimdi bir de hatırlamasıyla uğraşıcaz. Abhinin inanmaması falan. Üşeniyorum izlemeye yani. Neden olmasın. Dizi dram romantik haricinde her şey bilim kurgu da beklerim ben
Baya azimlisin 909 bölüme gelmişsin.Bence senarist ne yaptığını bilmiyor.Pragya yla Abhi nin müziği Allah Waariyan'ı çalması,sonra Munni'nin Abhi'nin önüne atlamasi falan ne alaka dedim.Munni tamamen başka biriydi.Pragya olamazdi da Pragya bu sefer Munni'nin yerine geçecekmiş.Doğanın kanunu gereği görsel İkizleeden biri ölmesi gerekiyor.Ya da onun karakteri daha kötü oluyor.Ekta Gul'le oturup Thé Vampire Diaries seyrettiler besbelli Munni nin bu kadar etkisiz kalacağını düşünmüyorum bu hikayede.

Sırf bunlara güzel sahneler çekmemek için çevirmediği numara kaldı mı bu Ekta'nın
diloşcan Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-08-17, 11:22   #615
Talya95
Set Görevlisi

Alıntı:
Baya azimlisin 909 bölüme gelmişsin.Bence senarist ne yaptığını bilmiyor.Pragya yla Abhi nin müziği Allah Waariyan'ı çalması,sonra Munni'nin Abhi'nin önüne atlamasi falan ne alaka dedim.Munni tamamen başka biriydi.Pragya olamazdi da Pragya bu sefer Munni'nin yerine geçecekmiş.Doğanın kanunu gereği görsel İkizleeden biri ölmesi gerekiyor.Ya da onun karakteri daha kötü oluyor.Ekta Gul'le oturup Thé Vampire Diaries seyrettiler besbelli Munni nin bu kadar etkisiz kalacağını düşünmüyorum bu hikayede.

Sırf bunlara güzel sahneler çekmemek için çevirmediği numara kaldı mı bu Ekta'nın
Haha sevdim bunu gerçi bana göre The vampire diaries de saçmaydı zaten neyse o konuya girmeyeceğim. Ben Ektanın kafasının karıştığını varsayıyorum. Yaz bitmek üzere ama ciddi anlamda ektanın tatile ve iyi bir dinlenmeye ihtiyacı olduğuna inanıyorum. Umarım dediğin gibi olmaz ( şakası bile kötü ):

Bence munni karakterinin diziye dahil edilmesi bile şaçma bir durum. Tam aksine direk karakteri ofsaytlasa da Pragyayla dolu dolu eskisi gibi güZel sahneler izleriz. Ve tadına varır canlanır diye umut ediyorum dizi. Ama bana öyle geliyor ki Pragya yine kendini abhiye inandırmaya çalışacak munni ye inanacak karakterimiz vs vs

Ekta pragya ve Abdi'den nefret ediyor bence
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş