Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Sinema > Tayvan

Yanıtla

Tayvan kategorisinde Hear Me / 2009 / Tayvan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 26-01-13, 18:25   #1
a.j.
Yönetmen

a.j. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2007
a.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond repute
a.j. kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla a.j. kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
Varsayılan Hear Me / 2009 / Tayvan

Adı: Hear Me
Türkçe Adı: Duy Beni
Yapım Yılı:2009
Türü: Dram, Romantik

Oyuncular
Ivy Chen - Yang Yang
Eddie Peng - Tian-kuo
Yanxi Chen - Xiao Peng
Lo Bei-an
Mei Shiu Lin

Konusu
Yakışıklı, neşeli Tian Kuo (Eddie Peng) yerel bir işitme engelli yüzme takımı için öğle yemeği getirir. Tian, Xiao Peng'e (Michelle Chen) tezahürat yapmak için havuza gelen işitme engelli ablası Yang Yang'a (Ivy Chen) toparlanması için yardım eder. Yang yang tüm kalbiyle Xiao Peng'i Deaflympics'i (Uluslararası işitme engelliler oyunları) kazanması için desteklemektedir. Yang yang, kız kardeşi için bir çok işte çalışıp, tüm vaktini ona verir. Yang yang yavaşça Tian Kou ile takılmaya başlar, gelişen ilişki kardeşlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olacakdır.

Son Güncelleme ; Şah-Rû : 29-06-14 tarihinde saat 13:49
a.j. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-02-13, 19:45   #2
a.j.
Yönetmen

a.j. kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.05.2007
a.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond reputea.j. has a reputation beyond repute
a.j. kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla a.j. kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla
Varsayılan alıntıdır, upload bana aittir.

a.j. Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-07-15, 19:43   #3
1041907
Set Görevlisi

1041907 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.05.2011
1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute1041907 has a reputation beyond repute

Başlığı görünce şöyle bi hatırlayıp beni bi gülümsetti.
Boş bi zamanınızda şöyle tatlı şeker tadında film seyretmek isteyenler için çok çok önerdiğim bi film efendim
1041907 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş