3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Hear Me / 2009 / Tayvan

Yönetmen a.j. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    3+1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Standart Hear Me / 2009 / Tayvan

Adı: Hear Me
    Türkçe Adı: Duy Beni
    Yapım Yılı:2009
    Türü: Dram, Romantik

Oyuncular
    Ivy Chen - Yang Yang
    Eddie Peng - Tian-kuo
    Yanxi Chen - Xiao Peng
    Lo Bei-an
    Mei Shiu Lin

Konusu
    Yakışıklı, neşeli Tian Kuo (Eddie Peng) yerel bir işitme engelli yüzme takımı için öğle yemeği getirir. Tian, Xiao Peng'e (Michelle Chen) tezahürat yapmak için havuza gelen işitme engelli ablası Yang Yang'a (Ivy Chen) toparlanması için yardım eder. Yang yang tüm kalbiyle Xiao Peng'i Deaflympics'i (Uluslararası işitme engelliler oyunları) kazanması için desteklemektedir. Yang yang, kız kardeşi için bir çok işte çalışıp, tüm vaktini ona verir. Yang yang yavaşça Tian Kou ile takılmaya başlar, gelişen ilişki kardeşlerin birbirinden uzaklaşmasına neden olacakdır.
    Konu Şah-Rû tarafından (29-06-14 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular
    Can You Hear My Heart / 2011 / GK
    Can You Hear My Heart / 2011 / GK Adı: Can You Hear My Heart Tür: Romantik, dram Bölüm Sayısı: 30 Yayınlandığı Kanal: MBC Konusu: Cha Dong Joo (Kim Jae Won), onda hayatı boyunca iz bırakacak bir olaya tesadüfen birlikte tanık oldukları isimsiz bir kıza piyano öğretme sözü...
    I Hear Your Voice / 2013 / GK
    I Hear Your Voice / 2013 / GK Dizi Adı: I Hear Your Voice - I Can Hear Your Voice Türü: Romantik, Fantastik, Komedi Bölüm Sayısı: 18 -KONUSU-
    Autumn's Concerto / 2009 / Tayvan
    Autumn's Concerto / 2009 / Tayvan Adı: Autumn's Concerto Tür: Romantizm Bölüm sayısı: 21 Yayınlandığı kanal: TTV / SETTV Açılış şarkısı: I Love Him by Della Ding Bitiş şarkısı: Suddenly Want to Love You by Della Ding and Wakin Chau Konu
    Duy Beni (Hear Me)
    Duy Beni (Hear Me) Adı: Hear Me Yapım Yılı: 2009 Türü: Dram, Romantik Oyuncular: Ivy Chen - Yang Yang Eddie Peng - Tian-kuo Yanxi Chen - Xiao Peng
    Love Contract / 2009 / Tayvan
    Love Contract / 2009 / Tayvan Love Contract * İsim: 愛情合約 / Ai Qing He Yue * İngilizce isim: Love Contract * Tür: Romantik Komedi * Bölüm sayısı: 20 * Açılış şarkısı: Zhong Jian (中間) Middle by Fish Leong * Kapanış şa

Yönetmen a.j. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    3+1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949683

Standart alıntıdır, upload bana aittir.

Set Görevlisi 1041907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    15118294

Başlığı görünce şöyle bi hatırlayıp beni bi gülümsetti.
    Boş bi zamanınızda şöyle tatlı şeker tadında film seyretmek isteyenler için çok çok önerdiğim bi film efendim

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Yer imleri

Yer imleri