Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Tayland

Yanıtla

Tayland kategorisinde Karn La Krang Neung...Nai Hua Jai / 2016 / Tayland konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 14-03-17, 21:19   #1
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute
Varsayılan Karn La Krang Neung...Nai Hua Jai / 2016 / Tayland

Karn La Krang Neung...Nai Hua Jai
Once Upon a Time In My Heart

Bölüm Sayısı : 12
Ülke : Tayland
Tür : Romantik , Dram
Yayın yılı :2016

OYUNCULAR

Mick Thongraya - Daniel
Pimmy Pimprapa - Faitsa;Botan
Boom Piyaphun - Chen Ming
Mek Juti - ketpratipe
Namwan Kannapron -Puifai

KONUSU

Fahsai Japonyaya geziye gittiği sırada Hong Kong mafyasından Daniel Wong adlı biri tarafından zorla tutulur Daniel'in gece kalacak bir yere ihtiyacı vardır.Fahsai onu otel odasına götürür ve hikayeleri böylece başlar

Son Güncelleme ; Şah-Rû : 15-03-17 tarihinde saat 17:29
ahueda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-03-17, 13:14   #2
ahueda
Yönetmen

ahueda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.08.2011
ahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond reputeahueda has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı

ahueda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-05-17, 15:47   #3
mehmetlover
Yardımcı Yönetmen

mehmetlover kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.06.2006
mehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond reputemehmetlover has a reputation beyond repute

ilk önce başlığı açan ahueda arkadaşıma çok teşekkürler dizi süperdi kesinlikle her ne kadar saplantılı 2.şahıs sevdiğini arkadaşına vermek gibi en nefret etiğim konular olsa da baş rol oyuncular için onları da görmezden geldim uyumları harikaydu Daniel a aşk oldum diyebilirim çocuk acayip yakışıklı Mick Thongraya ya hayran oldum kesinlikle onun Fahsai diye seslenişine sevgisine bittim ikinci favori Puifai ile Chen Biao ydu çok tatlı bir çifti sonu da güzeldi
Eski 07-07-17, 20:37   #4
nazella
Yardımcı Yönetmen

nazella kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.05.2008
nazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond reputenazella has a reputation beyond repute

Youtube da gezinirken dizinin bir videosuna denk geldim ve hikayeyi okudum

Danicim maşallah çok sevimli adam Animeden firlamiş gibi kesinlikle izlemeyi duşunuyorum ama ne zaman bilmiyorummmm

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş