Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Japonya

Yanıtla

Japonya kategorisinde Nodame Cantabile / 2009 / JP konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 06-10-12, 14:47   #31
-mine*-
Asistan

-mine*- kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 06.01.2009
-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute-mine*- has a reputation beyond repute

su japonlara hayran kalmamak mumkun degil...tam bir jdorama bagimlisi oldum...çok guzel bir dizi aski bur kadar masumca anlatabilen bir yapimi daha once gormemistim...gorsel olarakta muhtesem, bir okadar komik...muziklere diyecek soz bulmaiyorum harika bir dizi
Eski 26-08-17, 19:41   #32
nurdi
Yönetmen

nurdi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.02.2007
nurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond reputenurdi has a reputation beyond repute

Hiç Uzak Doğu dizisi izlememiş bir insanı kendine aşık etmiş bir dizi bu!Önce animesini izledim.Klasik müziği çok severim ve tesadüfen bir yerlerde övgüsünü okuyup,hadi,önce animesini izleyeyim dedim.Çok beğenip,doyamayınca diziyi de hatmettim hemen.3 haftadır Nodame ve Chiaki ile yatıp kalkıyorum.Tabii ayrıca Rahmaninov,Mozart,Liszt,Ravel,Chopin,Gershwin,Hayd n,Schumann,Beethoven vb. ile de...Müzik severler illa ki izlesin.

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş