Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Uzak Doğu > Diziler > Hindistan

Yanıtla

Hindistan kategorisinde Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir / 2013-2015 / Hindistan konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-10-17, 13:03   #531
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.04.2007
çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

shrenu nun londra günleri...

kız shrenu burda göbüşü içine çekmişsin.

Spoiler İçermektedir

shrenu biraz kilo almış...

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

kırmızı çok yakışmış çok tarz olmuş.

Spoiler İçermektedir

avi nin dizisi final yapmış söylenileri var.gul e yürüsekte avi yi ıshqbaaz a konuk oyuncu olarak davet etse.avi beyler yönetmenliğede göz kırpıyor. klip yönetmenliği yaptı.ben çok yakıştırdım.ama tercihim avi yi kamera önünde görmek.

kendisi kamera arkasınıda çok seviyormuş ve çok severek yaptığı belli.o gün çok mutluydu.ama biz kendisini tam anlamıyla bir shlok olarak izledik.yani daha henüz doyamadık...kesinlikle kamera önünde yer almalı.

mutlu bir avi...

Spoiler İçermektedir

güzel...

Spoiler İçermektedir
Eski 13-10-17, 12:16   #532
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

çeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond reputeçeşm-inaz has a reputation beyond repute

Bu başlık bugünleride mi görecekti ahey ahey lililiii
sayfa sayfa yazdığım şoparım,kopuğum,badtameez,baha shlok um la tanıştık.
avi yle insta dm den görüştük.
kendisine çok teşekkür ediyorum.verdiği cevaplar mini röportaj tadında.
çerçevemizi duvara bi asalım.

Spoiler İçermektedir

avi ye hediyeler göndermiş uzuunca bir mektup yazmış hakkında çıkan iddiaları sormuştum.yeşiill hani sana ocakta çayı unutturan iddialar.
yazık adam dumur olmuştur. açıklama yap dedim.çünkü gerçekten artık bu saçmalığa bir son verilmeliydi.
Zaten o da uzunca dilinin döndüğünce kendini anlatmaya çalışmış.
öncelikle teşekkür ediyor.istanbul ziyaretinde bi foto servis edimişti olaylar çok çarpıtılmıştı.bana hangi kızdan bahsediyorsun diye sormuş uzun uzun cevaben tekrar dm den yazdım.abuk sabuk iddialar ortaya atan bir Türk fan sayfası vardı.o fan sayfasının iddalarını yalanlıyor.fanlarına kendisini destekledikleri için beğeni yaparak onlara fırsat verdiğini bunu görevi olarak yani bir nevi vefa borcu olarak gördüğünü altında başka manalar aranmaması gerektiğini söylüyor.telefon numarasının sadece arkadaşlarında olduğu mesleği gereği isminin kirli işlerde kullanılabileceğini ülkesini,insanlarını sevdiğini bağlı olduğunu ama her ülkede ülkesinde sevilmeyen aktörler olabileceğini yazmış.Türkiye ve azerbaycan ile arasında çok farklı bir bağın olduğunu söylüyor.Tenzile hanım için bazı yakışıksız şeyler iddia edilmişti...avi onlarada asılsız,inanmayın diyor.
o fan sayfasının iddialarını yalanlayıp shrenu yla hakkında söylenen şeylerin asılsızlığından bahsetmiş.shrenu yla profesyonel iş arkadaşı olduklarını,çok saygı duyduğunu problem olmadığını yazmış.
bu cevapların haricinde ilerleyen saatlerde shrenu yla bir dizi için gul e yazacağımızı söyledim.
kendisi tekrar cevap verdi...bu bir benim elimde değil.o kendi profesyonel işini yapıyor ben de benimkini...ama yine de deneyebilirsiniz demiş.ve gülümseyen emoji koymuş.yani adam resmen üstü kapalı gul e bir proje için yürüyün demek istemiş ben böyle anladım.yani demek ki yeniden shrenu ile çalışmak istiyor ki bunun sinyallerini alıyorduk yazık adam montajları ile beğenir olmuştu. ne diyelim inşallah her şey gönüllerince olur.zaman neyi gösterir bilmiyoruz.belki ilerleyen zamanlarda yeni bir projede buluşabilirler.dediği gibi bu sadece avi nin elinde olan bi şey değil.yani şimdi ben tamamım sen gul ve shrenu ya mı yürü diyor..
gul un dikenini bilmiyor.
espri bir yana kendisine birkez daha çok teşekkür ediyorum.
çeşm-inaz Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-10-17, 03:07   #533
YESIL8
Yönetmen

YESIL8 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.07.2007
YESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond reputeYESIL8 has a reputation beyond repute

Alıntı:
çeşm-inaz tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu başlık bugünleride mi görecekti ahey ahey lililiii
sayfa sayfa yazdığım şoparım,kopuğum,badtameez,baha shlok um la tanıştık.
avi yle insta dm den görüştük.:cheer
kendisine çok teşekkür ediyorum.verdiği cevaplar mini röportaj tadında.
çerçevemizi duvara bi asalım.

avi ye hediyeler göndermiş uzuunca bir mektup yazmış hakkında çıkan iddiaları sormuştum.yeşiill hani sana ocakta çayı unutturan iddialar.
yazık adam dumur olmuştur. açıklama yap dedim.çünkü gerçekten artık bu saçmalığa bir son verilmeliydi.
Zaten o da uzunca dilinin döndüğünce kendini anlatmaya çalışmış.
öncelikle teşekkür ediyor.istanbul ziyaretinde bi foto servis edimişti olaylar çok çarpıtılmıştı.bana hangi kızdan bahsediyorsun diye sormuş uzun uzun cevaben tekrar dm den yazdım.abuk sabuk iddialar ortaya atan bir Türk fan sayfası vardı.o fan sayfasının iddalarını yalanlıyor.fanlarına kendisini destekledikleri için beğeni yaparak onlara fırsat verdiğini bunu görevi olarak yani bir nevi vefa borcu olarak gördüğünü altında başka manalar aranmaması gerektiğini söylüyor.telefon numarasının sadece arkadaşlarında olduğu mesleği gereği isminin kirli işlerde kullanılabileceğini ülkesini,insanlarını sevdiğini bağlı olduğunu ama her ülkede ülkesinde sevilmeyen aktörler olabileceğini yazmış.Türkiye ve azerbaycan ile arasında çok farklı bir bağın olduğunu söylüyor.Tenzile hanım için bazı yakışıksız şeyler iddia edilmişti...avi onlarada asılsız,inanmayın diyor.
o fan sayfasının iddialarını yalanlayıp shrenu yla hakkında söylenen şeylerin asılsızlığından bahsetmiş.shrenu yla profesyonel iş arkadaşı olduklarını,çok saygı duyduğunu problem olmadığını yazmış.
bu cevapların haricinde ilerleyen saatlerde shrenu yla bir dizi için gul e yazacağımızı söyledim.
kendisi tekrar cevap verdi...bu bir benim elimde değil.o kendi profesyonel işini yapıyor ben de benimkini...ama yine de deneyebilirsiniz demiş.ve gülümseyen emoji koymuş.yani adam resmen üstü kapalı gul e bir proje için yürüyün demek istemiş ben böyle anladım.yani demek ki yeniden shrenu ile çalışmak istiyor ki bunun sinyallerini alıyorduk yazık adam montajları ile beğenir olmuştu. ne diyelim inşallah her şey gönüllerince olur.zaman neyi gösterir bilmiyoruz.belki ilerleyen zamanlarda yeni bir projede buluşabilirler.dediği gibi bu sadece avi nin elinde olan bi şey değil.yani şimdi ben tamamım sen gul ve shrenu ya mı yürü diyor..
gul un dikenini bilmiyor.
espri bir yana kendisine birkez daha çok teşekkür ediyorum.

Azmine hayranım ...Tebrik ederim..Tabi yazıştığın gerçekten de oysa..Bazen hesapların yönetimi başkalarının elinde oluyor. Öyle değil ve gerçekten de oysa o zaman herşey tam da tahmin ettiğimiz gibi..
Gül o pozu boşuna paylaşmadı..
Her iki başrolu yan yana bile oturmayıp Avi ile olmasına ses etmediyse zaten Gül nabız yokluyordur.
Ve bence beklediği etki kısmen oldu.O fotodan sonra çıldırdı insanlar

Avi nin dizisinin biteceğini de biliyorduk hepimiz ...Gül dökülen yollarda yürüyecek Avi..tek yolu bu ...Sırıtan emoji...
her şeyin özeti...özlemiştir partnerini tabi ama onun şimdilik başka başka işleri var...Avi saçları beyazlayana kadar beklesin dursun

Shrenu nun hasta hasta oynadığı Ishqbaaz daki performansı hala konuşuluyor..Kunal la efsane sahneye imza attılar..ve de acayip bir biçimde ilerliyorlar..Bence avi ayakta beklemesin sandalyesini çeksin otursun...beklemek yorar
Eski 14-10-17, 11:52   #534
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

Alıntı:
YESIL8 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Azmine hayranım ...Tebrik ederim..Tabi yazıştığın gerçekten de oysa..Bazen hesapların yönetimi başkalarının elinde oluyor. Öyle değil ve gerçekten de oysa o zaman herşey tam da tahmin ettiğimiz gibi..
çok teşekkür ederim.yok çok bi kendisiydi.paylaşımlarından,takip ve beğenilerinden anladığımız kadarıyla sayfasını bizzat avi kendi yönetiyor.
dedim bismillah n'oluyoruz.avi nin adıyla pek çok fake fan sayfası olduğu için ilk işim adında mavi tık var mı ona bakmak oldu.

Alıntı:
Gül o pozu boşuna paylaşmadı..
Her iki başrolu yan yana bile oturmayıp Avi ile olmasına ses etmediyse zaten Gül nabız yokluyordur.
Ve bence beklediği etki kısmen oldu.O fotodan sonra çıldırdı insanlar
ben,dün seri yazacağım diye atlamışım.lafı özelikle zee tv ödül törenine getirdim.zee tv ödül töreninde shrenu ile kendisini yanyana görünce Türk fanların tam da senin söylediğin gibi çıldırdıklarını shrenu yla yanyana görmek istenildiklerini gul khan a yazmak istemizi yazdım.o da bu mesajıma binaen bu bir benim elimde değil o kendi profesynel işini yapıyor ben de benimkini ama yinede denebilirsiniz demiş.ilk uzun mesajları daha bir genele yönelik,röportaj kıvamında olduğu için yayınladık.emojili daha sonraki görüşmemizi ekran görüntüsünü detaylı paylaşmadım.ne diyelim millet bi denesin bakalım.

Alıntı:
Avi nin dizisinin biteceğini de biliyorduk hepimiz ...Gül dökülen yollarda yürüyecek Avi..tek yolu bu ...Sırıtan emoji...
her şeyin özeti...özlemiştir partnerini tabi ama onun şimdilik başka başka işleri var...Avi saçları beyazlayana kadar beklesin dursun
ortada final yaptığına dair iddialar var.bak aklıma gelseydi onuda sorardım.şu an için final yapmasa bile gözlemimiz final yapacağı yönünde.

Alıntı:
Shrenu nun hasta hasta oynadığı Ishqbaaz daki performansı hala konuşuluyor..Kunal la efsane sahneye imza attılar..ve de acayip bir biçimde ilerliyorlar..Bence avi ayakta beklemesin sandalyesini çeksin otursun...beklemek yorar
maalesef maalesef maalesef...kaçan balık büyük olur demişler.e be avi e be aviii... çığ gibi büyüyen bir shrenal kitlesi var. shrenu çok iyi iş çıkarıyor,sahnelerde devleşen bir shrenu var.shrenu,yarısıda yerin altında olangillerden.kariyer açısından şimdilik güzel ilerliyor.umarım istikrarını korur...
avi,kariyerini etkileyen acele kararların,yanlış tercihlerin kurbanı.biraz shrenu'nun aksine hoyrat bir imaj çiziyor.avi nin elinden tutacak,disiplinli bir koça ihtiyacı var.şayet öyle olursa şansını artırabilir.burdaki yorumlarda açılsın paravan shlok,aastha yla bir çay,kahve içmeye gider demiştim.bu kadar olur şaka gibi.avi,sandalye çeksin otursun.vaziyet paravanı gül açacak...paravanı açmaya açarızda ya shrenu oyun bozanlık yapıp çayı,kahveyi kabul etmezse.
Eski 16-10-17, 02:59   #535
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

Zee tv ödül gecesinden yeni bir görüntü.
Gul e yazmak şart oldu.
Yalnız ne yazacağım avi ye bülbül gibi şakıdıydım Gul içinde bir ilham gelse bari.
Gözler sahneye odaklansada belliki çeneleri durmamış
Konuşuyorlarmış havası var.

Spoiler İçermektedir
Eski 16-10-17, 14:07   #536
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

zee tv nin ödül töreninde kumkum bhagya başrolleri çok güzel bir show yapmışlar.shrenu ve avi nin o ortamda olmaları iyi oldu.belki bizim birlikte neden böyle bir showumuz yok diye düşünürler .

avi gecede ödül de vermiş...

shrenu o geceye dair nete düşen ilk fotoda düşünceli duruyordu...burdaki görüntüde her ikiside gayet mutlular.

en güzel görüntüyü sona sakladım.
konuşuyorlar izledimi var gibiydi ama shrenu avi ye doğru sahnedeki showa aaa yapmış avi de,partnerine kulak kesilmiş.
veee gul..biliyorum bu işi gul çözecek.şöyleki çok sıkışık oturdukları için gul kıvışlayınca shrenu ya shrenu da avi ye temas ediyor. bu shravi için izlenecek yolda bir işaret olabilir. avi de omzunu hafif shrenu ya eğmiş...

Eski 20-10-17, 12:21   #537
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

bohçacı geldi aaanıııımm...
bohçanın içi pek bi dolu...hemen başlayalım.

montajlayacağım diye görüntülerin anasını ağlatan zee tv ye teessüflerimi sunuyorum.avi,oraya nasıl oturdu hiç bilemeyeceğiz.

adamımız bir süre yalnız takılmış.sıkılmış gibi ama shrenu nun yanına gidince gülleri açmış.

avi,düşünüyorum o halde varım derkene...

Spoiler İçermektedir

yaaa aviii,öyle işte.keser döner sap döner gün gelir hesap döner.star plus ödül gecesinde shrenu yu tınlamayan,partnerini beklemeden sahneye ışınlanan ve yine aynı tavırla sahneden inen avii,shrenu ya öyle bakarsın bakmaklada kalmaz tıpış tıpış yanına gider oturursun.
yeşil hanım ı pistte davet ediyoruz efenim avi nin kafa yönünü kendime sordum cevabım shrenular ın tarafı kesiyor herhal oldu...

şimdi uzaklardasın gönül hicranla doldu...

Spoiler İçermektedir

birazda maziye gidelim...
avi,kendisine çok tatlısın denilmesinden hiiiiç ama hiiiçç hoşlanmazmış.
çeviren ve yayınlayan can bacılarıma çok teşekkürler.

aferin çalış çalış olacak.

fan buluşması öncesinde kanal 7 yle yaptığı özel röportaj...

kanal 7 Avi ye sormuş...bakalım avi,neler söylemiş

shrenu da kunal ve kunal ın kız arkadaşı ile happy diwali coşmalarında..
kunal a mutluluklar dileriz.

Eski 26-10-17, 21:29   #538
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

Avi ve shal ın resmen boşandığı haberi insta ya düştü.belki ilerleyen zamanda avi de bir açıklama yapar.

Eski 28-10-17, 23:48   #539
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

avi,gözlerden kalp fışkıran emojileri kuşanıp meydana çıktı
bugün avi beyler hikayesinde ıpkkndebp den shrenu yla olan iki özel sahne paylaştı
ilk paylaşımdaki gözlerden kalp fışkıranemojilerin konumlandırılması çoook bi ilginç zira kalp görüntüsü çıkıyor. adamımız belli ki bugün evdeymiş ve oturmuş ebp izliyor.

emojilerin konumuna dikkat!

Ek:

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir
Eski 06-11-17, 10:08   #540
çeşm-inaz
Yardımcı Yönetmen

efenim dün akşamki colors tv ödül töreninden kesitlere geçmeden önce avi nin yaptığı bir beğeniye değinmek istiyoruz.belki onlar kendilerini profesyonel olarak tanımlayabilir bu beğenilere anlam yüklemiyor olabilirler.onlara göre sıradan olan şeyler bize göre çok bi manidar.şöyle ki;iddalı bir sahne...kaldı ki bu sahnede avi nin shrenu nun üzerine doğru eğilirken yutkunduğunu farkettmiştim.
yaptığı beğenilerden anlaşılan o ki avi nin aklına shrenu çok fena düştü.avi yanıyor ama su koşturanı yok.
bu sahneyi beğenen avi,shrenu ya yürüyor mu yoksa koşuyor mu karar siz değerli seyircilerin

Spoiler İçermektedir

gelelim colors tv ödül gecesine...ıshqbaaz en iyi dizi ödülünü alırken nakhul de vivi yle birlikte en popüler oyuncu ödülünü aldı.
veee shrenu...kırmızı senin renginçok yakşmış ah keşke yanında avi de olaydı...ama sorun değil hemen shopladılar.
siyah-kırmızı

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir

bayııldııımmm...

Spoiler İçermektedir

Spoiler İçermektedir
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş