Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Aşk Yeniden

Yanıtla

Aşk Yeniden kategorisinde Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 03-07-16, 06:21   #661
fuliş
Yönetmen

fuliş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2007
fuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond repute

Alıntı:
ACABA tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ayrılma sahneleri uzun sürmesi de etken oldu bence. Şaziment gözükmediği sırada benim için neredeyse bir efsane idi ilk görüldüğü vakit de öyle idi ama daha sonra karaktere yazılan senaryoyu beğenmedim.
Ethem Reis'e ne olduğunu bilen var mı? Vahit karakterini oynayan Tuncay Bey, Yılan Hikayes'inde efsanevi karakter olan Kürşat'ı canlandırmış idi o günden beri benim hayran duyduğum oyuncular arasında keşke biraz daha izleyebilsek idik diye düşünüyorum..
.
Bence de öyle, katılıyorum. Evet bak, Şaziment ortaya çıkana kadar zaten 2. sezon çok iyi gidiyordu. İlk başlarda evet yine çok fena değildi ama sonrasında dediğin gibi ben tahammül edemiyordum. Açıkçası televizyondan izlemediğim zamanlarda onun ve Ayfer&Darbeli sahnelerini atlayarak izliyordum.

Evet bak hadi yine Vahit karakterinden bir şekilde kurtulduklarını biliyoruz, tahmin edebiliyoruz en azından. Ama Ethem Reis'e nerede olduğuna ben de çok takılmıştım. Şevket olmadığı zamanlarda hep Ethem Reis'e emanet oluyordu tekne, onunla balığa çıkıyorlardı. Ama ne hikmetse birden kayboldu. Şevket hapse girdikten sonra özellikle yokluğunu çok hissettim. Orhan'ı geçtim, ama birden teknedeki herkes şirkete transfer oldu.
Bir de Şevket'in bu hapisten kaçma konusu da çok uzatıldı mesela bence.

Yani öyle, böyle, şöyle ama şu yönden çok seviniyorum ben; en azından bu olaylar dizinin sonuna kadar abartılıp işin içinden çıkılamaz bir hale gelmedi, finale doğru toparlanılıp güzel bölümler izledik ve güzel de bir final yaptılar. Severek izlediğim bir dizinin kötü bitmesini veya hiç final yapamadan bitmesini hiç istemezdim.
fuliş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 14-07-16, 00:43   #662
ACABA
Yönetmen

ACABA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2013
ACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond repute

Alıntı:
fuliş tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet bak hadi yine Vahit karakterinden bir şekilde kurtulduklarını biliyoruz, tahmin edebiliyoruz en azından. Ama Ethem Reis'e nerede olduğuna ben de çok takılmıştım. Şevket olmadığı zamanlarda hep Ethem Reis'e emanet oluyordu tekne, onunla balığa çıkıyorlardı. Ama ne hikmetse birden kayboldu. Şevket hapse girdikten sonra özellikle yokluğunu çok hissettim. Orhan'ı geçtim, ama birden teknedeki herkes şirkete transfer oldu.
Bir de Şevket'in bu hapisten kaçma konusu da çok uzatıldı mesela bence
Son bölümlerine öyle tam izlemedim ama izlediğim kadarıyla Ethem Reis'e ne olduğunu dair bir ipucu verilmedi halbu ki, bir iki cümle ile bu konu rahatlıkla kapatılabilirdi.
Şevket'in, hapishaneden kaçma sahnesi ise Organize İşler filmindeki bir sahneyi hatırlatsa bile sahne çok basit kaldığını söyleyebilirim.
ACABA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-09-16, 16:36   #663
nisanyagmuru_
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 15.09.2010
nisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond reputenisanyagmuru_ has a reputation beyond repute

arkadaslar ilk sezonu soluksuz izleyip ikinci sezon sikilanlardanim. final mi oldu ? yayindan mi kalkti ? bilgi verebilen olursa cok sevinirim
nisanyagmuru_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 26-09-16, 16:41   #664
fuliş
Yönetmen

fuliş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.01.2007
fuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond reputefuliş has a reputation beyond repute

Alıntı:
nisanyagmuru_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arkadaslar ilk sezonu soluksuz izleyip ikinci sezon sikilanlardanim. final mi oldu ? yayindan mi kalkti ? bilgi verebilen olursa cok sevinirim
İlk sezon kesinlikle çok sürükleyiciydi.. Sonra olaylar çok değişti fazla karıştı ve başka şeyler girdi araya..Geçtiğimiz sezon final yaptı dizi.. Aslında final yapması gerektiğini düşünüyordum ama yine de bitince üzüldüm..
fuliş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
buğra gülsoy, özge özpirinçci

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş