Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon
664 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Süper Moderatör NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    GS
    Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 11 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Standart Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.
    Konu NATY&FACU tarafından (13-10-15 Saat 14:08 ) değiştirilmiştir.

Benzer Konular
    Aşk Yeniden - Bölüm Resimleri
    Aşk Yeniden - Bölüm Resimleri Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısına ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır. Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.
    Aşk Yeniden - Bölüm Özetleri
    Aşk Yeniden - Bölüm Özetleri 1.Bölüm Yeni Dizi Dizide Özge Özpirinçci, ailesini karşısına alarak sevdiği adamın ardından Amerika’ya giden ve yeni doğan çocuğuyla ortada kalan Zeynep karakterini canlandırıyor. Buğra Gülsoy ise eğitim için gittiği Amerika’dan hayal kırıklığıyla dönen zengin bir ailenin oğlu Fatih’i oynuyor....
    Aşk Yeniden Bölüm Resimleri (Arşiv 1)
    Aşk Yeniden Bölüm Resimleri (Arşiv 1) Dizinin çekimleri başlamış.
    17 Yeniden (17 Again)
    17 Yeniden (17 Again) Tür : Komedi Gösterim Tarihi :19 Haziran 2009 Yönetmen : Burr Steers Senaryo : Jason Filardi Yapım : 2009 ABD 102 dk. Oyuncular
    Aşk Yeniden (TRT)
    Aşk Yeniden (TRT) Eski Eşlere Yeni Dizi! Yeni yayın döneminde Cihan Ünal ve Türkan Şoray 'Aşk Yeniden' ile ekranlarda olacak. 'Aşk Yeniden' yıllar önce ayrılmış iki insanın çocukları büyüdükçe artan sorumlulukları yüzünden daha sık bir araya gelmeleriyle oluşan komik durumu anlatıyor.Yani rol gereği eskinin...

Yönetmen ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Yeni resimler ekledim bu bölüm biraz dram ağırlıkta geçecek Fatih gerçeği söylerse Reis babasını karşısına alacak söylemezse Meryem annesini karşısına alacak Fatih, sen Selim'i de al Ertan'ın yanına git bence Neyse ben yine de bölümün mutlu biteceğini düşünüyorum...

Asistan adigezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    5615574

Bugün günlerden aşk yeniden.. Yeni bölüme yeni başlıkla giriyoruz. Hayırlı olsun yeni başlığımız. Umarım bölüm sonunda ters köşe oluruz. Tabi bizi mutlu edecek şekilde. Fatihciğimin yeni fotoğrafını ben pek beğendim. Selimcik eliyle telefona uzanmaya çalışıyor ve Şekercizade malikanesinden o fotoğraf. Yine Fatih&Selim ikilisi. Çok seviyorum bu ikisini ben.

Asistan gecem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İstanbul
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    23939355

Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler

Yönetmen ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı gecem_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler
    Bana da bu bölüm de çözülecekmiş gibi geliyor çözülsün ki, ana hikayeye geçelim o meşhur öpüşme sahnesi bu bölümde olacaksa şaşırmam.! Ama bu bölüm de en çok merak ettiğim Şaziment olacak

Yönetmen *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun

gecem_ ben de bir diğer Pollyanna'yım, merak etme

Alıntı adigezgi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatihciğimin yeni fotoğrafını ben pek beğendim. Selimcik eliyle telefona uzanmaya çalışıyor ve Şekercizade malikanesinden o fotoğraf. Yine Fatih&Selim ikilisi. Çok seviyorum bu ikisini ben.
    Ben de çok sevdim o fotoğrafı. O ikilinin beraber gelen fotoğrafları hep tatlı zaten. Her bölüm, olmadı iki bölümde bir Fatih&Selim sahnesi olsa tadından yenmez

Yalnız fotoğraf set arasında çekilmiş belli ki. Buğra ve Özge iyi alıştı ikizlere, kucaktan indirmiyorlar

İyi seyirler

Asistan adigezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    İzmir
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    5615574

Alıntı *Rose* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun

gecem_ ben de bir diğer Pollyanna'yım, merak etme

Ben de çok sevdim o fotoğrafı. O ikilinin beraber gelen fotoğrafları hep tatlı zaten. Her bölüm, olmadı iki bölümde bir Fatih&Selim sahnesi olsa tadından yenmez

Yalnız fotoğraf set arasında çekilmiş belli ki. Buğra ve Özge iyi alıştı ikizlere, kucaktan indirmiyorlar

İyi seyirler

O ikizlere bende alıştım. Geçen bölüm sahneleri azdı ve ben çok özledim. Düşünün yani. Özge ile Buğra ne yapsın?

Yönetmen chica20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949682

Yeni baslik hayirli ugurlu olsun. Güzel yorumlar ile dolup tassin insallah

Bu aksam nihayet yeni bölüm var. Cok heyecanliyim. Ben de bölümün güzel bitecegini düsünüyorum. Irem ve Mukaddes'in mors olacagini görücegiz yeniden

Bu arada Fadik&Birol da iyi fikirmis. Tuttum bunu

Yönetmen *Rose* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    TARDIS/221B Baker Street
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Fena değil aslında Fadik'le Birol. Ama Birol'un yaş kaçtı?

Fatih Zeynep'i yanağından öpmüş. Amacını yarılamış
    Çok güzel kare

Yönetmen nuro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Another Earth
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Zeynep sırf o gülleri gördü diye mi evden gitmeye karar verdi,pes diyorum.Zaten İrem olayında da sinir oldum,güvenmiyor çocuğa,beni aldatıyor moduna giriverdi hemen.Fadik bile daha çok güvenip inanıyor Fatih'e..Bu Meryem hep aralarına girecek.Fatih'in gerçekleri anlatması lazım ama arada Şevket var yaa,offf.
    Şimdi de İrem yazılı bileklik,Zeynep iyice deliye döndü.İrem Fatih'i Zeynep İrem'i takip ederken Fatih'in Meryem'le buluştuğu anlaşılmış olucak sanırım.Böylece Zeynep kendinden utanır,ne kadar saçmaladığını fark eder.

Zeynep'in yanlış anlaması yerine keşke Meryem'i görseydi ya,daha sorunsuz hallolurdu bu Meryem olayı..Neden böyle oldu

Sayfa 1/67 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri