Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > Aşk Yeniden

Yanıtla

Aşk Yeniden kategorisinde Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 07-04-15, 15:59   #1
NATY&FACU
Süper Moderatör

NATY&FACU kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
NATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond reputeNATY&FACU has a reputation beyond repute
Varsayılan Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Son Güncelleme ; NATY&FACU : 13-10-15 tarihinde saat 15:08
NATY&FACU Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 19:21   #2
ACABA
Yönetmen

ACABA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2013
ACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond repute

Yeni resimler ekledim bu bölüm biraz dram ağırlıkta geçecek Fatih gerçeği söylerse Reis babasını karşısına alacak söylemezse Meryem annesini karşısına alacak Fatih, sen Selim'i de al Ertan'ın yanına git bence Neyse ben yine de bölümün mutlu biteceğini düşünüyorum...
ACABA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 19:50   #3
adigezgi
Asistan

adigezgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.03.2012
adigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond repute

Bugün günlerden aşk yeniden.. Yeni bölüme yeni başlıkla giriyoruz. Hayırlı olsun yeni başlığımız. Umarım bölüm sonunda ters köşe oluruz. Tabi bizi mutlu edecek şekilde. Fatihciğimin yeni fotoğrafını ben pek beğendim. Selimcik eliyle telefona uzanmaya çalışıyor ve Şekercizade malikanesinden o fotoğraf. Yine Fatih&Selim ikilisi. Çok seviyorum bu ikisini ben.
adigezgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 21:10   #4
gecem_
Asistan

gecem_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.06.2007
gecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond reputegecem_ has a reputation beyond repute

Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler
gecem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 21:14   #5
ACABA
Yönetmen

ACABA kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2013
ACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond reputeACABA has a reputation beyond repute

Alıntı:
gecem_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni başlık hayırlı olsun

Ben bu akşamın sonunda yüzümüzün güleceğine inanıyorum. Dikkat ettim de, bundan önceki 8 bölüme bakarsak her bölüm bir ana temanın etrafında dönüyor ve bölüm sonunda o konu çözülmüş oluyor. Mesela Selim'in kaçırılması, Selin'in kaçırılması, Ertan'ın gelişi.. Elimizde somut örnekler varken benim içimden stres olmak, ay ağlaklı acıklı bir bölüm izleyeceğiz, entrikalar, yanlış anlaşılmalar havada uçuşacak gibi şeyler düşünmek gelmiyor açıkçası

Bende iyice Pollyanna'ya bağladım ama napayım bu cesareti de bana AY ekibi verdi

Herkese şimdiden iyi seyirler
Bana da bu bölüm de çözülecekmiş gibi geliyor çözülsün ki, ana hikayeye geçelim o meşhur öpüşme sahnesi bu bölümde olacaksa şaşırmam.! Ama bu bölüm de en çok merak ettiğim Şaziment olacak
ACABA Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 22:06   #6
*Rose*
Yönetmen

*Rose* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2006
*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute

Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun

gecem_ ben de bir diğer Pollyanna'yım, merak etme

Alıntı:
adigezgi tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fatihciğimin yeni fotoğrafını ben pek beğendim. Selimcik eliyle telefona uzanmaya çalışıyor ve Şekercizade malikanesinden o fotoğraf. Yine Fatih&Selim ikilisi. Çok seviyorum bu ikisini ben.
Ben de çok sevdim o fotoğrafı. O ikilinin beraber gelen fotoğrafları hep tatlı zaten. Her bölüm, olmadı iki bölümde bir Fatih&Selim sahnesi olsa tadından yenmez

Yalnız fotoğraf set arasında çekilmiş belli ki. Buğra ve Özge iyi alıştı ikizlere, kucaktan indirmiyorlar

İyi seyirler
Eski 07-04-15, 22:28   #7
adigezgi
Asistan

adigezgi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 11.03.2012
adigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond reputeadigezgi has a reputation beyond repute

Alıntı:
*Rose* tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Yeni başlık hayırlı uğurlu olsun

gecem_ ben de bir diğer Pollyanna'yım, merak etme

Ben de çok sevdim o fotoğrafı. O ikilinin beraber gelen fotoğrafları hep tatlı zaten. Her bölüm, olmadı iki bölümde bir Fatih&Selim sahnesi olsa tadından yenmez

Yalnız fotoğraf set arasında çekilmiş belli ki. Buğra ve Özge iyi alıştı ikizlere, kucaktan indirmiyorlar

İyi seyirler

O ikizlere bende alıştım. Geçen bölüm sahneleri azdı ve ben çok özledim. Düşünün yani. Özge ile Buğra ne yapsın?
adigezgi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 07-04-15, 22:50   #8
chica20
Yönetmen

chica20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.02.2009
chica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond reputechica20 has a reputation beyond repute

Yeni baslik hayirli ugurlu olsun. Güzel yorumlar ile dolup tassin insallah

Bu aksam nihayet yeni bölüm var. Cok heyecanliyim. Ben de bölümün güzel bitecegini düsünüyorum. Irem ve Mukaddes'in mors olacagini görücegiz yeniden

Bu arada Fadik&Birol da iyi fikirmis. Tuttum bunu
Eski 07-04-15, 22:59   #9
*Rose*
Yönetmen

*Rose* kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.08.2006
*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute*Rose* has a reputation beyond repute

Fena değil aslında Fadik'le Birol. Ama Birol'un yaş kaçtı?

Fatih Zeynep'i yanağından öpmüş. Amacını yarılamış
Çok güzel kare
*Rose* Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-04-15, 01:17   #10
nuro
Yönetmen

nuro kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 31.10.2006
nuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond reputenuro has a reputation beyond repute

Zeynep sırf o gülleri gördü diye mi evden gitmeye karar verdi,pes diyorum.Zaten İrem olayında da sinir oldum,güvenmiyor çocuğa,beni aldatıyor moduna giriverdi hemen.Fadik bile daha çok güvenip inanıyor Fatih'e..Bu Meryem hep aralarına girecek.Fatih'in gerçekleri anlatması lazım ama arada Şevket var yaa,offf.
Şimdi de İrem yazılı bileklik,Zeynep iyice deliye döndü.İrem Fatih'i Zeynep İrem'i takip ederken Fatih'in Meryem'le buluştuğu anlaşılmış olucak sanırım.Böylece Zeynep kendinden utanır,ne kadar saçmaladığını fark eder.

Zeynep'in yanlış anlaması yerine keşke Meryem'i görseydi ya,daha sorunsuz hallolurdu bu Meryem olayı..Neden böyle oldu

Bookmarks

Etiketler
buğra gülsoy, özge özpirinçci

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 3 (0 üye ve 3 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş