Sayfa 67/67 İlkİlk ... 17576364656667
664 sonuçtan 661 ile 664 arası

Konu: Aşk Yeniden - Bölüm Yorumları

Yönetmen fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı ACABA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrılma sahneleri uzun sürmesi de etken oldu bence. Şaziment gözükmediği sırada benim için neredeyse bir efsane idi ilk görüldüğü vakit de öyle idi ama daha sonra karaktere yazılan senaryoyu beğenmedim.
    Ethem Reis'e ne olduğunu bilen var mı? Vahit karakterini oynayan Tuncay Bey, Yılan Hikayes'inde efsanevi karakter olan Kürşat'ı canlandırmış idi o günden beri benim hayran duyduğum oyuncular arasında keşke biraz daha izleyebilsek idik diye düşünüyorum..
    .
    Bence de öyle, katılıyorum. Evet bak, Şaziment ortaya çıkana kadar zaten 2. sezon çok iyi gidiyordu. İlk başlarda evet yine çok fena değildi ama sonrasında dediğin gibi ben tahammül edemiyordum. Açıkçası televizyondan izlemediğim zamanlarda onun ve Ayfer&Darbeli sahnelerini atlayarak izliyordum.

Evet bak hadi yine Vahit karakterinden bir şekilde kurtulduklarını biliyoruz, tahmin edebiliyoruz en azından. Ama Ethem Reis'e nerede olduğuna ben de çok takılmıştım. Şevket olmadığı zamanlarda hep Ethem Reis'e emanet oluyordu tekne, onunla balığa çıkıyorlardı. Ama ne hikmetse birden kayboldu. Şevket hapse girdikten sonra özellikle yokluğunu çok hissettim. Orhan'ı geçtim, ama birden teknedeki herkes şirkete transfer oldu.
    Bir de Şevket'in bu hapisten kaçma konusu da çok uzatıldı mesela bence.

Yani öyle, böyle, şöyle ama şu yönden çok seviniyorum ben; en azından bu olaylar dizinin sonuna kadar abartılıp işin içinden çıkılamaz bir hale gelmedi, finale doğru toparlanılıp güzel bölümler izledik ve güzel de bir final yaptılar. Severek izlediğim bir dizinin kötü bitmesini veya hiç final yapamadan bitmesini hiç istemezdim.

Yönetmen ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949677

Alıntı fuliş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bak hadi yine Vahit karakterinden bir şekilde kurtulduklarını biliyoruz, tahmin edebiliyoruz en azından. Ama Ethem Reis'e nerede olduğuna ben de çok takılmıştım. Şevket olmadığı zamanlarda hep Ethem Reis'e emanet oluyordu tekne, onunla balığa çıkıyorlardı. Ama ne hikmetse birden kayboldu. Şevket hapse girdikten sonra özellikle yokluğunu çok hissettim. Orhan'ı geçtim, ama birden teknedeki herkes şirkete transfer oldu.
    Bir de Şevket'in bu hapisten kaçma konusu da çok uzatıldı mesela bence
    Son bölümlerine öyle tam izlemedim ama izlediğim kadarıyla Ethem Reis'e ne olduğunu dair bir ipucu verilmedi halbu ki, bir iki cümle ile bu konu rahatlıkla kapatılabilirdi.
    Şevket'in, hapishaneden kaçma sahnesi ise Organize İşler filmindeki bir sahneyi hatırlatsa bile sahne çok basit kaldığını söyleyebilirim.

Set Görevlisi nisanyagmuru_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    9426189

arkadaslar ilk sezonu soluksuz izleyip ikinci sezon sikilanlardanim. final mi oldu ? yayindan mi kalkti ? bilgi verebilen olursa cok sevinirim

Yönetmen fuliş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yer
    Kuşadası
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Bahsedilme
    0 Mesaj
    Tecrübe Puanı
    42949684

Alıntı nisanyagmuru_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ilk sezonu soluksuz izleyip ikinci sezon sikilanlardanim. final mi oldu ? yayindan mi kalkti ? bilgi verebilen olursa cok sevinirim
    İlk sezon kesinlikle çok sürükleyiciydi.. Sonra olaylar çok değişti fazla karıştı ve başka şeyler girdi araya..Geçtiğimiz sezon final yaptı dizi.. Aslında final yapması gerektiğini düşünüyordum ama yine de bitince üzüldüm..

Sayfa 67/67 İlkİlk ... 17576364656667

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri