Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Benden Baba Olmaz

Yanıtla

Benden Baba Olmaz kategorisinde Benden Baba Olmaz konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-08-09, 23:34   #631
LamiAslı
Yönetmen

LamiAslı kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.01.2009
LamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond reputeLamiAslı has a reputation beyond repute

Ben geçen yaz da izledim son bölümünü izleyememiştim bu sefer de aynısı oldu.
Çok üzüldüm,çok güzel bir yapımdı.
Eski 23-08-09, 17:08   #632
luciapink
Oyuncu

luciapink kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.08.2006
luciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond reputeluciapink has a reputation beyond repute

bu diziyiyi normal yayın döneminde de sonradan tekrarları verildiğindede izlemiştim ve gerçekten çok güzel bir diziydi oyuncu kadrosuyla gerek senaryosuyla... ama tutturmuşlar bir reyting sonucu diye böyle kaç diziyi yok ettiler, izlenmeyecek saçma sapan dizileride 3. 4. sezona kadar taşısınlar bakalım
luciapink Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-08-09, 17:46   #633
itrr
Yönetmen

itrr kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.05.2007
itrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond reputeitrr has a reputation beyond repute

Alıntı:
luciapink tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu diziyiyi normal yayın döneminde de sonradan tekrarları verildiğindede izlemiştim ve gerçekten çok güzel bir diziydi oyuncu kadrosuyla gerek senaryosuyla... ama tutturmuşlar bir reyting sonucu diye böyle kaç diziyi yok ettiler, izlenmeyecek saçma sapan dizileride 3. 4. sezona kadar taşısınlar bakalım
bbo'nun reytingleri o kadarda kötü diildi yani reytinglerini star kendi düsürdü 2-3 haftada bi yayınlayarak insanlar ztn bi hafta yayınlanmayınca kaldırıldı sanıyor.. mac ugruna yayınlamadılar ama neden gününü değistirmediler anlayamıyormm yazık ettiler
Eski 24-08-09, 01:13   #634
mss.ecem
Yönetmen

mss.ecem kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 16.09.2007
mss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond reputemss.ecem has a reputation beyond repute

Tekrarları yayınlanıyordu onu da kaldırdılar galiba , cuma gunu tv'yı actım ama baba ocagı'nı koymuslar o o saatte..
Acaba Persembe gunu yayınlanan bolum fınal mıydı ?yarıda kesmıslerdi ama hangı bolumde oldugunu hatırlamıyorum...
mss.ecem Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-08-09, 02:32   #635
gamzee_serap
Asistan

gamzee_serap kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.07.2007
gamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond reputegamzee_serap has a reputation beyond repute

Alıntı:
mss.ecem tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Tekrarları yayınlanıyordu onu da kaldırdılar galiba , cuma gunu tv'yı actım ama baba ocagı'nı koymuslar o o saatte..
Acaba Persembe gunu yayınlanan bolum fınal mıydı ?yarıda kesmıslerdi ama hangı bolumde oldugunu hatırlamıyorum...
evet canım perşembe günü yayınlanan finaldi
ve 16.bölümdü devam etmesini isterdim
gamzee_serap Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-08-09, 00:29   #636
fatihmehmet
Asistan

fatihmehmet kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.08.2008
fatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond reputefatihmehmet has a reputation beyond repute
Question

çok guzel çok eğlenceli bir diziydi ya=)
tekrarlarını da ızledım aslında devam edebilirmiş ya çok guzel gidiyodu.......
üstelik bitmedi tam olarak olaylar ya.........

DiziFilm Yönetimi
fatihmehmet Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-09-09, 03:19   #637
nazlıArda
Set Görevlisi

nazlıArda kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 12.09.2009
nazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond reputenazlıArda has a reputation beyond repute

diziyi severek izliordum bu dizininde sonu tıpkı babaocağı gibi yarıda kesilerek oldu star ve atv böyle şeleri hep yapıor bide bilmiorm emin deilim ama snırım yapımcı şirketle star anlaşamadığı içn bitirmişlerdi öyle hatırlıorm
nazlıArda Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-11-10, 20:01   #638
^ESRA^
Asistan

^ESRA^ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 17.09.2010
^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute^ESRA^ has a reputation beyond repute

İzlenmediği için uyduruk bir final yaptılar.Halbuki çok severdim ben diziyi.
Keşke bitmeseydi.Ama rating mücadelesinden galip çıkamadı
Eski 13-02-13, 00:29   #639
barçın
Oyuncu

barçın kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.08.2009
barçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond reputebarçın has a reputation beyond repute
Exclamation

eskiden ara ara takip ediyordum sonra 16 bölümü indirip izlemeye başladım

ama ve lakin dizi mutlu son ile bitti sanıyordum vapurda başlayan aşk vapurda düğün sahnesi ile sonlandı gibi kalmış aklımda son bölüm bitince yerle bir oldum

demek ki hayal gücüm öyle bitmesini istemiş zamanında ve öyle kalmış aklımda

dizi hiç bi zaman sıkmadı keşke final çekilseydi ama normal bölümü final olarak yayınladılar ne deyim saygısızlık...

bu arada sevil ve soner'in sarılarak uyumaları çok ama çok güzeldi keşke mutlu hallerini biraz daha görebilseydik

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş