Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Diğer Eski Diziler (multimedya´li basliklar) >
A - B
> Asmalı Konak

Yanıtla

Asmalı Konak kategorisinde Asmalı Konak Bölüm Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 22-10-14, 01:01   #351
benhur esther
Set Görevlisi

benhur esther kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.03.2011
benhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond reputebenhur esther has a reputation beyond repute

Alıntı:
yaqmuur tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bastan izlemeye basladim; yine ve yeniden..
herseyiyle efsane bir dizi asmali konak.
Bence de cok kaliteli ,fenomen bir diziydi ..unutulmazlar arasında olacak her zaman.
benhur esther Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-11-14, 18:15   #352
KübraYasemin
Yönetmen

KübraYasemin kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2006
KübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond reputeKübraYasemin has a reputation beyond repute

Dün yine video sitelerinde dolanırken yanda Asmalı Konak Video suna denk geldim hemen izlim yine biraz diye düşündüm, izledikcede nekadar güzel bir dizi olduğunun tekrar farkına vardım ahhh ahh..

Sonunda Bahar hasta olunca çok duygulu sahneler oldu ama tümü ile çok güzel bir diziydi gerçektende Seymen Bahar aşkı bir başkaymış.
Seymenin kıskançlıkları Baharın hareketleri, kavgaları barışmaları harikaymış tümü ile. Galiba yine olsa yine izlerim diyebileceğim bir dizi
Eski 23-09-16, 17:23   #353
WarriorWarrior
Guest

Bu diziden aklimda kalan muthis muzikleri ile tartismasiz rolunu yasayan ipek tuzcuoglu olmus... Oyle bir nefret ederdik ki dicleden... Ama beline sarkittigi altin sarisi saclarini kiskanmaktan da geri kalmazdim. saka maka o kadar nefret ederdim ki dicleden, ipek cocuklugumun kabus kadiniymis..
Bir digeri de boyle mi olacaktidaki sebnem. onu izlemeyi dusunmuyorum tekrardan, zira oyuncu degisikligi yapilinca konsantrasyonum bozuluyor: misal hande ataizinin rolunu ceyda duvenci devralmisti...

Cocuklugumun kabus adami da emre kinaydir. hatta duruyenin gugumlerinde bir araya gelmisti ipekle emre dimi. ikisinin yillar sonra komedide oynayacagini bilebilseymisim kucukken keske, daha az korkarmisim onlardan. zaten cocuklara neden erol tas filmleri falan izlettirilir ki.
  Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-12-16, 00:07   #354
A.Konak
Süper Moderatör

A.Konak kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.11.2005
A.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond reputeA.Konak has a reputation beyond repute

a2'de şu an asmalı konak var. ilk bölüm.
Eski 12-12-16, 19:31   #355
fulistug
Asistan

fulistug kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.03.2007
fulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond reputefulistug has a reputation beyond repute

Sanırım atv her pazar akşam 21.30'da yeniden yayınlamaya başlayacak. Bugün fragmanını gördüm. Hayırlısı bakalım
Eski 13-12-16, 21:13   #356
anka8
Oyuncu

anka8 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.06.2009
anka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond reputeanka8 has a reputation beyond repute

Merhaba

A2 de tekrarı başlayınca bi bakayım eski bölümlere dedim ama o popüler Video paylaşım sitesinden başka bir yerde bölümleri bulamadım. Ve maalesef orada da çoğu zaman sahneler kesilmiş, tamamlanmadan başka yere atlıyor, fonda bi şarkı çaldığında videonun sesi gidiyor vs çok problemli.

En basitinden 1.bölümde Seymen-Bahar-Duygunun gittiği akşam yemeği bile yarıda kesilmiş.. Seymen kaza yaptığında Baharın rüya sahnesi, Baharın otelde resim yapma kavgasında ateşlendikten sonra Seymenin eve geldiği, Seymenin sürpriz yapıp otele Hayat adını verdiği ve tabela asıldığı sahne vs. Hepsi kırpılmış

Bölümlerin tam ve düzgün seyredebilir halde olduğu bir adres bilen bana özelden ulaşabilir mi?

Veya.. Dizinin eski arşivini de biraz karıştırdım..zamanında çıkan vcdleri alanlar olmuş.. onların bazı yerlerde bölümleri paylaşması mümkün müdür acaba?

Ya da hiç olmazsa buraya bahsettiğim sahnelerden replikler yazmaları..

anka8 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Etiketler
asmalı konak, nugül yeşilçay, seymen&bahar, tek efsane, özcan deniz

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş