Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > NETFLIX

Yanıtla

NETFLIX kategorisinde 13 Reason Why (Netflix) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 30-08-17, 00:22   #41
AsLı^han
Oyuncu

AsLı^han kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2010
AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute

"Ve onu özlüyorum. Onu deli gibi özlüyorum.
Dünyanın büyük bir parçası yok olup gitti ve herkes hayatına devam ediyor.
En kötüsü de yapabileceğim hiçbir şey yok."

Eski 15-09-17, 01:04   #42
AsLı^han
Oyuncu

AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute

"See You Monday?"
"Yeah."

AsLı^han Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-09-17, 01:13   #43
ouzdefne
Yönetmen

ouzdefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2011
ouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond repute

I didn’t deserve to be with someone like you.
I never would. I would have ruined you.
It wasn’t you. It was me and everything that’s happened to me.
Eski 22-09-17, 00:10   #44
cgulusoy
Asistan

cgulusoy kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.08.2016
cgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond reputecgulusoy has a reputation beyond repute

son bir kaç aydır herkesin ağzında bir 13rw dizisi olunca izlemeden edemedim
tipik bir amerikan ergen dizisi diye düşündüm başta fakat ilk bölümünü gerçekten çok beğendim. Farklı bir konusu var,bir de oyuncuların hepsi rollerine cuk oturmuşlar. Sanki bir belgesel çekiliyormuş hissi yarattı.
İlk bölümlerini inanılmaz heyecanla izledim,her bölüm artık clayin kasedi çıksın diye bekledim. Bu da diziyi bir gün de bitirmeme sebep oldu. Yer yer ağladım yer yer bu dünya,gençlik nereye gidiyor diye düşündüm.
Güzel dizi öneririm mutlaka
cgulusoy Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-09-17, 01:45   #45
AsLı^han
Oyuncu

"Yapamadım, ona söyleyemedim.
Ona sarılamadım."

AsLı^han Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 15-10-17, 03:05   #46
hande9413
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 26.09.2017
hande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond repute

Psikolojik olarak sıkıntılı bir dönemde izlediğim için ayrı bir etkiledi beni. İntihara özendiriyor eleştirilerine katılmasam da özellikle intihara meyilli insanlar için çok ama çok tehlikeli bir dizi. Bunu çok net bir şekilde söyleyebiliyorum.
İntihar etmeyi düşünmeyenler içinse tam tadında bence. Sürekli 9-13 yaşa hitap eden şeylerden bıktık resmen. Kan revan ortalığın birbirine girmesi gereken filmlerde bile kanın olmadığı bir dönemdeyiz. Bu dizi gerçekten cesur. Ama tehlikeli. Ve söyledikleri kadar masum değiller.
hande9413 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 25-10-17, 23:09   #47
ouzdefne
Yönetmen

ouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond repute

‘ Sometimes the future doesn’t unfold the way you think it will. ‘
ouzdefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 04-12-17, 23:32   #48
ouzdefne
Yönetmen

At that moment, everything was perfect.
And for the first time, in a long time, I could imagine a future where I was happy.
How g o o d life could be. And I know you felt it too.
ouzdefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş