Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > TLC Dizileri

Yanıtla

TLC Dizileri kategorisinde Teen Wolf konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 15-10-17, 03:40   #531
hande9413
Set Görevlisi

Giriş Tarihi: 26.09.2017
hande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond reputehande9413 has a reputation beyond repute

Son sezonuna hala başlamadım.. Ergenlik dönemimden kalan dizilerden biri. Bitirirsem o dönemde resmi olarak bitecekmiş gibi geliyor. Heyecanla oturup deli gibi izlediğim 10 a yakın diziyi bıraktım öylece. Evde kanatsız kuşlar izliyorum
hande9413 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 22-10-17, 08:22   #532
summer___17
Yönetmen

summer___17 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.07.2006
summer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond reputesummer___17 has a reputation beyond repute

Son bölümleri peş peşe izleyerek sonunda final bölümü de dahil bitirdim. Sadece diyeceğim bunca stiles ve lydia çiftini bunca sene bekle 6. sezonun Bi 13. bölümünde doğru düzgün sahnesi olsun 6. sezon 2. yarıda sahne yok denecek kadar az hatta bildiğin yok. Jackson'u gören Lydia'nın tepkisi Stiyles'i görünceden bile daha çok yer kapladı dizide. Scott Malia bile dizinin 6. sezon 2. yarısında çift olmasına rağmen Stiles ve Lydia'dan çok çok sevgili sahneleri oldu
Eski 23-10-17, 21:05   #533
AsLı^han
Oyuncu

AsLı^han kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.10.2010
AsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond reputeAsLı^han has a reputation beyond repute

Efsanem bitti.
Ben bu diziye başladığımda 4.Sezonu yeni başlamıştı.
Başlama sebebimse internette gezerken 3x15 deki Stiles'ın Lydia'ya aşk dolu bakışıydı.
Bir bakış beni bu diziyi izlemeye itmişti.
Ben TW'u Stiles yüzünden sevdim. Onun aşkı yüzünden sevdim.
Keşke finalde de bunu biraz daha görebilseydik.
Yine de benim için yeri hep ayrı olacak.

STYDİA ~

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş