Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Sinema - Tiyatro > Sinema Film Arşivi > Bollywood

Yanıtla

Bollywood kategorisinde My Name Is Khan (Benim Adım Khan-2010) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 25-03-16, 17:57   #1
gecekilidi
Asistan

gecekilidi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.01.2013
gecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond reputegecekilidi has a reputation beyond repute
Varsayılan My Name Is Khan (Benim Adım Khan-2010)

Yönetmen: Karan Johar
Yapımcı:Karan Johar, Shahrukh Khan
Senarist: Karan Johar, Shibani Bathija
Oyuncular: Shahrukh Khan, Kajol,Jimmy Shergill,Sonya Jehan,Sheetal Menon

Rızvan Khan (Shahrukh Khan) kücüklüğünü annesiyle Mumbai'da ıssız bi yerde geçiren asperger sendromu hastası bir müslümandır. Yetişkin yaşına gelince Amerika'ya kardeşinin yanına taşınır ve Mandira (Kajol) ile tanışıp evlenir. Fakat 11 eylül olaylarından sonra müslüman Rızvan'ın hayatı daha da zorlaşacaktır. Bir trajedinin ardından Mandira ile ayrılan Rızvan, Mandira'yı yeniden kazanmak için uzun bir yolculuğa çıkar.
Eski 15-07-16, 15:02   #2
*mirage*
Guest

Varsayılan alıntı,uba

Dün kaçıncı kere izledim yine hatırlamıyorum.. Bir film boğazıma kadar mutluluk gözyaşları getiriyor, işte o bu film.

Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-17, 17:08   #3
pemboş
Yönetmen

pemboş kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.04.2008
pemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntıdırlar,uba

nasıl bir film di bu kackere izledigimi hatırlamıyorum srk ve kajol farkı

pemboş Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-17, 17:25   #4
pemboş
Yönetmen

pemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond reputepemboş has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntıdırlar,uba

Eski 03-08-17, 23:06   #5
pemboş
Yönetmen

Varsayılan alıntıdırlar

Eski 21-08-17, 17:05   #6
pemboş
Yönetmen

Varsayılan alıntıdırlar

Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş