Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > İçerde

Kapalı Konu

İçerde kategorisinde İçerde (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 21-12-16, 23:14   #1001
okyanuuss
Yönetmen

okyanuuss kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.12.2012
okyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond reputeokyanuuss has a reputation beyond repute

Ben bu hikayede Sarpla Mert'in birbirlerine kıl olma hallerini anlayamıyorum. Özellikle de Sarp'ın.. Hadi Mert'in yetiştiği ortam belli, mafyaya da çalışıyor, sevgi kelebeği olarak da büyümemiş. Sarp'a da gıcık kapmış olabilir, onu kıskanmış olabilir; bu sebeplerden de ondan hoşlanmıyordur. Sarp da Mert'ten hoşlanmıyordur buna tamamım da bu derece düşmanca davranmasını anlamıyorum. Sonuçta Sarp en nihayetinde polis. Mert de polis. Sarp'ın Mert'in mafyaya çalıştığından haberi de yok, hatta ondan şüphelendiği falan da yok. Kendi dünyası da karışık, hal böyleyken Mert'in annesine yardım etmesinden bile rahatsız oluyor. Bana sahici gelmiyor bu durumlar. Altı doldurulamadı çünkü.. Bari okul arkadaşıyken yaşadıkları çok tatsız durumlar olsaydı. Ama o günlere dair flashback de gösterilmiyor. O yüzden bu düşmanlığı anlayamıyorum. Tamam ilerde gerçekler ortaya çıkınca drama yapmak istiyorlar (iki düşman, kardeş olduğunu öğreniyor falan filan) ama şu anki hallerinin altı doldurulsun..

Yusuf Müdür'ün ölmeyeceği düşünülüyor ama emin olamıyorum. Hiç belli olmaz bunların işine. Kalbinden de vuruldu zaten. Ölmez umarım.

Neyse ki Alyanak hala yaşıyor. Celal'e kıyak yapsın, Celal de onu affetsin istiyordum. Öyle de oldu gibi.. Ama sonrasında tekrar Celal'in adamı olsun istiyordum. Alyanaksa affet beni, gözünün önünden yok olayım dedi. Havuz başı ikilisi ayrılmasın birbirinden Gerçi Celal'e de hiç belli olmaz. Hiç tekin bakmadı Alyanak'a.. Onu affetmeyip yine ölüm fermanını verebilir.

Sarp'ın patronluğu kısa sürdü. Tek bölümlük olacağını düşünmemiştim. Geçen bölümün sonundaki o artistçe duruş boşuna mıydı yani? Eee neye hizmet etti bu plan? Yine elde var sıfır. Hatta Yusuf da gitti elden..

Fragmanda Sarp yüz milyonuncu kez geliyorum Celal diyor. Sonuç; gelemedi Tamam Celal'in yakalanıp hapse tıkılmasına veya ölmesine daha var ama Celal'in de planları suya düşsün, yenildiği durumlar olsun. Polis kanadının ve Sarp'ın da kazandığı bir şeyler olsun. Ne bileyim işte Celal para kaybına uğrasın, planları suya düşsün, mor olsun bir şeyler olsun. Günün sonunda kazanan habire Celal olmasın. Güya yeni bölümde kafasına silah dayancak ama boş bir sahne olduğunu biliyoruz. Bir haltlar olmayacak.

Davut son zamanlarda daha aktif oldu. İyi de oldu aslında. Lakin bu derece de Malkoçoğlu'nun beşinci kuşaktan torunu olduğu gösterilmeseydi Kara Murat'ın torunu muydu acaba Kara Davut

Diğer tarafta da Coşkun, Mertle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor Mert'i ezim ezim ediyor Habire Mert'e nanik yapıyor Ulan Mert onca zaman Coşkunla yaşadın ama düşmanını hiç tanıyamamışsın. Dışarda pusu kursan daha iyiydi. Her zaman içerde olmak işe yaramıyor

Yusuf Müdür istifa edecek de ya da ölecek de Mert de onun yerine geçecek. Hadi yaa Böyle bir şeyler yazmazlar umarım. Hiç akıl mantık işi mi acaba? Yeni mezun olmuş bir polis, bir müdürün istifası ile müdürün yerine geçecek bababababa Yusuf Müdür giderse yerine kıdemli başka birisi gelir bu kadar basit. Yeni bir polise hadi diyelim bir iki senelik bir polise bir müdürün yetkileri verilir mi hiç? Nerenin polisi bunlar? Sorularım şimdilik bu kadar

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş