Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > İçerde

Kapalı Konu

İçerde kategorisinde İçerde (Arşiv 1) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 23-06-16, 12:17   #11
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli aynı dizide!
Raninitv

Ay Yapım'ın henüz hangi kanalda yayınlanacağı netleşmeyen yeni sezon dizisinin ikinci erkek başrol oyuncusu için Aras Bulut İynemli ile anlaştığını bugün Hürriyet-Kelebek yazarı Sinem Vural duyurdu. Ertan Kurtulan ve Toprak Karaoğlu'nun kaleme aldığı senaryo birbirinden farklı ailelerde büyütülen Sarp ve Mert (eğer yayına çıkarken karakter isimleri de değiştirilmezse) adında iki kardeşin hikayesine odaklanacak. Bir polisiye- suç draması olan projeyi Uluç Bayraktar yönetecek.

Dizinin Ekim ayında yayında olması bekleniyor. Adı "İçeride" olan senaryonun yayına hangi isimle çıkacağı ise henüz kesinlik kazanmamış.

Gelişmeleri bildireceğiz..
Eski 24-06-16, 00:05   #12
joshuajeanne
Asistan

joshuajeanne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.11.2013
joshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond repute

Partner için Hazal Kaya ve Farah Zeynep isimleri geçiyorken Aras Bulut'un kadroya dahil olması guzel oldu. Bu iki kadın da Aras ile calismis isimler. Hazal da hem Cagatayla hem Arasla harika partner olmustu.
joshuajeanne Çevrimdışı  
Eski 24-06-16, 03:36   #13
trueblue
Yönetmen

trueblue kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 02.02.2005
trueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond reputetrueblue has a reputation beyond repute

Aras Bulut İynemli, Çağatay Ulusoy'un ayarında denginde bir oyuncu, ikisinin karşılıklı oynaması iyi bir denge yaratır.

Jack Nicholson ve Alec Baldwin'in yerine hangi oyuncular seçilecek acaba?

Alıntı:
joshuajeanne tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Partner için Hazal Kaya ve Farah Zeynep isimleri geçiyorken Aras Bulut'un kadroya dahil olması guzel oldu. Bu iki kadın da Aras ile calismis isimler. Hazal da hem Cagatayla hem Arasla harika partner olmustu.
joshuajeanne canığm, o zaman bu dizi de Hazal Kaya ve Farah Zeynep rol almamalı. Çünkü eski diziler ile çağrışım yapar izleyicinin gözünde. Karakterlerni inandırıcılıkları azalır.
Eski 24-06-16, 15:41   #14
joshuajeanne
Asistan

joshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond reputejoshuajeanne has a reputation beyond repute

Alıntı:
WarriorWarrior tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aras muhtemelen andy launun rolunuuu canlandiracaktir. Iceride olarak adi degisen dizi benim icin tamamen bitmisti ama arasim bulutum benim zayif yanim. Ustelik bir hata yapmayip surec filmle calismamasina cok sevindim. Bide seda bakan diyolardi, ben wefad...

Hazal kaya aras bulutla cok uzun bi sure rol almasa da cagatay ulusoy ile 3 sezon oynamisligi var bildigim. Bence hazal-cagatay olmamali. Farah zeynep de, aras bulut acisindan olumsuz bence. Biz onerilere baslayalim. ece cesmioglunu onermek terbiyesizligini yapacagim cunku ece turkiyenin en yetenekli genc yildizlarindandir ve bu aralar dizisi yok. )
Ama Ece de Aras ile partner olmustu ÖBGZK son sezonu.

Başka da isim kalmıyor sanki ben Farah veya Hazal'ı gormekten mutlu olurum. Hazal cok olur gibi gelmiyor sanki Farah olacak.

Hazal gerçi Kara Sevda Nihan rolü için de teklif almıştı. Onun yerine Maral'ı tercih ederek bariz hata yaptı. "Ay yapım'a döneyim" gibi bir gayesi yok belli ki. Ayrıca artık oyunculuğu cok da salladığını dusunmuyorum, son dizilerinin hic birinin tutmayisi sevkini kirmis olmali. Hepsi de iyi konulu senaryo kurbanı dizilerdi gerci.

Bu diziye dönecek olursak "İçeride" ismi de kesin degilmis ama Köstebek'ten cok daha iyi bir isim. Köstebek bana Kertenkele gibi dusuk butceli kötü komedi dizileri vb cagirisimi yaptı. Izleyesim yoktu. İçeride ise daha gizemli daha iyi produksiyon cagirisimi yapiyor. 20 Dakika, Son vb. Ki zaten öyle olacak.
joshuajeanne Çevrimdışı  
Eski 27-06-16, 16:52   #15
baranelif
Yardımcı Yönetmen

baranelif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2009
baranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond repute

bu dizi atv olur işallah cok istiyorum ay yapım kanımca 3 dizi yapar atv için biri kenan
diğeri çagatay 3 de süprisolaçak duyumlar var
atv seneye bomba diziler yapacak 4 dizisi var yeni dizilerini cok merak ediyorum
Eski 23-07-16, 18:28   #16
baranelif
Yardımcı Yönetmen

baranelif kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 05.11.2009
baranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond reputebaranelif has a reputation beyond repute

Duyduguma gore Ay yapim yeni sezonda atv ye 4 tane dizi yapacakmis.Atv dizilerine dikkat. Elinde simdiden 4 ay yapim projesi varsa mutlaka diger yapimlardanda alacaktir tutmayanin gozunun yasina bakma
kaynak dedikocucocuk
o zaman bu dizde atvde olaçak işallah
dört tane dizi iyi
pazartesi salı dolu diyer günler boş
başka yapımlar dizi alaçak keşke yeni sezon dizleriş acıklasalar
baranelif Çevrimdışı  
Eski 26-07-16, 02:19   #17
lovelyday
Asistan

lovelyday kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2013
lovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond reputelovelyday has a reputation beyond repute

Kadın başrol oyuncu ne zaman açıklanacak acaba? Öne sürülen isimleri duydukça geriliyorum. Belirlense de ona göre beklesem hele en son Bensu Soral'ın da ismini gördüm iyice keyfim kaçtı Ay Yapım saçmalamaz inşallah. Çetin Tekindor, Aras, Çağatay yanına Bensu nedir? Hayır çok güzel kız gerçekten. Ama sadece o kadar. Belki daha farklı projelerde yer alıp kendini de geliştirebilir. ama bundan uzak olsa mutlu olacağım.. Çok önyargılı biri de değilimdir ama yani..
Eski 26-07-16, 16:24   #18
hardi
Yönetmen

hardi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.08.2009
hardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond reputehardi has a reputation beyond repute

UÇANKUŞ ÖZEL: HEM İŞTE, HEM AŞKTA KAZANDI. RIZA KOCAOĞLU, ÇAĞATAY ULUSOY'UN "İÇERİDE" İSİMLİ DİZİSİNİN KADROSUNA KATILDI!..

Çağatay Ulusoy'un ‘’Köstebek’’ filminden uyarlanan yeni dizisi ‘’İçeride’’ için hazırlıklar tam gaz sürüyor. Uluç Bayraktar'ın yönetmen koltuğunda oturacağı diziyi Ertan Kurtalan ve Toprak Karaoğlu yazıyor.

Sadece 39 bölüm sürmesi planlanan iddialı dizide Çağatay Ulusoy'un kardeşini Aras Bulut İynemli oynayacak, diğer oyuncuların kimler olduğu da yavaş yavaş netlik kazanıyor. Çağatay Ulusoy ile Aras Bulut dizide ‘Sarp’ ve ‘Mete’ karakterlerine hayat verecek ve dizinin 1. Bölümünün finalinde kardeş oldukları ortaya çıkacak.

Son olarak Karadayı'daki oyunculuğuyla kendisine hayran bırakan usta oyuncu Çetin Tekindor'un da kadrosunda yer aldığı diziye ‘’İstanbul Sokakları’’nda kötü adamı canlandıran Rıza Kocaoğlu da katıldı.
hardi Çevrimdışı  
Eski 26-07-16, 16:56   #19
ELİOT
Set Görevlisi

ELİOT kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 19.01.2008
ELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond reputeELİOT has a reputation beyond repute

Alıntı:
WarriorWarrior tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu film Nicholson & DiCaprio filmi diye bilinir ama bu filmin orjinalinin BİR ÇİN FİLMİ OLUP adınının da Infernal Affairs olduğunu bildirmek, bir Çin sineması aşığı olarak benim görevimdir... The Departed zaten bir ADAPTASYONdur yani bu adaptasyonun da adaptasyonu olacak yani direk Infernal Affairsden adapte edilebilir diye düşünüyorum o kadar meraklılarsa. Tabi ben her türlü izlemeyeceğim çünkü kendime yakıştıramıyorum IA gibi bir efsanenin böyle rezil edilmeye çalışılması tek kelimeyle AYIP... hiçbir oyuncuya da yakışmıyor böyle çakma bir dizide yer almak... ne diyeyim Allah akıl fikir versin...

bakıyorum forumun eski başlıklarına, insanlar eskiden daha fazla karşıymış adaptasyona... biliyorum yeşilçam filmlerinde bile bişeylerin çalıntı olduğu biliniyor ama son zamanlarda başkalarının emeklerini harcamaya çok kanaat gösteriliyor... Köstebekin orjinalinin INFERNAL AFFAIRS olduğu bilgisini yayalım lütfen, emeğe saygı...

IAyı izlemeyi herkese öneririm. Özellikle 1.si, mafyanın ve polisin ailesiyle ilişkisi açısından bir şaheser, 2002den sonra yapılmış birçok filme ilham olmuştur, bakın İLHAM diyorum, Çinliler kendi kendilerinin filmlerini tekrar etmemişlerdir haliyle...

Nicholson & DiCaprioya yakışmayan Türk oyunculara haydi haydi yakışmaz...
Yanlışla tıkladığım başlıkta Infernal Affairs sevene rastlamama ne demeli?

Diziyi izlemeyeceğim ama Infernal Affairs deyince dayanamadım, birkaç kelam edeyim dedim.

Filmde oyanayan Tony Leung Chiu Wai (DiCaprio’nun rolünün asıl sahibi) benim en en sevdiğim oyuncuların başında gelir. Wong Kar Wai filmlerinin değişmez oyuncusudur. Adamın oyunculuğunu sadece izlemezsin, hissedersin. Ve bu filme kattığı ruh da tartışılmazdır. Hatta ben “Lanet Amerikalılar, bu filme de el attılar! Bir de Tony’nin rolünü DiCaprio’ya vermişler! Peh!” diyerek izlememiştim Scorsese’nin yönetmesine rağmen… Çok üzüldüler ben izlemedim diye tabi

Ve Departed filmi çıktıktan sonra basında dizilen övgüler de ayrı delirtmişti çok orijinal bir iş yapmışlar gibi. Türkiye’de de aynısı olacak muhtemelen…

Adaptasyonlar her zaman tehlikelidir. Özellikle de toplum, kültür bu kadar farklıysa… Mecbur değiştirecekler, eğip bükecekler. Zaten Amerikan yapımıyla değişti bir de Türkiyeye uyarlanacak falan benim yüreğim dayanmaz. Suyunun suyunun suyu… Mesela IA'da Andy Lau ve Tony Leung'un sevdiği kadınlar farklıdır. Amerikan versiyonunda onu bir aşk üçgenine çevirdiler yanlış hatırlamıyorsam (Departed çıktığında IA severler bu konuda eleştirmişti filmi diye hatırlıyorum). Türkiye'de o aşk beşgeni olur herhalde

Umarım iyi olur tabi, hakkıyla yapılır ve ciddi bir prodüksiyon olur, yer alan oyuncuların sevenleri memnun kalır, başarılar diliyorum hepsine… Ben tutucu bir izleyici olarak orijinaline sadık kalacağım. İyi yorumlar herkese…
ELİOT Çevrimdışı  
Eski 26-07-16, 19:02   #20
joshuajeanne
Asistan

Sarp ve Mete mi? Bu isimler Aras Bulut'un önceki dizilerinde kullandigi iki karakter adı... bunları mı seçmişler isim diye?
joshuajeanne Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş