Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > İçerde

Yanıtla

İçerde kategorisinde İçerde - Özel Çalışmalar konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-11-16, 03:31   #21
KaNoLa
Yönetmen

KaNoLa kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 10.10.2010
KaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond repute

Eski 24-11-16, 18:46   #22
KaNoLa
Yönetmen

KaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond reputeKaNoLa has a reputation beyond repute

KaNoLa Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-16, 18:01   #23
(.:NuR:.)
Yardımcı Yönetmen

(.:NuR:.) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.03.2007
(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değildir.

Mert'in Gasteci Kız hikayesi

fakat baya güzelsiniz be siz
(.:NuR:.) Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-11-16, 21:11   #24
ouzdefne
Yönetmen

ouzdefne kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 30.04.2011
ouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond reputeouzdefne has a reputation beyond repute

öncelikle herkese selamlar,yorumlarınızı daha okumadım ama okumak için sabırsızlıkla bekliyorum.
Dünkü bölüm çok ama çok güzel bir bölümdü,ayrıca yine reyting rekorlarını kırmışız. Sosyal medyaya değinmeye bile gerek yok

>> Öncelikle dizide ki herkes ama herkes mi aşırı komik ve tatlı olur? Sanki diziden biri çıksa aşırı boşluk olacak gibi. Hepimiz bence karakterlerle baya özdeşleştik. Ve tüm karakter kendini sevdirdi ( kadın karakterler belki istisna) Alyanak,Sarp,Mert,Celal baba hatta ve hatta yusuf komiser dizinin en komikleri

yusuf komiser demişken ondan başlayım yazıma..

Yusuf Komiser: İzlerken resmen gülmekten yerlere yatıyorum evet rolü çok sinir hatta hepimiz için şuan Celal'den bile kötü pozisyonda ama bu onun o komikliğini etkilemiyor kljflkrj
bunun sebebi karakteri çok sevdiğimden değil aşırı komik bulduğumdan. Yusuf komiser adeta bir müfettiç gadget değil mi arkadaşlar gadget'ta saf komik ama sonunda yeğeni sayesinde kazanan bir karakterdi. bizim yusuf komiserde saf komik ve Sarp sayesinde bir şeyler yapabilen bir tip hele o tepkileri yok mu,kameranın yüzüne odaklanıp yusuf müdürün ''sarp,sarp,saaaaarp'' diye bağırması lkdjfkldjf Bir de vücüduda ufak-küçük, ay tam çizgi film karakteri kjflrjgl
Bu kadar tatlı ve komik bulmama karşın Necip taklidi yapması ise ona karşı bir tarafımın ondan nefret etmesini sağladı. Bir insanı zaafından vurmak ancak kötü insanların hamlesidir. Son sahne ikisi arasında ki inanılmazdı. Sarp'a geleceğim ama şu benzetmeyide yapmadan geçemeyeceğim son sahnede Sarp Yusuf'un olduğunu anlayınca,Yusuf far görmüş tavşana dönmedi mi?
Bu şapşak komisere daha çok şapşal roller verelim lütfen.

Sarp: Ahh Çağatay.. her geçen gün daha çok geliştiğini görmek nasıl beni mutlu ediyor. Çağatay'ı AFK'dan beri takip ediyorum. Çok gelişti ve gelişmeyede çok açık biri. Son sahnede yine bizi duygulandırdı yine etkiledi. Ne güzel bir sahneydi o öyle? Gözlerinin dolması ve acı-sitem karışımı ses tonu…
Çağatay sonuna kadar tüm övgüleri hak ediyor.
Ayrıca Sarp karakterine böyle hafif ''bad boy'' ''mafya babası'' rolleri inanılmaz yakışıyor. Lütfen daha fazla yazın
Favori Sarp repliklerime ''paranı dolara yatırsaydın'' ekliyorum artık

Mert: Aras'a her geçen gün daha çok hayran kalıyorum. Aras'ta genç yaşına rağmen yine döktüren oyunculardan. Mert rolü Aras'a inanılmaz yakışmış. Senaristler yorumları okuyor olacak ki bu bölüm çok fazla Mert sahneleri gördük. Bu sahnelerde öyle boş gereksiz sahneler değil,baya dolu-güzel sahnelerdi. Mert'in ''partiiiii'' diye içeri girmesi alyanak'ın ''aha organize geldi'' demesi içerde bölümlerinde ki en komik sahnelerden biriydi

Ayrıca buna değinmeden geçemeyeceğim lütfen daha fazla Mert-Sarp sahnesi İkisi bu kadar mı uyumlu olur? Ekranların bence en güzel kardeşleri bunlar.
Ve açıkcası Sarp ve Mert'in ikisininde içlerinde birbirlerine karşı bir sıcaklık beslediğini düşünüyorum.İkiside birbirinin hayatını kaç kere kurtardı..
Bence hepimiz Mert-Eylem,Sarp-Melek yerine Sarp-Mert çiftini destekleyelim

veee son olarak Alyanak: Lütfen Alyanak ölmesin yine dizinin en'leride benim için ''vaaay vaaaay vaaay'' ''deli oğlan'' replikleri olmadan bir içerde bölümü olur mu? olmaz…
Ve büyük ihtimal Sarp Yusuf'tan,Mert'te Coşkun'dan intikam almak isteyeceği için Alyanak unutulur gibi geliyor

Not: Son sahnede Sarp-Yusuf ikilisinin sahnesi ne kadar acı verici ve duygusalsa Mert-Coşkunun sahnesi de o kadar mükemmeldi. Mert'in Coşkun olduğunu o ''tak tak taka tak'' ritmiyle öğrenmesi bence en güzel detaydı.
Bakalım intikamlar nasıl alanacak iki kardeş içinde.

ouzdefne Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 30-11-16, 01:43   #25
KaNoLa
Yönetmen

Eski 01-12-16, 14:42   #26
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Alıntı:
BassGrey tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Fragman cikmis. Almanya saatiyle gece 12'de. Tr saatiyle 2'de yani. Aferin bu islerden sorunlu kisiye. Reklam böyle yapilir. ihtiyacimiz yok ama isi garantiye almak lazim hele hele ki böyle önemli bir bölümde.
BassGrey'cim, fragman tv'de kaçta çıktı bilmiyorum ama dün akşam saat 10 gibi resmi hesaplarda vardı. Çok geç çıkmadı.

--------------

Fragman beni çok etkiledi
Belliki bu bölüm dram ağırlıklı ilerleyeceğiz.

Sarp'ı o kadar iyi anlıyorum ki.
-Senin bi lafınla hapis yaptım- cümlesi içimi fena acıttı.
Gerçekten yaptığı fedakarlıklar hiç basit şeyler değil.
Hapis yatmak bi yana annesine yaşattığı hüzün, sağdan soldan 'aynı babasının oğlu, biz de seni adam sanırdır' lafları. Çok ağır şeyler yaşadı Sarp.
Tüm bunları yedi, yuttu, hazmetti ama kardeşini bulma umudu üzerinden, üstelik bu yolda en güvendiği adam tarafından yediği darbe hiç kolay kolay sindirilebilcek bişey değil.
Hedefleri uğrunda yapayalnız kaldı şimdi.
Yusuf Sarp'ı tekrar kazanmak için ne yapar bilmem ama somut bişeyler yapması lazım artık.

Çok gerçekten çok üzülüyorum Sarp'a.
Mert mesela en azından onun durumunu bilen, içini tamamen açabilceği bi Melek var. Üzüntüsünü de sevincini de onunla paylaşabiliyor.
Ama Sarp'ın o da yok. Köstebek işini sadece Yusuf biliyordu.
Gözlerinin önünde acı çeken bi annesi ve hiçbişeyi açıklayamayan Sarp.
Yine hiçbişey açıklayamayacak ama yeni bölümde annesinin dizlerinde ağlayan bi Sarp görmek isterim.

Fakat ben Mert'in durumunu da acayip merak ediyorum.
Fragman da görmediğim için üzüldüm. İkinci fragman da Mert üzerine olacak belliki.

Bonus+

Eski 01-12-16, 22:00   #27
(.:NuR:.)
Yardımcı Yönetmen

(.:NuR:.) kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 18.03.2007
(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute(.:NuR:.) has a reputation beyond repute
Varsayılan alıntı değildir.

Fragman çıkmış, açıkçası benim de beklediğim gibi bi tepki veriyor Sarp.
Bu gizli görevde tek güvendiği isimden kazık yemiş olması, hayal kırıklığı ve iyice düştüğü yalnızlık.
Ah Sapr'ım ah...
Bundan sonraki adımlarını merak ediyorum. Bakalım neler olacak...
Bu arada Çağatay'ın oyunculuğu, o akan gözyaşları. Aman aman dedim...

Mert cephesinden gelecek fragmanı da bekliyorum merakla.

-tabi ki daha iyisin

şapşal mert

bu arada repler için çok teşekkür ederim.
Eski 03-12-16, 00:44   #28
KaNoLa
Yönetmen

Eski 06-12-16, 03:55   #29
KaNoLa
Yönetmen

Kıyamam 😟

Eski 06-12-16, 18:55   #30
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Vuhuuu ana sayfaya taşınmışız, üstüne bide yeni başlık açılmış

Kapatılan başlıktan alıntı yapamıyorum. Bulamadım alıntı butonu neyse.
esma91, Barış'ı annesinin yanına Sarp yerleştirdi. Yani Sarp'ın içerdeki adamı.
Lokantaya gelen gidenden haber verecekti güya ama biz sadece sakarlıklarını izliyoruz haa bide çenesini tutamaması

Daha fazla
Sarp-Mert
Sarp-Davut sahneleri lütfen
Celal baba bile Sarp ve Davut'a muhteşem ikili diyor
Çok güldüm o sahnede. Yemek yerine birbirlerini yiyecekler, öyle bi bakışlar
Fazla iyiler.

--------
-Güvenliyse gelim mi asansöree. Nedir orda durumm (Mert'in konuşma şekli )
-Ayy gıcık

Güzel çocuk&Gasteci kız
nehirgözlü Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş