Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Arşiv > Yerli DiziFilm Arşivi > İçerde

Kapalı Konu

İçerde kategorisinde İçerde (Arşiv 2) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 24-12-16, 13:09   #21
Dfilmci
Set Görevlisi

Dfilmci kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.12.2016
Dfilmci is an unknown quantity at this point

Fragmanı izledim yeni bölümü heyecanla bekliyorum
Dfilmci Çevrimdışı  
Eski 24-12-16, 13:32   #22
GoodMood
Asistan

GoodMood kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.12.2012
GoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond repute

Alıntı:
RKubra tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Sarp'ın bir aşk hayatının olmasını ben de çok istiyorum.Ama Melek'le değil..Onu ikilemde bırakan,onun koşup gidebileceği,iliklerime kadar aksiyon dolu bir dizide aşkı hissedebileceğim bir aşk.Sarp cephesinde özellikle bunu çok isterdim..Bu dizinin istediğimi veremeyeceğine emin olduğum tek nokta bu sanırım.
Mert-Eylem için bir arkadaş da yazmış,benim için de tam olarak ''şirin''bir ikiliden öteye gidemiyorlar.Aslında orda da problem kızda.Biraz fazla şey..yani doğru kelimeyi bulamadım şimdi fazla kız Fazla mıymıy mı ne diyim işte efso olabilecek bir aşkta doğru kız değil diyim ya da..
Aslında dizinin ilk bölümlerinde Sarp-Melek aşkı daha farklı yazılıyordu. Fakat malum sebeplerle o defteri kapadılar, sahneleri azalttılar vs. Bu sayede Melek'i daha az görüyor olmaktan memnun muyum, kesinlikle evet. Fakat Sarp'a adam akıllı bir aşk yazılmasını ben de çok isterdim. Eski başlıkta Sarp'ın herkese karşı mesafeli olduğundan, kimseyle dertleşemediğinden vs. bahsetmiştik. Burada sağlam bir aşk işe yarardı bence. İlla dertleşsinler değil, en azından oturup başka şeylerden konuşabilseler yeterdi. Sarp bu konuda çok eksik çünkü bence. Mert'in dediği gibi sürekli bir şiddet, sürekli bir ciddiyet... Bu hafta boş zamanım oldu oturup ilk bölümlere göz attım da bu kadar değilmiş ilk bölümlerde. Melek'le olan sahnelerini hadi Melek yüzünden geçiyorum ama Füsun hastalandığında eve dönmüş, kahvaltı hazırlamış, yüzü gülüyormuş falan güzel sahnelermiş onlar... Aşk yazamıyorlar anladık bari o tarz sahneler yazsınlar diyorum artık.

Eylem-Mert ilk bölümlerde benim için de "şirin bir ikili "den öteye gidemiyordu genellikle. Söylediğin gibi bunda Eylem karakteri de etkiliydi. Fakat 11-12. bölümden sonra Eylem-Mert'e bakış açım değişti Eylem'de de ilk bölümlere göre baya gelişme var, konuşması düzelmiş, saçı başı bile değişmiş kızın İki haftadır olduğu gibi dizide sadece reklam öğesi olarak yer almazlarsa umut var bence bu cephede.

Alıntı:
RKubra tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bu arada Bensu yerine Sarp için dizide kim olabilirdi anketi başlatıyorum repten ya da burdan katılım bekliyorum,Mert için de olur Ben başlim,şu an pek aklıma gelmiyor ama geliştiricem bunu aklıma geldikçe.
-----------------------------------------------------------------------------
Bensu dışında herkes olurdu gibi geliyor bana
Tam da düşündüğüm şeyi yazmışsın

Alıntı:
durueymen tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Aslında bensu soral güzel bi kız ama oyunculuk yok denecek kadar az.bence dizi dünyasında yeni kızlara ihtiyaç var hem güzel hem yetenekli o kadar kişi var ki nie onlara bakılmıyo anlamıyorum illa tanıdık yüzler olmasına gerek yok yeni yüzler çıkarmalılar artık.
Bensu çok kötü olduğu için onun dışında herkes olurdu diyorum ama yazdıklarına da katılmamak elde değil. İnatla aynı oyuncuların etrafında dönüp durmanın bence de bir anlamı yok. Adı sanı duyulmamış olsun, yetenekli olsun ben de onu tercih ederim kesinlikle.

Bu saatten sonra diziye başka bir karakterin girmesi yeni bir hikaye yazılması zor geliyor bana maalesef. En başından Melek karakterine oyuncu seçerken daha özenli olmalıydılar. Sadece Çağatay'ın yanına yakışması falan da değil mesele. Melek aslında öyle boş bir karakter değildi ama maalesef şu an biz ne aşkını ne acısını hissedebiliyoruz. Mafya avukatı ağırlığı zaten yok...

Alıntı:
okyanuuss tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Selam canım ne güzel bir haber Yusuf Müdür'ün ölmesini hiç istemiyorum. Ölmesi gereken başka karakterler var Yusuf Müdür niye Tamam iş bilir birisi değil, nasıl müdür olmuş muamma, zekası tartışılır, maharetleri tartışılır Ama hırsızın hiç mi suçu yok Burda hırsız senarist oluyor

Davut ve Minik, Alyanak'a baskın mı düzenliyor Oyy oyy oyyy Alyanakcım kaç kez sıçramıştın sen Celal'in bakışları bakış değildi zaten Ulan Celal affet işte Alyanak'ı, sen sanki çok matah bir şahsiyet misin Hem kendini onun yerine koy Mert ve Melek gerçekleri öğrenirse bana ne yaparlar, özellikle Mert beni sağ bırakır mı de Mert'in seni sağ bırakmasını istiyorsan sen de Alyanak'ı sağ bırakacaksın aga Tamam Mestan'ın ölümü benim de içimde hala bir yara Ama tekrardan diyorum hırsızın hiç mi suçu yok
Kesinlikle, hırsızın hiç mi suçu yok!

Özete gelirsek;
Alıntı:
Sarp’ın “Umut Patron” hamlesi hezimete uğrar. Ortalık bir anda toz duman olmuştur.
Mert, Yusuf müdürün hastaneye yaralı olarak nasıl geldiğini ve tüm olanları merak ediyordur. Hastanenin kamera kayıtlarını almak ister ama hastane polisi buna yetkisi olmadığını bahane ederek görüntüleri vermez. Durumdan şüphelenen Mert bu duruma bir anlam veremez.
Alyanak bu sefer yolun sonuna geldiğini düşünür.
Celal, Melek’in Füsun’la görüştüğünü öğrenir ve çıldırır. Celal pişman olacağı bir hamle yapar.
Patron meselesinin böylece kapanması sinir bozucu cidden, ne oldu şimdi elimizde sadece Yusuf'la Sarp'ın tekrar bir araya gelmesi mi var?
Mert fragmanda bilgisayar ekranına bakıyordu ya acaba onun bu hastanenin kamera kayıtlarıyla bir ilişkisi olabilir mi diye düşündüm... Kayıtları ödünç çalmış olabilir mi acaba
İnşallah sadece Alyanak yolun sonuna geldiğini düşünüyordur. Çünkü #AlyanakÖlmesin
Ve özette beni en çok meraklandıran şey Celal'in yapacağı hamle. Melek'e ne yapacak da pişman olacak acaba?
Eski 24-12-16, 18:37   #23
aybanur
Yönetmen

aybanur kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 03.12.2011
aybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond reputeaybanur has a reputation beyond repute

I a m coming Celal,I a m coming

Hıhh gele gele doldurdu bizimki

Bir gün o lanet olası Celal sana bir gelecek görücen,sonra da bana gelenler gelecek

Yavrucum sen neden böyle şeyler yapıyosun,hep dere görmeden paça sıvıyon hee?
Hatta sıvamakla kalmıyon direk çıkarıp donla kalıyosun
Aaaaa kızıcam ama bak huy haline getirdin sen bunu geliyor domatesler

Füsun'un birden yeşeren Melek sevgisi çok eğreti durmuyor mu ? Ay ne yanar döner kadın

Leyla Hanım'cığım bu ne seksilik Jartiyerden silah çıkarmalar falan yakıyorsunuz efemm

Ama malesefki o silah sesiyle sizi sonsuzluğa uğurlayacağız
ahhhh ışıklar içinde uyu jartiyerli kadın seni unutmayacağız
Eski 25-12-16, 00:28   #24
serebra
Yönetmen

serebra kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 25.03.2009
serebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond reputeserebra has a reputation beyond repute

Fragman yıkıp yakıyor yalnız. ''Nasıl bir iş lan bu böyle? Sürekli diken üstündeyiz, tribe girdim ha'' diyen Mert. Kahkaha attım, sarıp sarıp izliyorum. Melek bile gözüme batmadı o derece.
Sarp açığa alınmaz umarım. Her şey üstüne üstüne gelmesin ya.
Eski 25-12-16, 00:32   #25
YAZ GÜNÜ
Oyuncu

YAZ GÜNÜ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.05.2010
YAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond reputeYAZ GÜNÜ has a reputation beyond repute

2. fragmanda çıkmış. Yalnız fragmandaki Sarp&Davut sahnesi beni benden aldı.Çok güzel bir sahne olacak gibi duruyor. Seviyorum bu tarz sahneleri. Zaten bu ikili yeri geldiğinde birbirini bir kaşık suda boğacak güçte olduğu için.
Mert&Sarp dövüş sahnesi bekliyordum bir kez daha kısmet Davut ile Sarp'a imiş hadi bakalım. Onlar kavga ederken Melek de orda. Hani özette bahsedilen Celal pişman olacağı bir hamle yapar denilen şey Davut'un Sarp'ı dövmesi mi acaba?Emir mi verdi Davut'a ne yaptı? Yoksa Sarp ve Davut her an birbirlerine dalacak pozisyonda oldukları için o kavga birdenbire mi oldu bilemedim.

Celal da Sarp'ın patron olduğunu öğrenmiyordur diye düşünüyorum. Yine yanıltmaca var gibi. Evde kameralar var ama Leyla ve avukatta bunu düşünemeyecek kadar aptal değillerdir herhalde. Sarp'ın da ben miymişim patron? demesi de çok iyi ya He sensin evlaaatttt Sarp'ın el bombasını da görünce acaba gerçekten öğrenmiş olabilir mi Celal diyorum. Valla ben ne diyorum onu da anlamadım biraz kafam karıştı benim.
Ya müdürün Sarp'ı görevden alma işi? Köstebeklik bitmiyordur herhalde? Açığa alındın derken polislikten mi açığa alındı görevden mi?Görev galiba. Sarp Celal'i bitirmeden ordan ayrılırsa Sarp'ın yarın cenaze namazı kılınır ben diyeyim. Celal bırakır mı Sarp'ı öyle. Aman ne güzel içimize girdin diyecek hali yok adamın.

Şu fragmanda kendime gülecek bir şey buldum evet evet buldum. Mert'in "tribe girdim ha" demesi çok hoşuma gitti güldüm de. Sen çok yaşa Mert. Seviyorum len seni çocuk.

Karmakarışık bir yorum oldu kusura bakmayın.
Eski 25-12-16, 00:58   #26
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Allah'ımmm bunlar ne güzel fragmanlar böyleee
Teşekkürler fragmancı, canım fragmancııı.
Bak bi bölüm öncesine kadar gömüyorduk şimdi övüyoruz
Bizde böyle, hakkı olana hakkını veririz

Gelelim fragmanaaa.
Dövüş sahnesi varrr. Ooo en sevdiklerimden
Deli oğlan ve Davut oğlan dövüşüyor.
Kavga sebebi keşke Melek olmasa diyeceğim ama başka türlüsü zor gibi
SarDav çifti atışmalarıyla beni mest etse de dövüşmelerine üzülemedim çünkü seviyorum bu sahneleri

Sarp'cım görevden mi alınıyormuş
Sen kim köpeksin, Sarp'ımı nasıl görevden alırsın
Sarp'ı görevden almanız demek Celal'i hiçbir zaman bitiremeyeceksiniz demek.
Sarp'cığıma güveniyorum. Tekrar içerde kalmanın bi yolunu bulacaktır

Gizli kayıtlar, kameralar.
Celoş Sarp'ı mı yine sıkıştırmış kenarlara. Laf cambazlığı yapıyor.
Sarp'ın 'yoksa ben miymişim bu patron' diye ironi yapma amaçlı cümlesi ama içten içe korkması. Çağatayyyy
Ve ekstradan Davut'un Sarp'ın koluna yapışması. Binbir duygu içerisine giriyo çocuk

Tribe girmiş Mert Acaba ne görüyor da tribe giriyor

Aaa bizim manyak Çoşkun nerde ayol Yok mu bu bölüm? Hiç mi yok? Peki o zaman Sağlam bi planla dönecekse bekleriz

Alıntı:
GoodMood tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ve özette beni en çok meraklandıran şey Celal'in yapacağı hamle. Melek'e ne yapacak da pişman olacak acaba?
Bana ilk başta tokat atacakmış gibi geldi ama bilemedim. Pek uçarı bişey yapacağını pek sanmıyorum açıkcası
Davut ve Sarp'ın kavga sebebi de bu durumla bağlantılıysa eğer; sebebi Melek'e atılan tokat olabilir. Davut senin yüzenden kız tokat yedi diye Sarp'a dalabilir.
Aklıma ilk gelen bu oldu. Bakalım bölümde ne göreceğiz.

Eski 25-12-16, 01:05   #27
GoodMood
Asistan

GoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond reputeGoodMood has a reputation beyond repute

Baya olaylı bir fragman çıkmış valla çok beğendim bu sefer.
Sarp Leyla'nın eve gidiyor ne oldu ne bitti öğrenmek için ama eve kamera yerleştirmişler galiba. Başından beri orada olsa biri fark ederdi herhalde.
Celal Sarp'a "patronu buldum." diyor. Önceki sahneyle birleştirince, Sarp'ın patron olduğunu öğreniyorlar gibi olmuş. Ama bir yanıltmaca vardır herhalde yine.
Davut-Sarp kavga sahnesi Sarp arabanın üstüne düşünce fena irkildim.
Fragmanın başında Müdür Sarp'a "Celal'in yanından ayrıl, açığa alındın" diyor ama orayı hiç çözemedim. Ne ara diyor bunu, niye diyor...
Ve Mert 2 saniyede bombayı attı gitti yine "Tribe girdim ha"

Alıntı:
nehirgözlü tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Bana ilk başta tokat atacakmış gibi geldi ama bilemedim. Pek uçarı bişey yapacağını pek sanmıyorum açıkcası
Davut ve Sarp'ın kavga sebebi de bu durumla bağlantılıysa eğer; sebebi Melek'e atılan tokat olabilir. Davut senin yüzenden kız tokat yedi diye Sarp'a dalabilir.
Aklıma ilk gelen bu oldu. Bakalım bölümde ne göreceğiz.
Ne diyim bilemedim inşallah haksız çıkarsın mı diyeyim
Valla özete öyle "Celal'in pişman olacağı hamle" diye yazdıkları şey tokat çıkarsa bir de üstüne Davut'la Sarp bu yüzden kavga ederse özetçi arkadaşı da senaristleri de topa tutarım ben. Fragmanları düzelttik, şimdi de onlar mı bozdu?
GoodMood Çevrimdışı  
Eski 25-12-16, 01:30   #28
nehirgözlü
Oyuncu

nehirgözlü kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 04.08.2006
nehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond reputenehirgözlü has a reputation beyond repute

Alıntı:
GoodMood tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle

Fragmanın başında Müdür Sarp'a "Celal'in yanından ayrıl, açığa alındın" diyor ama orayı hiç çözemedim. Ne ara diyor bunu, niye diyor...

Bence Yusuf Müdür'ün vurulmasıyla alakalı bu durum.
Sarp'ın kendi başına hareket etmesi ve Müdür'ün vurulması yüzünden Sarp'ı görevden alıyorlar.

Alıntı:
Ne diyim bilemedim inşallah haksız çıkarsın mı diyeyim
Valla özete öyle "Celal'in pişman olacağı hamle" diye yazdıkları şey tokat çıkarsa bir de üstüne Davut'la Sarp bu yüzden kavga ederse özetçi arkadaşı da senaristleri de topa tutarım ben. Fragmanları düzelttik, şimdi de onlar mı bozdu?

Ben çok büyük bi beklentiye girmiyorum o pişmanlıkla ilgili. Basit bişey olacakmış gibime geliyor. O yüzden tokat olursa şaşırmayacağım.
Davut ve Sarp ise birbirlerine dalmak için zaten bahane arıyorlar
Bu sebeple olursa bişey diyemeyeceğim

Bölüm fotolarında Celal'in mekanı basan Mert görüyoruz.
Efso mekan basmalardan biri geliyor sanırım
-Organize geldiii Kebapçıııı

Ve bakalım tribe girmiş Mert'i bu bölüm Eylem nereye alıp götürecek.
Heyecanla beklediğiniz EyMer reklam sahnesi Pazartesi akşamı sizlerle
Hmm bide acaba Mert'in evine hangi mobilyayı almışlar, bakalım bakalım

Aras'cım sonunda elindeki bandajdan kurtulmuş. Bi daha böyle kazaların yaşanmaması dileğiyle.

Dizimiz ilk ödülünü de almış bu arada. ODTÜ'den gelmiş ödülü.
Yılın dizisi sanırım. Açıklamada göremedim hangi katagoride aldığımızı.
Bu daha başlangıç diyorum. İnşallah alınmayacak ödül bırakmayacağız
Hakediyoruz vallahi, mütevazi olamayacağım
nehirgözlü Çevrimdışı  
Eski 25-12-16, 04:58   #29
Gargantua
Set Görevlisi

Gargantua kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 26.08.2016
Gargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond reputeGargantua has a reputation beyond repute

fragmana bayıldım. işte aradığım lezzet

bu dizi bende çok ilginç çağrışımlar yapıyor.

mert'in "tribe girdim ha" derken tonlamasını burhan altıntop'a benzettim çok hoşuma gitti.
sarp'ın önceki bölümlerde davut'a "s***** senin mavi gözlerini bekle" dedikten sonra yaptığı gülüşü de kemal sunal'a benzetmiştim

bu arada bensu da galiba ne yapsam da falsolarımı kapatsam diye düşünüyor. başlarda elini kolunu nereye koyacağını bilemediğinden ya saçını düzeltiyordu ya da kollarını bağlıyordu. şimdi de trajik sahnelerde eliyle ağzını kapatmayı bulmuş

oyyyy oyyyy

neyse...
Gargantua Çevrimdışı  
Eski 25-12-16, 14:52   #30
GoodMood
Asistan

Fragmanı bir 50 kere falan daha izledikten sonra biraz fikir oluştu kafamda. Leyla'nın evine kamerayı kim ne zaman yerleştirdi muamma ama Sarp görüntülere ya beni görmüşler mi diye ya da evde neler olmuş diye bakmak istiyor görüntüleri bulamıyor sanırım. O yüzden Celal'in yanına giderken el bombası var yanında galiba, kim ne öğrendi bilmiyor çünkü. Zaten fragmanda "lan beni mi öğrendi bunlar?" der gibi bakıyor. İlk fragmanda Sarp'ın "Geliyorum, Celal!" diye haykırışları ne alaka o zaman, ben de anlayamadım. İlk fragmanda müdür "Celal'i hapse tıkmak için elimizde sağlam deliller var" diyordu. Leyla'nın evindeki görüntüler belki de polisin eline geçmiştir, Mert onları silmeye çalışıyordur ondan tribe girmiştir. Davut-Sarp kavgası elbet ucundan köşesinden Melek'le ilgili olacak ama acaba fragmanın başındaki Sarp-müdür konuşması bölümün sonlarında oluyor da Sarp ona kızıp hıncını Davut'tan çıkarmış olabilir mi diye düşündüm. Sadece Melek için kavga ediyor olmasınlar vallahi daral geliyor düşününce bile

Alıntı:
nehirgözlü tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bence yusuf müdür'ün vurulmasıyla alakalı bu durum.
Sarp'ın kendi başına hareket etmesi ve müdür'ün vurulması yüzünden sarp'ı görevden alıyorlar.
Haklısın, sebebi bu muhtemelen. Fakat acaba bu sahne bölümün neresinde, orayı kestiremiyorum hala. Neyse ki bölüme bir şey kalmadı
Alıntı:
ben çok büyük bi beklentiye girmiyorum o pişmanlıkla ilgili. Basit bişey olacakmış gibime geliyor. O yüzden tokat olursa şaşırmayacağım.
Davut ve sarp ise birbirlerine dalmak için zaten bahane arıyorlar
bu sebeple olursa bişey diyemeyeceğim
Celal konusunu yine kabullenebilirim ama Sarp ve Davut'un bu yüzden kavga etmesi... Dediğin gibi kavga etmek için bahane arıyorlar zaten, bula bula bunu mu buldular derim

Alıntı:
Bölüm fotolarında Celal'in mekanı basan Mert görüyoruz.
Efso mekan basmalardan biri geliyor sanırım
-Organize geldiii Kebapçıııı

Ve bakalım tribe girmiş Mert'i bu bölüm Eylem nereye alıp götürecek.
Heyecanla beklediğiniz EyMer reklam sahnesi Pazartesi akşamı sizlerle
Hmm bide acaba Mert'in evine hangi mobilyayı almışlar, bakalım bakalım
O fotoğrafı gördüğüm gibi gülmeye başladım zaten, çok merak ediyorum bu sahneyi

Fotolarda, fragmanlarda, özette EyMer'e dair biz iz yok ama kesin araya bir reklam sahnesi sıkıştırmışlardır yine. Ne reklamı yapacaklar acaba ben de merak ettim bak şimdi

Alıntı:
Dizimiz ilk ödülünü de almış bu arada. ODTÜ'den gelmiş ödülü.
Yılın dizisi sanırım. Açıklamada göremedim hangi katagoride aldığımızı.
Bu daha başlangıç diyorum. İnşallah alınmayacak ödül bırakmayacağız
Hakediyoruz vallahi, mütevazi olamayacağım
Tebrik edelim o zaman, nice ödüllere.
Gerçekten hak ediyoruz.
GoodMood Çevrimdışı  
Kapalı Konu

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş