Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Alma Rebelde (Asi Gönül) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 16-04-07, 01:02   #11
selin_20
Yönetmen

selin_20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2006
selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

Alıntı:
_mervevrem_ tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
eduardo mu seslendiriyordu bu arada ben merve sanırım sende selinsn
ben baktım başkası seslendiriyor
rogelio martinez slow olanı söylüyor...
birkaç şarkısı vardı ya dizinin işte bitanesini evet eduardo söylüyordu...

ben bir bakayım bulunca hangisi buraya yazarım şarkının adını...
selin_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-07, 01:03   #12
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

Son Güncelleme ; _mervevrem_ : 16-04-07 tarihinde saat 01:07
_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-07, 01:12   #13
selin_20
Yönetmen

selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

merve saol canım fotolar için...

senin dediğin şarkı angel rebeldeye ait rogalio martinezin söylediği...

ben baktım şimdi eduardo verasteguinin söylediği şarkının yani alma rebeldeye ait şarkının adı si me pudieras...

jenerikteki şarkıyıda grupo limite söylüyor....
Eski 16-04-07, 16:19   #14
selpay
Set Görevlisi

selpay kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.08.2006
selpay is an unknown quantity at this point

merhaba selincimbende bu diziyi 2000 yılında severek izlemiştim hatırladığım kadarıyla emiliano bir mimardı ve bir iş için anacristinaların evinde bulunuyordu ana cristina emilianoyu baştan çıkaracağına dair arkadaşlarıyla bahse girmişti emilianoda bunu evliliklerinin arafesinde tesadüfen duymuştu ve evlendiler onu önce bir bağ evi gibi bir yere götürdü ord ona çok kötü davrandı ana cristinaya yemek ve iş yaptırdı daha sonra beraberce emilianonun annesinin evine taşındılar orda rita adında bir kız daha vardı o da emilianoya aşıktı emilianonun birde kör bir kızı vardı rita ona çok kötü davranıyordu ayrıca söylendiği gibi emilianonun ikizi falan yoktu emiliano gözlüklerini çıkarıp imaj değişikliği yapmıştı yani ben öyle hatırlıyorum ana cristina emilianoya sevgisini göstermek için çok çaba sarfatmaşta...
selpay Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-07, 18:10   #15
selin_20
Yönetmen

Alıntı:
selpay tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
merhaba selincimbende bu diziyi 2000 yılında severek izlemiştim hatırladığım kadarıyla emiliano bir mimardı ve bir iş için anacristinaların evinde bulunuyordu ana cristina emilianoyu baştan çıkaracağına dair arkadaşlarıyla bahse girmişti emilianoda bunu evliliklerinin arafesinde tesadüfen duymuştu ve evlendiler onu önce bir bağ evi gibi bir yere götürdü ord ona çok kötü davrandı ana cristinaya yemek ve iş yaptırdı daha sonra beraberce emilianonun annesinin evine taşındılar orda rita adında bir kız daha vardı o da emilianoya aşıktı emilianonun birde kör bir kızı vardı rita ona çok kötü davranıyordu ayrıca söylendiği gibi emilianonun ikizi falan yoktu emiliano gözlüklerini çıkarıp imaj değişikliği yapmıştı yani ben öyle hatırlıyorum ana cristina emilianoya sevgisini göstermek için çok çaba sarfatmaşta...

evet canım işte o dizi seninde hatırladığına sevindim artık arada bu formada uğrarsın..

yalnız emilianonun gerçektende ikizi vardı hatta aracely arambulanın canlandırdığı karakter olan maria carmenden bir çocuğu vardı en sonundada onlarda birleşmiştiler...
Eski 16-04-07, 20:10   #16
selin_20
Yönetmen

Eski 16-04-07, 22:25   #17
JeT-Lee
Asistan

JeT-Lee kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 24.02.2007
JeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond reputeJeT-Lee has a reputation beyond repute

bu diziyi bende izlemiştim birazcık..ama konusunu hiç hatırlamıyorum. başroldeki adam jennifer lopezin bi klibinde oynamıştı yanılmıyosam.. dans ediyolardı jenniferla
JeT-Lee Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 16-04-07, 22:41   #18
selin_20
Yönetmen

Alıntı:
JeT-Lee tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
bu diziyi bende izlemiştim birazcık..ama konusunu hiç hatırlamıyorum. başroldeki adam jennifer lopezin bi klibinde oynamıştı yanılmıyosam.. dans ediyolardı jenniferla
evet canım doğru hatırlıyorsun başroldeki adam jennifer lopezin klibindeki adam...
Eski 16-04-07, 23:07   #19
grafi
Asistan

grafi kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.12.2006
grafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond reputegrafi has a reputation beyond repute

sanırım başroldeki adam jennifer lopezin aint it fanny klibinde çingeneyi oynuyodu.hatta bende var
grafi Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 17-04-07, 02:25   #20
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

benim eklediğim resiler silinmiş hayret verici olay
neyse
selin canım nasıl buluyorsun bu fotoları
en sevdğim aktristin fotoları bunlar
herkes bilmiyorum diyip geçerken birinin çıkıp fotoları koymas beni çok mutlu etti sağol
_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş