Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Alma Rebelde (Asi Gönül) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 19-04-07, 21:37   #31
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2006
_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

Alıntı:
phoenix00 tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
ben de izlemiştim bu diziyi.yanılmıyorsam başroldeki çocuk sakat falan kalıyodu bir ara.sonra onun arkadaşlarından biri miydi tam hatırlamıyorum da başroldeki kızın çıplak heykelini falan yapıyordu.galiba kız modellik yapmadan adam kendi kafasından yapıyordu.bir sergide o heykeli görünce başroldeki adam acayip kızmıştı başroldeki kadına ama o aralar araları bozuk olduğundan kız açıklama yapmamıştı sanırım.ama yanılıyor da olabilirim
evet christna akıl hastanesinde tutsakken ondan çok etkilenmişti ve heykellerini yapıyoru
sonra kı işsiz kalınca sadece yüzünü heykel apacağına dair anlaşma yapıp maaş vermişti...
sakatlık olayını da hatırlıyorum ama neden kalmışı onu hatırlayamadım....
Eski 19-04-07, 21:51   #32
selin_20
Yönetmen

selin_20 kullanıcısının avatarı

selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

evet phoenix00cim doğru hatırlıyorsun bu o dizi birara emiliano felç olmuştu ama bende tam hatırlıyamıyorum şu an nedenini...

mervecim arkadaşının yardım etmesi iyi olur canım..

evet altaki anacristinanın annesinin cenazesindeki foto ilk foto ise dizinin tanıtımı sırasındaki gerçek hayatta çekilmiş foto...
Eski 19-04-07, 22:27   #33
BlueBird
Oyuncu

BlueBird kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.10.2006
BlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond reputeBlueBird has a reputation beyond repute

merhaba arkadaşlar ben de çok severek izlemiştim bu diziyi.
bu diziyle özellikle Lisette Morelos a hayran kalmıştım. Eduardo Verastegui yu da çok sevmiştim
ben emiliano ya araba çarpmıştı o yüzden sakat kalmıştı diye hatırlıyorum. ama olay nasıl gelişti onu hatırlamıyorum.
bu arada resimler için teşekkürler gördükçe hatırlıyorum sahneleri...
BlueBird Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-07, 02:20   #34
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

bir imza yapayım dedim...

_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 21-04-07, 22:42   #35
selin_20
Yönetmen

selin_20 kullanıcısının avatarı

selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

selin_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-07, 20:17   #36
phoenix00
Asistan

phoenix00 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 13.03.2007
phoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond reputephoenix00 has a reputation beyond repute

başroldeki kadının tımarhaneye kapatıldığı sahneler de vardı.oralar acayipti ya hani hastaları soğuk suyla falan yıkıyorlardı ya benim çok sinirimi bozmuştu.
phoenix00 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 23-04-07, 20:19   #37
ünall
Oyuncu

ünall kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.09.2006
ünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond reputeünall has a reputation beyond repute
ünall kullanıcısına AIM aracılığı ile mesaj yolla ünall kullanıcısına MSN aracılığı ile mesaj yolla

bu diziyi cok az hatırlıyorum ama basroldekı ve kucuk melek marıadkı kadın yanı onun bır tımarhaneyeye tıkıldıgını hatırlıyorum hatta delı degıldı nedneır ordaydı orda cok kotu davranıylardı kadın gercketn kafayı yıcektı valla
ünall Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 24-04-07, 13:40   #38
ozgu_tugba
Asistan

ozgu_tugba kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 21.09.2006
ozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond reputeozgu_tugba has a reputation beyond repute

bu dizi 2001 de trt1 de oynamıstı bende beyenerek izlemiştim bende kendimce resimler ekleyim dedim eklenmemiştir önce inşallah

ozgu_tugba Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-04-07, 15:44   #39
_mervevrem_
Oyuncu

ben ilk bölüme bakmamıştım
2. bölümde annesi ölmüştü galiba babası da damian'a söz vermişti kumar borcunu öderse ana christinayı onla evlendirecekti
1. bölümde acaba babası kumar mı oynadı?
_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-05-07, 13:25   #40
damura
Set Görevlisi

damura kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2007
damura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond repute

yaa ben bu diziyi tekrardan yayınlasınlar diye o kadar istedimkiii
yaaaa bikere verdiler değil mi tekrarı geldimi acaba
hiç bilmiyorum. çok harika bi diziydi ölüyodum heyecandan.
ama izledim izledim son bölümünü kaçırdımmm
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş