Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Yabancı Diziler > Pembe Diziler

Yanıtla

Pembe Diziler kategorisinde Alma Rebelde (Asi Gönül) konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 09-05-07, 13:58   #41
selin_20
Yönetmen

selin_20 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.09.2006
selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

Alıntı:
damura tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
yaa ben bu diziyi tekrardan yayınlasınlar diye o kadar istedimkiii
yaaaa bikere verdiler değil mi tekrarı geldimi acaba
hiç bilmiyorum. çok harika bi diziydi ölüyodum heyecandan.
ama izledim izledim son bölümünü kaçırdımmm

hayır canım sadece bir kere yayınlandı...

eğer youtube bakarsan orda son bölümden kısa parçalar var evlenmelerini izleyebilirsin..
selin_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 09-05-07, 14:00   #42
legends_of
Yönetmen

legends_of kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 01.11.2006
legends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond reputelegends_of has a reputation beyond repute

Eduardo Verastegui yani emilano Jeniffer Lopez in Aint t it funny klibinde de oynuyodu Beraber dans ediyolardı ikisi.............. Bende izlemiştim bu diziyi Ama annacristina ya çok eziyet ediyodu ya çok üzücüydü.......
Eski 09-05-07, 14:02   #43
damura
Set Görevlisi

damura kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2007
damura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond repute

yahu saçma sapan şeylerin tekrarını vericeklerine
pembe dizilerinkini niye vermiyolar
gerçi onlarda öyle kafaya göre veremiyo biliyoruz
yayın hakkı denen şeyi. ama alsınlar yinee
Eski 09-05-07, 14:05   #44
damura
Set Görevlisi

damura kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.05.2007
damura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond reputedamura has a reputation beyond repute

annachristinaya inanmadı tabi
sonradan kız aşık olmuştu halbuki ona neler çekti kızcağız yaa
delilerin içinde bile kaldı bee

evet aint funny de oynuyodu jennifer lopez le o çocuk
damura Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-07, 14:41   #45
serina
Set Görevlisi

serina kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 14.05.2007
serina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond reputeserina has a reputation beyond repute

ben aracelyi ilk burda görmüştüm bayılmıştım ozamanlar sarıl bana başladı çok güzel kız
serina Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-05-07, 23:36   #46
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

bende ilk bu dizide izlemiştim ceciliayı da küçük melek mariadayken fark ememiştim
annem fark etti
bir solukta izlemiştim iki diziyide
Eski 28-05-07, 02:41   #47
selin_20
Yönetmen

selin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond reputeselin_20 has a reputation beyond repute

Eski 28-05-07, 15:59   #48
gaby_87
Yardımcı Yönetmen

gaby_87 kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.11.2006
gaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond reputegaby_87 has a reputation beyond repute

çok özledim valla pembedizileri keşke yeniden izleyebilsek trt1 de izlemeye başladığım ilk dizi sonra seni daima seveceğimi izlemiştim çok güzel günlerdi ya..
gaby_87 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 29-05-07, 15:50   #49
selin_20
Yönetmen

evet gaby_87cim bende çok özledim bir pembedizi izlemeyi...

selin_20 Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-06-07, 13:01   #50
_mervevrem_
Oyuncu

_mervevrem_ kullanıcısının avatarı

_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute_mervevrem_ has a reputation beyond repute

aracely çok güzelmiş burada
sahnede çok tuhaf giyiniyor
ama lisette te çok güzel...
_mervevrem_ Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Bookmarks

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş