Arama 
ÜYE OL  |  Kayıp Şifre  |  Aktivasyon   
Ana Sayfa  |  Forum  |  Haberler  |  Video  |  Diziler  |  Fotoğraf Galerisi  |  Biyografi  |  Gruplar  |  Ratingler

Geri Git   DiziFilm.com Forum > Yabancı DiziFilmler > Arrow

Yanıtla

Arrow kategorisinde Arrow konusunu görüntülemektesiniz.

Konu Araçları Mod Seç
Eski 11-04-16, 22:38   #791
İlsu
* GOLD*

İlsu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2007
İlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond repute

Eveet ciddi ciddi bir devri kapattık , bir daha açmamak dileğiyle diyelim... Buna yorum yapılmazsa olmazdı

Spoiler İçermektedir
İlsu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 28-04-16, 02:56   #792
Gαмźε
Yardımcı Yönetmen

Gαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Gαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond repute

Yar saçların lüle lüle *SPOILER* sana güle güle!

Spoiler İçermektedir
Gαмźε Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-05-16, 22:39   #793
İlsu
* GOLD*

İlsu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.12.2007
İlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond reputeİlsu has a reputation beyond repute

Şurada bir sayfa önce kendi bindikleri dalı kesiyorlar demiştim değil mi? Aynen öyle. ''Genesis'' bölümünün aldığı reytingler de bunu gösteriyor. Verilen aradan sonraki düşüşü toparlaması gerekirken ilk yarı harika giden dizi 4x15'den beri tökezliyor. Sezonlardır ölmesini beklediğim karakterin ölümüne bile sevinemedim. Çünkü sizlerin de yazdığı gibi 4x19 2. sezonla öyle çelişen bir bölümdü ki asıl fan servis dedikleri budur işte. Oliver&Felicity ilişkisinde hayranların da payı olsa da asla önceki hikayesiyle çelişmedi. Dizi kendiliğinden ikisine gitti. 4x19 ise Laurel'in ölümüyle hayranlarının ağzına bir parmak bal çalmak oldu. Ama işte Laurel senaryo üzerinde neden Oliver Felicity ile birlikte olmalı sorusunun cevaplarından biriydi. Sen bu cevaba ters bir bölüm yazarsan olmaz. Bindiğin dal kırılır. Önceki sezondan beri bu konuda çatlaklar vardı zaten. Bu bölüm tuzu biberi oldu. Nasıl 3x09 Arrow için bir milat olabilecekken 3x10 ve sonrası hayal kırıklığıysa Arrow için de bu sezon 4x15 ve sonrası öyle bir hayal kırıklığı.
Neden?
Dizi bu sezon vaad ettiği Green Arrow'u bir türlü seyirciye sunamadığı gibi 4x15'le birlikte Oliver'ı, tanımadığımız ve hiçbir işe yaramayacağını bildiğimiz oğlu sebebiyle başkanlık seçimlerinden çok erken geri çektiler. Green Arrow ve başkanlık sezonun heyecanlandıran ana hikayesiydi zaten. Erkenden kesip attılar. Halbuki bunu sezon sonuna saklayıp işleri hem maskenin arkasında hem de başkanlık seçimlerinde kızıştırsalardı hikaye heyecanından birşey kaybetmezdi.
Diğer bir neden ise Olicity. Bu çiftin tutkun hayranı olmayanların dahi ikiliye pozitif olmalarının ana sebebi Felicity'nin her zaman mantıklı, tutarlı ve ne olursa olsun Oliver'a yaşadıklarına saygı göstererek destekleyici yaklaşmasıydı. 3. sezon buna zarar verdi zaten. Ama 4x15'deki ve 4x16'daki hamlelerle (Laurel için gider ayak daha geniş bir ortam yapalım derken) karakteri tersine çevirdiler resmen. Bence Felicity 3. sezonda da haklıydı 4. sezonda da haklı. Ama işte hikayenin sunumu çok önemli bu noktada. Peki bu bölüm ne oldu? Oliver'dan ayrıldığı için ekipten de ayrılan Felicity Laurel'in ölümüyle döndü, eyvallah. Ama neden Oliver ile göreve gitme konusunda ısrarcı oldu? Nerede bu karakterin tutarlılığı? Eğer o karakter terkettiği yere tıpış tıpış böyle hevesle dönecekse en başında fazla beylik laflar yazmayacaksın ya da daha sağlam sebeplerle geri dönecek. Karakterlerin geldiği şu noktadan sonra ikisinin 5. sezonun yarısına kadar ayrı kalmalarını istiyorum. Yoksa ki ne Oliver ne de Felicity toparlanamayacak.

Bunları bir kenara koyarsak 4x20 iyi bölümdü. Tutarsızlığını bir kenara koyarsak da ilk sezonları hatırlatan sahneleriyle gerçekten 2. sezondan bir bölüm izliyormuşum gibi hissettim. Laurel'in ölümünün diziyi ferahlattığı kesin. Keşke gider ayak yanlış işlemeselerdi bu ölümü. Şu anda daha kazançlı olurlardı.
İlsu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 19-05-16, 10:17   #794
dajavu
Asistan

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

The flash 2x22'de dunya 2 dedikleri paralel evrenden laurel'in alternativ ikizini gorduk bu bolum ve laureli hic sevmememe ragmen dunya 2 versiyonuna bayildimm katie iyi oynamis nerde arrowdaki laurel nerde bu laurel bir zamanlar katie cassidy supernaturalda ruby diye bir karakteri oynamisti ozamanda onu cok seviyordum o geldi aklima dunya 2'den black sireni gorunce , bizim laurel bir daha geri gelmesinde , neyse oyle bir yazayim dedim..

dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-16, 18:44   #795
Gαмźε
Yardımcı Yönetmen

Gαмźε kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 27.02.2009
Gαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond reputeGαмźε has a reputation beyond repute

Ah Arrow'um canım Arrow'um..

Bölümleri gecenin üçünde izleyen, beşte yatıp o uykusuzlukla sabah derslere giden ben geçen sezonun son 3 bölümünü daha geçenlerde izledim. O da yarım kalmasın sezon diye istemeye istemeye..

Yeni sezondan 5 bölüm geldi, açıp izlemeyi istemiyor bile canım.. Üstelik izleyenlerden duyduğum kadarıyla bu sezon çok iyi başlamış, bölümler akıcıymış baya. Ama ona rağmen içimden gelmiyor, ne oldu da bu kadar soğudum inanın bilmiyorum.

Duyduğum haberler, üç hatta dört diziyi birbirine bağlama çabaları yüzünden gerçekleşen şu flashpoint olayları ama sanırım en önemlisi Olicity'nin ayrı olması iyice uzaklaştırdı beni. Ben bu diziye başladığımda Olicity sayesinde, onların kimyaları sayesinde bağlanmıştım. Şimdi onların birlikteliği olmadan eksik geliyor. Umarım şu anki olaylar güzel bir noktaya bağlanır, hepimizi hayrete düşürüp vay be dedirtir de, ben de gönül rahatlığıyla devam edebilirim..

İyi Seyirler.
Yorumlarınızı takipteyim, ne olursa olsun boş kalmasın buralar.
Gαмźε Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 05-11-16, 21:26   #796
michelle
Doctor Who

michelle kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 09.06.2004
michelle İtibar düzeyini kapadı

Alıntı:
Ĝαмźε tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Ah Arrow'um canım Arrow'um..

Bölümleri gecenin üçünde izleyen, beşte yatıp o uykusuzlukla sanah derslere giden ben geçen sezonun son 3 bölümünü daha geçenlerde izledim. O da yarım kalmasın sezon diye istemeye istemeye..

Yeni sezondan 5 bölüm geldi, açıp izlemeyi istemiyor bile canım.. Üstelik izleyenlerden duyduğum kadarıyla bu sezon çok iyi başlamış, bölümler akıcıymış baya. Ama ona rağmen içimden gelmiyor, ne oldu da bu kadar soğudum inanın bilmiyorum.

Duyduğum haberler, üç hatta dört diziyi birbirine bağlama çabaları yüzünden gerçekleşen şu flashpoint olayları ama sanırım en önemlisi Olicity'nin ayrı olması iyice uzaklaştırdı beni. Ben bu diziye başladığımda Olicity sayesinde, onların kimyaları sayesinde bağlanmıştım. Şimdi onların birlikteliği olmadan eksik geliyor. Umarım şu anki olaylar güzel bir noktaya bağlanır, hepimizi hayrete düşürüp vay be dedirtir de, ben de gönül rahatlığıyla devam edebilirim..

İyi Seyirler.
Yorumlarınızı takipteyim, ne olursa olsun boş kalmasın buralar.
Gamzecim,yazdıklarının kelimesi kelimesine katılıyorum hayatım. Çarşamba geceleri birlikte izleyip uykusuz kaldığımız o günleri gerçekten çok özlüyorum ama benimde artık içimden hiç izlemek gelmiyor. Bu sezonun sadece ilk bölümünü izleyip bıraktım bir türlü devamını getiremiyorum. İlk bölüm gayet iyi bir açılış bölümüydü ve bende hep duyuyorum herkes bu sezonu gerçekten seviyor ve Arrowdan beklenmedik performans diye bahsedip duruyorlar.

Laurelın ölmesine o kadar sevindik ama yine onun sayesinde kurguyu o kadar batırdılarki şimdi onun yokluğunda dizinin en güzel zamanlarını izlememiz gerekirken elimiz izleme tuşuna gitmiyor bile.

Olicity konusunda benim artık hiç ümidim yok, herhangi bir isteğim ve beklentimde yok.
Spoiler İçermektedir

Oliver desen kendi dalgasında. Bizim kimyalarına deli olduğumuz çiftimizden geriye külleri bile kalmamış. Arada 1 ve 2.sezonun giflerine denk geliyorumda şu an ki olduğumuz noktaya şaşırıp kalıyorum.

Bence Arrow bundan sonra hiç Olicity olayına girmesin çünkü yine yazamayacaklar ve yine Felicity tü kaka bir karakter olacak. Öyle olmasındansa iş ortağı olan Oliver Felicityi izlemememe rağmen yeğlerim.
Eski 04-12-16, 22:54   #797
edwardd
Yönetmen

edwardd kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 20.01.2009
edwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond reputeedwardd has a reputation beyond repute

Heyecanla uyumayıp gecenin 3 ünde bölümlerini izlemeye çalışırken şimdi yeni bölüm çıksa da içimden gelmiyor izlemek Arrow u.
Gerçekten çok üzücü.Olicity gibi birçok fanı olan,ödüller alan bir çifti bu hale getirmek başarı ister.
Burdan yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.
edwardd Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 08-12-16, 15:27   #798
dajavu
Asistan

dajavu kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 07.08.2012
dajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond reputedajavu has a reputation beyond repute

Spoiler İçermektedir
dajavu Çevrimdışı   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 06-02-17, 20:11   #799
EternalFlame
Oyuncu

EternalFlame kullanıcısının avatarı

Giriş Tarihi: 28.11.2011
EternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond reputeEternalFlame has a reputation beyond repute

Bu bölüme pek fazla yorum yapmamış olsam da sıkı bir Arrow ve Olicity takipçisiyim. Daha çok malum sosyal medya sitesinde aktifim. Geçen sene bende her bölüm içinde 3te kalkardım. Olicity sayesinde tanıştığım yabancı arkdaşlarımla yorumlardım. Onlarla o heycanı birlikte yaşardım. Ama malesef bu sene hiçbirimizin tadı yok malum. Ben bu sezon sadece 2 bölüm izledim. Neler olup bittiğini timeline'mda yazanlardan öğreniyorum. Ne zaman oturur devamını da izlerim bilmiyorum ama öğrendim ki Dark Felicity hikayesi geliyormuş. Zaten son bölümde adımları atılmış. Olicity için bu sezon pek umudum yok ama Felicity için onun hikayesi için tekrar izleyebilirim.

Dizinin kötü gittiği yetmiyormuş gibi bir de nur topu gibi yeni bir Black Canary'miz oldu. Bu numara 4 sanırım. Daha ne kadar deneyipte fail olduklarını görmek istiyorlar anlamıyorum. Fakat tanıştığım arkadaşlarımdan bazılarının tanıdığı source'lara göre yeni Black Canary'imiz Oliverla aşk yaşamaya gelmemiş. Yani öyle bir emelleri yokmuş hatta onu Wild Dog'la yapamayı düşünüyorlarmış. Bu da iyi bir şey sayılır.

Yeni takım hiç hoşuma gitmemişken, OTA'yı deli gibi özlerken azaltcaklarına yenilerini ekliyorlar. Duydum ki Thea kayıplara karışmış gibiymiş. Nedeyse doğru düzgün hiç sahnesi yokmuş. Nitekim dedektif Lance'te öyle. Yazık gerçekten. Hiç kimsenin sevmediği karakterler için, oturmuş sevilen karakterleri harcıyorlar malesef. Aslında Arrow konusunda çok doluyum ve kızgınım ama bırakamıyorum çünkü bu sezon için olmasa da Olicity için umudum var.

Dediğim gibi hiç izlemeye isteğim olmasa da Felicity'nin hikayesini merak ettiğim için bakabilirim. Dizinin sezon finali Olicity için önemli olacak gibi hissediyorum. Olmalı çünkü artık kimsenin sabrı kalmadı..

Bookmarks

Etiketler
arrow, david ramsey, emily bett rickards, felicity smoak, green arrow, john diggle, katie cassidy, laurel lance, oliver queen, roy harper, stephen amell, thea queen, willa holand

Şu an bu konuyu görüntüleyen kullanıcı sayısı: 1 (0 üye ve 1 misafir)

Konu Araçları
Mod Seç

Gönderme Kuralları
Yeni konu açamazsınız
Mesajlara cevap yazamazsınız
Mesajınıza eklenti ekleyemezsiniz
Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık
HTML kodu Kapalı

Hızlı Geçiş